Výcvik pro Samuel Kartena

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Výcvik pro Samuel Kartena

Příspěvek od Jordi Linx »

Nar Shaddaa, Transportní loď:
Seděl jsi v nákladním prostoru malé transportní lodi, ve které jsi před chvíli odstartoval z povrchu planety a čekal jsi na další vývoj situace. Devaronian, který tě zverboval do organizace nájemných vrahů seděl naproti tobě a znuděně si pokuřoval. Byl to on, kdo tě zavedl do tohoto transportu a kdo ti řekl, že tě odveze na základnu, velitelství organizace, kde se dozvíš více. Tvé zbraně ti ponechal, takže tě buď nepovažoval za až tak velkou, nebo si byl tolik jistý sám sebou. V nákladním prostoru se kromě vás nacházelo několik velkých neoznačených beden a několik menších, přičemž dvě z těch menších vám nyní sloužily jako místa pro sezení. Loď se nyní trochu otřásla a pocítil jsi, jak se změnil tah jejích motorů, které už dále nebyly v činnosti.
Tak jsme doma, pojď za mnou.
houknul na tebe Devaronian a vybídl tě k tomu, aby jsi ho následoval do chodby před nákladovým prostorem a dále k přetlakovým dveřím. Zde jste počkali několik vteřin, než se kontrolka rozsvítila zeleně a Devaronian otevřel dveře do širokého hangáru nějaké hodně velké lodi. Mohl jsi se jenom domnívat, co je to za typ, ale víc tě nyní upoutal prostor hangáru, kde se kromě té vaší nacházely tři další transportní lodě, kompletní letka stíhačů, dva frachťáky a přímo před vámi čekala trojice lovců. Ti postranách, Trandoshan a Quarren měli stejné oblečení a kromě blasteru u pasů každý z nich držel výtečně udržovanou blasterovou pušku, kterou jsi mohl zahlédnout jenom v těch nejdražších obchodech. Mezi nimi stál jedinec podobný člověku, ale jeho kůže měla nádech do ruda, stejně jako jeho oči, černé vlasy měl zčesány do dlouhého a složitého spletence a měl na sobě oděv, který by se dal považovat za ceremoniální. Měl také odlišné uši, které nebyly odchlíplé, jako u běžného člověka, ale prakticky 'přirostlé' k hlavě, stejně tak jeho oči měly strukturu, kterou by jsi spíše hledal u dravců a byla zde možnost, že s nimi vidí dobře ve tmě.
Rhommle Vogari, kohopak jsi mi to přivezl ?
promluvil čistým basicem a jeho hlas zněl zvučně, což by mu nejeden politik či diplomat záviděl.
Představ se mu.
pošťouchnul tě Devaronian, který byl oním skoro-humanoidem označen za Rhommla Vogariho.
------------------------------
Takže, rád bych viděl aplikaci některých tvých pocitů a myšlenek, které tvá postava během proběhlé situace vnímala, stejně jako dojmy z okolí.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Samuel Karten
Učedník
Učedník
Příspěvky: 29
Registrován: 04.5.2010 17:38:55

Příspěvek od Samuel Karten »

Nar Shaddaa, Transportní loď:

Už je to nějaká doba co jsem přijal nabýdku a nastoupil do nákladní lodi. Seděl jsem v nákladovém prostoru oné lodi s Devaronianem, o kerém sem nevěděl vůbec nic.
Mohl mi aspoň říct jak se jmenuje, on o mě podle toho co říkal docela dost a já neznám ani jeho jméno. Fakt super!
Celou cestu jsme mlčeli a já za to byl vděčný aspoň jsem mohl přemýšlet, protože jsem nevěl nic o tom co teď bude. Nevěděl jsem kam letím, nevěděl jsem jak dlouho poletíme ani co se bude dít až přistanem.
Prý všchno se dozvíš až na velitelstvý.
Přestal jsem se raději zabývat budoucností a pořádně se rozhlédl, jenže nebylo co k vidění kam jsem se podíval tam byla bedna na bedně. Proto jsem se vrátil ke svým uváhám. Z přemýšlení mě vytrohlo, až když loď z ničeho nic strašne zpomalila a potom úlpně zastavila podíval jsem se na Devaroniana, ten mi jen řekl ať du za ním.
Prošli jsme chodbou až k přetlakovím dveřím. Rozsvítila se zelená kontrolka a my mohli pokračovat. Po otevření dveří mě ohromila velikost hangáru ve kterém jsme přstáli. A naše loď nebyla zdaleka jediná co se tady nacházela byly tu i dalši transportní lodě a celá letka stíhačů na druhé straně hangáru jsem viděl obrisy dalších dvou lodí. Přestal jsem se udiveně rozhlížet abych viděl kam míříme. Kousek před námi stála tříčlenná skupinka. Muj doprovod se pustil do rozhovoru s tím uprosřed, který stál uprostřed jeho vzhled mě velice zaujal a nemohl jsem jej zařadit do žádné rasy. Vedle nej stáli velice ozbrojení Trandoshan a Quarren, byli velice ozbrojení a jejich zbraně podle vzhledu určitě nebyli nalezeny nikde na ulici.
Ti dva určitě budou skvěle vycvičení ne jako ti packalové co sem potkal.
Byla jedna z věcí co se mi honily hlavou když jsem si je prohlíd. Z rozhovoru Devaroniana a tím uprosřed jsem konečne zjistil i jeho jméno.
Rhomml Vogari, alespoň něco jsem se za těch posledních hodin dozvěděl.
Hned jsem byl vyzván k představení, byl jsem docela zaskočen, myslel jsem si že o mě budou vědět.
Jmenuji se Samuel Karten.
Zareagoval jsem stručně a doufál, že nebylo poznat moje překvapení.
Ten uprostřed si mě prohlížel, ale nedal na sobě nic zdát a já si vůbec nedovedl představit co se mu honí hlavou a zda mu takto stručná odpověď stačila, nebo čekal, že mu prozradím něco víc.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Nar Shaddaa, Transportní loď:
Snažil jsi se potlačovat nervozitu i své překvapení, přesto byly jisté známky dobře postřehnutelné. Po tvém představení následovalo chvilku ticha, než se vůdčí postava trojice natočila na Rhommla.
Jeden z kandidátů, pane. Již nějakou dobu jej sleduji, stejně jako ostatní verbíři. Jeví ... slibné známky a dovednosti, pane.
vysvětlil více Rhomml až s nezvyklou pokorou a mírně se uklonil, zatímco nejvýše postavená osoba dokráčela klidným pohledem profesionálního zabijáka až k tobě. Díval se ti upřímně do očí a přeměřoval si tě svým pohledem dravce, což nebylo nic příjemného.
Samuel Karten, říkáš ? Pověz mi Samueli Kartene, co očekáváš od toho, že by jsi měl dělat. Pověz mi, čeho by sis přál dosáhnout tím, že jsi sem přišel, že jsi následoval Rhommla, aniž by ti něco konkrétního řekl, no ? Pověz mi to ...
po celou dobu, kdy k tobě takto mluvil ti hleděl přímo do očí a pocítil jsi mírnou hypnózu, mírně ovlivnění a nutkání mu odpovědět přesně na to, co si přál. Dech se ti ztížil a končetiny ti připadaly těžší, jak tvoje tělo samo reagovalo na pohled vůdčí postavy.
------------------------
První odpověď byla velice slibná, přesto bych měl poznámku k pravopisu - příště si to prosím po sobě jednou přečti :) Máš tam několik hrubek, které bijí do očí a jedním ze zlozvyků zdejších moderátorů patří i k vedení svých hráčů k jisté úrovni pravopisu. Jinak k dalšímu příspěvku je jisté, že bude důležité, co se rozhodneš onomu vůdci povědět - tudíž tomu věnuje pečlivý důraz, protože takováto rozhodnutí mohou mnohé ovlivnit.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Samuel Karten
Učedník
Učedník
Příspěvky: 29
Registrován: 04.5.2010 17:38:55

Příspěvek od Samuel Karten »

Nar Shaddaa, Transportní loď:

Poslouchal jsem jak Rhomml odpovídá tomu tajemnému muži. Velice mě potěšilo co o mě řekl i když představa, že mě nejakou dobu sleduje se mi zrovna nelíbila. Znejistěl jsem o něco víc, když jsem si uvědomil s jakým respektem promluvil. Na tom neznámém muži bylo něco zajímavého, budila ve mě až nepřirozený respek. Přešel ke mě a propaloval mě pohledem, jeho pohled byl pohled zabijáka bez náznaku jakéhokoliv citu.
Posléze mi položil otázku velice záludnou otázku a spolehlivě mi vyrazil dech.
Proč jsem tu nabýdku přijal?
Sám jsem si jí v hlavě přehrával několikrát během cesty lodí, ale odpověd jsem za celou dobu nevymyslel, tenhle muž ale nebude čekat až se rozmyslím. A v tu chvíli jsem odpověď věděl jako bych jí znal celou dobu, jen si zrovna nemohl vzpomenout.
Víte můj život do této doby neměl žadný smysl, neměl jsem pro co žit.
Odmlčel jsem se a podíval jsem se na špičky svích bot, déle jsem ten pohled už vydržet nedokázal, ale pokračoval jsem.
A najednou se do toho oběvil Romml a ten smysl života mi vyloženě nabýdl za nic.
Opět jsem vzhlédl a opětoval tomu muži tvrdý pohled převěčěn sám o sobě a jistý sám sebou.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Nar Shaddaa, Hangár neznámé lodi:
Humanoid pohledem neuhnul a po svém odklonění jsi jeho pohled našel stejně upřený, jako předtím. Ani výraz tváře se nijak nezměnil, jenom ticho prozrazovalo, že přemýšlí o tom, co jsi mu právě řekl.
Nemít pro co žít, nalézt smysl života ... zajímavé, mnozí tohle berou jako zábavu, jiní jako možnost rychle si vydělat velkou sumu peněz, další prostě z nějaké pomsty a pak v tom setrvali. Nikoho takového tu ale nenajdeš, ano máme dostatek financí, ba i víc než to, ano bavíme se lovem ... ale pro nás je to něco víc, jsme profesionálové, pro nás je to poslání, životní úděl. Pokud něčeho takového nejsi schopen, pokud to děláš jen pro peníze, tak máš poslední možnost se otočit a nastoupit zpět do transportu.
pronesl jasným a pevným tónem, aby se od tebe otočil a udělat tři kroky vpřed, kde se opět otočil čelem zpět k tobě. Nyní stál opět mezi svými bodyguardy a čekal, co odpovíš, nebo co uděláš.
A ještě něco ... kdyby jsi i přesto, co jsem ti řekl chtěl setrvat u nás a neřídit se tím, tak .... se o tebe postarám osobně a to určitě není nic, co by sis přál, to mi věř.
dodal ještě takové varování a dál už jenom mlčel a, protože nyní jsi byl na tahu ty.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Samuel Karten
Učedník
Učedník
Příspěvky: 29
Registrován: 04.5.2010 17:38:55

Příspěvek od Samuel Karten »

Nar Shaddaa, Hangár neznámé lodi:

Ted už jsem nechtěl couvnout. Věděl jsem že se chci stát jedním z nich. Určitě jsem to nědělal ani z jednoho důvodu, který vyjmenoval. A v hlavě jsem si přehrával jeho slova.
Nastoupit do transportu? Utéct od příležitosti, když mám šanci vyhrabat se z tý díry a konečně začít dělat něco, co není se jen poflakování? NIKDY!!!
Pevně jsem se rozhodl během chvylky, co odemně odcházel zpátky mezi svou ochranku. Už jsem chtěl promluvit, ale ještě mě přerušil. Slova co řekl se mi vryla do paměti a věděl jsem, že svou výhružku myslí skutečně vážně. Určitě se mě nesnažil jen zastrašit, ale upozornit na fakt. Mé rozhodnutí, ale nezměnil byl jsem si jistý.
Dělat tuto prácu pro peníze?...Věřim, že peníze za vaši práci jsou velice pěkné, ale důvod přidání se k vám to učitě není. A mstít se nemám komu možná jsou lidi co nemám rád a oni mě, ale takhle hluboké to určitě není... Jak jsem už řekl, dělám to z důvodu abych našel něco co mě naplní, něco abych našel sám sebe a našel něco jako smysl života...Vaše varování beru vážně, ale nemyslím si že to bude potřeba.
Doufal jsem že mu to jako důkaz bude stačit, ale bude trvat asi velice dlouho než mi skutečně uvěří, že jsem mu řekl jen čistou pravdu.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Nar Shaddaa, Hangár neznámé lodi:
Velitel tě sledoval a pečlivě si hodnotil každé tvé slovo do doby, než jsi skončil se svým proslovem. Pak se pousmál tvým směrem.
Dobře, ale tímhle tvoje zkouška teprve začíná ... Rhommle, máš autorizaci k provedení zkoušky - ihned. Naleznete nás potom dle souřadnic, které si vyzvedneš u Korima. To je vše ... a pokud uspěješ, tak se uvidíme.
promluvil nejprve k tobě, poté k Rhommlovi, kterému zadal instrukce a nakonec opět k tobě, než se otočil a dvě vteřiny po něm i jeho stráž, která kráčela metr a čtvrt za ním kryjíc mu záda. Rhomml se narovnal z mírného předklonu a natočil se k tobě.
Jak už jsi slyšel, tak jsem Rhomml Vogari a jak si jistě zpozoroval, tak tu jsou přísná pravidla, proto jsem se ti nemohl představit dřív. Teď mě následuj, vyzvednu si pár věcí a pak poletíme absolvovat tvou zkoušku.
promluvil k tobě Rhomml a gestem tě vybídnul, aby jsi ho následoval mimo prostory hangáru. Neušel však ani deset kroků, když se zastavil.
A nesnaž se zjišťovat cokoliv o něm, nebo o tom, kde jsme. Vše se dozvíš, pokud uspěješ ve zkoušce - dřív na to nemáš právo.
dodal ještě Rhomml připomínku, aby jsi se nezkoušel ho zpovídat v tomhle směru, nebo se dovolil pohybovat po téhle lodi bez jeho doprovodu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Samuel Karten
Učedník
Učedník
Příspěvky: 29
Registrován: 04.5.2010 17:38:55

Příspěvek od Samuel Karten »

Nar Shaddaa, Hangár neznámé lodi:

Jeho reakce mě velice překvapila. Nečekal jsem, že se usměje a přišlo mi to na něm i docela nepřirozené po té době s kamennou tváří. To co poté řekl mě velice překvapilo, čekal jsem že bude následovat nějaký test, nebo zkouška, ale určitě jsem jí nečekal hned. Muž se otočil a odcházel i se svou ochrankou. Na mě se mezitím otočil Rhomml a vysvětlil mi proč mi nic nehol řict.
Bude to asi velice tajná organizace, když mají takovéhle bezpečnostní opatření. Docela by mě, ale zajímalo jestli tento muž je velitel celé organizace nebo je ještě někdo nad ním.
Vydal jsem se se svým průvodcem, za splněním své zkoušky. Už jsem měl na jazyku otázku týkající se onoho muže, ale než jsem se stihl zeptat, tak se Rhomml zastavil a upozornil mě na několik podrobností co se dozvím až po zkoušce, například něco o muži se kterým jsme se setkali, nebo o tom kde se nacházíme. Vyrazil mi tím dech.
Jak mohl vědět na co se chci zeptat? I když, nejspíš by se po takovém rozhovoru chtěl zeptat každý.
Hned jak domluvil pokračovali jsme v cestě do pro mě neznámých prostor splnit zkoušku o které sem vůbec nic nevěděl ani čeho se bude týkat.
Bude to jen o zkoušce ze střelba a boje aby zjistily jak na tom jsem, nebo rovnou nějaká praktická zkouška?
Měl jsem další věc, o které jsem mohl přemýšlet zatím co jsem následoval Devaroniana.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Nar Shaddaa, Neznámá loď:
Akceptoval jsi výtku k tomu, aby ses neptal na jména a další informace a tím jsi de facto přistoupil k vytvoření vzájemného ticha. Takto vypadalo i několik dalších minut, kdy jsi Rhommla následoval do turbovýtahu, několika chodbami lodi až do něčeho podobného kanceláři. Tam si chvilku něco zařizoval, aby jste se pak sbalili a vrátili zpět do hangáru k jednomu frachťáku. Během tiché procházky lodí sis všímal jejich jednotlivých detailů a určitě se jednalo o loď větší, než nějaký křižník. Chodby byly vymalovány v šedé barvě a těžko jsi mohl usuzovat, komu dříve tato loď patřila - dalo se však odhadnout, že má posádku o minimálně stovce členů a to pokud by ses držel minimálních odhadů.

Frachťák byl pro tebe neznámého typu a nebyl příliš velký, ani nevypadal nijak výrazně nově. Byl prostý všech log a symbolů a z jeho vybavení jsi zahlédl protipěchotní dvouhlavňový blasterový kanón.
Teď poletíme na místo zkoušky, potřebné informace týkající se zkoušky ti řeknu až na místě.
prozradil Rhomml, když jsi prošel za ním do frachťáku po nástupní rampě, následoval jej dost úzkou chodbou v níž byly dvoje dveře do nejspíše pokojů pro posádku a jedna kratší chodba do doleva, než jsi v Rhommlových patách dorazil do kokpitu. Ten už tam seděl a začínal připravovat frachťák ke startu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Samuel Karten
Učedník
Učedník
Příspěvky: 29
Registrován: 04.5.2010 17:38:55

Příspěvek od Samuel Karten »

Nar Shaddaa, Neznámá loď:

Během ticha které nastalo jsem se snažil si představit co mě čeká v blízké budoucnosti. Vše co mě napadalo byli jen nepodložené úvahy. Mezi tím jsme došli až do nějaké místnosti. Byl tam stůl židle vypadala jako kancelář řadového úředníka v jakékoli firmě. Rhomml tady v si v té místnosti musel nejspíše něco zařídit. Po pár minutách jsme se vydali stejnou cestou zpátky. Celou cestu jsem nepromluvil a Romml také ne. Nijak mi to nevadilo ticho mám docela rád a tuto chvíli jsem ho uvítal. Loď kterou jsme procházeli musela být obrovská a zajímalo mě jak asi vypadá z venku.

Poté co jsme se ocitli v hangáru rozešel se Rhomml rovnou k jednomu frechťáku.
Tenhle typ mi nepřipadá nijak povědomí, ale mezi novinky určitě patřit nebude.
Pomyslel jsem si po prvním pohledu na Frechťák. Rhomml mi jen řekl že další informace se dozvím až na místě. Nijak jsem to nekomentoval a jen přikývl, že rozumím. Uvnitř jsme procházeli úzkou chodbou kolem několika dveří. Když jsem dorazil do kokpitu Rhomml se už chystal ke startu, proto jsem se jen posadil a čekal co se bude dít.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Nar Shaddaa, Neznámá loď:
Posadil jsi se a mohl jsi jenom sledovat, jak Rhomml startuje frachťák, který se po chvilce zvednul a zamířil pryč z lodi. Bez větších problémů opustil hangár a ty jsi mohl zahlédnout pašerácký měsíc, Nar Shaddaa, přímo pod vámi. Rhomml vedl trasu frachťáku tak, aby jsi nemohl vidět loď, ve které jste se ještě před chvílí nacházeli. Zavedl vás mimo hlavní tranzitní zóny a dál od měsíce, stejně jako planety, kterou obíhal.
Takže, jaké máš zkušenosti s pilotováním lodí o velikosti frachťáků ? Pokud tě máme přijmout, tak pilotování budeš potřebovat a více než si myslíš, protože většina našich cílů je mimo Nar Shaddaa.
zeptá se tě Rhomml a mezitím horlivě pracuje na navigaci. Když po necelé minutce skončí, tak zatáhne za páky hyperpohonu a hvězdy okolo vás se z jasných teček protáhnou do přímek u nichž nemůžeš dohlédnout konce.
A cesta samotná nám chvilku potrvá, takže pokud si budeš chtít dáchnout, tak v chodbě, kterou jsme přišli si můžeš vybrat jeden z pokojů - určitě se ti odpočinek bude hodit.
dodá ještě Rhomml a poskytne ti malé a nepříliš nápadné vodítko týkající se tvého nadcházejícího testu. On sám zaloví v brašně, kterou si přinesl s sebou a vytáhne z ní datapad, jenž už také pamatuje lepší léta.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Samuel Karten
Učedník
Učedník
Příspěvky: 29
Registrován: 04.5.2010 17:38:55

Příspěvek od Samuel Karten »

Nar Shaddaa, Neznámá loď:



Seděl jsem na svém místě a pozoroval Rhommla jak obsluhuje přistroje, aby sme mohli vzlétnout. Nikdy jsem neletěl ve frechťáku, a proto jsem dával pozor na všchno co by se mi mohlo v budoucnu hodit. Během chvylky jsme vzletly a prolétali nad Nar Shaddaa. Sbažil jsem se pohlédnout na loď ze, které jsme vyletli, bohužel jsem nic neviděl.
Nejspíše takhle letí umyslně, abych neviděl jak vypadá jejich základna.Začali jsem se vzdalovat od měsíce kde jsem strávil celý svůj dosavadní život. Znajednou mě Rhomml zaskočil svou otázkou. Zadíval jsem se na zem a dost jsem se zastyděl, ale Rhomml očividně čekal na odpověd.
Bohužel žadné, zvládnu dobře vznášedlo, ale to je bohužel vše.
Poté jsem jen v tichosti seděl a sledoval Rhommla a poté měnící se a rozmazávající se vesmír kolem sebe. Rhomml mi nabýdl abych si šěl odpočinout. Byl jsem unavený už jen tím co se za tento den událo a proto jsem se rozhodl jít se vyspat.
Dobře na chvylku si pudu lehnout, kdyby si něco potřeboval klidně mě vzbuď.
A na to jsem se rozešel směrem k pokoji.
Naposledy upravil(a) Samuel Karten dne 05.6.2010 09:29:36, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vesmír, Neznámý frachťák:
Po tvém komentáři o žádných zkušenostech s pilotováním jenom Rhomml přemýšlivě zamručí.
Hmm, to se naučíš - stejnak nebudeš mít na vybranou. Možná by jsi mohl dostat přiděleného pilota, ale ... na to je stejnak ještě brzo. Až budeme na místě, tak tě vzbudím ...
odpověděl ti Rhomml, než jsi zamířil do kajuty, kde jsi měl v plánu si oddychnout. Kajuta byla malá, s jednoduchým kavalcem, starým narezlým stolkem a občas problikávajícím světlem na stropě. Díky únavě se ti ale povedlo brzo usnout a dopřát si tak potřebný odpočinek.

Nepovedlo se ti přesně určit, jak dlouho jsi spal, ale když s tebou Rhomml několikrát zatřásl a probral tě, rozhodně jsi byl slušně vyspalý.
Prober se a přijď za mnou do pilotní kabiny, budeme za chvilku přistávat.
houknul na tebe, když jsi byl ještě polorozespalý a znova se vypařil. Probírání si nijak neprotahoval a o chvíli později jsi už stál v kabině pilota a mohl jsi skrz čelní průzor hledět na planetu, k níž jste dorazili. Planeta měla tmavě zelené zbarvení, což znamenalo, že je obyvatelné, ale nic, co jsi mohl vidět nenasvědčovalo tomu, že by tam někdo žil.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Samuel Karten
Učedník
Učedník
Příspěvky: 29
Registrován: 04.5.2010 17:38:55

Příspěvek od Samuel Karten »

Vesmír, Neznámý frachťák:

Probralo mě, až když se mnou někdo začal třást. Otevřel jsem oči a uviděl Rhommla. Až v tu chvíli jsem si uvědomil, co se stalo před tím než jsem si šel lehnout.
Takže to nebyl sen opravdu jsem pryč z toho všeho.
Když mi Rhomml pověděl o přistávání rychle jsem se zvednul a zamířil jsem za ním do pilotní kabiny. Hned poté co jsem vešel se mi naskytl pohled na zelenou planetu ale bez známky nějakých měst.
Jak to vypadá bude moje zkouška praktická, ale zajímalo by mě, co může mít takováto organizace za cíl na této planetě.
Nahlas jsem však nic neřekl a jen sledoval blížící se planetu.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Orbit planety, Neznámý frachťák:
Rhomml dovedl frachťák na orbit planety a chvilku na ni setrvával, zatímco pomocí navigačního počítače něco hledal. Ty jsi tak měl možnost si prohlížet planetu pod vámi a kromě její nekonečné zeleně jsi mohl zahlédnout akorát několik vodních ploch znamenající několik moří a samozřejmě několik pohoří. Ale stále žádná známka nějaké civilizace, i když ta mohla být dobře skrytá v bujném porostu planety. Rhomml konečně našel to, co hledal a začl frachťák navádět dolů na sestup. Pevně jsi se uchopil sedačky a osvědčilo se ti, protože frachťák s sebou při sestupu dost znatelně otřásal a chvilku jsi mohl mít dojem, že se rozpadne. Sestup byl naštěstí záležitostí pouze několika vteřin, takže jste byly za chvilku dole. Octli jste se nad bujným porostem tropického původu a chvilku jste nad ním letěli, než Rhomml zastavil nad jedním paloukem a posadil frachťák na zem. Lodní systémy nevypínal, ale vybídnul tě, ať ho následuješ k rampě z frachťáku. U ní se zastavil a to byla ta chvíle pro instruktáž.
Nejdříve - jaké tu máš s sebou zbraně ?
zeptal se tě bez jakýchkoliv rozpaků a zvědavě na tebe hleděl v očekávání toho, co uděláš. Měl jsi totiž na vědomí, že v místě přistání nic až na okolní džungli nic nebylo, což jsi mohl vidět z průzoru pilotní kabiny.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“