Žádná legrace - výcvik pro Rehma Kalefa (joemandel)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od joemandel »

Coruscant, dóm Galaktické opery

"Nuž dá sa povedať, že hej. Dostať sa sem bolo asi to najjednoduchšie, čo ma dnes stretlo."
Potom som sa zamyslene otočil a hľadel som do vzduchu.
"Aj keď mi majster neodpovedal na moju otázku, bolo mi jasné, že to všetko vykonštruoval on."
Potom som sa otočil k majstrovi Vosovi s nádejou, že sa dozviem výsledok tejto skúšky.
"Majster, a ako som teda dopadol?"
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Coruscant, dóm Galaktické opery

Mistr Vos vypadal, jako by docela zapomněl na Tebe a Tvou zkoušku a řekl: "Hmm, jak jsi dopadl...? Ach ták, náš ranní úkol ve sledování aerotaxíku, že?"
Ještě jednou se podíval na lístek, který stále svíral v levé ruce.
Pak se usmál a promluvil znovu: "Dostal jsem dopis od mého přítele Anisse Ganaltha, který pracuje jako atašé na jednom diplomatickém pracovišti v budově, kde jsi se trochu neplánovaně ocitl. Prý jsi se s ním střetl a chtěl Tě trochu poučit o správném společenském chování... No ano, to je celý on!" pokýval pobaveně hlavou Vos.

"Nicméně se vraťme k Tvé zkoušce. Kdo tedy podle Tebe byl muž z taxíku?" zvážněl mistr Quinlan.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od joemandel »

Coruscant, dóm Galaktické opery

"To myslíte toho Muuna? Mal som na mále od prezradenia sa."
Potom sa ma majster opýtal na tú informáciu, ktorú som mal zistiť.
"Poviem vám, ten chlapík je teda k ľuďom vážne "galantný." povedal som ironicky "Volá sa Kadas Maagru a je riaditeľom zdravotníckeho centra vo štvrti Fobosi."
Vypadlo zo mňa.
"Tak čo teraz?"
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Coruscant, před Operou

"Ach ano," pousmál se mistr Vos a obočí se mu pozvedlo, "co se dá čekat od bývalého trestance..." řekl Vos.
To byla docela zajímavá informace a mistr byl rozhodně připraven Ti jí osvětlit: "Víš, tenhle Kadas Maagru kdysi býval jedním z hlavounů podsvětí zde na Coruscantu, úzce spolupracoval s Hutty a ilegálními klany, které pašovaly koření, drogy, zbraně... Maagru byl jedním z těch, kteří dělali špinavou práci osobně a nenajímali si za sebe lovce odměn, nebo vrahy. A podle toho taky skončil! Jeho pýcha předznamenala pád a on byl zrazen svými zbabělými společníky a vydán na milost a nemilost spravedlnosti - tedy řádu Jedi." vyprávěl mistr Quinlan.

"Ale neužil si příliš dlouho vězeňské cely a za svědectví proti svým bývalým nepřátelům byl osvobozen a jal se sekat dobrotu. Začal podnikat a za čas to dotáhl až na ředitele nemocnice... Jak jsi mohl vidět, nežije si špatně, jen asi neztratil některé ze svých dřívějších návyků!" uzavřel mistr Vos své kratičké vyprávění, během něhož jste se přesunuli na rušnou ulici.

Namířili jste si to na stanoviště aerotaxíků, abyste mohli náročný den zakončit pohodlným svezením se do Chrámu, kde jsi měl dostat rozhřešení - aneb dozvědět se, jak jsi obstál v testu mistra Quinlana Vose.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od joemandel »

Coruscant, před Operou

"Tak tak je to teda."
Teraz to už začalo dávať zmysel.
"Zdalo sa mi trochu čudné, že taký človek je riaditeľom nemocnice."
Opäť som sa ale nedozvedel odpoveď na moju otázku. Ako sa zdalo, majster Vos naschvál zaháľa a vyhýba sa odpovedi. Možno som nesplnil úlohu podľa jeho predstáv. Ale už by sa mi zišlo si odpočinúť. Dnešný deň bol veru tvrdý. Zdá sa, že do Chrámu sa dostanem tentokrát aerotaxíkom. Môj členok by už asi ďalšie skákanie nezvládol.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

o hodinu později - Coruscant, Chrám Jedi

Když jsi se poněkud zregeneroval po velice namáhavém dni a mohl zase trochu naplněn energií očekávat mistrovo rozhodnutí, potkal jsi Rogashe Leie a ten se samozřejmě hned zajímal o to, zda jsi přes den zažil při plnění úkolu něco zajímavého a dobrodružného.
On sám byl akčnějšího ražení a jak se Ti sám svěřil, jeho den byl oproti Tobě docela nudným - byl mistrem Quinlanem pověřen, aby se staral o skupinku younglingů a byl jim celý den k dispozici, jelikož měli den volna...

"Ani nevíš, jak jsem rád, že je večer. Jsem utahaný jako kotě! Nejraději bych se natáhl a spal a spal... A co Ty? Povídej přeci!" vyzvídal Tvůj přítel.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od joemandel »

o hodinu později - Coruscant, Chrám Jedi

Po oddychu som sedel a čakal na majstrovo hodnotenie. Podľa očakávania tam bol aj Rogash.
"Čo ti mám povedať, nuž myslel som, že len zistím kto to je a vrátim sa, ale bolo to trochu komplikovanejšie. Nielenže som sa dozvedel, aký byrokratický je tento systém, ale aj to, aké vysoké sú tunajšie budovy a aké rýchle sú speedre. Veď vidíš, že ešte stále trochu krívam."
Odpovedal som mu s úsmevom.
"A ty čo? Určite si zarezával tu. Nie?"
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Coruscant, Chrám Jedi

"To víš, že jo. Nehnul jsem se z chrámu ani na krok. Ti špunti mě utahali tak, že už se těším na sprchu a postel, což u mě normálně nebývá..." zakabonil se Rogash.

Najednou se u vás zjevil mistr Vos, za ním si to štrádoval i sám Yoda.
Quinlan Vos si vás oba změřil přísným pohledem a pak pravil: "Vidím, padawani, že si sdělujete zážitky z dnešních úkolů, které jsem vám uložil. Zatímco Rogash musel zvládnout několik nezbedných younglingů a postarat se jim o celodenní program, Rehm se vydal do ulic Coruscantu, aby vypátral totožnost jednoho muže. Zažil jsi při tom všelicos a věřím, že jsi se i poučil. Nakonec jsi úspěšně kontaktoval ředitele nemocnice, takže nemám k Tvému řešení výtky. Pouze společenské chování..." chtěl ještě dodat mistr Vos, ale Yoda si významně odkašlal a tak mu kiffarský mistr Jedi předal slovo.
Yoda klepl párkrát hůlkou do země a promluvil: "Oba z vás velký potenciál skrýváte. Zapracovat na některých dovednostech a znalostech však je třeba, pak dobrými padawany zajisté budete. A dobrými Jedii..."

Pokynutím hlavy se poté rozloučil a šel si po své práci.
Mistr Vos ještě dodal: "Abych nezapomněl, zítra si vaše úlohy prohodíte, takže budeme mít možnost zjistit, jaký by byl Rehm učitel a Rogash stopař. Teď už nemeškejte a uložte se ke spánku, zítřejší den bude opět dlouhý..." a učinil stejné rozloučení, jako předtím Yoda.

Zanechal vás s pocitem, že jste vykonali se ctí jeho úkoly.
Mohli jste být spokojeni, tedy alespoň s dílčím úspěchem...
---------------------------------------
Konec výcviku.
Hodnocení bude založeno během dne. :)
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Hodnocení výcviku v příslušném topicu - výcvik uzavřen.
Mise započne v následujících dnech (hlavně trpělivost 8))
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“