výcvik pro uživatele Lumik Polni

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Lumik Polni
Učedník
Učedník
Příspěvky: 285
Registrován: 25.8.2007 20:41:33
Bydliště: Zapadlý statek na Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lumik Polni »

Coruscant - Crám Jedi

Sotva jsem opustil místnost Rady rozeběhl jsem se k výtahu a sjel do hangáru. Hangár byl plný různých lodí a speedrů. U jedné z lodí stál můj mistr. Mistře, jsem tady, můžeme vyrazit.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Coruscant

Mistr byl muž poměrně vysokého vzrůstu. Měl delší tmavé vlasy, které občas protnula nějaká ta šedina. Otočil se a s klidem zareagoval.
Mistr: Ah, už jsi zde, padawana? Co vše ses dozvěděl u rady?
Zvídal mistr, ačkoliv bylo možné, že už dávno věděl, co bylo účelem této cesty.

Uživatelský avatar
Lumik Polni
Učedník
Učedník
Příspěvky: 285
Registrován: 25.8.2007 20:41:33
Bydliště: Zapadlý statek na Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lumik Polni »

Coruscant - Chrám Jedi

Proč se vždycky ptají na věci, které už dávno ví?
No Mistr Windu mluvil o prorocích Síly na Alderaanu a Jedaich kteří byli posláni, aby to prošetřili a už dlouho se neozvaly. Z toho usuzuji mistře že poletíme na Alderaan. Poletíme tedy?
Po "výprasku" od Mistra Yody sem byl ochoten nyní čekat na odpověď věčnost.

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

________________________
* Přebírám teď tvůj výcik mladý padawane
Kapitan.Solo si to přál



Corusant-Chrám jedi

Mistr: Ano máš pravdu, jenom jsem tě zkoušel.Už unesli čtyři děti což je strašné, bohužel je rada do teď nemohla najít.
Nasednete na loď a čekáte než se vznese a již míříte k planetě Alderaan.

Uživatelský avatar
Lumik Polni
Učedník
Učedník
Příspěvky: 285
Registrován: 25.8.2007 20:41:33
Bydliště: Zapadlý statek na Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lumik Polni »

Alderaan - Hangár

Za okny vířil hyperprostor a já s mistrem jsme seděli v kokpitu loďe. Oba jsme mlčeli. Přemýšlel jsem o našem úkolu. Jak ty proroky najdeme? Ano, měly by vyzařovat větší ozvěnu v Síle než normální lidé, ale dokážeme je vycítit? Snad ano. Nedokážu si ani představit co prožívají ty děti. Tento úkol musí dopadnout dobře.
Mistře, kde začneme s pátráním?

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Alderran

Mistr: Začneme hned hledat, mladý padawane.Proroci vyzařují v síle ozvěnu, kterou rozšiřují pokaždé když unesou nějaké dítě.Pokud ještě ozvěnu rozšíří, mohlo by dojít k vážnému narušení síly.Pak by tu byla možnost že by jediové nebyli schpni vycítit narušení síly.
Vystoupily jste z lodi, zaplatily jste za hangár a šli jste hledat proroky.

Uživatelský avatar
Lumik Polni
Učedník
Učedník
Příspěvky: 285
Registrován: 25.8.2007 20:41:33
Bydliště: Zapadlý statek na Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lumik Polni »

Alderaan

Vyšli jsme z hangáru a vydali jsme se dlouhou chodbou. Z oken byla viďet nádherná Alderaanská příroda. Teď se chodba rozdělovala na dvě.
Heh, vypadá to že se budeme muset rozdělit.
Mistře, rozdělíme se, nebo budeme hledat spolu?

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Aldeeran

Mistr: Půjdeme spolu.Půjdeme k začátku lesa, tam by mohli někde prorokové žít.
Cestou jste narazili na pár žebráků, a mistr jim hodil pár mincí.
Když jste došli na začátek lesa.Uviděli jste malou budovu skrytou v lese.Mistr se zasatvil, a ty jsi se automaticky zastavil taky.
Mistr:Co myslíš padawane že by jsme měli udělat teď?Je to tvůj první úkol.

Uživatelský avatar
Lumik Polni
Učedník
Učedník
Příspěvky: 285
Registrován: 25.8.2007 20:41:33
Bydliště: Zapadlý statek na Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lumik Polni »

Alderaan

Budova kterou jsme objevily byla poměrně malá, možná pokračovala v podzemí.
Mistr: Co myslíš padawane že by jsme měli udělat teď?Je to tvůj první úkol.
Mám rozhodnout, já mám rozhodnout? Cokdyž to jsou opravdu oni. Já se rozhodnu špatně a kvůli mne zemřou čtyři děti a možná dva Jedaiové. Musíme být opatrní.
Vyslal jsem Sílu, ale necítil téměř nic, jen nějaké zvíře stojící kousek od budovy.
Já, myslím že bychom se měli rozdělit, jeden z nás půjde zezadu a druhý odtud, a opatrně prozkoumat tu budovu, jestli je to to co hledáme mistře.

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Alderaan

Ne mladý padawane rozdělit se nemůžeme, musíme být pohromadě.Šli jste k boudě.Zvíře které edle ní stálo nebylo zvíře, ale jeden prorok.
Prorok: Tak jste mě nešli jediové?Hledáte děti?Nedostanete je!Teď odejděte, nebo budu muset zabít ty děti....

Uživatelský avatar
Lumik Polni
Učedník
Učedník
Příspěvky: 285
Registrován: 25.8.2007 20:41:33
Bydliště: Zapadlý statek na Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lumik Polni »

Alderaan

Mist řekl že se nerozdělím, šli jsme tedy společně k té budově. Když jsme tam došli, zjistili jsme že to zvíře co jsem cítil byl prorok. Zvláštní, byl jsem si jist že to není mysl žádného inteligentního tvora. Ještě se musím hodně učit.
Prorok: Tak jste mě nešli jediové? Hledáte děti? Nedostanete je! Teď odejděte, nebo budu muset zabít ty děti.
Nikde v okolí jsem dětí neviděl, nejspíš měl dálkový odpalovač, nebo se domlouval se svými komplici komlinkem. Teď nesmíme zbytečně riskovat. Možná kdybychom mu "zkrátili" končetiny nemohl by ty děti zabít. Těžká situace.
Podíval jsem se na mého mistra, zda něco dokážu vyčíst z jeho tváře, nebo zda promluví

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Alderaan

Pusť ty děti, řekl mistr.Prorok se pouze zasmál.V tom tvůj mistr zapnul meč, v očích měl prázdno a začal s tebou bojovat.Nemohl jsi uvěřit co se to děje.V tom protok vykřikl.
Prorok: Ovládám ho nemáš šanci mladý padawane.
Tvůj mistr s tebou začal bojovat ještě zuřivěji.Provedl jsi na něho výpad a vyrazil mu světelný meč z ruky.Stál tam před tebou a snažil se tě za každou cenu zabít.Musel jsi ho držet silou, aby tě nezabil.Nemohl jsi porazit proroka, protože jsi musel držet silou svého očarovaného mistra.

Uživatelský avatar
Lumik Polni
Učedník
Učedník
Příspěvky: 285
Registrován: 25.8.2007 20:41:33
Bydliště: Zapadlý statek na Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lumik Polni »

Alderaan

Pusť ty děti, řekl mistr. Prorok se zasmál a můj mistr zaůtočil. Jenže ne na proroka ale na mne. Co se to děje. Málem jsem nestihl zareagovat. Zapl jsem meč a bráni se před mistrem. Ovládám ho nemáš šanci mladý padawane, zakřičel prorok, já jej stěží slyšel přes koncentraci a zvuky z mečů. Musím rychle něco udělat, nebo nemám šanci. Ani nevím jak, ale podařio se mi vyrazit mistrův meč z jeho ruky. teď mistr beze zbrane se na mne vrhl pěstmi. Uskočil jsem dozadu a chytl mistra Silou. Je to težší než při tréniku. Problém byl že když pustím mistra, tak se mě pokusí zabít, ale když jej budu držet tak prorok určitě uteče. Podívla jsem se mistrovy do očí. Byly prázdné. Mistře, bojujte stím. Nepodléhejte jeho moci. Vzpomeňte si jaký úkol tady máme. Musíme zachránit ty nevinné děti. Prosím ...

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Corusant

V tom jsi se probudil na svém pokoji.Vedle tvé postele stál tvůj mistr.
Mistr: Prošel jsi zkouškou můj mladý padawane.Vypětím sil si pak omdlel.Prorokové nexistovali.Tedy alspoň né na Alderranu.Všechno to byla jenom scénka.Prorok byl ve sutečnosti jedi, a já své neovládání jen předstíral.Tím že jsi nepropadl temné straně jsi uspěl.Tvůj výcvik je dokončen, a brzo můžeš čekat další misi.

Uživatelský avatar
Lumik Polni
Učedník
Učedník
Příspěvky: 285
Registrován: 25.8.2007 20:41:33
Bydliště: Zapadlý statek na Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lumik Polni »

Coruscant - Crám Jedi

Probudil jsem se ve své posteli na Coruscantu. U postel stál můj mistr a vše mi vysvětlil. Nemohl jsem uvěřit. Takže vše bylo jenom jako?
Já, děkuji vám mistře.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“