Výcvik pro Darth Unara(Joster Anur aka Nameless)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Výcvik pro Darth Unara(Joster Anur aka Nameless)

Příspěvek od Jordi Linx »

Korriban, Sithská Akademie:
Uplynulé dva měsíce ti zde utekly neuvěřitelně rychle, z počátku jsi byl oblíbeným cílem pro duely, souboje, ale po měsíci zájem uvadl a nikdo s tebou nyní nechtěl bojovat. Věděli, že máš v tomhle náskok od svého předchozího působení mezi Jedii, zatímco mnozí z nich byli teprve začátečníky. Pouze dva z čtrnáctičlenné skupiny, v níž jsi byl i ty, měli předchozí zkušenosti s používáním Síly. Skupiny byly děleny podle doby, jak dlouho kdo byl na Akademii a moc dobře jsi věděl, že se začíná formovat další skupina, v níž bude mnoho dalších zběhlíků z Řádu Jedi. Navíc v současné skupině jsi měl pocit, že objem vyučované látky ti nic nového nepřináší a soukromé hodiny ti zatím nikdo nechtěl poskytnout.

Právě jste skončili s dalším, pro tebe nudným, cvíčením se světelnými meči měli jste chvilku oddechu, když jsi mohl zaslechnout hovor dvou studentů nedaleko tebe.
Slyšel jsi to Haaku ?
začal rozhovor blonďatý student, který patřil mezi první, jež si tu v soubojích porazil. Jmenoval se Won a stejně jako Haaku to byl člověk. Oba navíc tvrdili, že pocházejí z Lianny a že se znají už dlouho.
Co ?
opáčil zvědavě Won.
V jeskyních nedaleko Akademie se ztratil další učedník, prý tu studoval už dva roky a byl dost schopný, ale není po něm ani stopy ...
vysvětlil důvod svého rozrušení Won.
Fakt ? Tam musí být něco nebezpečného ... a jestli on tu byl dva roky, tak my by jsme neměli šanci.
postěžoval si Haaku, než se zvedl a naznačil svému kamarádovi, že se hodlá jít osprchovat, protože se při tréninku pořádně zapotil.
--------------
Rád bych, aby ses zaměřil na své současné pocity z tvé aktuální situace na Akademii, a pokud to bude tvůj charakter zajímat, tak rád uvidím i jeho myšlenky na zaslechnutý rozhovor.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Darth Unar
Učedník
Učedník
Příspěvky: 124
Registrován: 30.6.2010 20:54:28

Příspěvek od Darth Unar »

Korriban, Sithská Akademie:

Uplynulé dva měsíce mi přinesly pouze zkusenosti z duelů a ani při výcviku jsem se toho moc nového nedověděl.Byl jsem celkem zklamaný (čekal jsem víc)
Poslední měsíc mi pořád v hlavě lítá jedna myšlenka....Jak se mám zavděčit nějkému z mistrů abych mohl trénovat na své úrovní??...

A v tom při cestě z tréningu jsem zaslechl dva žáky jak se baví o nějaké jeskyni kde zemřel sudent hned si pomyslím ..To je ten způsob jak dokázat že nepatřím do této skupiny..
Ale jak jsem se měl dozvědět víc??Ty dva se semnou bavit nebudou.
Haaka jsem dost ztrapnil ..Hned na začátku souboje když se na mě rozeběhl jsem ho sejmul Silou a on letěl přez celou místnost a pak zautočil znovu.Vyhnul jsem se jeho meči a pěstí ho knockoutoval. ..Je slabý nemusel jsem ani zapnout svoji tyč..
Hmm a ten druhý se mě bude bát už jen kůli tomu. ..A stejně nejsou hodni abych na ně promluvil..

..Najdu někoho jiného koho se mužu zeptat.. Ano ta hezká studenta mi určitě poradí je o rok mladčí než já,ale zato je moc pěkná a v souboji by obstála lépe než ty dva "trapáci" dohromady.
Poslední měsíc hledám záminku abych sní mohl promluvit konečně ji mám. ..Má dlouhé černé vlasy,Mordé oči (nechápu jakto,ale temnná strana jí je nechala),nádhernou postavu,.... Už zase!!! to se mi ted stává pořád vždycky se zasním.Musím stím něco udělat.Ale nejdřív musím jít na tréning.
Ten končí za hodinu končí tréning a pak jí musím najít.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Korriban, Sithská Akademie:
Upustíš od myšlenky zjištění informací od jedinců z tvé skupiny už kvůli faktu, že jsi je za to nepovažoval hodné. Po chvilce rozmyslu jsi se rozhodnul zeptat se někoho jiného, někoho, kdo tě zajímal mnohem více. Měl jsi na mysli studentku z jiné skupiny, která je na Akademii zhruba celý rok. Věděl jsi, že hodinu před večeří má volno ve svém nalinkovaném tréninkovém programu, což byl asi nejvhodnější čas, kdy za ní zajít. Neznal jsi však její jméno a neznal jej ani nikdo další - už od první chvíle, kdy jí jeden z jejích mistrů nazval Hvězda, si rozhodla tohle označení ponechat s tím, že pouze těm, kteří jsou toho hodni prozradí své pravé jméno, jej prozradí. A co jsi věděl, tak se jí nikdo za tu dobu, co jsi zde strávil, nepokusil vyzvat na souboj ani nijak více přiblížit. Plány na její nalezení jsi však mohl rozvinout až po dalším tréninku, který se sestával z historie Sithů. Tentokrát měla padnout zmínka o Ludo Kresshovi, jednom ze Sithů z tzv. Zlatého věku. Souběžně s tvou hodinou probíhá i poslední hodina Hvězdy, která se odehrává u komplexu mučíren, pak by jsi ji mohl zachytit u jejího pokoje, krátce poté. Kdyby jsi zaváhal, tak by se ti mohla ztratit a nalézt ji by nemuselo být tak jednoduché.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Darth Unar
Učedník
Učedník
Příspěvky: 124
Registrován: 30.6.2010 20:54:28

Příspěvek od Darth Unar »

Korriban, Sithská Akademie:

Hodina skončila.A já vyrazil najít "Hvězdu" neměl jsme vůbec představu jak sní mám promluvit,ale nejspíš na to půjdu z lechka oslovím ji
..Prosím vás slečno mohla byste mi poradit??.. musím to říc nějakým příjemným tonem a pak se zeptám na tu jeskyni o té mi určitě neco poví snad a pak vlastně to nejdůležitější zeptám se na jméno.
Težko mi ho řekne asi budu muset dokázat že jsem hoden. Žeby souboj nebo něco jiného??Uvidíme

Korriban, Sithská Akademie (ložnice):
Při promýšlení plánu jsem došel až do oddělení kde má prý ložnici.Moje informace byla správná stála nedaleko svého pokoje,vlastně právě přicházela.Dodal jsem si kuráže ..To dám.. a vyrazil za ní.
Rychlejší chůzí jsem ji dohnal a oslovil ji tak jak jsem to měl v plánu
..Doufám že to dopadne dobře..
Naposledy upravil(a) Darth Unar dne 03.7.2010 18:52:35, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Korriban, Sithská Akademie:
Po hodině jsi vyrazil najít Hvězdu a to rovnou směrem k její ubikaci. Netrvalo dlouho než jsi nalezl, jak se před svým pokojem vybavovala s Quarrenskou studentkou o jejímž jméně jsi neměl ani tušení. Dodal sis kuráže a rychlým krokem k ní dorazil a zeptal se předem připravenou frází. Debata mezi oběma studentkami ustala a získal sis jejich překvapený pohled, než se Hvězda rozesmála.
To je jedna z nejhorších frází, které jsem tady někoho slyšel použít ...
odvětila pobaveně, ale něco v podvědomí tě nutilo k ostražitosti.
A to jich bylo hodně ...
sykla její společnice, která už na první pohled o tobě neměla valné mínění, ale pohled Hvězdy ji pro další komunikaci umlčel.
S čímpak bych ti mohla pomoci, mladíčku ? Snad jsi se tu neztratil, nebo snad nevíš, kde máš cvičení ?
zeptala se dost urážlivým tónem, v němž se ti z části vysmívala, z části urážela.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Darth Unar
Učedník
Učedník
Příspěvky: 124
Registrován: 30.6.2010 20:54:28

Příspěvek od Darth Unar »

Korriban, Sithská Akademie:

Sklamán vlastním neuspěchem a tím jak jsem dopadl.Se na mě dostavil další nával agrese jako v chrámu jediu,ale musel jsem ho potlačit.
Během chvilky jsme ovládl sebe i svou mysl a odpověděl jí skoro po pravdě.

Vlastně ano tak trochu jsem se tu ztratil slečinko
(naštvala mě a tak jsem jí oplatil stejnou mincí) slyšel jsme dva žáky jak se baví o nějaké jeskyni kde prý někdo nedávno zahynul??Nechtěl jsem se jich ptát kde to je a napadlomě že půjdu za někým kdo tu je déle a zná to tu. byl jsem zvědav jak mi odpoví když jsem použil stejný ton jako ona.
Tak trochu jsem vjeřil a doufal že ji neurazím ani nehrubější urážkou a že toto lehounké popíchnutí posune náš rozhovor lepčím směrem.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Korriban, Sithská Akademie:
Quarrenská společnice se po tobě div nevrhne, ale rázné gesto Hvězdy ji zastaví a ona sama si tě přeměří přísným pohledem. Pak se arogantně usměje a udělá jeden krok směrem k tobě.
Ale, ale panáček by měl zájem o informace ... a se vší svou odvahou se rozhodl zeptat mé maličkosti.
pronese ostře Hvězda a zkoumá tě pohledem hezky odshora dolů a zaměřila se na jednotlivé detaily. Za oním zkoumavým pohledem bylo víc, než kdyby se podívala jakákoliv jiná dívka. Quarrenka váhavě sledovala svou přítelkyni, jak se zdálo, a čekala na její pokyn.
Nawoe, můžeš odejít ...
pronese Hvězda ke své společnici a ta s nechutí uposlechne jejího příkazu. Hvězda chvilku počká, než zmizí z dohledu a vy se octnete sami.
Takže chlapče, většinu jiných bych za tuhle drzost rovnou zabila nebo alespoň zmrzačila, ale něco mi říká, že je za tímhle něco víc. Proč chceš do těch jeskyní a co si od toho slibuješ ?
zeptá se tě znova svým ostrým tónem a nyní se to projeví i na její tváři. Tvrdý až vražedný výraz někoho, kdo je schopen během vteřiny provést vražedný útok.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Darth Unar
Učedník
Učedník
Příspěvky: 124
Registrován: 30.6.2010 20:54:28

Příspěvek od Darth Unar »

Korriban, Sithská Akademie:

Když domluvila a podívala se na mě očekávajíce odpověd rozhodl jsem se to uvést na rovinu.Připadalo mi že by mou lež prokoukla.
No chtěl bych se o těch jeskyních něco dozvědět proč tam studeni chodí a tak??Hledal jsem nějaký způsob jak upozornit nato že nepatřím do své skupiny,chtěl bych postoupit výš abych se mohl zdokonalovat.řekl jsem jí a ještě jsem dodal Doufám že to není moc opovážlivá otáza??

Podíval jsem se na ní a doufal v hodnotnou odpověd.V jejím výrazu jsem viděl něco jiného než před začátkem rozhovoru pořád se díval nadřazeným pohledem,ale výraz v její tváři se změnil k lepčímu.
..Co asi řekne až budu chtět znát její méno??..

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Korriban, Sithská Akademie:
Od svého nepříjemného výrazu Hvězda neupustila, ale rozhodla se ustoupit o krok zpět a opřela se o zeď. Chvilku mlčela a zvažovala, jak by ti mohla odpovědět, aby se po chvilce nakonec trochu zákeřně pousmála.
Takže ty bys rád vyniknul a získal si nějaké výhody jo ? O to se tu nicméně snaží skoro každý. Přecejenom bez osobní pozornosti někoho z mistrů nemáš nikdy šanci vyniknout.
zhodnotila Hvězda tvůj nápad a znova se odmlčela a podívala se ti přímo do očí.
Pomůžu ti pod jednou podmínkou - poslední ztracený měl u sebe přívěsek, přines mi ho. Za odměnu ti předem prozradím, proč je ta jeskyně tak důležitá. A právě kvůli té důležité věci tam mnozí chodí. Navíc ti řeknu o vchodu, který není pravidelně hlídán staršími studenty, aby tam mladí hloupě nechodili ... jsi ochoten splnit mou podmínku ?
rozhodla se nakonec a předložila ti svůj návrh. Nyní čekala, jak na něj budeš reagovat a hlavně, jak odpovíš.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Darth Unar
Učedník
Učedník
Příspěvky: 124
Registrován: 30.6.2010 20:54:28

Příspěvek od Darth Unar »

Korriban, Sithská Akademie:

Potom co mi pověděla svůj návrh tak jsem se lechce zamyslel ..Mám přijmout její podmínku a nebo se pokusit najít jiný spůsob??..
Nebute určitě jednoduché kdzž to sotatní studenti tak střeží a ten vchod který nehlídají bude někde daleko odsud.
Hmm měl jsem vůbec navýběr?Zeptal jsem se sám sebe. ..Pokud bych chtěl zapůsobit jen na Mistra tak ano,ale já chci víc.Jak se k mému činu postaví mistři??Ale kdo ví jestli se jich musím ptát.Jestli tam někdo zemře tak jen já ne oni...

V chrámu jediu mi můj starý mistr řekl že nic není nemožné že moho dokázat cokoliv. ..Říkla jsem si že je blázen.. ,ale on měl pravdu.Asi si nezasloužil abych ho zradil.Ale co ted stím nic nenadělám jsme tu.A ani ve snu by mě nenapadlo že s Hvězdou povedu delší rozhovor něž mitu bez toho abych sní musel bojovat.Mluvím sní už dobrých 10min a jsem v pohodě.
Tohle všechno mi prolétho hlavou něhem pár sekund.

Odkašlal jsem a odpověděl.

Samozřejmě že bych rád vyniknul,ale to asi každý jak jsi řekla.na tojí podmínku rád přistou pím.Řekni mi jak se tam dostanu,proč je ta jeskyně tak důležitá a to ostatní a já ti ten přívěšek najdu.Můžu se zeptat co je na něm tak důležitého?
..Ted se konečne dozvím něco užitečného snad mi to pomůže splnit její přání a taky to moje..

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Korriban, Sithská Akademie:
Hvězda se po tvém souhlasu trochu pousmála a vylovila ze svého oděvu kus papíru a nástroj na psaní, aby začala na papír něco čmárat, jakmile jej podložila o zeď, o níž byla doposud opřena.
Říká se, že v té jeskyni je zdroj temné strany, stejně jakože se tam dá najít množství různých artefaktů. Držení takového artefaktu tu každému zvedne jeho ... popularitu. Kromě toho se tam ale nachází také spoustu tvorů s nimiž se nechtějí pouštět do křížku ani někteří mistři.
povídá ti během svého čmárání o důvodech, proč mnohé jeskyně láká. Mezitím svou čmáranici dokončí a podá ti ji. Už na první pohled to je opravdu čmáranice, ale rozpoznáš z toho prvky mapy, stejně jako východ z Akademie a hlavní cestu. Jasně označený tam je nehlídaný vchod do jeskyní.
Tady je mapka ... jak to vypadá v jeskyních nevím. Učedník s mým přívěskem by neměl být v žádné z hlavních jeskyní, plánoval, že bude prozkoumávat pouze ty vedlejší. Přívěsek je leskle černý medailon se zeleným kamenem uprostřed. A ještě něco ... taky se říká, že v té jeskyni se dají najít pozůstatky dávných Sithů i Jediů, včetně jejich náležitostí. Zajímalo by mě, proč se celá Akademie třeba nesebere a nevyčistí to, ale mistři mají holt jiné plány.
podá ti Hvězda mapu a nyní se tváří zcela vážně. Čeká jak budeš dále reagovat a tváří se poměrně zvědavě.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Darth Unar
Učedník
Učedník
Příspěvky: 124
Registrován: 30.6.2010 20:54:28

Příspěvek od Darth Unar »

Korriban, Sithská Akademie:

Hvězda mi podal mapku a očekával mou reakci.Podívám se na mapku opravdu je to tak trocu čmáranice,ale to co potřebuju naní je.
..Ted konečně ukížu co ve mě je..
Přemýšlím jak bych jí poděkoval a co mám ještě řic.A vvtom mi odjde že ještě chci znát její jméno,ale jak to mám říct.Hmm už to mám takhle to řeknu.

..Určiě tě nesklamu.A jestli ano mohl bych znát tvé jméno abych ti mohl poděkovat za pomoc??.. pokud mi ho neřekne poděkuji ji i tak a vyrazím do pokojů kde se zabalím na cestu.Vyyrazím zítra před svítáním (mám dva volné dny)

..Tak ano konec myšlení je čas na činy... Povím jí vše jak to mám připraveno Určiě tě nesklamu.A jestli ano mohl bych znát tvé jméno abych ti mohl poděkovat za pomoc?? Doufám že mi to jméno poví no pokud ne Slušně poděkuju a půjdu se sbalit a připravit na zítřejší "výlet".

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Korriban, Sithská Akademie:
Odpovíš Hvězdě s jistotou v hlase a zkusíš z ní získat její skutečné jméno. Jakmile tuhle otázku zmíníš, tak se její tvář zase změní na spíše nepřátelskou a nevlídnou, jakou byla především z počátku. Už její výraz dával jasně najevo, jak se k této otázce staví a chvilku to mohlo vypadat, že by ti mapu vytrhla zpět.
Když selžeš, tak tam pošlu někoho jiného. A nemám sebemenší důvod ti říkat, jak se jmenuju. Zatím jsi se nijak neprokázal a to, že chceš někam jít, ještě nic neznamená, takže na to hodně rychle zapomeň. A navíc už musím jít ..
pronese ostře Hvězda, rázně se otočí a bez nějakého náznak rozloučení vyrazí opačným směrem a rychle ti zmizí z očí. Nezbyde ti tedy nic jiného, než se vydat na svůj vlastní pokoj.

Když jsi dorazil na svůj pokoj, tak tam již byl tvůj spolubydlící - duros, který si říkal Kallop, jenž byl s tebou ve skupině. Rovnou jsi si vyndal batoh a začal si rozmýšlet, co si vezmeš s sebou, když promluvil:
Tak co, už tě vyrazili z Akademie ?
Z tónu řeči byla znát jasná arogance, která je v jeho tónu od doby, kdy jsi ho ve výcviku dost krutě porazil a jeho hrdost tak v mnohém utrpěla.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Darth Unar
Učedník
Učedník
Příspěvky: 124
Registrován: 30.6.2010 20:54:28

Příspěvek od Darth Unar »

Korriban, Sithská Akademie:

To jsem si pomohl říkal jsem si cestou od Hvězdina pokoje.No spon mám tu mapku.Když nezapůsobím naní tak na Mistra určitě.Cestou k pokoji jsem se zastavil v jídelně vzal se jídlo ktéré se určitě bude hodit na cestu.Z jídelny jsem šel rovnou na pokoj.
Dojdu k pokoji gestem ruky (silou) otevřu dveře pomyslím si Sem to ale lenoch ani dveře už neotevřu rukou
Potom co otevřu dveře uvidím na protější posteli toho hlupáka nemužu mi přijít na jméno.Upřímně si ho moc nepamatuju Kallipo,Kanár,Kalle....???A už vím Kallop
Vyndám batoh a přmýšlí co si vezmu s sebou. A najednou uslysím ten divný hlas Tak co, už tě vyrazili z Akademie ? po neůspěchu s Hvězdou jsem podrážděný Bys chtěl co??Abych šel pryč.Hele já vim že seš naštvanej kdo by nebyl.Jak jsi vyndal meč obráceně a pak sis snim málem uříz noho.Ale to že bych vocad vypad by ti nepomohlo očisti tvoje jméno.
Nečekám na jeho odpově a přemíšlím co si vezmu s sebou.

Tak učitě si vezmu svoji světelnou tyč ,ale taky svůj starý meč z Jedijské akademie. hmm co dál No určítě se může hodit světlice nůž taky do batohu přidám jídlo,zapalovač,lékárničku to bude asi všchno.
Ještě mě napadl spacák,ale jen blázen by spal v temné jeskyni.
Snad mám všechno Zavřu batoh a pln očekávání ležím na posteli a přemýšlím jak to zítra proběhne.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Korriban, Sithská Akademie:
Před tím, než dorazíš na pokoj se ti povede ukořistit v jídelně nějaké potraviny, které by ti tak na jeden den mohly vystačit. Kallopovi poznámky si moc nevšímáš a snažíš se mu to vrátit připomenutím jeho neschopnosti tě porazit, stejně jako schopnosti spíš zranit sám sebe, než svého soupeře.
Ne, jenom jsem chtěl mít klid od nafoukaného spolubydlícího.
syknul Kallop v reakci na tvou odpověď. Potom se zvednul, uchopil svůj plášť a meč a odešel z místnosti, kde jsi tak osaměl. Potřebný klid ti umožnil dobalit si několik věcí, než si zabalený batoh hodíš za postel a rozhodneš si zdřímnout.

Když se ráno probudíš, tak je postel Kallopa prázdná a je zhruba půl hodiny do doby, než se přestanou vydávat snídaně. To znamenalo, že jsi spal o půl hodinu déle, než bývá obvyklé, ale na oplátku jsi se cítil plný energie a řádně odpočatý na to, k čemu ses chystal.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“