Výcvik pro Darth Unara(Joster Anur aka Nameless)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Darth Unar
Učedník
Učedník
Příspěvky: 124
Registrován: 30.6.2010 20:54:28

Příspěvek od Darth Unar »

Korriban, Vchod do jeskyní:

Promluvil jsem ke strážným,kteří mě celou dobu pozorně poslouchali a zdálo se že mi věří. Dostal jsem se až k pasáži s bludištěm při které se výrazy změnily. Na takové nedůvěřivé a podezíravé. Domluvil jsem a strážce rozhodl že mě dovede za mistrem. Ten mistr se jmenoval Kragus.
.. Konečně nějaký úspěch. Půjdu někam kde mě třeba ocení. .. pomyslel jsme si
Hned nato přišla od jedno ze strážců výzva ať jdu pěkně před ním a o nic se nepokouším.
.. Proč bych se asi o něco pokoušel?? Když jsme se nechal chytit dobrovolně. Aha to ty nevíš a nikdy se to nedozvíš. ..
Udělal jsme to co mi bylo řečeno a vykročil jsem směrem k akademii. Rozhodl jsem že docela rychlou chůzí aby to nevypadalo že tam jít nechci a aby mě nemusel můj nový společník nijak popohánět. Hned jak jsem vyšel jsem začal přemýšlet o tom co mě čeká.
.. Takže půjdu za Mistrem,to je dobrá zpráva. Jak se vlastně ten mistr jmenovat?? Krapak,Krapek... Ne už vím Kragus. Kdo to vlastně je?? Myslím že jsme se sním nikdy nesetkal. ..
Přemýšlel jsme nějakou chvíli než mi to došlo.
.. Kragus to je přeci ten twi'leck jeden z nejstarších členů akademie. A taky jsme o něm slyšel pár podivných zvěstí. Je prý prý velkým znalce historie. No ono se není čemu divit,pokud je jeden z nejstarších. A taky prý zná různé tajné ukrutné techniky. ..
.. No snad je nebude muset používat na mě ..
S nově zjištěnou skutečností jsem uvažoval jestli se nemám pokusit zjistit něco o tom mistrovu od své stráže.
.. To by se hodilo,ale je to moc nebezpečné. Když se zeptám tak to bude znamenat že jsme nějakým způsobem vinný a on by to pak mohl použít proti mně. Bude lepší se neptat. ..
Dál jsem postupoval směrem k akademii.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Korriban, Akademie:
Tiše a poslušně jsi následoval instrukcí strážného a kráčel jsi tak před ním až do Akademie. Jak jsi procházel okolo strážných u vstupních dveří, ale i u studentů na chodbách, tak jsi se setkával s mnoha zvídavými pohledy. Spatřil jsi koutkem oka i Kallopa, svého spolubydlícího, jenž však zůstal bokem, protože nechtěl přijít do křížku se strážným v obřadní uniformě. Tresty za napadnutí a zabití čestných stráží, pokud se to již někomu povedlo, byly vysoké - až smrtelné. Vaše cesta skončila před dveřmi do velkého pokoje, v křídle, kde přespávali zdejší mistři. Strážný zaklepal na dveře a trpělivě čekal, než mu bude otevřeno, což se stalo až za nějakých pět minut.
Otevřel vám statný a vrásčitý twi'lek, jehož levé lekku se honosilo jizvou, okolo níž bylo k tomu patřičné tetování. Tobě věnoval pramálou pozornost, protože jeho hlavním objektem zájmu se stál strážný, který tě přivedl.
Ctihodný mistře Kragusi, tento údajný učedník přišel z vnitra jeskyní, které jsem byl poctěn strážit. Tvrdí, že se tam dostal náhodou a vymýšlel si něco o nějakém labyrintu, přivedl jsem jej tedy, aby jste rozsoudil jeho přečin.
vysvětlil strážný v pokleku situaci a až poté si tě Kragus poprvé přeměřil, ale jeho pohled byl pořád značně opovrhující.
Dobrá, vrať se na svůj post. Ty - dovnitř a vylož mi tu tvou historku.
sykl Kragus a propustil strážného, zatímco tebe nasměroval do svého pokoje. Byl to ten největší osobní pokoj, který jsi měl zatím možnost vidět - měl dokonce dvě části, obytnou, v níž jsi nyní stál, a pracovnu, která se skrývala za mohutnými dveřmi, které byly slabě pootevřené. Tedy do doby, než je Kragus pomocí Síl zavřel a posadil se do křesla u stolku, na němž ležely dvě rozevřené knihy psané starým sithským písmem. Ve vzdáleném rohu místnosti byla větší ustlaná postel za slabým závěsem, aby zbytek obytné místnosti vyplňovalo mnoho regálu s knihami, osobní počítačová konzole, stolek s dvěmi křesly okolo a holoprojektorem.
----------------------
Jenom poznámka - uvědom si u koho jsi v pokoji a s kým mluvíš, chybné gesta, pohyby či slova ti mohou hodně zavařit.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Darth Unar
Učedník
Učedník
Příspěvky: 124
Registrován: 30.6.2010 20:54:28

Příspěvek od Darth Unar »

Korriban, Akademie:

Mlčky jsme postupoval směrem k akademii se svým společníkem za zády. Při vstupu do akademie se na mě zastavovaly zvědavé pohledy snad všech kteří byli poblíž. Cestou jsem zahlédl i svého spolubydlícího Kallopa,ale ten se ode mne raději distancoval a zůstal stát bokem aby se nedostal do křížku se stráží. Prošli jsme až do křídla ve kterém žijí mistři. Kde se můj strážce zastavil a zaklepal na dveře. Dveře se otevřely,ale až za nějakých pět minut. Vevnitř stál vrásčitý twi'lek který měl na svém levém lekku velkou jizvu.
.. Tak ta je pořádná. Kde k ní asi přišel??. ..
Mě si vůbec nevšímal a začal mluvit se strážcem. Strážce mu řekl kde mě chytil a co jsem mu vyprávěl. Z toho jak mluvil bylo jasné že se Kraguse bojí a snaží se mu projevit úctu.
.. No tak pokud se ho bojí tenhle tak bych měl asi taky. ..
Kragus ho poslal zpátky na hlídku a mě řekl ať jdu dovnitř a povím mu tu svoji historku. Mistr vešel dovnitř svého pokoje který měl dokonce dvě části a usadil se do křesla u stolku na kterém ležely knihy psané sithským písmem.
.. Jak rád bych tenhle jazyk uměl. Určitě by byl užitečný. ..
Zastavil jsem se před stolkem za který se mistr posadil a založil jsme si svoje ruce za záda. Nebyl jsme si jistý jestli bych byl schopen klečet,protože by mi to moje žebra asi pěkně vrátila. Lehce jsem sklonil hlavu abych se mu nedíval do očí a začal jsem vyprávět svoji „historku“.
Mistře Kragusi,slyšel jsem že se nějaký student zmizel někde v okolí akademie. Připadalo mi divné proč se tady pořád ztrácejí studenti kteří jsou mnohem starší a schopnější než já. A tak jsem se rozhodl že se půjdu projít po okolí akademie abych si vyzkoušel svoje schopnosti v praxi. Vyrazil jsem dnes ráno a pěkný kus od akademie jsem narazil na vstup do jeskyní. Rozhodl jsme se že do nich vstoupím. V těch jeskyních jsme potkal Tuk'atu na kterou jsem shodil krápníkový strop. Rozhodl jsem se že půjdu hlouběji a tam jsem na šel mádherný starodávný most který byl poškozený. Pokusil jsme se ho přeskočit a při tom jsme přišel ke svému zranění. Ale nakonec jsem se dostal na druhou stranu kde jsem byl polapen podivným druhem síly a byla mi položena otázka. Na tu jsme odpověděl špatně a proto jsem byl shozen do velikého bludiště ze kterého nemělo být úniku. V bludišti jsem narazil na těžkooděnce který používal starý meč. Musel jsem sní, bojovat,ale nakonec jsem ho porazil. Na konci bludiště jsem potkal dalšího protivníka. Říkal si „Ten kdo přelstil smrt“ zaútočil na mě s tím že si vezme moji energii. Když jsem ho seknul do nohy tak se mu ráho skoro hned zahojila. Došel jsme k závěru že boj sním je marný a když se mi povedlo sním hodit o zeď tak jsem odešel pryč. Vyšel jsem ven u nějaké propasti kde jsem musel šplhat po stěně nahoru a tam jsme potkal další Tuk'atu. Ta už byla o mnoho větší a tak jsem ji pomocí síly shodil do propasti. Nakonec jsme ještě prošel systémem tunelů a našel východ. U něj stála stráž která mě sem přivedla. A tak to celé proběhlo Ctihodný mistře Kragusi.
Odmlčel jsem se a zůstal jsem stát a čekal jsme na to co mistr řekne.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Korriban, Akademie:
Po výzvě mistra Kraguse jsi mu odvyprávěl svou mírně poupravenou verzi příběhu a on jí s mírným zájmem naslouchal. Díky svému sklonění jsi nemohl sledovat jeho reakce a čekal jsi, co řekne.
Tak on se ještě nerozpad ...
zamyslel se Kragus, než od tohoto upustil a podíval se tvým směrem, přísně, jak se ti povedl koutkem oka zahlédnout, stejně jako si mohl pocítit v Síle jeho agresivní pocity.
Vstoupil jsi do zakázaných míst a máš štěstí, že jsi naživu. Hodně tupců tam leze s nadějí, že tam najdou něco vzácného. Ale teď mě poslouchej - jestli někomu cokoliv řekneš o tom, kde jsi byl a koho si střetnul, tak se osobně postarám, že budeš v tom labyrintu uvězněný stejně on. Poslední o co mám zájem, je půlka akademie šmátrající v jeskyních a likvidující dědictví našich předchůdců. Rozumíš tomu jasně ? Nikdy jsi tam nebyl, nikoho jsi nepotkal a hlavně o tom nebudeš s nikým mluvit.
promluvil výhružně a aby posílil váhu svých slov, tak se postavil a div, že mu z očí nesršely blesky. Každé své slovo tedy myslel naprosto vážně.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Darth Unar
Učedník
Učedník
Příspěvky: 124
Registrován: 30.6.2010 20:54:28

Příspěvek od Darth Unar »

Korriban, Akademie:

Odvyprávěl jsme svůj příběh který ho s mírným zájmem poslouchal. Kvůli skloněné hlavě jsem nemohl vidět jeho výraz,ale možná to bylo i lepší. Mistr si nejdříve vzpomněl na to místo a nahlas uvažoval o mostě,ale jen chvíli pak od toho upustil a podíval se směrem ke mně. Skrze sílu bylo cítit jeho agresivní pocity. Pro mluvil na mě velice výhružně znějícím hlasem a zdělil mi že mám náramné štěstí že jsme to přežil. To byla jen první část jeho projevu protože ten pokračoval dál. Řekl mi že jestli někomu povím kde jsem byl,co jsem tam dělal a koho jsem tam potkal tak mi zařídí stejné místo pobytu jako má ten Zombík.
.. To bych chtěl vědět na jak dlouho by mě tam někdo uvěznil. Nevydržel bych tam ani den protože ten Zombík by mě hned rozkouskoval,protože je na mě asi pěkně nasranej. ..
Mistr domluvil a nejspíš čekal na nějakou moji reakci. Asi chtěl slyšet že vyhrál protože jsem mu mohl odpověděl jen jednu věc.
.. Ano mistře. ..
.. Co bych mu asi mohl říct jiného?? Asi těžko mu můžu odporovat. ..
Trošku jsem pozvedl hlavu,alen jen o kousek abych na něj alespoň trochu viděl a řekl jsme.
Ano mistře,nikomu se ani slovem nezmíním: kde jsem byl, co jsem potkal a co jsme zažil.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Korriban, Akademie:
Pouze krátce jsi přemýšlel, než jsi mistru Kragusovi sdělil svou pokornou odpověď. Agresivita odpadla a vzduch okolo tebe, jakoby se značně pročistil.
Výborně, ale i tak tě musím potrestat za to, že jsi vstoupil do jeskyní - v následujících dvou týdnech budeš součástí úklidového týmu, který opravuje starou zřícenou chodbu akademie. S tím, že nesmíš používat Sílu. Hlásit se budeš hned zítra u Gollara. Pokud nemáš ještě něco, co bys mi chtěl, odejdi.
uzavřel celou diskuzi na téma tvého výletu do jeskyní nedaleko Akademie, kam je běžně přístup zakázán. Také jsi dostal trest za porušení tohoto zákazu, čímž se i odůvodní tvé předvolání před Kraguse a nebudou kolovat zbytečné plané řečí. Takže nějaký obdiv od mistrů se nejspíše nedostavil, nebo to Kragus minimálně nedal najevo - jak to budou vnímat ostatní studenti, to jsi se mohl jenom domnívat. Přecejenom ti však zůstala trofej v podobě toho přívěsku, který dle všeho patřil Hvězdě. Minimálně se však shodoval s popisem, který mu přisoudila a našel jsi ho u jedné z těch čerstvějších mrtvol. Pokud jsi tedy nechtěl mistrovi již nic více říct, tak jsi se mohl rozhodnout, co s přívěskem dělat.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Darth Unar
Učedník
Učedník
Příspěvky: 124
Registrován: 30.6.2010 20:54:28

Příspěvek od Darth Unar »

Korriban, Akademie:

Pokorně jsem odpověděl a zdálo se že to mistra uspokojilo. Protože okolní atmosféra se značně vyčistila a v místnosti bylo o poznání příjemněji. I když se zdál mistr spokojený tak se rozhodl že mi dá trest. Řekl mi že budu po další dva týdny součástí úklidového týmu,který opravuje zřícenou chodbu. Podmínkou bylo že přitom nesmím používat sílu. Nastoupit jsem měl už zítra a měl jsem se hlásit u někoho jménem Gollar. Mistr mi řekl že můžu odejít pokud nemám nic jiného.
.. Možná bych se ho mohl zeptat. Třeba by mi odpověděl. ..
Měl jsme totiž jednu otázku Co je ten v tom bludišti zač
.. Co mi udělá když se zeptám. Zhorší mi trest, pošle mě tam za ním?. Raději se ptát nebudu. Ještě bych ho tím naštval. Třeba budu mít ještě příležitost se zeptat. ..
.. Trest to bude legrace. Uklízet a bez pomoci síly. No ale co mohlo to dopadnou mnohem hůř. ..
.. No ono mi to vlastně i prospěje. Aspoň si trochu zaposiluju. Nebyl jsme dost silný abych přetlačil toho Zombíka a to už se nesmí opakovat. Nikde a nikdy. ..
Sklonil jsem opět trochu víc hlavu a řekl.
Jak si přejete mistře. Nashledanou mistře.
Otočil jsem se a vyšel směrem ke dveřím z jeho pokoje.
.. Tak teď zajdu za Hvězdou a dám jí ten přívěšek. Vlastně jsme si ho ani neprohlédl to musím ještě napravit. No a pak si zajdu na ošetřovnu. Snad tam budou v léčení lepší než já. ..
Šel jsem směrem ke dveřím s připraveným plánem co budu dělat dál.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Korriban, Akademie:
Po odchodu od mistra Kraguse jsi odešel z křídla, kde měli pokoj ostatní mistři a našel si prázdnější chodbu, kde sis mohl v klidu prohlédnout přívěsek, který jsi získal pro Hvězdu. Popisem se shodoval s tím, co říkala Hvězda - černě lesklý medailon se zeleným kamenem nepravidelných tvarů. Po obvodu medailonu byly pravidelně od sebe vzdáleny symboly, které připomínaly malé stolečky. Na zadní straně medailonu jsi mohl najít dvě písmena - EK. Celý medailon byl na zlatavém provázku, na němž však bylo znát jisté obnošení, stejně jako to prozrazovalo i množství škrábanců po celém medailonu.
Hvězdu jsi začal hledat přímo v jejím pokoji, protože jsi neměl tušení, kde přesně by se nyní měla nacházet. Ke tvému štěstí zde však byla a po chvilce ti otevřela. Měla na sobě přiléhavé triko a kratší šortky, což nejspíše naznačovalo k tomu, že odpočívala.
Huh, ty jsi zpátky ? Upřímně, trochu jsi mě překvapil ... možná jsem tě přecejenom poněkud podcenila, i když nevypadáš úplně nejlíp.
poznamenala s neskrývaným překvapením, zatímco si prohlédla celou tvou figuru a jasně rozpoznala, že nedávné situace nepatřily k těm příjemnějším.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Darth Unar
Učedník
Učedník
Příspěvky: 124
Registrován: 30.6.2010 20:54:28

Příspěvek od Darth Unar »

Korriban, Akademie:

Odešel jsem z pokoje mistra Kraguse a odešel jsme také ze křídla kde měli pokoje mistrové. A vyrazil jsme najít nějakou chodbu kde si budu moci v klidu prohlédnout přívěšek.
.. Ano mistře,jak si přejete mistře,ctihodný mistře. Takhle úchylnej přístup nemůže bej nikde jinde než tady. Na akademii Jediu to bylo mnohem lepší. ..
.. Jestli někdy budu mít nějakého žáka tak se k němu nebu chovat jako čůr.., ….., ….. a …. ..
Došel jsme do nějaké chodby kde byl celkem klid. Opřel jsem se o zeď a vyndal přívěšel abych si ho mohl prohlédnout.
Bylo to to co hvězda popisovala. Obnošený medailon s nepravidelným kamenem uvnitř,který byl zavěšen na stejně obnošeném řetízku.
.. No tak tahle tretka určitě nemá takovou hodnotu jakou jsme za ni zaplatil. No čas nevrátím.. Takže se toho půjdu zbavit. ..
.. Kam pak ji mám jít asi hledat Vyrazím rovnou k jejímu pokoji. Jiné místo mě stejně nenapadne. ..
Vyrazil jsme směrem k jejímu pokoji kde jsem zaklepal nebo spíš zabouchal na dveře. Po chvilce se dveře otevřely. Za dveřmi stála Hvězda v přiléhavém tričku a s neskrytým překvapením ke mně promluvila. Dozvěděl jsme se že nevypadám moc dobře.
.. No ono co se dá očekávat od někoho kdo má nejspíš zlomená žebra a ještě ránu od meče na noze. ..
Pěkný tričko. Poznamenal jsme
Taky by nevypadala nejlíp. Kdybys byla tam kde já. Ten přívěšek mě přišel docela draho. Nevypadá na to že by měl takovou hodnotu.
Vyndal jsem přívěšek z kapsy. Dost blízko aby se dal prohlédnout,ale dost daleko abych ho měl pod kontrolou.
Jaká je odměna?? zeptám se a čekám na reakci

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Korriban, Akademie:
Tvůj komentář o jejím oblečení Hvězda kompletně ignoruje a pořádně si prohlédne medailon, který jsi doslova vystavil před očima, stále však držíc jej ve své moci.
Ty jsi ho opravdu našel ? A copak se stalo s tím sviňákem, který mi ho ukradl a utekl s ním přede mnou do jeskyní ?
pousmála se zákeřně a zlostně a tobě bylo jasné, že si nejspíš spojila dohromady jedna a jedna a předpokládala smrt toho, kdo jej měl předtím v držení. Rozhodně nedávala nijak najevo, že by medailon až tak hodně chtěla.
A jestli se pamatuju na naši dohodu správně, tak zněla nějak tak, že ti prozradím pozici tajného vchodu, stejně jako důvod, proč všechny ty jeskyně tak lákají. Nebo se snad pletu ? Ale abys neřekl, že jsem nevděčná, tak tím, že sis ten přívěsek prohlédl o mně víc už mnohem víc, než většina lidí tady a nebudu tě mít za takového nekňubu, jako jsem měla. Přecejenom, jsi ještě naživu, což se o tamtom sviňákovi říct nedá.
osvěžila ti vámi uzavřenou dohodu a prozradila ti drobnou informaci, stejně jako to, že o tobě změnila názor. Nakonec se pobaveně a docela vesele pousmála při komentáři o jedinci, z jehož oděvu jsi medailon získal.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Darth Unar
Učedník
Učedník
Příspěvky: 124
Registrován: 30.6.2010 20:54:28

Příspěvek od Darth Unar »

Korriban, Akademie:

Zjistil jsme že hvězda nemá ani tak zájem o ten medailon,ale o smrt toho kdo jí ho ukradl.
.. No To ti můžu garantovat že je po smrti. ..
.. Auu. .. ucítil jsem žebra a uvědomil jsme si že bych měl vyrazit na ošetřovnu
No s tím sviňákem se nestalo nic zajímaveho. Dopadl tak jak si to zasloužil a příjemné to rozhodně nebylo,alespoň pro něj.
Chytej hodil jsme jí medailon
No a já budu muset jít. Mám totiž ještě nějakou práci na ošetřovně. Chytil jsem se levou rukou za bok
Tak se měj. Určitě se ještě potkáme. dodal jsme s lehkým úsměvem
.. Snad,určitě ..

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Korriban, Akademie:
Hodíš hvězdě medailon, která ho elegantně chytne a spokojeně se usměje, zatímco ty prohodíš několik slov a hodláš zamířit na ošetřovnu.
O tom, že se potkáme nepochybuj ... kdo ví, třeba objevím ještě něco dalšího zajímavého, co budeš chtít prozkoumat. A když ano, tak vím kam se obrátit.
dodala ještě pobaveně a možná i trochu laškovným úsměvem, než zmizela zpět do svého pokoje, zatímco tvé kroky vedly do ošetřovny. Lékař ve službě nebyl nikterak nadšený a během tvého ošetřování neustále nadával a stěžoval si, že studenti jsou neschopní, pořád ho otravují s kravinama a že se snad zraňují schválně. V jednu chvíli dokonce žbleptal něco o tom, že od jisté míry zranění začne rovnou popravovat a kromě svých slov aplikoval svůj hněv i do své práce, takže to rozhodně nebyl příjemný lékařský zákrok. Po hodině na ošetřovně jsi ji konečně mohl s úlevou opustit, v rámci možnosti vyspravený, se zbytkem na léčení a doporučením klidu a žádný pitomých soubojů s dalšími pitomci, co umí tak akorát máchat těmi mečíky okolo místo aby předvedli trochu síly a elegance v čistém úderu, kterých není zapotřebí vůbec ošetřovat.
--------------------------
Tak tímhle bych uzavřel výcvik, řekl bych i jakžtakž úspěšný. Během dneška ti sestavím hodnocení a poté se posuneme na nějakou tu misi. Tedy pokud nemáš námitek a jsi se mnou jako s moderem spokojen. (aneb teď máš možnost sem postnout nějaký tvůj komentář, pokud chceš, když ne - tak budu brát, že je vše ok.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hodnocení:
Tvar příspěvků: Z počátku došlo na několik editů, vyskytlo se několik slabších příspěvků a jednou jsem snad zahlédl i špatné označení lokace. Navíc zde byl drobný nádech takové běžnosti - to vše se ale k závěru notně zlepšilo a tuším, že v misi už s tím nebude žádný větší problém.
Chování charakteru: No, jsou tu některé typické prvky Sithů - arogance, přehnané sebevědomí, čemuž pak silně kontrastoval jistý rozpor mezi přikloněním se k světlé či temné straně a hlavně úvahy tím směrem. Takže místy to bylo dost nejasné ...
Postup v příběhu: Místy se možná vyskytla snaha trochu moc to hnát kupředu, ale jinak v tom nevidím žádný větší problém, to hlavní - plynulost, zde určitě z hráčovi strany byla.
Reakce na podněty: Možná jedna z těch nejlepších položek, nebo už začínám lenivět a dávám ty podněty moc jasně :D Zde tedy nic nevytýkám.
Využití Síly: A velké finále ... z tvého charakteru mám pocit, jakoby bez Síly ani nebyl, takže jistá forma nadužívání. Navíc to z počátku bylo dost sebevědomé a nadnesené, což se pak ale srovnalo, i následkem několika, ne zrovna úspěchů. Jedno mi tu však trochu vadilo více - celkově jsi tíhnul spíše k světlé straně, než té temné, což vzhledem k tomu, že máš Sitha je takové divné. A když už jsi používal temnou stranu, tak jsi ji jen málokdy popisoval jako temnou, nepopisoval jsi, jak čerpáš ze svého vzteku, nenávisti a dalších základních principů temné strany.
Počátek mohl být rozpačitý a ne tak kvalitní, ale ta kvalita během výcviku narůstala a slibuje kvalitnější psaní v budoucnosti, když si ujasníš některé drobnosti. Ale hlavně - jsi na dobré cestě, protože jak jsem řekl, tak kvalitativně máš vzestupnou tendenci - celkové hodnocení je tedy 82 procent.

Následky výcviku:
+ Zlepšení zrakových smyslů pomocí Síly, vidíš ve tmě dále a jasněji(nejedná se o úplnou tmu, tam nevidíš pořád nic :D)
+ Naučil ses základní techniku pro potlačení bolesti (necítíš zlomeniny, pohmožděniny, drobnější šrámy, či krátkodobé škrcení)
+ Získal sis jistý respekt u Hvězdy a nevnímá tě již jako podřadného
- Nesmíš prozradit nic o tom, co se doopravdy stalo, jinak budeš čelit mistru Kragusovi
+- Mnoho studentů ví, že jsi byl za něco potrestán, každý na to nahlíží jinak

*LOCK*
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“