Trénink pro uživatele Andre Relev

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Dantooine

Já a mistr jsme se rozdělili. Zamířil jsem ke tříčlené skupince lidí a ptám se: "Zdravím vás, vyšetřuji tu zmizení jednoho mistra Jedi, který se nám dlouho neozval. Nevíte něco o tom? Máme podezření na žoldáky."

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Dantooin

Ani jsi nečekal na odpověd a rychle si vytasil světelný meč, protože oni ho vytasili taky.
Sithové:Takže hledáš toho mistra, bohužel zabili jsme ho.Neměl nás hledat a skoušet nás zastavit. Dobře, můžeš se přidat k němu.V říši mrtvých.Bohužel jsme na planetě jenom mi tři takže, budeš bojovat jenom protti nám ale nevadí, stejně tě zabijeme.Proč se ale nepřidáš k nám řekni?

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Dantooine

V tu chvíli jsem zkusil kontaktovat mistra pomocí Síly, aby mi přišel na pomoc. Potom jsem odpověděl sithům: Nepřidám se k vám, protože jste zlo, který je potřeba zničit.

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Dantooin

Sithové se do tebe pustili, musel jsi ustupovat, protože jsi neměl tolik schopností na jejich poražení.V té chvíli přiběhl tvůj mistr.A začal ti pomáhat.Po nějaké době byli sithové poraženi.Dva utekli a jeden se sám zabil než aby padnul do vašeho zajetí.

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Dantooine
Mistrovi jsem sdělil moje poznatky okolo těch sithů, že zabili vyslaného mistra.

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Dantooin

Mistr: Takže jsme sem jeli zbytečně.Vrátíme se na Corusant.A povíme to radě.Na ty sithy jsem budou vyslány speciální jednotky.
S těmito slovy mistr nasedl do stíhačky.Ty jsi nasedl také.A vydali jste se zpátky na Corusant.

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Coruscant

Po přistání jsem se ještě zeptal mistra: "Jaký bude náš příští úkol?", potom jsem odešel do svého pokoje se trochu prospat.

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Corusant

Mistr: Další úkol mi ještě nezdělili.Ale myslím že již máš výcvik skoro u konce.A mrknul na tebe.
A odešel.Ty jsi se šel prospat.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“