Frye Gordon (výcvik pro MrTukana)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

Corellia; Coronet City - Modrý sektor:

Tvá odpověď rychle upoutala zpět pozornost vašeho "hostitele" který okamžitě nechal hraní si s Twi'lečkou a naklonil se pozorně nad stůl. Přitom se velice zkoumavě zahleděl směrem ke zmíněné kóji.
Hm to je zajímavější řeč. Samozřejmě vás jako obchodník chápu, ani já nemám příliš v lásce když mě někdo podvede. Ovšem je tu trochu potíž, víte v podstatě je mi jedno kdo jsou nebo co s vámi mají, nebo co s nimi uděláte. Problém je jak je odsud dostat, víte i když využiji všech svých dost značných zdrojů tak se obávám že se střelbě nevyhneme a jistě chápete že tím vylekáme hosty a tím přijdu o zisky a to je pro mne dosti nepříjemné. Takže bych vám navrhl jistý kompromis, je jasné že jakmile budou chtít jít ven můžete je bez problémů předběhnout a pokud nepoužijete proti mému podniku nějakou artilerii...
podíval se výrazně na Miata,
...tak v tom nemám problém. Takže počítám spíše že zde, v relativním bezpečí, počkají a pokusí se něco vymyslet. Můj návrh spočívá v tom, abyste počkali do svítání. Pak tu máme hodinovou zavíračku kvůli úklidu a při ní vám tu pomůžeme "uklidit" pokud mi rozumíte. Co vy na to?
Bílý na tebe mrkl se spikleneckým úsměvem a opřel se do židle.
Jestli chcete nebo nemáte něco proti tak si můžeme zahrát pár partiček sabaccu? Aby nám to čekání uteklo, nebo si můžete dát u baru nějaký drink.
Dodal ještě nakonec Bílý, Miat na váš rozhovor nikterak nereagoval a veškerá rozhodnutí nechal na tobě. Stále "hleděl" směrem k vašemu cíly a nebýt jeho prstu stále si pohrávajícího se spouští jeho E-11, nebylo by poznat jestli je při vědomí. Do svítání zbývaly přibližně tři hodiny a Bílý nevypadal že by tě do čehokoli nutil nebo chystal nějakou past, bylo jen na tobě jak se rozhodneš co dál.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Corellia; Coronet City - Modrý sektor:

Řeč "bílého" šéfe se mi zdála docela rozumná a férová, a protože Miat nikterak nereagoval rozhodl jsem se odpovědět kladně, jak jsem to cítil.

To zní fér.

Pokývám hlavou a pak plynule navážu do společenského "čekání".

Vlastně bych pivem nepohrd, je tu nějaká obsluha nebo si mám skočit na bar? Čím se tu vlastně platí? Mám sebou jen nějaký truguty. A jestli potřebujete hráče do sabbaccu, určitě nejsem proti. Rád si s váma zahraju, jestli se nebojíte že vás oberu. O kolik se hraje?

Spustím salvu otázek na důležitá témata a zkontroluji své finance, abych si mohl zahrát a napít se.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

Corellia; Coronet City - Modrý sektor:

Tvé iniciativě se dostane odměny když před tebou na stole přistane sklenice gamorreanského piva z rukou dost pohledné a dost spoře oděné dívčiny.
Ale jo nějaká obsluha by se tu našla. A měny bereme co hrdlo ráčí, jen si dávejte pozor aby vám po hře zbylo dost na zaplacení.
Šéf byl očividně tvým přístupem nadšený a na lehký pokyn jeho ruky se z koutu místnosti vyvalili dva Wookiee, kteří donesly starší sabbacový stůl s rozdávacím droidem.
Corellianský Gambit na čtyři karty s volným odhozem a dvěma sejf posty, vyhovuje? Nebo pokud byste měl pochyby o mém stolu, můžeme hrát Silový. Mě je to jedno, hlavně že si zase zahraju. Tady najít soupeře je dost obtížné, mí muži až podezřele často prohrávají a ostatní sem příliš nechodí, nebo jsou rozklepaní jako Xexto na Hothu. Jak říkám, chci si zahrát takže bych limit dal pětset kreditů... ach ano tak padesát trugutů?
Stůl konečně umístěný na své místo se pomalu rozsvítil, poté váhavě zaskřípal a zase zhasnul. Jeden z Wookieů vydal výhružný tón doprovázený hlasitým řevem, představujícím jistě nějakou nadávku, a vše završil ránou do desky. Úder to byl solidní neboť vyvolal u stolu nemalé nadskočení a menší epileptický záchvat, po němž se však pilně rozblikal a i rozdavač v jeho středu se sice se skřípěním ale přesto roztočil. Wookiee spokojený s výsledkem se rychle odporoučel zpět někam do rohu baru kde zmizel za oponou rohové kóje.

_____________________
Kdyžtak napiš na icq nebo PM jak moc se v hraní chceš pitvat, neboli jestli se chceš aktivně účastnit hry nebo jen jejího výsledku.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Corellia; Coronet City - Modrý sektor:

Díky krásko.

Zareaguji laškovně na dívku, která mi přinesla pití. Vždycky jsem se rád podíval na takovou hezkou slečnu a ještě možná radši bych ji držel v náručí někde v přítmí a soukromí. Ale věděl jsem, že s Miatem za zadkem se mi něco takového nepoštěstí, a tak jsem musel zůstat u piva s sabbaccu. To už jsem se zase soustředil na šéfa.

O vašem stole pochyby rozhodně nemám a taky se těším na dobrou hru. Chápu, že s muži, kteří vám říkají pane, se hraje obtížně, když se vám každý snaží zavděčit. U mě se nemusíte bát, že bych vás nějak šetřil, přeci jenom si potřebuju vydělat na to pivo.

Uchechtnu se, ale snažím se aby to nevyznělo moc drze nebo chvástavě. Mělo jít spíš o drobné rýpnutí. Napadne mě ale také, že ještě ani neznám jméno bílého, což mi došlo až teď. Proto jsem to chtěl napravit.

Omlouvám se, jsem to ale nezdvořilý, ani jsem se nepředstavil. Jmenuji se Frye Gordon. Mohu znát i vaše jméno? Rád vím, když hraju, s kým mám tu čest hrát.

Usměju se a rychle si přehlédnu stůl jestli na něm neshledám něco divného nebo cinknutého. Přeci jenom jsem nechtěl prohrát. Víceméně jsem ale šéfovi důvěřoval, protože měl evidentně dost peněz na to, aby nemusel podvádět u sabbaccu.

Tak rozdávej, plechovko.

Dodám nakonec s úsměvem směrem k droidovi.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

Corellia; Coronet City - Modrý sektor:

Šéf býlích se na tvé rýpnutí upřímně zasmál a v žádném případě nevypadal uraženě.
Ano to je dobrý nápad. Já jsem Aves Chalco, moc mě těší.
Stůl se mezitím rozblikal a pomalu se před tebou rozsvítily dva obrysy tvaru a velikosti hracích karet, představujících sejf posty. Na Avesově straně se objevily taktéž a představovaly jedinou možnost jak zabránit alespoň dvěma kartám v náhodném měnění hodnoty. Poté se s pomalým zavrzáním pohnul podavač a jeho mechanická paže ti podala do ruky postupně střídavě s Avesem čtyři karty. Když jsi se na první pohled prázdných karet dotkl ve své ruce, zjevila se ti jejich hodnota, nebo spíše jejich současná hodnota. V ruce jsi držel Ďábla představujícího hodnotu -15 bodů, sedmičku holí představující +7 bodů, čtyřku mincí za +4 body a hvězdu o hodnotě -17 bodů. Celková hodnota tvé ruky činila -11 bodů, ale hra teprve začínala jak ti jasně připomněl cinkavý zvuk pěti trugutů hozených na stůl potměšile se usmívajícím Avesem. Byla to už nějaká doba kdy jsi si naposledy zahrát, což bylo způsobeno především tvým pobytem na Huttském území kde bylo najít čistou hru sabaccu stejně vzácné jako najít živou manticoru, přesto se ti vše začalo rychle vracet a tvé oči začaly vzrušeně a zkoumavě létat po soupeři. První čeho jsi si všiml byl soupeřův pohled, který byl zrcadlením tvého vlastního. Pomalu jsi Avese přejížděl očima a ve chvíli kdy pomalu vytáhl jedinou kartu a umístil ji na sejf pole ti bylo jasné že jeho samolibý výraz je jen přetvářkou, což ti potvrdil když ze zbylých tří karet odhodil hned dvě a čekal na tvou reakci.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Corellia; Coronet City - Modrý sektor:

Přejížděl jsem pohledem od svých karet na svého soupeře a nic jsem neříkal, abych ho mohl pozorovat jakým způsobem dává najevo svou kartu. Už jsem dlouho nehrál, a tak jsem si nebyl příliš jistý, proto jsem jen s klidným výrazem dorovnal první sázku a pak následoval příkladu svého soka. Na sejf pole jsem umístil ďábla (-15) a následně jsem zahodil druhou vyšší mínusovou kartu a plusovou sedmičku. Hra byla teprve na začátku a jak jsem sám vždy říkal, první kolo je jen zahřívací, tudíž jsem byl v klidu a spíše se soustředil na sledování svého protivníka.




Kdy vlastně končí hra? Až uleju do těch sejf polí 23 nebo -23 bodů nebo se hraje určitej počet kol a kdo má potom blíž k 23 nebo - 23 vyhrává?
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

Corellia; Coronet City - Modrý sektor:

Ve stroji to zachrčelo a mechanická ruka pomalu dorozdala karty. Místo Hvězdy a sedmičky holí jsi dostal Idiota v herní hodnotě 0 bodů a eso šavlí v hodnotě +15 bodů. Tvá hra tím stanula na součtu +4 bodů a bylo na tobě abys přisadil nebo zavřel. Aves se zdál výsledkem svých nynějších karet nadšen obdobně, což potvrzovala i šeptem uniklá nadávka.
Sakra já věděl že ten kus šrotu mám prodat na součástky.
Nicméně, nevědom si svého prohlášení, nasadil hráčský výraz a pokračoval v blafování.

__________________________
Počet kol je v podstatě neomezený, hraje se do chvíle kdy někdo nezavře hru. Poté se vezme celá hodnota všech jeho karet (v ruce i na stole) a jejich součet rozhoduje o vítězi. Pokud neuzavíráš ty, dostaneš po uzavření ještě jednu kartu ale jednu pak musíš odhodit (klidně tutéž). Na sejf pole můžeš ukládat a z něj odebírat kartu dle libosti, jsi omezen jen počtem sejf polí.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Corellia; Coronet City - Modrý sektor:

Zajímavé karty. Ale zdá se, že můj nový přítel má taky trochu problémy. Třeba z něho ještě něco vytáhnu. Uvidíme.

Pomyslím si, a protože jsem hráč, ještě přihodím, abych počkal, zda se připojí taktéž. Očekávám, že dorovná, a tak následně schovám na sejf pole svoji nejvyšší plusvou kartu (+15), abych se zároveň zbavil té mínusové (-15), kterou zahodím společně s plusovou čtyřkou, aby mi v ruce zůstal idiot. Pravděpodobně to Avese zmate a i kdyby to mělo neblahý vliv na moji dosavadní hru, v delším horizontu ho to ukolébá či přesvědčí, že nejsem nikterak dobrý hráč a já ho budu moci v dalších hráč obrat o větší balík trugutů. S touto myšlenkou jsem se na něj vyzývavě usmál a čekal jsem na jeho reakci.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

Corellia; Coronet City - Modrý sektor:

NA stole přibylo do banku dalších pět trugutů z tvé "kapsy" hbitě následovaných pěti od Avese. Tvá rošáda s kartami měla přesně ten výsledek, jenž jsi očekával a na Avesově tváři se objevily vrásky zmatenosti, přesto bylo vidět jak si hru užívá. Nicméně odpověděl doplněním druhé karty na druhé sejf pole a odhozením jedné ze zbylých dvou karet v ruce, místo níž dostal hned jinou náhradou. Ta u něj nevyvolala absolutně žádnou reakci, což mohlo znamenat buď že je to karta co mu do plánů nikterak nezasahuje, nebo že nemá žádný plán hry. Do tvé ruky vzápětí z mechanické potvory uprostřed stolu přibily šestka šavlí za +6 bodů a Královna Vzduchu a Temnoty představující -2 body. Hodnota tvých karet se tak dostala na +19 bodů, což ti dost zvedlo náladu. Tvůj soupeř otvírajíc další kolo přihodil na stůl obvyklých pět trugutů a doplnil je o klasickou otázku.
Zavíráš nebo pokračujeme?
Tato otázka byla, hlavně s přibývajícími koly hry, vždy považována za slušnost a i když šlo zavřít hru kdykoli i bez číhokoli vyzvání, byla projevem hráčské úcty a také trochu provokací protihráče. Bylo na tobě zda jí využiješ a zkusíš své štěstí s devatenácti body z třiadvaceti nebo zda počkáš jak se hra vyvine, v banku teď leželo nějakých pětadvacet trugutů pro vítěze.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Corellia; Coronet City - Modrý sektor:

Sice jsem v ruce neměl nic extra, ale myslel jsem si, že dalšími průtahy bych již nezískal žádnou zvláštní výhodu pro sebe, a tak jsem se rozhodl tuto hru zavřít. Dorovnám sázku svého protivníka a zároveň dodám.

Na začátek by to mohlo stačit. Před náma je ještě hodně her, noc je dlouhá. Zavírám s plus devatenácti. Čím mě trumfnete?

Hodím na něj očkem a čekám, co na mě vytáhne. Jedním očkem zkontroluju Miata a jeho kořist, jestli nějak nevyvádí, ale protože je pořád ticho, tak ho dál neřeším a ponořim se následně do další hry.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

Corellia; Coronet City - Modrý sektor:

Rozhodl jsi se uzavřít hru a "risknout" to s devatenácti body, Aves s tvého rozhodnutí nebyl nijak nadšený protože ani osma holí (+8) kterou dostal jako zavírací mu k jeho Rovnováze (-11), Vytrvalosti (-8), pětce mincí (+5) a Idiotovi (0) o součtu hluboko v mínusu nebyla nic platná. Jak se ukázalo pokoušel se Aves posbírat čistý sabacc v mínusu na což jsi mu ovšem nedal čas a obohatil tak své konto o patnáct Avesových trugutů. Mezitím co rozdávací automat sbíral karty ležící na stole jsi pohledem zkontroloval situaci v baru, bylo vidět proč zvolil Aves zavírací hodinu právě za svítání. Teď, něco málo přes dvě hodiny do svítání bylo v baru trochu mrtvo, tedy ne že by bylo prázdno, pijanů tu bylo dost ale většina z nich spíše ležela a vyspávala. Aves touto zavíračkou snadno docílil odchodu ospalců a po znovuotevření načerpání nových zákazníků. Tvůj pohled se zarazil na Miatovi, seděl na židli u baru natočený do lokálu, opřený lokty o bar a hrající si s příručním blasterem tak aby ho oba vaše cíle dobře viděli. Ty na toto divadlo zareagovali ještě větším zalezením do kouta své kóje a kdyby mohli tak by se nejspíš pokusili projít i zdí.
Tohle mě začíná bavit. Rozdávej pikslo! Nenech našeho hosta čekat.
Vyrušil tě náhle s obhlídky Avesův hlas komentující hru, měl teď ve tváři široký odvety-chtivý úsměv a hltavě bral každou kartu rozdávanou automatem. Do tvé ruky přistál opět Idiot, doprovázený Královnou Vzduchu a Temnoty (-2), paní mincí v hodnotě +13 bodů a velitel holí za +12 bodů, celkově ti tedy vycházelo +23 bodů (čistý sabacc). Jediné co kazilo tuto situaci byla prázdnota banku před tebou, navíc velká sázka v prvním kole by mohla snadno dát tvému soupeři důvod k položení hry. Aves jak se zdálo také nedostal nejhorší karty, soudě podle jeho kmitavého pohledu jímž svou ruku teď přejížděl. Nicméně hru jsi zahajoval ty a bylo jen na tobě jak se zachováš a kolik do banku hodíš.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Corellia; Coronet City - Modrý sektor:

Po sém prvním vítězství jsem se lehce usmál a následně jenom zakroutil hlavou nad Miatovým klidem a tím, jak si pohrával se zbraní a tím mučil naše cíle. Evidentně ho to ale bavilo, takže jsem mu dál nevěnoval pozornost, upil jsem ze svého piva a připravil se na další hru, abych shlédl sice skvělé karty, ale do prvního kola absolutně nehodící se. Trochu zaraženě jsem na karty koukal a přitom jsem nahodil základní sázku pět trugutů. Sice jsem zatím úplně nevěděl, co dělat, ale Aves jistě vědět bude. Chvíli mi trvá, než se rozmyslím, co udělat, ale potom přeci jenom mávnu rukou nad stávající situací a obě dvě kladné karty vložím na sejf pole, abych následně idiota i s mínus dvojkou zahodil k výměně. Je mi jasné, že kdybych neměnil, Avesovi by to přišlo divné a navíc, vždycky se mi ty karty můžou změnit v ruce a co já pak s tím. Nakonec ještě s úsměvem poznamenám směrem ke svému spoluhráči.

Tak jedeme dál.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

Corellia; Coronet City - Modrý sektor:

Aves nasadil drtivě klidný výraz, který ovšem absolutně neseděl k jeho těkavému poklepávání nohou o podlahu, ten se ovšem uklidnil ve chvíli kdy jsi zahodil zbytek své ruky. Jeho tvář se rozsvítila jako čerstvá hvězda a bez okolků dorovnal tvou sázku aniž by cokoliv odhodil, jen dvě karty přibili do sejf polí. V dalším kole se nikterak nezaobíral čekáním na dorozdání karet pro tebe a okamžitě hodil do banku třicet trugutů a konečně ti odpověděl.
Jo jedeme a trochu přiostříme hru.
Tobě mezitím droid podal trojku mincí (+3) a osmu šavlí (+8), čímž hodnota tvé ruky přerostla na +36 bodů což nebylo nejlepší, navíc dle Avesovi tváře bylo jasné že zavře. Otázkou bylo jen zda už v tomto kole nebo až příštím a samozřejmě i co s tím uděláš ty.
Dorovnat a risknout to? Složit? Zvýšit?
Možností bylo dost.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Corellia; Coronet City - Modrý sektor:

Do hajzlu, tohle se nepovedlo.

Ulevím si nahlas po výměně karet a velkém příhozu mého soupeře a z části znechuceně a z části naštvaně hodím karty na stůl na znamení, že v téhle hře rozhodně nechci pokračovat.

Sorry, tohle nedorovnám. Příště mi ta plechovka snad rozdá aspoň tak, abych to moh hrát.

Omluvím se Avesovi a přitom se zle podívám na droidího rozdávače i když vím, že jsem si tuhle prohru zavinil sám. Znovu se rozhlédnu po lokále a upiju dva loky piva, abych si počkal na další hru a zabil tak čas, který zbývá do zavíračky.




...Můžeme to pošoupnout.. :)
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

Corellia; Coronet City - Modrý sektor:

Aves byl ze svého "vítězství" jednoznačně nadšený a rychle začal povzbuzovat droida k dalšímu rozdávání, následoval velmi rychlý sled asi tuctu her se smíšenými výsledky, jež zabyly zbývající čas...

Tak se ukaž, osmnáct bodů!
Zazněla barem Avesova dost hlasitá hláška uzavírající hru, podobných a stále hlasitějších měl posledních několik her dost a nebylo těžké je přisoudit dobré náladě a několika skleničkám modrého poloprůhledného čehosi co poslední asi hodinu popíjel. Tobě v zápalu hry nechal také jednu přinést, ale hned po prvním loku jenž tě asi na deset minut připravil o hlasivky a větší část dýchací trubice, jsi usoudil že její konzumace nebude dobrý nápad a navrátil ses ke svému pivu. Zbytek onoho nápoje skončil v nedaleké dekorativní rostlině, která teď asi po půl hodině vypadala dočista mrtvá. Ale ani hra na tom nebyla špatně, tvá ruka svírající devatenáct bodů a po vhodné výměně zavírací karty zvýšená na dvaadvacet byla jasným vítězem. Rychle jsi tedy hru ukončil a shrábl ze stolu pětapadesát trugutů,jež ti pomohly dorovnat deficit tvé peněženky ze šňůry tří proher před několika koly a dospět do stavu kdy i po zaplacení drinků budeš o pár (asi pět) trugutů bohatší než když jsi do Tarisu vcházel.

Navíc tiché zavrzání od baru kde po celou dobu seděl Miat ti jasně oznámilo že čas Sabaccu definitivně skončil. Miat nyní stojící a klidně se protahující, tedy spíše svůj arzenál protahující, neboť místo protahování svých kostí se bavil kontrolou nabití všech zásobníků u asi pěti blasterů, tak všem přítomným oznamoval že svítá.
Má pravdu je čas zavřít.
Pronesl definitivně a velice zklamaně Aves po zkontrolování chronometru.
No třeba si to někdy zopakujeme.
Dodal když se zvednul od stolu a pohybem ruky naznačil svým lidem aby stůl opět uklidily. Okamžik poté, jako by byl zavolán, se kousek od Avese objevil jakýsi malý vychrtlý poskok.
Budeme zavírat Nurave. Nech tu akorát tohohle, toho obrněnce a ty dva šašky co sedí támhle.
Hned jak Aves domluvil se vychrtlík chvatně uklonil a začal obíhat místní bílé. Po chvíli se většina z nich ujala vyklízení lokálu, tam kde to šlo slovy, kde ne silou, ale výsledek byl zhruba stejný a během pár minut byl bar liduprázdný. Tedy ne úplně, lidí, nebo spíš bytostí, tu bylo dost, jak se ukázalo k Avesovi tu patřilo o dost víc lidí než bylo na první pohled vidět. Někteří seděli skryti v zákrutech kójí nebo temných koutech, jiní měli své bílé oblečení a znaky skryty pod přehozy a kabátci aby nepůsobili tak nápadně. Aves se při této přehlídce tvářil patřičně hrdě a házel po tobě pohledem zdali i na tebe zapůsobila. Zřejmě teprve teď došlo Nawarovi a jeho společníkovi co se tu děje, protože se oba začali rychle přehrabovat v kufříku jenž si sebou přinesli.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“