Trénink pro uživatele Andre Relev

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

________________________________
* Takže břebírám teď tvůj výcvik.
Kapitan.Solo si to přál



Corusant Jedi Temple

Anakin neodpověděl, pouze vešel do místnosti.Ty jsi šel za ním.Vstoupil jsi přímo do jednání rady.
Anakin: Rado tenhle učen s vámi chtěl mluvit.
Rada se na tebe ohlídla, ty jsi ztuhl.Vypadalo to že řešili zrovna velmi závažné téma.Nevíš co říct, a v místnosti panuje ticho ..........

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Coruscant - Chrám Jedi

Nevěděl jsem co říct. Jen jsem tam stál a koukal na všechny okolo. Potom ze mě vypadlo pár slov na objasnění situace: Nevěděl jsem, že tu jednáte, ale zavedl mě sem Anakin. Před tím jsem čekal venku na mistra Vos, který šel sehnat mistra Yodu aby mě zasvětil do řádu Jedi a přidělil mi mistra. Znovu jsem se rozhlédl po přítomných mistrech a čekal co na to řeknou...

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Corusant Jedi Temple

Ki-Adi-Mundi: Ty netrpělivý si, už by jsi do tekové léčky nikdy neměl spadnout mladý učni.
Mace Windu: Teď již odejdi, a ty Anakine ty tady počkej.
Rychle jsi odešel a když jsi odcházel zaslechl jsi jenom ještě říct Windu: netrpělivý až moc je ten mladý učeň.
Když jsi vyšel, již tam stály mistrině Vos a mistr Yoda.

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Coruscant - Chrám Jedi

Vyšel jsem ze dveří rady a vidím mistra Vos již s mistrem Yodou. Uctivě se ukloním a říkám: Mistře Vosi, padl jsem do Anakinovi léčky. Přivedl mě doprostřed jednání rady a teď si pravděpodobně myslí, že jsem příliš ukvapený. Zamyslel jsem se, co asi tak Anakinovi teď říkají...

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Corusant Jedi Temple

Yoda: Dobře mladý učni.Abys byl přijmut do řádu musíš projít pár testy:První je test znalostí,Druhý je test kodexu, a za třetí pokud budou tvé předchozí skoušky úspěšné, si vyrobíš svůj světelný meč.

Dostal jsi malý přistroj, a na obrazovce byly napsané úkoly:

1:Jak se jmenoval mistr jedi, který zemžel na Kattaru.A byla to setejná rasa jako mistr Yoda?
a) mistr Vrook, b) mistr Vandar,c) mistr Dorak,d) mistr Zhar

2:Napiš kodex rytířů jedie:

3: Vyrob si světelný meč (až po vyhodnocení přechozých testů):


Vos:Věřím že to zvládneš učni.

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Po přečtení těchto otázek jsem se vydal do archivu Jedi a počal jsem hledání informací.

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Corusant - Archiv

Našel jsi odpovědi na všechny otázky:
Jediem který zemřel na Kattaru byl mistr Vandar.

Kodex:
Nejsou žádné emoce, je jen klid
Není žádná nevědomost, je jen poznání
Není žádná váše, je jen vyrovnanost
Není žádný chaos, je jen harmonie
Není žádná smrt, je jen síla

Napsal jsi odpovědi do tabulky, a v tu chvíli přišel do místnosti mistr Yoda.
Yoda: Máš již všechny otázky?

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Ano mistře Yodo. Zde jsou. a podal jsem mu tabulku s vypracovanými daty.

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Corusant - Jedi Temple

Yoda: Výborně mladý padawane.Teď jenom stačí vytvořit si svůj vlastní meč.Až si ho vyrobíš přidělím titvého mistra.Ale nespěchem kvůli tomu s výrobou tvého světelného meče, dej si na čas.Pak za mnou přid do místnosti nevyšší rady.
Dostal jsi pokyny, v knihovně je holockron o výrobě světelného meče.Podle něho si ho máš vyrobit.

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Coruscant - Chrám Jedi

Šel jsem tedy do knihovny, jak mi řekl mistr Yoda, našel jsem holocron a sehnal jsem patřičné součástky ve skladu Jedi. Krystal jsem měl již z Alderaanu od mého otce, který mu daroval jeden Wookieský diplomat.

Na meči jsem si dal opravdu velice záležet. Každý kousek byl unikátní. Chystal jsem se ho vyzkoušet. Zapnul jsem ho a místnost okamžitě zalilo jasně modré světlo. Spousta dalších padawanů se na mě ohlédla a s údivem se dívali na tento ojedinělý meč.

Meč jsem vypnul a pomalu kráčel do hlavní místnosti rady Jedi...

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Corusant


Rada již na tebe čekala.

Mistr Windu:Učedníku, jak vydím vytvořil jsi si meč.Tímto jsi tedy oficiálně přijat do řádu jedieZde máš své roucho.
Mistr Windu ti podal bílo-hnědý hábit.
Mistr:Přidělili jsme ti již taky mistra bude to mistr Kit Fisto.Tvojí první misi ti zdělí on.Je v hangáru číslo dvě.

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Coruscant

Šel jsem do mého pokoje se připravit. Obléknul jsem si roucho, připnul meč a před odchodem snědl nějaké ovoce.

Šel jsem chodbami do hlavního hangáru, ze kterého jsem se vydal do oddělení číslo dvě. Z dálky jsem viděl mistra Fisto. Jsem rád, že je on můj mistr.

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Corusant

Fisto: Výborně můj mladý padawane.rada nám dala velice težký úkol.Před čtyřmi dny vyslala rada jednoho jedie na Dantooin, aby získal pro nás jednu informaci.Nemůžu ti prozradit jakou, to jistě chápeš.Již se ale neoběvil ani neposlal správu.Myslíme že v tom mají prsty žoldáci.Máme jet na Dantooi.A jedie najít, takže tady máme lodě.

Před sebou si uviděl dvě stíhačky.Nastoupil sis a vzlétl spolu s tvým mistrem směrem na Dantooin.

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Hyperprostor, Dantooine

Skočili jsme do hyperprostoru. Na chvíli jsem usnul, ale po chvíli mě vzbudila hláška o vystoupení z hyperprostoru - byli jsme na orbitě Dantooinu. Mistr začal sestupovat k planetě. Přistáli jsme v hlavním městě. Vystoupil jsem a čekal na mistrovi pokyny.

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Dantooin

Fisto:Musíme dojít ke Koondě.Je to malá vesnička západně odsud.
Za chvíli jste došli ke Koondě.
Fisto: Teď se rozdělíme, musíme se zeptat obyvatel, jesli něco neviděli.Hodně štěstí, sejdeme se tady za půl hodiny.
Před sebou jsi uviděl tři obyvatele, měl by ses je zeptat, ale buď opatrný.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“