Žádná legrace - výcvik pro Rehma Kalefa (joemandel)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Coruscant, budova blízko nermocnice, apartmán

Tvůj doprovod došel až ke krásně zdobenému psacímu stolu v rohu místnosti, kde v zásuvce nahmatal nějaký předmět a zásuvku opět uzavřel. Potom přišel k Tobě, načež Ti vložil věc do ruky a na vysvětlenou uvedl: "Takže mladej, mého pána si nejvíce získáš, když tenhle vzkaz doručíš do Galaktické opery! Jistě víš, kde to je, takže Ti to nebudu vysvětlovat. Pokud bys snad chtěl ze zvědavosti nahlédnout, musím Tě zklamat - dopis otevře jen adresát. Kdokoliv jiný by chtěl přečíst to, co mu není určeno, vzkaz se sám zničí..." uchechtl se muž pod vousy a doufal, že na Tvé tváři jeho oznámení vyloudí zklamání.

Hrakian Ti podal úzkou kovovou schránku, v níž bylo zapetěčeno ono tajemství a zdálo se, že je nutno zadat kód pro otevření obalu.

Když jsi slyšel instrukce, zlatavý muž se ještě zamyslel a řekl: "Myslím, že jsem Ti řekl vše... Jo a ten dopis doruč do sálu 3F, sedadlo 1045, budeš si to pamatovat?"
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od joemandel »

Coruscant, budova blízko nermocnice, apartmán

"Jasné, že budem." odpovedal som mu a pobral som sa preč.
Čo som ja nejaký kuriér alebo čo? Navyše majster Vos na mňa čaká. Kto mal vedieť, že sa stane toľko vecí? Dúfam len, že do tmy sa vrátim. Schmatol som tú správu a ponáhľal som sa do opery. Zase som musel byť nenápadný. Isto bude všetkým jasné, že moje oblečenie nie je do opery. Navyše som stále trochu kríval, hoci som to ako tak rozchodil, bolelo to stále. Na tom som ale musel zabudnúť. Snažil som sa byť čo najrýchlejší. Trochu som oddýchol, a tak som sa mohol pobrať a doručiť správu. Zišiel som výťahom do suterénu, odkiaľ som opäť mohol "stopovať".
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Coruscant, ulice

Celkem bez dalších průtahů a potíží se Ti podařilo dostat se na ulici a tak Tvým jediným problémem zůstalo, jak se co nejrychleji dostat do Opery, abys tam mohl předat vzkaz a upalovat zpět do Chrámu, kde Tě již netrpělivě očekával mistr Vos.

Po přesunu do přízemí budovy jsi vyšel před objekt a naskytl se Ti starý známý pohled na dopravní tepnu, procházející právě kolem nemocnice a dalších budov v okolí. Tedy i té, ze které jsi právě vyšel.
Mohl jsi si stopnout aerotaxi, či zvolit přesun alá Jedi - nenápadně a rychle...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od joemandel »

Coruscant, ulice

Opera bola predo mnou pekný kus cesty. Najlepšia cesta ako sa tam dostať bolo "stopom". Najprv som sa musel rozhliadnuť čo ide mojim smerom. Opera bola smerom západne od mojej pozície. Nesmel som strácať čas a išiel som na vec. Zbadal som veľkokapacitný speeder priamo predo mnou a tak som naň skočil. No na jeho streche ma skoro zrazil ten letiaci nad ním. Dorazili sme na križovatku, kde bolo rušno. Asi nejaký cestný pirát. Musel som skočiť na iný a skoro mi to nevyšlo. Držal som sa len jednou rukou ale zdvihol som sa skôr, než zrýchlil. Takto to išlo ďalej.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Coruscant, ulice

Kličkování po dopravních prostředcích bylo jistě dobrým tréninkem TVých smyslů a rychlosti, nicméně poměrně nebezpečným způsobem přemístění se z jednoho bodu do bodu druhého. Vznášedla a speedry nejrůznějších typů a tříd Tě míjely obrovskou rychlostí a každý z nich hrozil, že se s ním střetneš...

Nicméně se Ti celkem bez úhony podařilo napojit se na trasu, vedoucí směrem k dómu Galaktické opery, takže se brzy jeho obrysy začaly objevovat mezi změtí budov a terminálů.
Jako černý pasažér jsi ovšem musel po cestě vyslechnout několik nelichotivých poznámek a výkřiků těch řidičů, kteří byli Tvými eskapádami na svých vozidlech poněkud rozrušeni...
___________________________________
No, nemám rozhodně nic proti akčním scénám, které provozovali Anakin s Obi-Wanem na Coruscantu v epizodě 2, když honili Zam Wesell, nicméně obstarat si dopravní prostředek běžnějším způsobem by pro padawana neměl být zas takový problém, co říkáš? :)
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od joemandel »

Coruscant, ulice

Dokázal som sa dostať dosť blízko a bolo jasné, že miestnym sa nepáčil môj spôsob dopravy. Ale na zaplatenie cesty som nemal a zneužívať Silu vo svoj prospech som tiež nemal ani v povahe, ani v úmysle. No čo už s mojou čestnosťou. Dóm opery bol na dohľad a tak som sa rozhodol, že tam doskáčem. Ale na Coruscant pomaly padal súmrak. Nuž týmto si asi u majstra veľmi nešplhnem. Ale čo som sľúbil, to dodržím. Tak som teda išiel na to. Do budovy opery viedla normálna cesta pre peších. No ako vždy tu bolo pomerne rušno, aj keď som si myslel, že vystúpenie sa už začalo. Neotáľal som a využil som to.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Coruscant, ulice

Zbytek cesty jsi se rozhodl absolvovat pěšky zřejmě jednak proto, že budova Galaktické opery byla již na dohled a také z důvodu větší nenápadnosti. Obojí by se dalo charakterizovat jako uvážené jednání padawana řádu Jedi...

Coruscant, dóm Galaktické opery

Majestátná budova Opery svítila a zářila, jako by snad kolem sebe měla auru. Jednomu muselo připadat, že jasněji osvětlený bod čtvrti Uscru prostě a jednoduše neexistuje. Jediné, co se mohlo rovnat s Operou ve velikosti, míře osvětlení a význačnosti v tomto coruscantském distriktu, byla Revwienovo divadlo na Vos Gesal Street.

Nyní jsi došel až před budovu a před Tebou se krom dómu objevil ještě jeden malý problém: Jak se dostat do opery, když nemáš peníze na vstupenku? Sílu jsi odmítal takto hanebným způsobem použít, což bylo jistě správné, ale moc Ti to nepomohlo. Navíc jsi ani nevěděl, za kým to vlastně jdeš. Takže jsi se nemohl u vrátnice odvolat na jméno osoby, sedící již na představení...

Když jsi viděl mohutného portýra černé pleti, kterak přechází před vchodem do budovy, bylo Ti jasné, že ještě zažiješ legraci.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od joemandel »

Coruscant, dóm Galaktické opery

Budova opery bola obrovská a pekne dopĺňala panorámu mesta. Už som sa nevedel dočkať kedy to budem zkrku. Problém sa ale objavil vo vrátnikovi. Ako sa mám cez neho dostať? Preplížiť sa nenápadne okolo? Povedať mu pravdu? Ale čo ak sa spýta na to, kto je adresátom? Ja neviem, len viem, kde sedí. No...to by ma mohol pustiť, ale nemusel. Nie...tentokrát si nenarobím problémy. Odhodlal som sa k tomu, čo som doteraz striktne odmietal - k použití Sily. Priblížil som sa k nemu, mávol som rukou.
"Som kuriér a môžem vojsť dnu."
Povedal som dúfajúc, že to zaberie.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Coruscant, dóm Galaktické opery

Černoch si právě broukal nějakou svou oblíbenou písničku a přitom se houpal do rytmu, když jsi jej netaktně vyrušil a navíc jsi na něj něco zkoušel.

Mohutný muž ve slušivé uniformě se ohlédl a když viděl mladého jinocha, kterak se pokouší dostat na právě započaté představení, povzdechl si a spustil: "Poslyšte, mladý pane! Jen velmi nerad bych vás zklamal, ale měl jste si vzpomenout dřív, že máte něco donést do opery. Právě totiž začal program a to je pro mne signál nikoho dovnitř nepouštět. A to dokonce ani, kdyby to byl sám senátor či dokonce nejvyšší kancléř! Víte, co se stane, když tam s vámi půjdu a vyruším tisíce diváků tím, že budu hledat někoho, komu nesete to, co nesete? A můj šéf by mi pak vynadal nejspíš do bezvědomí... Kdepak, budete muset počkat na konec představení!" skálopevně si stál chlapík za svým.

Zřejmě si tedy uspěl se svým smyslovým trikem jen tak napůl - muž vzal v potaz, že jsi skutečně poslíček, ale měl pevně stanovené instrukce a předpisy a těch se vzdát nehodlal!
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od joemandel »

Coruscant, dóm Galaktické opery

Už vo mne zovrela krv. Od rána som preč z chrámu, majster tam na mňa celý deň čaká, trepem sa cez polovicu planéty aby som doniesol nejaký poondiaty balík a ešte aj toto. Musím sa stoj čo stoj dostať dnu! Ale ako? "Mám to doručiť do sály 3F, sedadlo 1045. Nie je to nejaká súkromná lóža alebo niečo také? Bol by som potichu a zabralo by mi to 2 nanajvýš 3 minúty. Alebo aspoň nemôžete zavolať niekoho, kto by mu ten balík mohol dať? Je to otázka života a smrti."
Povedal som mu v domnení, že to zaberie. Už som sa nevedel dočkať kedy sa vrátim do Chrámu. Už si meno toho človeka sotva pamätám.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Coruscant, dóm Galaktické opery

Černoch si Tě znovu a znovu měřil přísným pohledem a pak promluvil trochu nerozhodně: "No víte mladý pane, jedině... Byla by tu jedna možnost... Ale ne, tohle bych vám nemohl navrhnout!" zapudil myšlenku portýr, nesouhlasně při tom vrtíce hlavou.

Ale pak se pousmál a bylo na něm vidět, že se přece jen chce podělit o své myšlenky: "Tak dobrá, pustím vás do toho sálu, ale musíte mi něco slíbit. Až půjdete zase ven, ukážete mi váš světelný meč?" řekl a úsměv se rozšířil od ucha k uchu a zazubil se na Tebe, až jeho bělostný chrup zasvítil.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od joemandel »

Coruscant, dóm Galaktické opery

"No tak fajn."
Odvetil som mu trochu neprívetivo. Veď ktorý jedi by aj nie? Svetelný meč neukazujeme len tak hocikomu. Obzvlášť nejakému vrátnikovi. Čo ak mi ho ukradne alebo niečo také? Mám mu veriť? Možno je len zvedavý. Ale je to nízka cena za vstup. Pridal som do kroku rýchlo, ale ticho. Striedal som sály. Bol ich tam celý rad od A až po G a jednotlivé sály boli očíslované od 1 do 5. Po úmornom maratóne som doplachtil cez sálu 3E až do sály 3F. Práve sa ozýval hlasný potlesk. Vystupovali tam práve aquabely. Ostávalo mi už len nájsť to sedadlo. Napokon som ho našiel. Sedadlo 1045 bolo medzi sedadlami 1044 a 1046.
"Dobrý večer. Mám tu pre vás balíček."
Povedal som čo najdiskrétnejšie osobe, ktorej hlavu zakrývalo operadlo a tak som ju nevidel.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Coruscant, dóm Galaktické opery

Dorazil jsi na místo určení a posledním Tvým úkolem bylo předat vzkaz osobě, která seděla na jednom z představení.
Z křesla se ozval tlumený hlas, který Tě vyzval k posezení se na místo vedle...

A najednou jsi poznal toho člověka!

"Tak Tě tu vítám, co pro mne máš, padawane?" řekl Quinlan Vos a i v přítmí sálu jsi viděl jeho samolibý úsměv. "Doufám, že nejsi moc překvapen, že zde sedím já. A to psaní je skutečně pro mne, dovolíš?" naznačil, abys mu zapečetěný dopis podal.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od joemandel »

Coruscant, dóm Galaktické opery

Osoba v sedadle bol majster Vos. Nie je pekné využívať padawanov ako poslíčkov. Ale ak ma to malo niečomu naučiť... Nuž nech je tak.
"Stavím sa, že ste naplánovali všetko, čo sa mi stalo a ešte ste ma určite aj sledovali. Však je tak?"
Spýtal som sa ho.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Coruscant, dóm Galaktické opery

Vos se nevzrušeně zabýval otevřením kovové schránky. Připadalo Ti, že ten dopis už je nepodstatný, avšak mistr Quinlan byl zřejmě jiného názoru. Zadal nějaké heslo na klávesnicích obálky a ta se záhy s tichým zasyčením otevřela. Vos se jen podíval, zda nevyrušil vedle sedící diváky a vytáhl k pouzdra malý papírek se vzkazem, který také hned pročetl.

Když skončil, obrátil se k Tobě a pokynul Ti, abyste neprodleně opustili sál a vydali se k východu. Cestou nemluvil, jen se občas ohlédnul po kolemjdoucích návštěvnících opery, zaměstnancích, poslíčcích, hlídačích a ostatních tvorech, které bylo možno potkat.
Teprve když jste opustili brány dómu, kývnul na Tebe a poodešel pár metrů bokem. Všiml jsi si, že k němu přišel onen černošský portýr a prohodil s ním pár vřelých slov. Tos poznal podle toho, že se oba usmívali...

Nakonec se vrátil mistr Vos k Tobě a pravil: "Doufám, že byl k Tobě Algon hodný a přívětivý. Říkal jsem mu, aby Ti nedělal potíže, když půjdeš dovnitř."
Podle všeho byl i vrátný součástí mistrovy zkoušky. Teď šlo však o to, zda jsi ji absolvoval s úspěchem.
Což jsi se měl záhy dozvědět!
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“