Frye Gordon (výcvik pro MrTukana)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Corellia; Coronet City - Modrý sektor:

U hry jsem se dobře bavil stejně jako šéf Bílých Aves, což napovídalo, že jsem pravděpodobně právě získal nového známého či položil dobré základy přátelství, které by se mi, vzhledem k Avesově postavení, mohlo hodit i někdy příště. Rozhodně však bylo důležité, že teď stál, i se svými muži, na naší straně. Nebo to tak alespoň vypadalo. Vzhledem k tomu, že začalo svítat, dal o sobě vědět i Miat, který po celou dobu hry seděl u baru a pravděpodobně strašil svým pohledem naše oběti.

Jistě bychom to mohli někdy zopakovat, už dlouho jsem si tak dobře nezahrál.

Řekl jsem upřímně a vesele Avesovi, když jsem se po jeho vzoru zvedal ze židle, abych se následně vydal k baru a zaplatil svou útratu během vyklízení baru, dříve, než začne taneček s těmi mizery. Když jsem viděl, kolik doopravdy patří k Avesovi lidí, přejel mi lehce mráz po zádech a byl jsem rád, že jsme s ním zadobře, protože takovéhle přesile by neodolal ani Miat se svým arsenálem. Na Avesovy hrdé pohledy jsem opáčil pohledem uznání a úcty, což byla opět úplná pravda.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

Corellia; Coronet City - Modrý sektor:

Jak se ukázalo vzápětí, byli Nawara a Bardo o dost zoufalejší než si kdo myslel, možná díky souvislému psychickému nátlaku jemuž je Miat poslední hodiny vystavoval. Oba totiž vytáhli z kufříku blastery, nebylo to nic světoborného a výzbroji Miata a vlastně ani kohokoli jiného z přítomných včetně tebe se nevyrovnaly, ale přesto se rozhodli s nimi zamířit a samozřejmě kam jinam než na vás dva, zřejmě se domnívali že vaší likvidací by vyřešili celý problém. Celá situace se však změnila když zjistili že v ten samý moment na ně zamířil prakticky každý, nemluvě o Miatovi který místo své "příruční" E-11 sáhl po neidentifikovatelném blasteru umístěném na jeho zádech, byla to zbraň na níž bylo poznat že vznikla řekněme mezidruhovým křížením a i tvé znalosti zbraní stačily k identifikaci některých jejích předků. Základem byla nejspíše stará DC-15 na níž byly nějak přidány další díly, byla zde očividně druhá hlaveň původem nejspíš z imperiální T-21 a mířidla připomínající spíše DC-17, zásobníkový systém nebo to cosi připevněného pod hlavní jsi ani nedokázal identifikovat, ale co ti paměť stačila tak to nepatřilo ani jednomu z rozpoznaných, nemluvě o mnoha dalších menších a neidentifikovatelných dílech. Výsledkem byla zbraň jež šla s klidem nazvat kanón a před jíž se asi nikdo necítil zrovna nejlépe, což dokazovaly i výrazy těch dvou.
Hele pomalu plecháči! Nehodláš tim tady střílet, že ne! My tu máme úklidovou pauzu ne přestavbu.
Avesovo prohlášení i když řečené s jasným humorem bylo stejně tak i vážné a i když všechny pobavilo bylo současně varováním. Miat ho kupodivu uposlechl a svůj blaster si opřel o rameno, ovšem ve chvíli kdy se jeho blaster dotknul ramene, se vymrštila jeho druhá ruka a než kdokoli postřehl zalesknutí blasteru v ní, proletěla Nawarovým ramenem střela. Ten se s bolestným zakvílením zhroutil na sedačku za nechápavých pohledů všech. Teprve nyní všichni pohleděli na Miata a na jeho ruku svírající od výstřelu zarudlou E-11, ten si jen v klidu zasunul svůj těžký blaster zpět do magnetického kotvení na zádech aniž by třeba jen na moment přestal mířit na naprosto vyděšeného Barda. Jediný pohled po Avesových lidech ti stačil aby jsi si uvědomil jejich strach z Miata, dokonce i Aves se na Miata teď díval jinak, jeho pohled sice nebyl plný strachu tak jako pohledy jeho lidí, ale už v něm nebyla ona jistota a nadřízenost jako před chvílí když ho varoval. V baru teď panovalo hrobové ticho (mimo drobného kňourání Nawara) a všichni mlčky čekali co se bude dít, nebo spíše na nějaká Miatova slova oněm dvěma, což ti opět připomnělo tvou roli v celé situaci.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Corellia; Coronet City - Modrý sektor:

Nějaký podobný výstup jsem od Miata očekával, i když mě trochu překvapil, že oba dva okamžitě nezabil. Bylo vidět, že z něho mají respekt i Bílí a jejich vůdce, což bylo dobře. Navíc jsme měli jejich podporu, takže se zdálo, že vše probíhá hladce. Vstoupil jsem tedy na scénu v ruce se svým KYDem-21 zamířeným na dvojici brzy mrtvých mizerů, abych je jasně vyzval.

Odhoďte zbraně, navalte co jste šlohli a poďte ven, vy šmejdi.

Zavrčel jsem na ně výzvu a doufal jsem, že nebudou dělat problémy. Každopádně mi bylo jasné, že i oni asi musí vědět, že už teď jsou mrtví, protože Miat jim jejich zradu rozhodně jenom tak neodpustí, takže jsem byl radši obezřetný, kdyby náhodou odněkud vytáhly granát nebo něco podobného. U takto zoufalých osob už se nedá předpokládat nic.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

Corellia; Coronet City - Modrý sektor:

Oba tebou oslovení zrádci se zběsile a vyděšeně rozhlíželi po baru ve zběsilé snaze najít východisko neobsahující jejich smrt. Horším však bylo že se vzrůstající prodlevou mezi tvým varováním a jejich případnou odpovědí, se zvyšoval i neklid Miata projevující se neklidným podupáváním jeho obrněné nohy. Stačil pohled kolem aby jsi si byl jist, že nikdo nechce být u toho až najde Miat pomyslné dno své trpělivosti. To však byla věc s níž jsi si jak se ukázalo nemusel lámat hlavu. Toto dilema za tebe totiž vyřešil Bardo. Jeho geniálním plánem na vyřešení situace bylo totiž zastřelení Avese coby vůdce nejpočetnějšího problému, aniž by si však uvědomil že zdaleka ne nejnebezpečnějšího.

Ve chvíli kdy se prudce vyklonil z kóje a zacílil na Avese, mu prosvištěla ramenem střela, ovšem na rozdíl od Navary, tentokráte vzala zbytek těla sebou a zasáhla něco důležitějšího než jen maso. Výsledkem této rány se tak stala na zadní zdi baru rozplizlá mrtvola Barda Taverse s vytřeštěnýma očima. Aves jen, se zatajeným dechem s nímž sledoval Bardovo počínání, sjel očima k Miatovi. Opět zarudlé ústí jeho blasteru se ke střele jasně doznávalo a v Avesově tváři se objevil výraz díku. Miat na něj zareagoval jen klidným pokývnutím hlavy a dále se věnoval přeživšímu Nawarovi. Tomu stačil jediný pohled na ohořelou mírně krvácející mrtvolu Barda aby se totálně zhroutil. Z kóje se tak ozval sílící bláznivý smích a nakonec se objevil i Nawara. V jedné ruce nesl asi metrový modrý kufřík potřísněný krví a v druhé blaster, když se objevil zacílilo na něj asi padesát blasterů, ale jemu to podle všeho bylo jedno, na tváři měl široký úsměv a vyvalené oči, dýchal zhluboka a leku se mu při každém výdechu třepaly na zálech, udělal ještě jeden krok směrem k vám, pak se na místě zastavil, hlasitě zasmál a plynulým pohybem ruky si prostřelil spánek, což Aves zhodnotil všeříkající poznámkou.
Pošuk!
Miat se nijak nerozmýšlel a klidným krokem došel až k Nawarově mrtvole, klidně se shýbl a sebral kufřík, stejně tak klidně sebral i váček nejspíše trugutů z vnitřní kapsy Bardova saka, vše tak klidně jako by tam ony mrtvoly ani nebyly, jen tvrdé kopnutí jež uštědřil Nawarovým žebrům svědčilo o opaku. Nakonec se vrátil k tobě a opět ti podal datapad.

Kód: Vybrat vše

Jsme hotový. Poděkuj prosím za pomoc a radši zmizíme.
____________________
Děj můžeš posunout až k lodi.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Corellia; Coronet City - Modrý sektor:

Vše se stalo tak rychle, že se mi pomalu zdálo, jako bych byl spíše vnější pozorovatel, než někdo, kdo od toho stál kousek. Utvrdilo mě to v tom, že Miat je skutečně drsňák a s pistolí to umí velice dobře. Došlo mi, že největší chyba, kterou ti dva udělali, byla, že Miata nechali napoprvé naživu a nevymysleli takovou past, která by ho přivedla do záhuby. Teď už jsem si však četl krátký vzkaz na datapadu, na který jsem jenom pokýval hlavou a následně jsem se vydal k Avesovi. Došel jsem až k němu a na znamení přátelství a díků jsem mu podal ruku, což jsem doprovodil ještě slovy.

Děkujem za pomoc a omlouváme se, že jsme ti to tu tak trochu zasvinili, snad ta krev půjde dobře dolů. Teď už ale musíme vypadnout. Jo a abych nezapomněl, někdy se stavím na partičku, až sem budu mít zase cestu.

S úsměvem jsem vůdci gangu pokynul a doufal jsem, že jsem v něm nadobro získal přítele, kterého mohu navštívit i v nouzi. Otočil jsem se na Miata, u kterého jsem však netušil, jaké simpatie či antipatie ke mě chová, a pokynul mu, že můžeme vyrazit, což jsem také posléze udělal a namířil jsem si to ke dveřím. V půli cesty jsem si však ještě vzpomněl, že by bylo dobré zaplatit, a tak jsem cíl své cesty změnil a u baru vysypal několik trugutů, které by snad měly stačit na těch pár piv, co jsem měl. Pak už mi nic nebránilo vydal se ven z Tarisu a pryč od Bílých, do zimy, kterou zapříčinilo brzké ráno a blížící se rozednění.

Naše loď stála stále na stejném místě jako když jsme ji opustili, což mě trochu překvapilo, ale byl jsem za to rád, protože nevím, co bych si počal, kdyby mi ji nějaký pacholek rozebral. Miata jsem po cestě neobtěžoval žádnými otázkami a vlastně ani teď jsem žádné zvláštní neměl. Pouze jednu.

Letíme zpátky nebo je v plánu nějaká mezipřistávka?

Následně na to jsem začal s předletovou kontrolou lodi a následně ji začal rozehřívat, abych ji poté mohl zvednout do vzduchu a zamířit na orbitu a dále do hyperprostoru.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

Corellia; Coronet City - Modrý sektor:

Aves se na tvou poznámku o krvi široce zazubil.
To je v pohodě, na podobné jsme zvyklí a nebojte to co zbylo bude někdo hledat hodně dlouho.
Nato ti skoro divoce zamával rukou a ještě naposledy hodil okem po Miatovi s uznalým povytažením obočí.

"Lisa":

Jakmile jste vystoupali po rampě do útrob "Lisi" zamířil Miat do kajuty, jen taktak jsi stihl pochytit jak ti naznačil posunky odpověď na tvou otázku oznamující ti, že zastávky neplánuje a už zmizel za dveřmi kajuty pro pasažéry. Ty jsi se vydal do kokpitu a pustil se do práce, loď byla hodně "odpočatá" až moc a tak jí trvalo hodnou chvíli než se odlepila od země. Zbytek už jí šel podstatně snáz a než jste se nadáli, hleděl jsi již na čáry hyperprostoru. I to šlo hladce a tak jsi se odebral do kuchyně na hrnek "ranní" kávy. Tady už seděl Miat, ostatně nebylo to nic zvláštního, kajuta pasažérů neobsahovala stůl, tedy alespoň ne v rozsahu dostačujícímu Miatovu arzenálu, jemuž se teď pilně věnoval. Co však důvodem k podivení bylo, bylo uvolnění místa pro tebe a dokonce i místa pro tvou kávu, nemluvě o tom co následovalo.
Tak... to nešlo.... zrovna... podle plánu. co...
Skutečně, z helmy začala vycházet slova, značně sípavá, trochu nezřetelná, ale slova, navíc slova směřující na tebe a znějící rozhovorem, snad dokonce i přátelským.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Lisa - hyperprostor

Tak trochu jsem byl vlastně rád, že už je tenhle job skoro za mnou, ne proto, že by mi byla nepříjemná Miatova přítomnost, ale prostě proto, že jsem rád vždycky, když dodělám nějakou práci a tahle už celkem dodělaná vypadala. Vzhledem k tomu, že jsem už docela dlouho nespal, nebylo od věci dát si pořádnej lomcovák, kterej bylo samozřejmě nejlepší vypít u stolu v kuchyňce.

Miatova přítomnost mě nepřekvapila, věděl jsem, že si tihle ostří chlapíci vždycky po bitvě čistí svoje serepetičky a možná i před bitvou a kdyby na to měli čas, tak by to určitě dělali i při bitvě, ale to jsem Miatovi rozhodně neměl v úmyslu nikdy říct, protože jsem měl rád svůj život. Trochu mě překvapilo, že při své zažrání do zbraní byl schopen pomyslet i na místo pro mě. Co mě ale skutečně překvapilo a na chvíli snad i vyvedlo z míry, bylo, že Miat promluvil. Dokonce promluvil na mě konverzačním přátelským tónem a nešlo jenom o důležitý povel, pokyn či vysvětlení. Rozhodně šlo o zapředení rozhovoru, kterému jsem se však rozhodně nebránil.

To rád slyším, že už se ti vrací hlas, ten datapad mě už nebavil. Každopádně oproti většině mejch práciček bylo tohle aspoň vzrůšo. Když to dobře dopadlo a zboží i prachy jsou v suchu, tak už se to prostě dá brát jako zajímavý zpestření.

Začnu si připravovat driják, který mě nejednou zachránil před únavou a když jsem v tom, zeptám se ho ještě dřív, než z něj něco vypadne, abych ho nepřerušoval, jestli si dá taky něco.

Chceš taky ňáky pití? Jsem dobře vybavenej...

Přizom jsem otevřel minibar, který doslova překypoval lahvemi s alkoholem. Některé byly plné pouze z části. Jednu takovou jsem také vytáhl, protože káva se sluší zapít něčí pořádným, a nalil jsem hned plnou sklenku.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

"Lisa"- hyperprostor:

Miat v klidu dočistil E-11, jíž se zrovna věnoval a pohotově zavrtěním helmy odmítl drink.
Zajímavý....
z tónu hlasu zkresleného helmou a ještě sípáním nebylo poznat zda to byla otázka, podivení či konstatování.
Většina... tvých kšeftů... musí být... dost nuda. To by bylo fajn... někdy zažít.
Ale asi bys měl vědět... že se mýlíš.

Miat se na moment odmlčel, podle strojně chrčivého zvuku helmy něco uvnitř dělal, ale co věděl asi jen on nebo možná Mandaloriané.
Tenhle kšeft... není v suchu. Ještě je tu... jeden problém. Hodně velkej... asi dvěstě tunovej problém... Sippho!
Nato Miat zmlkl, zasunul do zbraně zásobník a nabil komoru.
Ten Tavers... byl obchodní... partner jejího tatíčka. Ty s tím moc společnýho... nemáš ale znáš jí.
Ano v tom se s Miatem šlo jen těžko přít. Sippho měla mnoho neduhů a jeden z nejproslulejších byla náladovost, obzvláště narušil-li někdo jakkoli její příjmy, což se "vám" podle všeho právě povedlo.
Pochybuju... že si to dá vysvětlit. Ale zdrhat před... Hutty se mi... nechce. Ale pilot jsi ty.
Ano pilot a taky "obchodník", obchodník jemuž by útěk před Hutty moc nepomohl. Otázkou však bylo jak velký problém by byl z druhé možnosti.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

"Lisa"- hyperprostor:

Vyslechl jsem si Miata až do konce. Po jeho slovech mi přejel mráz po zádech a začal jsem rychle přemýšlet. Moje dobrá nálada byla najednou tatam. Obě varianty, které Miat navrhl, byly rezikové.

Hm, to nezní moc dobře. Takže jsme v tom spolu, nemýlím-li se.

Pokejvu hlavou a kouknu na Miata, abych potom pokračoval jednou ze svých úvah.

Možná by si nechala vysvětlit, že jí ten mizera podved a chtěl okrást a my museli udělat jenom co bylo nutný. Přeci máme prachy i zboží. Na druhou stranu nevím, jestli mám dost odvahy zkoušet to risknout. Zas tak velkej její oblíbenec nejsem a nerad bych skončil takhle mladej na krchově nebo roztrhanej nějakou hnusnou zvěří, kterou si dost možná chová. Ale když to vezmu z druhý strany, tak co jinýho nám zbejvá? Když se nevrátíme s jejím zbožím, tak budeme za zloděje a zrádce my a určitě za náma pošle lovce a kdejakou chamraď, kterou vyhrabe. To bychom se pak neschovali nikde.

Ani jedna varianta nevypadala moc dobře, ale teď jsem nechal prostor znovu Miatovi, aby mě případně poupravil nebo navrhl nějaké další možné řešení.

To jsme se dostali do pěkný kaše.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

"Lisa":

Miat se na tvé zhodnocení situace tvářil dost vlažně, tedy tvářil, jde u někoho s deseti centimetry plast-oceli na hlavě říct že se tváří. Nicméně jeho reakce byla dostatečně neutrální aby se to dalo nazvat vlažným přístupem.
Dobře... tak zkusíme štěstí u Sippho.
Slova byla klidná, jako by komentoval běžnou vycházku a ne střetnutí s nejspíš dost vytočeným Huttem. Miat poté v klidu vstal, posbíral svůj arzenál a odebral se k odchodu směr kajuta. Ovšem v chodbě se ještě na moment zastavil a otočil se zpět na tebe.
Jestli to nevyjde... tak se drž u mě... a jestli to vyjde... tak se tě možná zeptám... jestli nechceš parťáka.
S těmi slovy se vytratil. Zbytek cesty strávil nejspíše v kajutě, nebo jsi ho aspoň nikde v lodi nepotkal, tedy až do přistání. Byla skoro až přízračná ironie, že stejně jako na začátku tohoto "obchodu" jsi i teď přistával ještě za šera brzkého rána.

Nar Chunna:

První kroky po rampě lodi a pohled na známý dvůr opentlený cedulí "kosmoport" ti bezděky připomněly podobné ráno před pár dny. Jediným rozdílem byly tiché klapavé kroky Miata pomalu se vynořujícího za tebou z lodi. Pohled na něj tě velmi rychle vrátil do reality situace, už jen tím jak vypadal. Ve chvíli tvého prvního pohledu na něj jsi si totiž byl naprosto jist, že v galaxii nemohla v žádném případě zbýt jediná zbraň, všechny je totiž právě nesl Miat. Od jeho zad osazených dvěma ohromnými blasterovými puškami, přes jeho pás obsazený bezezbytku čtyřmi blastery, jež za pistole považoval asi jen Miat (zbytek jim většinou říkal karabiny), a nejméně šesti granáty, ohromný vibronůž zasazený v pouzdru na botě, až po lesklé vytahovací nože v zápěstí jež si právě kontroloval. Pohled to byl... no rozhodně impozantní a za daných okolností i svým způsobem uklidňující. Jako drobný dodatek toho všeho za sebou táhl váš cenný náklad. Když tě uviděl, klidně ti pokynul helmou na pozdrav a trochu se rozhlédl.
Tak jsme tu!
Ozval se náhle jeho hlas a ani reproduktory helmy nedokázaly potlačit "nadšení" s jakým slova pronesl.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

"Lisa":

Nějak to sehrajem, snad. Třeba bude mít dobrej den.

Řekl jsem dost těžce a začal jsem si vybavovat ten huttský palác, kudy se bude dát nejlépe zdrhnout. Každopádně bylo jasné, že když ji přivezeme to zboží, bude mít o jeden důvod míň nás nemít ráda. Na další Miatova slova jsem reagoval trochu lehčeji, ba až dokonce radostně když se zmínil, že by se mnou chtěl pracovat, pokud to přežijeme.

To dopadne.

Dále jsem se věnoval svému nápoji a následně odpočinku až do doby, kdy jsme vystoupili z hyperprostoru nad Nar Chunnou, domovem Sippho.

Nar Chunna:

Vskutku.

Okomentoval jsem jeho slova dost zaraženě a prohlížel jsem si jeho arsenál. Sám jsem sice byl taky vybaven všemi zbraněmi, které jsem vlastnil, ale to se ani zdaleka nemohlo rovnat zbrojnímu skladu, který měl na sobě připevněný Miat. Tak nějak jsem se s ním začínal cítit v bezpečí i když jsme právě chtěli jít na rande s ne asi moc nadšeným huttem.

Koukám, že nechceš nechat nic náhodě, to se mi líbí. Tak jdem na to, ať je to za náma.

Loď jsem samozřejmě nechal v pohotovostním režimu, protože bylo dost možné, že budeme potřebovat odletět dost na rychlo. Byl tedy čas zajít za svou zaměstnavatelkou a nějak se vykroutit z problému, který by mohl nastat.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

Nar Chunna:

To co následovalo bylo vlastně svým způsobem předvídatelné, ovšem to že je něco předvídatelné neznamená že je to vítané. Cesta z lodi až do "paláce" Sippho byla jedno velké deja vu, dokonce se opakovalo i stejné martyrium se strážným u vchodu, bylo to skoro až směšné, tedy za jiných okolností by bylo. To rozmluva s Huttkou vás vrátila do reality prakticky ihned.

Tak jako před pár dny jsi byl ponechán v jednom z přijímacích sálů v čekání na Sippho, ovšem že není vše jako tehdy ti došlo v momentě kdy se místo sádlatého podloží Huttky ve dveřích objevil asi tucet ozbrojenců co vás obklíčil. Nebylo pochyb že jsou instruováni spíše ke střelbě než obkličování a nebýt jejich velitele, vysokého zabraka s načernalou jizvou přes pravou tvář, asi by se těmito instrukcemi i řídili. On je však okamžitě zarazil a velice nervózně začal těkat očima vaším směrem. Chvíli ti trvalo než ti došlo proč, vlastně do té doby než jsi se otočil na Miata, ten situaci řešil... nu po svém, tím že v zavřené dlani držel odjištěný granát, vlastně se nedá říct že to byl granát. Granátů jsi viděl vcelku dost, ale tohle ne. Bylo to velké jako termoska na kafe, chromovaný plášť s několika pruhy magnetoplastu prozrazoval že původně šlo asi o pouzdro příchytné nálože, ale na vršku byl místo časovače namontován tlakový spouštěč běžného granátu, který právě teď držel promáčklý Miatův prst. Při pohledu na Miata s jeho "vyjednáváním" ti zatrnulo a nejen tobě, asi každý v místnosti si rychle spočítal jakou sílu musí mýt něco podobného a jak by dopadli kdyby Miat ten prst pustil, nebo spíš jak by dopadl asi celý palác. Taktika to byla šílená, ale na druhou stranu jste byli stále naživu. Náhle se ozval Miatův hlas značně zesílený reproduktory helmy, podle všeho se jeho hlasivky ještě zcela nezotavily takže vlastně chraplavě tiše sípal a výsledný efekt byl čistě v obvodech reproduktorů, ale byl perfektní.
Paní Sippho! Máme tu zásilku i vaše credity, chci naší odměnu. Nic víc! To co se tam stalo byla Nawarova pitomost a zaplatil za ní! Nechceme si dělat nepřítele z někoho tak mocného jako vy, proto jsme tady! Ale jestli se nedohodneme, tak tohle místo bude potřebovat hodně oprav, to vám garantuju!
Z boční chodby se ozval odporný ječivý zvuk patřící jednoznačně Sippho a za moment se objevila i ona. Pomalu se vysunula na svých repulsorech zpoza rohu a naštvaným pohledem přejela všechny v místnosti.
Ty malá kryso! Takhle mi odplácíš mé dobrodiní, mou důvěru. Dala jsem ti práci, dala jsem ti život. A ty mě teď chceš vyhodit do vzduchu!
Sippho byla téměř nepříčetná a vojáci okolo vás se začínali rozžehnávat se Sílou a bohy v očekávání rozkazu k palbě jenž vás všechny vezme do pekel, ovšem Miat na druhou stranu jen klidně odpověděl a všechny tak zkoprněl do podoby nevěřícně mrkajících mramorových soch.
Nechci nikoho vyhodit do vzduchu, kdybych chtěl tak už jste v pánu a já tu s váma nedebatuju, madam. A důvěru bych moc nezmiňoval, tihle tady nepřišli na snídani. Tak co bude obchod nebo ne!
Dokonce i Sippho na jeho odpověď jen nevěřícně zamrkala svýma ohromnýma očima se žlutým bělmem až si rozmazala syté stíny svého líčení. Pomalu se zatřásla jako rosol na repulsorech a pomalu se usmála.
Dobře, dobře. Obchod bude. Vy mi dáte zboží a moje cretity a já vás nechám jít.
Sippho se do hlasu vrátil ten odporný Huttský rytmus obchodníka a vojáci se zklidnili, tedy do chvíle kdy sálem otřásla Miatova odpověď.
Ne! My vám dáme zboží a credity. Vy nám dáte co jsme měli slíbeno a my odejdeme. Svojí práci jsme odvedli!
Bylo jisté, že všichni přítomní, možná kromě Miata, budou po tomhle "obchodu" potřebovat delší dobu psychické rekonvalescence. Jedna věc byla riskovat život v boji, ale tady se hrál s životy silový sabacc. Trvalo dlouho, skoro až neskutečně dlouho než se opět ozval něčí hlas, byla to Sippho a v tom co se jen těžko dalo nazvat tváří se jí zračila ryzí podrážděnost, ale i jistá rezignovanost.
Masri! Přines co jsme slíbili Miatovi.
Z boční chodby se hbitě vyklonila hlava Sipphina poskoka, než však stihl potvrdit její rozkaz ozval se znovu Miat a opět donutil přítomné nervozitou ohryzávat své blastery.
Ehm.. Nezapomněla jste na něco?
Rychle jsi se otočil na Miata a uviděl že ukazuje rukou na tebe. Sippho se zamračila, ale nakonec přeci dodala.
A dones i co má slíbeno Gordon!
Masri byl tak překvapený situací, že jen přikývl, i když to Sippho otočená k němu zády nemohla vidět, a zmizel za rohem chodby. Trvalo skoro deset minut než se Masri znovu objevil s dvěma váčky chrastícími nezaměnitelným zvukem trugutů, Sippho mu mlčky naznačila hlavou k vám a rychle si jazykem přejela rty. Masri pomalu a s obrovskou nejistotou došel až k vám a mlčky natáhl ruku s váčky. Miat mu podal bez zaváhání kufřík i s pytlíkem Sipphoiných creditů a sám převzal oba měšce. Klidně se uklonil jako by se nic nedělo.
Rád jsem s vámi obchodoval madam a těším se někdy v budoucnu na další zakázku.
Sippho jen hlasitě zafuněla jako nerf chystající se k útokul, ale nakonec odpověděla vcelku klidně.
I já. I já. Zbohem.
S tím pokynula strážím a ty udělali místo u chodby k východu. Miat ani ty jste neměli zájem kontrolovat obsah měšců a raději jste se svižně vydali k východu, vlastně nejen k východu, podobně svižné tempo jste si udrželi až k Lise.

Teprve když jste stáli na její rampě dovolili jste si drobný odpočinek a vydechnutí. Podle všeho vás nikdo nesledoval, ale ani jednomu z vás se tu nechtělo moc zdržovat.
Tohle je asi tvoje!
Ozval se za tebou Miat a podával ti měšec trugutů, podle všeho skutečně se zbytkem slíbených peněz.
Tak co? Svezeš mě, nebo si mám zaplatit lístek?
Snad poprvé jsi uslyšel od Miata něco jako vtip a bylo jasné na co tou narážkou míří, znovu se ti tak vybavila jeho nabídka "...jestli to vyjde, tak se tě možná zeptám jestli nechceš parťáka".

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Nar Chunna:

Z návštěvy Sippho jsem měl docela velký strach. Pomalu jsem se začal smiřovat s tím, že na týhle štaci natáhnu pérka, ale Miatův styl vyjednávání mě málem poslal do kolen. V paláci jsem jenom nevěřícně zíral, jak to s huttkou zaválel a když jsme odcházeli, málem jsem nevěřil, že to není jenom sen. Miat se mi zamlouval čím dál víc a já věděl, že takového člověka rozhodně chci za parťáka. U Lisy, o které jsem nedoufal, že ji ještě uvidím, na mě opět konečně promluvil a já, sice ještě trochu v šoku, ale přesto živ a zdráv, jsem mu odpověděl stejnou mincí.

Myslím, že lístek sis zaplatil dostatečně tímhle.

Zatřásl jsem pytlíkem s truguty a usmál jsem se, abych pokračoval stejně veselým tónem.

A vlastně taky tím, že jsem pořád naživu. Zaválels to, že jsem ani nestíhal koukat jak. Ale řekni mi jedno, ta obrovský bomba by fakt vybouchla nebo to byl jen bluf?

Otázal jsem se nakonec při výstupu do své milované lodi a vybídl ho, aby mě následoval a svou odpověď mi sdělil cestou. Následně jsem rychle zamířil do kokpitu, abych nakopl systémy čekající v pohotovostním režimu a zvedl nás do země dřív, než si to Sippho rozmyslí. Podvědomně jsem očekával potíže, a tak jsem se pevně usadil do křesla, připásal se a rychle provedl předletovou kontrolu lodi. Zejména jsem se zaměřil na štíty a zbraně, protože bylo možné, že Sippho tak lehko nevychladla a pošle za námi nějaké své poskoky, když už budeme tak daleko, že ji nebudeme moci ohrozit.

Jak seš na tom s ovládáním palubních zbraní?

Houknul jsem ještě na Miata a začal Lisu zvedat ze země.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

"Lisa":

Miat klidně vystoupal za tebou do lodi a zavřel vstupní rampu.
Nevíš proč sebou nosit atrapu? Kdybysme tam zařvali nebyli by jsme ani omylem jediný.
I přes zkreslení helmy byl zřetelně slyšet povzbuzený tón Miatova hlasu, trochu ti zatrnulo když jsi si uvědomil že právě žertuje o vaší smrti a zničení celé budovy, ale vědomí vaší předchozí smrti bylo dostatečným odůvodněním. Miat se odebral opět do kajuty, nejspíše shodit svůj arzenál a ty opět do kokpitu, co nejrychleji zmizet z tohohle šutru písku.

Teprve když "Lisa" chvatně vyklouzávala ze sevření atmosféry Nar Chunny jsi získal zpět plný pocit klidu. Teď už bylo skutečně po všem.

V chodbě ke kokpitu zazněly tiché kroky, věděl jsi komu patří, klidně jsi stiskl páku hyperpohonu a sledoval jak loď začínají obtékat okolní hvězdy jako řeka mezi Nar Chunnou a Bespinem, vaším cílem. Ostatně kde lépe zužitkovat vydělané truguty než ve svobodném přístavu mimo dosah huttů.
Zvládnu střílet z čehokoli.
Ozvala se odpověď na tvou otázku když se konečně v chodbě objevila i postava Miata.
Pojďme si promluvit.
Dodal ještě když skrze čelní průzor zahlédl hyperprostor.

V klidu jsi se usadil do sedačky společenských prostor s hrnkem teplého kafe. K tvému překvapení si Miat nalil také jeden a sedl si na druhý konec sedačky. Po chvíli ticha nakonec váhavě promluvil.
Takže odteď jsme parťáci. Počítám že výplata bude odpovídat práci, takže to nechám na tobě. Myslím že tobě se dá věřit...
Miat se odmlčel, jeho helma se otočila průzorem na tebe, chvíli si tě tak prohlížel, pak se otočil a chvíli koukal na hrnek kafe před sebou. Bylo vidět že nad něčím přemýšlí. nakonec přeci zvedl hlavu, v sedačce se napřímil a hlasitě si oddechl. Rukama pomalu zajel pod spodní hranu helmy a s tichým zasyčením odemkl vzduchotěsné zámky. Pomalu helmu nadzdvihal dokud se s cvaknutím neodpojila od kontaktů na krčím dílu, poté ji pomalým ale plynulým pohybem sundal. Jak helma klouzala z hlavy, vynořily se z ní dlouhé rudé vlasy jež se rozprostřely po rameních pancířích, poté helma odhalila část po části obličej jenž tak dlouho skrývala. Jeho jemné rysy tváře, plné rudé rty, drobný nos, dva tmavě modré uhlíky jež se do tebe zabodly. Dívky s andělskou tváří tiše promluvila medovým altem, jen trochu poznamenaným chrapotem poškozených hlasivek.
Jsem Miat Netbersová a jsem ráda že s tebou poletím.

_______________
Tímto bych ukončil tento výcvik. Dávám ti prostor pro reakce atd.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

"Lisa":

Sippho mě překvapila. Čekal jsem, že za námi pošle frachťáky a stíhače, prostě všechno, co by nás mohlo dostat z oblohy a ukončit naše životy, ale ona neposlala ani jedinou loď. Možná právě neměla síly k takovému napadení nebo byla snad zaskočena naším jednáním. Tak či onak, bylo to jedno, protože jsme již hyperprostorem mířili pryč od huttského prostoru a alespoň já neměl v plánu se do něj v nejbližší době opět vracet. Opravdu jsem si oddechl. Dnes již podruhé a šel jsem si namíchat další pořádnej driák, abych to spláchnul. Bly jsem rád, že se mnou Miat odletěl a z tónu, jakým vyslovil žádost o rozhovor a z předešlého výroku o partnerství, jsem se domníval, že mi právě bude chtít nabídnout, spolupráci. Nemýlil jsem se. Po jeho slovech jsem rychle skočil, snad aby si je nerozmyslel.

Takže jsme parťáci, skvělý! Vítám tě na Lise, není to nic moc, ale je to tak nějak můj domov i způsob obživy! Co se týká peněz, tak by podle mýho parťáci měli jet ve všem napůl. Takže si zisk rozdělíme na půl, ale i náklady si budem dělit rovným dílem. Hlavně teď musíme najít ňákej flek.

Dokončil jsem svůj veselým projev, ale tou dobou se již Miat odhodlával ukázat mi jeho tvář. Na to jsem byl poměrně zvědavý. Očekával jsem drsného, ostříleného, žárem bitev zoceleného a zjizveného muže. Když mi ale Miat ukázala svou skutečnou podobu, musel jsem uznat, že jsem se příšerně mýlil. Nechápavě a nevěřícně jsem zůstal civět s pusou dokořán a pěkně dlouhou dobu mi trvalo, než jsem ze sebe dokázal vypravit jedinou krátkou a rozhodně hloupou větu.

Ty jsi ženská?
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“