Výcvik pro Kachona Gazliho (Shisco)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Pedroidon
Kadet
Kadet
Příspěvky: 297
Registrován: 06.3.2010 19:12:07
Bydliště: Občas Tipoca City, nebo nějaký Acclamator, popřípadě Laťka.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pedroidon »

Neznámé místo, Dantooine

Když jste uklidnili psa, Terian mu hodil kousek vevrky a ten se o něj s mírnou Silovou pomocí Kraan otřel.
Proč ne? Pravda, ty vlasy, byly tak tak, ale ten co slečna Antares odklonila-
Šíp mířil na toho psa. To nezavinilo to s krkem.

Když zahlédne tvůj výraz, (Kraan) dodá:
Instinktivně sis šáhl na krk.
Její a Terianův pohled se střetnou na jednom místě - Jadenovi.
Ehm... no já... víte v zápalu boje... použil... notak, to je univerzální....
zaskuhrá Jaden a dodá:
Jinak proti sloučení nic nemám.
Já taky ne.

odpoví Terian.
Dobře, super, čtyři ku nule, ale otázka zůstává, kam dál?
optá se vás mužů Kraan...
Je to boj - Unknown

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Neznámé místo, Dantooine

Dobře. Promiň, příteli. A tobě stejně děkuju, Kraan.
přátelsky se na ni usměju a podrbu psa na tlamě takovým způsobem, že mám poslintanou celou dlaň. Úsměv mi však z tváře vzápětí zmizel, když Terian s Kraan upřeli pohledy na Jadena.
Tak to jsi byl ty? Proč jsi to udělal?
zeptám se ho, snažíc se potlačit vlnu hněvu, která se ve mně vzedmula.
Není emocí, je jen mír. Není vášní, je jen klid. Ale proč, k Sithu? K Sithu... Láska mi nepřijde zlá, jen se Jedi nesmí nechat zaslepit. I Malak miloval a jak dopadl.
Kam dál? Cítím, že Enkláva je směrem na jih. A co budeme dělat s tím psem?
položím jim otázku a pohlédnu do hlubokých očí sedícího zvířete.
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Pedroidon
Kadet
Kadet
Příspěvky: 297
Registrován: 06.3.2010 19:12:07
Bydliště: Občas Tipoca City, nebo nějaký Acclamator, popřípadě Laťka.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pedroidon »

Neznámé místo, Dantooine

Co ne já nic, já se minul-
Nebo zapracovalo poodvědomí.

Přeršil Terian Jadena a lehce se zamračil.
No tak, no tak nehádejte se, todle nás má naučit kooperaci a pokud nás sleduje Mistr Vrook nebude úplně nejnadšenější.
Uklidňuje rychle spor Kraan a jelikož Terian k ní cítí jistou náklonnost, jak jsi vypozoroval a Jaden - no Jaden, zmlknou.
Tak dobře, půjdeme na jih, nějaké námitky?
zeptá se Kraan a jelikož nejsou námitky pokračuje.
S psíkem nic, patrně nás má rád a tak buď půjde s náma, nebo -
Hej mám skvělej nápad!

ozve se nadšeně Jaden.
Dáme mu něco, co je cítit Enklávou!
oznámí vám a tak se všichhni začnete prohledávat....


_____________________________

Omlouvám se za zdržení, ale byly nějaký potíže s poskytovatelem internetu.
Je to boj - Unknown

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Neznámé místo, Dantooine

Nikomu se nic nestalo, tak už se na to vykašleme. Jsme přece Jediové.
navrhnu Jadenovi, abych uklidnil atmosféru.
Někdy mám pocit, že se Vrook chová, jako by sám nikdy nebyl Padawanem.
Vida, vypadá to, že Kraan je Terianovi sympatická.
pohlédnu na Teriana, potom na Kraan a nakonec se usměju.
Ale přece jenom, twi'lečka to není. Já jsem taky pitomec paranoidní.
Lidi a twi'leku, nechte toho. Nemá to cenu.
zareaguji na zuřivé šacování plášťů těch tří, snažíc se najít něco, co by načichlo typickým enklávním aroma.
Jsme přece pět dní cesty od enklávy. Na tu vzdálenost to nemůže cítit. Síla nás povede, už nás s Terianem dovedla sem.
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Pedroidon
Kadet
Kadet
Příspěvky: 297
Registrován: 06.3.2010 19:12:07
Bydliště: Občas Tipoca City, nebo nějaký Acclamator, popřípadě Laťka.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pedroidon »

Neznámé místo, Dantooine

Jo, snad
Poví lehce ztrápeně Terian a na další otázku další odpověď.
nejsem si úplně jistej že byl. Možná, že už se tak narodil! Jé osobně, zastávám ohledně Vrooka teorii mitózy
zamyslí se s úsměvem Jaden.
Znáte to, ne? Je jeden živočich, rozpojí se a jsou dva.
Dodá Jaden už při cestě, jelikož všichni tak nějak víceméně přikývli na tvůj argument a tak jste se tedy v hloučku vydali směrem zhruba na jih, pejsek poslušně cupital za vámi.
Jo.... ale já si zase myslím, že je to jenom larva vlastního druhu, za nějakou dobu se zakuklí a začne jako motýl-jedi terorizovat Sithy....
zasní se pobaveně Terian a Kraan si přisadí.
Můj názor je, že Vrook je nějakej týpek z jiné galaxie, jako neznámá rasa, která je nám ale podobná - je její poslední člen, protože ho vyslali do vesmíru, takže teď tajně
Kraan naznačí ,,onu" věc.
s víte kým? Herbidovou mámou!
Vyřkne Kraan svůj vlastní drb. A tak pokračuje cesta a ne řadě jsi se svou teorií ty....
Je to boj - Unknown

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Neznámé místo, Dantooine

Takže kdybych ho ČISTĚ TEORETICKY rozseknul světelným mečem na dvě půlky, tak ke každé doroste zbytek? To se mi moc nezamlouvá, mohlo by to totiž mohlo znamenat, že po galaxii pobíhají stovky, nebo i tisíce Vrooků.
zareaguji na Terianovu poznámku.
A to by nebylo příjemné. Ale na druhou stranu, mandaloriani by si rozmysleli napadání Republiky
řeknu a letmo se poohlédnu po kathském psovi, který i po čichu dával vědět, že jde za námi.
Jen larvální stádium? Zajímavá myšlenka, chtěl bych ho vidět vyvinutého. A nebo radši ne.
s úsměvem na rtech podotknu ke Kraaninu názoru.
Terorizovat Sithy? Buďme rádi, že od konce Velké sithské války přestali vybuřovat. Uvidíme, na jak dlouho.
nechám si svou myšlenku raději pro sebe, abych to nezakřikl, načež vyprsknu smíchy.
Tak toto už je moc!
Počkej - já myslel, že Herbid je arkanián. Asi jsem myslel špatně. Ale to by musel být zvláštní larva, larvy se přece nemůžou rozmnožovat.
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Pedroidon
Kadet
Kadet
Příspěvky: 297
Registrován: 06.3.2010 19:12:07
Bydliště: Občas Tipoca City, nebo nějaký Acclamator, popřípadě Laťka.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pedroidon »

Neznámé místo, Dantooine

No, nejsem si úplně jiste... On si musí všechno přizpůsobit, zdvojit a je to celkem jemný... Myslím, že kdybys ho prostě rozsekl tak by-
udělá prsty úvozovky,
-jenom zemřel.
Odpoví ti Jaden. Poté se ozve Terian.
Jo, ale pokud bychom dokázali urychlit ten dvojící proces, mohli bysme mít celkem velkou armádu. Jo, to by bylo dobrý. Hned jak se vrátíme, pčeložím to Vrookovi jako návrh.
Sborový Smích. Poté ti odpoví Terian ohledně svého názoru.
No, to myslim, že kromě nějakejch narženejch hmyzaček nikdo. Hlavně kdyby byl Dark Side.
Smích zase.
A hmyzí Herbidi.
Dorazí chudáka Vrooka motýla Kraan. A zase v této skupince začíná být smích asi tak častý, jako sníh na Ilumu.
Z vlastní zkušenosti vím, že larvy dokážou všechno, když chcou. A tím nemyslím, že bych s Vrookem-
naznačí opět ,,onu" věc. A tak zvesela pokračujete směremm na jih...
Je to boj - Unknown

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Neznámé místo, Dantooine

Ale zkoušet to radši nebudeme. Jak znám Vrooka, tak by mne zelená čepel jeho meče hřála v břiše ještě předtím, než bych vůbec položil ruku na ten svůj.
odvětím Jadenovi
A navíc by to bylo pěkně nevděčné, vzhledem k tomu, co pro mne v minulosti udělal. Ani to však nezmění nic na tom, že je to suchar.
Celou armádu? Dokážeš si představit, kolik zásob by všichni dohromady snědli? Já teda ne.
podělím se s ostatními o svou úvahu.
Vrookova chuť k jídlu je stejně podezřelá. To také dokazuje jeho původ, vždyť která známá rasa by s takovou chutí jedla ta svinstva, která produkují enklávní droidi?
Teda až na vyjímky.
Víte, co nechápu? Jak může kdokoliv, kdo má ve svém přijímacím ústrojí aspoň jednu chuťovou buňku, nechat tak mizerně naprogramované droidy vařit pro Jedie?
Myslím, že bych to zvládl naprogramovat líp i po soudku tarisianského piva. Ale Vrookovi to jede a Vandar stejně jí ty svoje lišejníky a je mu to jedno, tak proč to měnit, že?
přemýšlím o enklávní stravě a pro zlepšení nálady si do kroku pískám melodii z holovizního seriálu Tři mandaloriani a pes.
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Neznámé místo, Dantooine

Ale zkoušet to radši nebudeme. Jak znám Vrooka, tak by mne zelená čepel jeho meče hřála v břiše ještě předtím, než bych vůbec položil ruku na ten svůj.
odvětím Jadenovi
A navíc by to bylo pěkně nevděčné, vzhledem k tomu, co pro mne v minulosti udělal. Ani to však nezmění nic na tom, že je to suchar.
Celou armádu? Dokážeš si představit, kolik zásob by všichni dohromady snědli? Já teda ne.
podělím se s ostatními o svou úvahu.
Vrookova chuť k jídlu je stejně podezřelá. To také dokazuje jeho původ, vždyť která známá rasa by s takovou chutí jedla ta svinstva, která produkují enklávní droidi?
Teda až na vyjímky.
Víte, co nechápu? Jak může kdokoliv, kdo má ve svém přijímacím ústrojí aspoň jednu chuťovou buňku, nechat tak mizerně naprogramované droidy vařit pro Jedie?
Myslím, že bych to zvládl naprogramovat líp i po soudku tarisianského piva. Ale Vrookovi to jede a Vandar stejně jí ty svoje lišejníky a je mu to jedno, tak proč to měnit, že?
přemýšlím o enklávní stravě a pro zlepšení nálady si do kroku pískám melodii z holovizního seriálu Tři mandaloriani a pes.
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Pedroidon
Kadet
Kadet
Příspěvky: 297
Registrován: 06.3.2010 19:12:07
Bydliště: Občas Tipoca City, nebo nějaký Acclamator, popřípadě Laťka.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pedroidon »

Neznámé místo, Dantooine

Tak nějak. Au aú...
opáčí Jaden s úsměvem a souhlasně pobrukuje.
Jo no, takže: Vrook je neznámá rasa v larvární stádiu, rozmnožující se i v tomto stádiu a taktéž pomocí mitózy.
Prohlásí Terian s přednáškovým výrazem Vandara. pochopitelně následuje smích.
Já to chápu. Když jsem byla malá, nějak záhadně jsem se dostala k droidům. Mají tam naprogramovaný, že musí dělat jídla, která NEpodporují chuť k jídlu a zbylo víc pro Vrooka.
Řekne vám Kraan s vážným výrazem ve tváři a tak si nejsi jistý, jestli si náhodo nedělá srandu. Ale z přemýšlení tě vytrhne varování Síly...
Je to boj - Unknown

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Neznámé místo, Dantooine

Jé, ty se na to též díváš?
dotážu se Jadena.
Líbí se mi jejich pohled na mandalorianskou "čest" - bordely a hektolitry chlastu. Ale ani Jedie tam neberou zkrátka. Inu, občas je dobré umět si udělat srandu sám ze sebe.
Nikdy nezapomenu na tu scénku s Revanem ve sprše.
pousměji se při té myšlence.
Vrook je prostě Vrook, to už mluví za všechno.
Ale stejně by mne zajímalo, jak mu ty blafy můžou chutnat? Sithův salát, Sith ví z čeho... Opravdu příchuť temné strany.
A to jako myslíš vážně, nebo...
což nestihnu doříct, protože se mi v hlavě rozsvítila červená kontrolka značící ohrožení.
Zadržte!
upozorním ostatní členy skupiny.
Cítím nebezpečí. V bezprostřední blízkosti.
řeknu jim o dost tišeji a pevně oběma rukama sevřu kopí.
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Pedroidon
Kadet
Kadet
Příspěvky: 297
Registrován: 06.3.2010 19:12:07
Bydliště: Občas Tipoca City, nebo nějaký Acclamator, popřípadě Laťka.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pedroidon »

Neznámé místo, Dantooine

Jo, no v téhle věci by jsme si měli vzít příklad. Ne nemyslím schopnost udělat si srandu sám ze sebe. Sklady s chlastem by měly být rozmístěný v okolí Enklávy a S Bordelama by si Enkláva bohatě vystačila uvnitř.

Rozesmátý pohled se mu při tom stočí na Kraan. Ohledně tvé myšlenky ,,Vrook je Vrook" všichni souhlasili.
Když ucítíš nebezpečí, odpoví ti sbírka zvedlých obočí.
Co?
Kde?
Kdo?
Aha, blízko.
Jo, někdo tady je.
A ten pejsek to není.
Get ready for expiry!

Postupně se všichni povyptávají a utiší, až to nakonec utne Terian svým tichým zpěvem. Vytáhne luk a založí šíp. Kraan si vezme do ruky dýku a Jaden se prostě jenom soustředí a od směru (zhruba na jih) kdy jste to všichni cítili zvedl pár větších kamenů...

________________

expiry - smrt (zastarale)
Je to boj - Unknown

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Neznámé místo, Dantooine

Buďte potichu!
zasyknu na ně, aby nedělali příliš velký hluk a neupozorňovali tím na sebe.
Pro teď bude lepší dorozumívat se v telepatické rovině.
informuji ostatní, načež pokleknu do meditační polohy a pokusím se zaposlouchat v Síle, abych zjistil, kdo nebo co ono nebezpečí je a jak je od nás daleko. Stále však s kopím v ruce a připraven se okamžitě, klidně i pomocí Síly vymrštit na nohy a bojovat, pokud by bylo až moc blízko.
Tak pojď! Jsem na tebe zvědavý.
Teriane? Co cítíš ty?
pošlu mu myšlenku a vrhnu pohled na Jadena, který zvedl pomocí Síly pěkný párek balvanů ze země, připraven je hodit narušiteli na palici a Kraan, která odněkud vzala dýku.
Ae proč ji nepoužila v boji s těmi psy?
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Pedroidon
Kadet
Kadet
Příspěvky: 297
Registrován: 06.3.2010 19:12:07
Bydliště: Občas Tipoca City, nebo nějaký Acclamator, popřípadě Laťka.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pedroidon »

Neznámé místo, Dantooine

OK
odpoví ti všichni. Když začneš meditovat, ucítíš něco typu:
Něco se tady potlouká, je to hodně velký....
Poté to uvidíš (vnitřním zrakem) připomíná ti to vzhledem rancora.
Je to hladový...
Trčí tomu rohy z hlavy. Je to (patrně) graul.
Mslím, že je to velký... Podle chvění země se to blíží rancorovi. Myslím, že oba víme co to je.
Kraan se k vám z meditace také otočí a přikývne. Poté posunky naznačí: Je to blizoučko.
Jediný Jaden se soustředí na své kameny a tak neodpovídá. Kraan také hodí malou dýku Terianovi, který ji bleskově použije jako hrot většího šípu se závažím. který patrně měl na posílání šípu s těžkým hrotem. Poté Graul přijde.
Rancor? Tady?!
Optá se vzrušeně Jaden, který patrně příliš nestudoval přírodopis a při tom mu kameny klesly stejně jako čelist. Začal rychle ustupovat a zcela přirozeně si sáhl tam, kde by měl meč.
Na 3 mu dám Force Stun. Ve třech by to mohlo fungovat.
pošle ti myšlenku kraan tobě a patrně i Jadenovi, jelikož Terian právě vyslal normální šíp, aby otestoval tvorovu kůži, od kterého se okamžitě odrazí bez škrábance. Terian překvapeně hvízdne. Natáhne opět šíp a ustupuje dozadu, jelikož vidí, že něco plánuje.
Jedna,dva....tři!!
Zařve Kraan.
Je to boj - Unknown

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Neznámé místo, Dantooine

Jistě. Dobře. Oukej.
rozezní se mi hlavou kaskáda telepatických signálů pocházejících od zbytku skupiny a značících potvrzení.
Svatá bantho, co to je?
nasadím překvapený výraz ve tváři a přepošlu ostatním do jejich myslí obraz toho, co jsem cítil. V tom však ucítím sérii otřesů značící skutečnost, že onen tvor je zřejmě už blizoučko.
Kurňa!
vymrštím se z kleku rovnou do bojového postoje formy Ataru, abych si v mžiku přestoupnul do echanijského postoje.
Já vlastně nemám světelný meč. Postoj z Ataru by mi v kombinaci s tím klackem k ničemu nebyl.
zavířilo mi myslí.
No, upřímně řečeno nevím, jestli toho graula čepel obyčejné ocelové dýky vůbec pošimrá na kůži. Miř na hlavu, ta je zranitelná.
upozorním Teriana připravujícího se vystřelit Kraaninu dýku, narychlo přivázanou ke kusu dřeva, z luku.
Rozumím
dám vědět ostatním, že se mnou můžou počítat. Protože Terian se graulovi strefil do hrudi, od které se šíp odrazil, jako by byl z kartonu.
1, 2 ...
napřáhnu ruku, svěsím hlavu a utiším tok svých myšlenek.
3!
vyšlu v tom okamžiku směrem ke graulovi vlnu energie, která by ho ve spojení s těmi ostatními měla omráčit. Počítajíc však i se záložním plánem pomocí Síly zmáčknout nejcitlivější orgán té bestie - oko, a následném vržení oštěpu do obličejové části její hlavy.
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“