Výcvik pro Darth Unara(Joster Anur aka Nameless)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Darth Unar
Učedník
Učedník
Příspěvky: 124
Registrován: 30.6.2010 20:54:28

Příspěvek od Darth Unar »

Korriban, Labyrint:

Zombík šel přímo proti mně a protáčel svůj meč v rukou tak že vytvářel jakousi formu štítu. Zastavil jsme jeho meč což ho zjevně překvapilo a udělal parakotoul vpřed a bodl jsem čepelí dozadu a zasáhl jsem Zombíka přímo do středu stehna. Naneštěstí si z toho moc nedělal otočil se čelem ke mě skřehotavě se zasmál a řekl
Hezký pokus.
Pak jsem mohl sledovat jak se rána zevnitř začala hojit až zůstal vidět jen propálený plášť a to všechno jsem pozoroval se slovy Co to kurva je ??
Zombík rozhodně nebyl tím co se stalo překvapen,ale já ano. Hned nato mi do hlavy přišlo několik myšlenek. Jak to mám zabít ?? Jak to že se mu ta ostatní zranění nezahojí ?? Proč se mu tohle zranění vyléčilo a ta ostatní jsou pořád stejná ??
Na první myšlenku jsem si odpovědět nedokázal,ale na tu druhou a třetí už ANO sice to byly jen teorie,ale co.
.. Určitě na zahojení ran potřebuje energii kterou získává od těch které zabije. A protože žádnou nemá tak se mu nic nezahojí jen lehká zranění ano. Jeho nesmrtelnost totiž nebude až tak dokonalá jak ji popisoval. Sám řekl že může zemřít,ale že pak znovu obživne. Jenomže zranění která utrpěl před smrtí mu už zůstanou a on musí znovu získat energii na svoje uzdravení. ..
To všechno byly sice jen domněnky,ale rozhodně se daly použít při dalším útoku. Musím mu způsobit zranění která jsou neslučitelná se životem.
Počkám až zvedne meč nad hlavu a bude chtít udělat vertikální útok tak odrazím jeho meč zpátky nahoru a okamžitým sekem se ho pokusím připravit o ruce a až budu vracet meč zpět k sebě tak i o hlavu. Pokud mu netrefím ruce tak se mu pokusím odseknout alespoň tu hlavu. Snad to vyjde a já budu moct odejít pryč z tohohle labyrintu dřiv než se dá dohromady.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Korriban, Labyrint:
O úkaze, který jsi právě mohl vidět, se ti v hlavě rozvířilo množství myšlenek, které se spřádaly v různé teorie, z teorií přicházely důsledky a následky a vznikaly další teorie. Jednou z nich jsi se rozhodl zabývat a na jejím základě jsi stvořil další plán útoku. Jednoduchý, ale dost efektivní na to, aby mohl vyjít. Před útokem jsi se mohl zahledět do očí svého soupeře, aby jsi spatřil nenávist, hněv, možná i strach, ale kromě temné strany jsi viděl i něco víc, mnohem víc - něco na pokraji, ne dávno již za okrajem šílenství.
Přišel útok, který jsi očekával - shora vertikální úder, ale při plánování svého tahu jsi pozapomněl na jednu drobnost. I když jsi se fyzicky chystal na odražení jeho útoku, tak jeho síla a bolesti hrudníku, který se obzvlášť vzpínal při obraně a snaze odhodit jeho meč, jsi nemohl uspět s plánem na odhození jeho meče. Kdyby jsi chvatně neustoupil bokem a nenechal jeho meč narazit do země, tak to nemuselo dopadnout dobře. Potíž však byla v tom, že pod jeho mečem byla zaklíněna i tvá čepel a na ní vyvíjený tlak ji nehodlal pustit. Svým způsobem tě tedy nyní držel ve svém 'sevření'.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Darth Unar
Učedník
Učedník
Příspěvky: 124
Registrován: 30.6.2010 20:54:28

Příspěvek od Darth Unar »

Korriban, Labyrint:

Čekal jsem na až se soupeř pokusí provést vertikální útok. Během chvilky jsem se dočkal a viděl jak se jeho čepel rychle zvedá nahoru nad jeho hlavu. V tu chvíli jsem měl možnost pohledět do jeho očí,ve kterých jsem uviděl zlost,nenávist,strach a taky něco jako šílenství. Přišel okamžik mého útoku,pokusil jsem se odrazit jeho meč,ale při svém plánováni jsem zapomněl na jednu nepatrnou drobnost a tou byl můj hrudník. Jeho čepel narazila na tu mou s velkou rychlostí a silou které jsem nemohl odolat. Opět jsem ucítil bolest v hrudníku a jen taktak jsem stihnul uskočit bokem abych se vyhnul jeho meči který teď byl zapíchnutý v zemi. Chtěl jsem pokračovat dál,ale nemohl jsem protože můj meč byl zaklíněn pod tím jeho a on ho nehodla pustit. Tím jsem získal chvilku času na promyšlení dalšího postupu a taky toho co jsme viděl v jeho očích.
Nenávist a hněv mi přišly naprosto normální,ale strach ne.
.. Čeho se někdo kdo je nesmrtelnej může bát?? ..
.. Pokud je opravdu nesmrtelnej tak se bojí toho že prohraje a já odejdu a on nezíská to co chce ..
Také jsem uviděl náznak šílenství,ale to se dalo očekávat. Protože někdo kdo je tady zavřený nejspíše stovky let se zbláznit musel.
.. Pokud se opravdu bojí že prohraje a já odejdu tak to musím využít proti němu. Ukážu mu že na mě nemá a on pak ztratí ten pocit že je lepší a pak ho porazím. ..
Byla to velice jednoduchá úvaha,ale měla hlavní nedostatek můj meč byl pořád zaklíněn pod tím jeho.¨Pokoušet se ho přetlačit bylo naprosto nemožné protože byl silnější než já. Proto jsem se rozhodl pro použití síly (Force Push).
Sundám levou ruku z meče a hned jak jí budu sundavat jí otočím do normální polohy a podsunu pod držadlem a pokusím se odhodit protivníka.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Korriban, Labyrint:
Vzhledem k nemožnosti pohnout se svým světelným mečem normální silou, rozhodneš se levou rukou pustit rukojeť a použít techniku Odhození na tvého soupeře. A opravdu se ti tvůj manévr zčásti povede - soupeř si sice všimne tvého manévru, ale tvůj úmysl přišel dříve než jeho obrana a tvůj protivník se po zemi odsunul dva metry dozadu, než tvůj útok vyrušil pomocí Síly. Několik vteřin se ještě srovnával s možností přepadu, ale po chvilce už stál opět pevně na obou nohách.
Copak, neuzvedneš svůj mečík ?!
vysměje se ti a také on uchopí meč jednou rukou. Tu druhou, levou, natáhne za sebe, uchytí jedno z těl a mrští jím přímo proti tobě. Hnijící mrtvola jej mihla a mířila přímo na tebe, ale jeden švih světelné meče ji přepůlil vejpůl a jednotlivé půlky proletěly okolo tebe a za tebe. Od seku na tebe však odpadne několik kusů hnijícího masa a především ohavný puch, což tě přinutí se na pár vteřin zakabonit a hlavně tě to rozhodí v pozornosti. Útok tvého protivníka tak přijde poněkud nečekaně a těsný úskok do strany přijde na poslední chvíli. Před obličejem téměř pocítíš žár světelného meče, který skončí v zemi a další úkroky dozadu před jeho následným švihem a slabší nekoncentrovaný blok tě uchrání od dalšího zásahu a teprve poté se konečně můžeš trochu zkoncentrovat a vymyslet nějaký další plán útoku.
------------------
K soubojům II - Klidně se neboj napsat plán na více kroků, nebo i alternativu, když se něco vydaří či nevydaří. Plán na jeden sek se sice může povést, ale když se neví co následuje dál, tak ztracenou výhodu můžeš hodně rychle ztratit.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Darth Unar
Učedník
Učedník
Příspěvky: 124
Registrován: 30.6.2010 20:54:28

Příspěvek od Darth Unar »

Korriban, Labyrint:

Pokusil jsme se odhodit svého protivníka,ale výsledek nebyl podle očekávání. Pouze jsem protivníka posunul o dva metry. Načež proti mě přilétla shnilá mrtvola kterou jsem jen taktak přeseknul na dvě části. Zasáhlo mě jen pár kousku shnilého masa které smrdělo.
To rozostřilo mé smysly a dalo to protivníkovy možnost zaútočit. Naštěstí jsem uhnul jeho meči. Uskočil jsem opodál a zase jsem měl možnost vymyslet nějaký způsob jak zaútočit.
Vymyslel jsem další způsob jak protivníka zastavit.
Počkám až se znovu pokusí o horizontální útok a až se rozpřáhne a meč půjde na mě uhnu na stranu a zachytím mu ruce a pak mu je uříznu. Pokud to bude z nějakého důvodu nemožné,udělám parakotoul dopředu a tím se dostanu za něj a proseknu mu hrudník. Narovnám se a useknu i hlavu.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Korriban, Labyrint:
Ani další tvůj útok se nesetká s úspěchem a je tedy potřeba vyzkoušet další změnu v plánu. Tentokráte chceš naplno využít svoji větší rychlost a mrštnost a trpělivě čekáš, až na tebe útočník půjde opět se svým oblíbeným úderem vedeným po vertikální ose. Tvé očekávání se velice brzy naplnilo a protivník vykročil vpřed. Vyčkal sis, až se jeho meč začne snášet k zemi, aby jsi teprve poté uhnul do strany, počkal až do končí máchnutí a pevně mu uchopíš jeho pravou ruku svou levicí, aby jsi se pravačkou se světelným mečem natahoval ke svému útoku. Soupeř však pravičkou pustil svůj světelný meč a nastavil ho před sebe, aby se z druhé strany rukojeti vynořila druhá čepel, kterou zablokoval úder tvého světelného meče. Nyní jsi poznal proč byla rukojeť světelného meče tvého protivníka tak dlouhá, stejně jakože pomalé nohy neznamenají pomalé ruce. Navíc, protože tvůj soupeř držel svůj obouruční světelný meč pouze v jedné, tak i kdyby jsi ho přetlačil v čepeli, tak druhá strana jeho čepele by tě také zasáhla - a to přímo do hlavy, takže žádná příjemná vyhlídka.
Baf !
štěkl na tebe a mohl jsi pocítit zápach linoucí se z jeho úst, který snad překonával i veškerý puch z mrtvoly, který jsi cítil předtím.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Darth Unar
Učedník
Učedník
Příspěvky: 124
Registrován: 30.6.2010 20:54:28

Příspěvek od Darth Unar »

Korriban, Labyrint:

Pokoušel jsem se provést další útok na protivníka. Tentokrát jsem mu chtěl „odstranit“ ruce. Počkal jsem si až na mě půjde vertikální útok a když jeho meč klesal ke mně ustoupil jsme do strany a chytil mu jeho pravou ruky. Napřáhl jsme se a začal spouštět meč dolů. Během toho protivník pustil svůj meč pravačkou a na druhém konci meče se aktivovalo druhé ostří které zastavilo můj útok. Nebyl jsem z toho nikterak překvapený protože jsem čekal nějakou „zradu“ a tak jsem si s tím nedělal hlavu. Větším probléme byla ta patová situace ve které jsem byl. Protivník držel meč jen v jedné ruce a tak bych ho mohl přetlačit,ale hned jak bych to udělal by jeho druhá čepel zamířila přímo mě do hlavy.
Baf ! řekl protivník a z jeho úst se linul smrad nevídaného rozměru který překonával i smrad z té mrtvoly
Poté co jsem toto ucítil my došlo že jeho největší zbraní nejsou jeho rychlé ruce a meč,ale ten ohromný puch.
V našem zaklíněném postavení jsem uvažoval jak mám postupovat dál .
.. Nemůžu se pořád pokouše útočit na ruce a boky. Protože jeho ruce jsou hodně rychlé a vždy stihne zareagovat. Musím útočit na nohy a hlavu ty nemá tak dobře pokryté a navíc je má zraněné ..
Toto vůbec neřešilo moji současnou pozici a způsob jak se z ní dostat.
.. Dokážu ho přetlačit,ale hned jak to udělám tak mi do hlavy zarazí druhou čepel. Musím udělal něco lstivého. Něco co nebude čekat. ..
Uvědomil jsem si že pořád mém v levé ruce jeho pravou ruku. A že postoj do kterého jsem ho dostal mi nikterak nebrání zaútočit na jeho nohy.
.. Škubnu mu vší silou pravačkou a potáhnu ho dopředu a během toho mu podrazím nohy a on spadne za sem. Pokud ne tak se aspoň dostanu z téhle pozice. A až bude padat na zem tak skočím za něj aby mi nemohl zaútočit na kotníky a při té příležitosti mu ufiknu nohy. Které pak za pomoci síly odhodím pryč od něj. Aby mu nepřirostly. ..
.. Teď tě dostanu bastarde ..
.. Pro jistotu ještě před tím než to udělám odvedu pozornost tímhle Hele kámo kdy sis naposled čistil zuby. to ho určitě dostatečně rozruší ..
Podíval jsem se na protivní a připravuju se mu říct to co mám připravené a pak pokračovat v útoku.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Korriban, Labyrint:
Zaklíněn v současné pozici se pokoušíš přijít s novým plánem, který by ti pomohl nejen ze situace, ale zároveň by ti připravil výhodu pro další útok. Předtím, než se o něco pokusíš, upoutáš jeho pozornost urážlivě mířenou poznámkou, než rozvedeš svůj plán. Trhneš soupeřovo rukou k sobě a pokusíš se mu podrazit nohy, aby jsi ho poslal na zem. A opravdu, jednu nohu mu podrazíš a soupeř se začne kácet, ale přímo na tebe. Na poslední chvíli se ti povede kotoul pod padajícím soupeřem, během něhož se mírně udeříš do hlavy, zatímco tvůj soupeř dopadne na zem. Než se stihneš ohnat světelným mečem po jeho nohách, tak se však stihne odvalit a pokusí se tě pomocí Síly odhodit. Včasným blokem jeho útoku zastavíš, pouze jsi trochu posunut dozadu(cca 25cm), zatímco se protivník sbírá ze země.
Ale vadí ti to snad ? A to mě opravdu chceš porazit tím, že budeš bojovat jako nějaký prašivý Jedi ?
odpověděl ti a vykročil tvým směrem. Opět roztočil svůj světelný meč, nyní vlastně tyč a tobě došlo, proč bylo předtím jednoduché projít jeho obranou. S dvěma čepelemi to totiž bylo mnohem složitější a náročnější.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Darth Unar
Učedník
Učedník
Příspěvky: 124
Registrován: 30.6.2010 20:54:28

Příspěvek od Darth Unar »

Korriban, Labyrint:

Pokus o shození protivníka nedopadl dobře a tak protivník málem spadl na mě. Ale jelikož jsem v pravý okamžik stihl udělat kotoul pod něj o při kterém jsme se praštil do hlavy. Pokusil jsem se zasáhnout protivníka,ale ten se stihl odvalit a pokusil se mě odhodit,ale nepovedlo se mu to. Jen mě odsunul o nějakých 25 cm. Když se zvedal tak mi odpověděl na moji předešlou otázku.
Ale vadí ti to snad ? A to mě opravdu chceš porazit tím, že budeš bojovat jako nějaký prašivý Jedi ?
.. Jo vadí. A taky nerad mluvim s mrtvolama. ..
Z jeho další vjety jsem usoudil že se mu vůbec nelíbí můj „Jediiský“ styl boje a že ním možná i pohrdá. To mě přivedlo k dalšímu způsobu jak ho porazit.
.. Tak ty si myslíš že Jediové sou sračky?? Šeredně se mýlíš a na to doplatíš. Je úplně jasné že si nikdy nebyl v chrámu jedii. ..
.. Ukážu mu přesně to co chce vidět. Že už se na víc nezmůžu a že mě v klidu porazí. ..
.. Budu se nějakou dobu jen bránit a unikat jeho útokům aby opravdu věřil mému divadýlku. A pak až tomu všemu uvěří a bude se myslet že je pán situace ho zničím. ..
Mě je to už celkem jedno,stejně tady pojdu. A ty si myslíš že se zmůžu na něco víc?? Vždyť jsem jen další přeběhlej žák z akademie jediu. Nejsem tady tak dlouho abych získal zkušenosti a znalosti který mi jediové nechtěly dát. A teď kvůli jejich neschopnosti tady chcípnu. Tady v týdle podělaný jeskyni.
Začal jsem hrát svoji divadelní hru a čekal jestli se „Zombík“ připojí tak jak jsem čekal.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Korriban, Labyrint:
Když se ti nedařilo získat výhodu fyzickým způsobem, tak jsi se rozhodl přejít na technicky psychické, tedy zkusit svého zmást a přinutit ho, aby tě podcenil. Spustil jsi svůj sebelítostný a odepisující monolog, ale ve tváři zombíka se toho moc nezměnilo. Zároveň jsi se připravil k obraně, v níž jsi nyní chtěl setrvat.
Každý Sith by tohle zahrál líp, opravdu jsi ubožejší, než se zdálo. Z tebe moc energie nebude ...
pozastavil sith-zombík svůj útok, aby ti slovně odpověděl, než se zase znova 'rozjel'. Jedna čepel míhala druhou a konstantní rychlostí se k tobě blížil. Snažil jsi sledovat pohyb jeho meče a doufat, že nalezneš skulinu, nebo alespoň moment pro správný moment k ubránění se. Když už byl skoro na dosah, tak náhle změnil vzorec ze střídavého otáčení udělal otočku mečem na pravé straně. Uskočil jsi na poslední vteřinu, ale přesto jsi pocítil menší škrábanec na svém levém stehni. Následovalo jeho bodnutí, které jsi se vším úsilím vyklonil na stranu svým světelným mečem, aby jsi do obličeje schytal zásah jeho pěstmi držícími rukojeť. Že nepřišel zásah jeho světelným mečem jsi mohl děkovat pevnému blokování jeho meče svým na jedné straně a síle jeho úderu, díky niž jsi couvnul až ke stěně. Měl jsi chvilku na zkoncentrování se a vymyšlení nového plánu, protože obranná pasivita očividně selhala pod jeho brutální silou a hlavně tvůj hrudník ti nedovolil řádně vykrývat jeho široké údery. Temná strana z tvého protivníka doslova sálala a nyní k tobě natáhnul ruku a začal jsi pociťovat narůstající tlak okolo svého krku.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Darth Unar
Učedník
Učedník
Příspěvky: 124
Registrován: 30.6.2010 20:54:28

Příspěvek od Darth Unar »

Korriban, Labyrint:

Pokusil jsem se na protivníka použit psychické techniky,ale ty byly jaksi bezúčelné. Dostal jsem od „Zombíka“ jen pár slov.
Každý Sith by tohle zahrál líp, opravdu jsi ubožejší, než se zdálo. Z tebe moc energie nebude ...
Na ty jsem neměl ani čas zareagovat protože se opět vrátil do útoku a s rotujícím mečem v ruce postupoval ke mě. Snažil jsme se najít vhodný okamžik na odrazení jeho útoku,ale hned jak se přiblížil ke mně změnil vzorec otáčení a udělal otočku na pravé straně a během okamžiku jsem ucítil lehké škrábnutí na pravém stehni a hned potom následoval pokus o bodnutí který jsem jen naštěstí vykryl,ale jen proto abych schytal zásah jeho pěstí. Dostal jsem se až ke stěně kde jsem měl chvilku na to abych se zkoncentroval a vymyslel nový plán . V tom protivník natáhl ruku a já ucítil jak mi pomalu začal svírat krk a taky jak z něj sálá temná strana.
.. Ten se mi snad jen zdá. Asi je čas zemřít!! ..
Ne
.. Já tady nechcípnu protože chci ještě žít. Musím zase zaútočit protože nejlepší obrana je útok. ..
.. Rozeběhnu se proti němu a začnu útočit a až povede protiútok zleva ze shora (z mého pohledu)
tak ho vykreju přejdu do otočky o 360° stím že dám meč za záda a vykryju další protiútok který bude muset jít zespoda a až budu vracet meč do původní polohy tak zaútočím na jeho nejzranitelnější místo na jeho tyč. Přeseknu ji vejpůl a hned nato použiju sílu na jeho odhození. A pokud to všechno vyjde tak mu předvedu jak se škrtí.
..
.. To všechno podpořím temnou stranou síly .. Jestli mě teď nezradíš budu už napořád tvím služebníkem
.. No a protože nechci zemřít tak si musím připravit i záložní plán. A ten je úplně jednoduchý ÚTĚK ..
Plán je připraven teď už ho jen provést.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Korriban, Labyrint:
Nepříznivý vývoj souboje tě přinutí sáhnout po temné straně a více se do ní ponořit. I díky tomu ignoruješ počátky škrcení, když se vydáváš směrem ke svému protivníkovi a svým útokem jej přiměješ k upuštění od techniky škrcení. Okamžitě se ti vrátí dech a zůstane ti pouze mírně fialový otisk na krku, zatímco se znova dostanete do šermířského souboje. Během svého útoku už ale spíše počítáš s protiútokem vedeným proti tobě seshora zleva. Ten opravdu přijde a zahájíš svůj promyšlený manévr, k němuž ses snažil nyní soupeře přimět. První kryt, následuje držení meče tak, že kryje tvou otočku do její poloviny, aby jsi zbytek otočky využil k zvýšení síly dalšího obranného manévru z něhož jsi hodlal vést útok na rukojeť jeho světelné tyče. Protivník sice rozpoznal tvůj plán, ale nestihl se stáhnout úplně díky nepřílišné rychlosti svých nohou a tak jsi mu rukojeť jenom škrábnul. Ale i to postačilo pro dostatečný efekt, když jedna z jeho čepelí začala problikávat a tedy nefungovat správně. Hned poté se pokusíš soupeře odhodit, ale vzhledem k pohybu soupeře stranou a tvému předpokladu, že bude stát přímo před tebou se i zde dočkáš jenom částečného efektu. Soupeř je tím rozhozen po ástečném zásahu a div, že se neskácí na zem. Instinktivně švihne světelným mečem do obrany, kde vytušil tvou snahu využít své chvilkové výhody k dokončení dobře připraveného útoku. Povede se mu jakžtakž stabilizovat, ale je nucen dost couvnout a ty dostaneš mnohem více prostoru k manévrování. Zdálo se, že nyní jsi měl trochu navrch.
----------
Musím pochválit předvedený manévr, který byl dobře připravený a nastavený na výhodu i nevýhodu soupeřovo zbraně.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Darth Unar
Učedník
Učedník
Příspěvky: 124
Registrován: 30.6.2010 20:54:28

Příspěvek od Darth Unar »

Korriban, Labyrint:

Použil jsem na „Zombíka“ svůj dobře připravený manévr a po dokončení otočky jsem mu lehce škrábnul rukojeť jeho meče.
.. Tak to nebude stačit,sotva jsem se ho dotknul ..
Naštěstí to stačilo a já mohl s úlevou sledovat jak jedna čepelí začala problikávat. Okamčitě jsem se pokusil o protiútok silou,ale ten už byl očekávaný a protivníkovi se podařilo částečně uhnout a tak byl zasažen jen částečně,ale i to stačilo aby málem spadl na zem. Díky tomu jsem získal více prostoru pro manévrování a pro přípravu dalšího útoku.
.. Tohle nemá cenu. Kvůli těm žebrům nemůžu pořádně bojovat ..
Při promýšlení dalšího postup jsem začal uvažovat jestli není nejlepším řešením útěk.
.. Asi bych měl vypadnout,už jsem tu moc dlouho a nemá to konce. ..
.. Jsou tady jen dvě možnosti kam „utéct“. Jedna zpátky do labyrintu a druhá která vede pryč odsud snad. Musím se dostat zády k cestě která vede pryč a pak nějak zabavím toho „blbouna“ a za pomoci Force speed rychle pryč od něj. Je pomalej takže mě bude chytat asi těžko. ..
Připravil jsme si plán útěku protože jsem věděl že nejsem ve stavu abych mohl plnohodnotně bojovat. Následně jsem začal připravovat plán díky kterému zabavím „Zombíka“ a díky kterému se dostanu zády k cestě která vede pryč odsud.
.. Musím se pořád držet dál od něj a budu v půlkruhu postupovat k místu ze kterého pak uteču. ..
Počítal jsem s tím že díky tomu že jsem „Zombíka“ dostal dál od sebe tak to nebude problém a až se dostanu na místo určení z kterého provedu další část útoku/útěku. Která spočívala v tom že odvedu jeho pozornost a podle jeho reakce se rozhodnu jak budu pokračovat dál.
.. Je tady spousta mrtvol takže je musím nějak využít. Chytnu jednu silou a hodím ji proti němu tak jako to udělal on mě. A hned jak na něj hodím to tělo tak se ho pokusím odhodit silou (Zombíka). Nebude mít čas zareagovat na oboje a jedna z věcí ho zasáhne a z jeho reakce usoudím jestli mám pokračovat v souboji nebo „odejít“. ..
Připravil jsem si plán na další postup,ale ještě než jsem se rozhodl ho jsem lehce zauvažoval nad tím co doopravdy jsem Jedi nebo Sith na tuto otázku jsem pořád neměl odpověď a tak jsem se rozhodl provést další část svého plánu.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Korriban, Labyrint:
S vědomím svého zranění, které tě omezovalo více, než by sis přál a také s vědomím prvních náznaků únavy, jsi dospěl k rozhodnutí odsud zmizet, jak jen to bude možné. Jako první krok sis naplánoval držení si odstupu od svého soupeře a začal jsi v kruhu přecházet okolo něj směrem k východu, který dle všeho střežil, nebo tu spíše čekal. Opsal jsi téměř polovinu vzdálenosti, když soupeř vyrazil znova na zteč, opět jednoručně drženou čepelí. Tentokrát jsi však místo obrany uskočil potřebným směrem a znova navýšil vzdálenost mezi vámi dvěma. Dostaneš se tak do své plánované pozice a pokračuješ v nalinkovaném plánu - uchopíš pomocí Síly první mrtvolu a vrhneš jí směrem k tvému protivníkovi. Neudělíš jí sice takovou rychlost, jako protivník, ale rozhodně to odkloní jeho pozornost, protože pomocí Síly odhodí mrtvolu ke stěně na půl vzdálenosti mezi vámi. Pokusíš se svého soupeře odhodit v Síle, ale to se ti nezdaří, protože ve stejný moment použije stejnou techniku a nyní jste se octli v nulovém bodu, kdy jste oba tlačili jeden na druhého. Pociťoval jsi mírné známky soupeřovi převahy, která postupně narůstala. A navíc sis všiml něčeho, co byl jeden z důvodů tvé cesty sem. Jak se ukázalo, tak tebou použitá mrtvola patřila mladíkovi, jenž tu byl velice nedávno a z kapsy jeho roucha čouhalo to, co po tobě chtěla přinést Hvězda, onen náhrdelník. Také jsi postřehl, že mrtvol se v chodbě válelo ještě tucet a některé měly stále své oděvy. Potom už tvou pozornost plně upoutávalo přetlačování s tvým soupeřem, které se nevyvíjelo zrovna nejlépe.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Darth Unar
Učedník
Učedník
Příspěvky: 124
Registrován: 30.6.2010 20:54:28

Příspěvek od Darth Unar »

Korriban, Labyrint:

Postupoval jsem v půlkruhu přes místnost a dostal jsem se na místo určení ze kterého jsem chtěl provést svůj poslední útok. Uchopil jsem mrtvolu silou a mrštil ji na protivníka. Neletěla sice tak rychle jako mrtvola protivníka,ale bylo to dostačující na odvedení jeho pozornosti. Protivník zareagoval a odhodil mrtvolu ke stěně. Okamžitě jsem pokračoval v nalinkovaném plánu a použil jsem sílu k odhození „Zombíka“ naneštěstí on použil úplně stejnou techniku a to nás dostalo k nulovému bodu. Cítil jsem že protivník začíná mít převahu. A k tomu jsem si všimnul že z kapsy té mrtvoly co jsem právě hodil čouhalo to pro co jsem sem přišel. Byl to ten náhrdelník.
.. Konečně škoda že zrovna téhle situaci,ale to je jedno. Našel jsem ho. ..
Byla jen minimální šance že ten náhrdelník najdu a já se už dávno smířil s tím že ho najít nemůžu. A teď byl přede mnou tak blízko a přeci tak daleko. To že jsem ho našel mě začalo naplňovat novou energii a odhodláním. Ale taky to úplně změnilo moje priority a plány.
.. Mísím to získat,ale né kvůli tomu aby splnil svůj úkol,ale pro sebe abych mohl být sám se sebou spokojený. ..
Pohled na protivníka který mě pomalu a jistě začal pokořovat ve mně vyvolal zlost,nenávist.... a to vedlo k opětovnému návalu temné strany.
Podíval jsem se na místo kde ležela mrtvola toho studenta. Ležela na kraji cesty kam ji odhodil „Zombík“.
.. Přetlačím ho a odhodím pryč. Samozřejmě za pomoci temné strany. A pak si pro ten náhrdelník dojdu. A nebo silou ho přivolám silou,ale to se rozhodne podle situace a nejspíš to rozhodne (JL)..
Se zlostí se podívám na tu zrůdu přede mnou a propůjčím si moc od temné strany.
.. Temná strana mi pomůže zvítězit. ..

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“