Pendepon Sevillský(Keny)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
keny
Sith
Sith
Příspěvky: 286
Registrován: 14.10.2008 00:03:34
Bydliště: South Park
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od keny »

Cron Drift, Bar u Vysušeného blobu:

Jen co Pendy vyšel uličkou od toalet poznal, že se situace odvíjí ve svižném tempu. Stačil zaregistrovat jednu skupinku u vchodu a při pohledu na druhou, vyletěl z této skupinky tvor modré příslušnosti.
Bylo jasné, že není kam uhnout a tak Pendepon provedl obrat o stoosmdesát tak, aby přilítajícího měl z pravé strany, načež ho v letu drapnul levou rukou pod krkem, pravou blízko rozkroku a dále přeposlal v jiné letové hladině vstříc nedaleké zdi.
Toto je místo plný sraček... utrousil při pohledu na rozbíjející se tělo o zeď.
Hajzl plnej sraček.., tady je to taky plný sraček a jestli s tím někdo něco neudělá.., tak budem za chvilu uplně všichni od hoven...
S tímto se Pendepon otočil k problémové skupince a rozešel tak, aby navázal s oním člověkem oční kontakt a ukázal mu pravou rukou, že si má vzít toho nautolana a on že sestřelí všechno v modrým.
Když se tak blížil k onomu durosanovi řekl si, že na něj použije, jak tomu říkal "speciálku". Proto si na poslední dva kroky krásně našlápnul a za účasti celýho těla nabral Pendy nápřah pravačkou už od kolena, aby jej plnou silou ve výšce svých očí nasměroval modráskovi na krk. Ještě než si jeho tělo začlo dávat dostaveníčko s předměty ležícími na zemi, bylo už jeho vědomí v říši snů.
Pendepon rychle odstoupil o dva kroky zpět, zjišťujíce přitom aktuální situaci kolem sebe.
Jsem svatý, skze své propojení s temnotou.
Následovati ty mne budeš, osvícení dosáhneš; skrze cestu svou, tvořící temnotou.

Výňatek z 1. knihy - Kázání Sorbonnovo - kapitola 21., verš 2.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Cron Drift, Bar u Vysušeného blobu:
Pendepon se do rvaček zapojil prakticky hned poté, co opustil onu místnost. První dva jedince "zametl" rychle a to i díky momentu překvapení, čímž bez značných potíží vyřídil durosanskou složku tohoto střetu. Oční kontakt s člověkem však měl úplně opačný průběh, než Pendepon původně zamýšlel, protože nautolan toho hbitě využil a třemi dobře mířenými ranami člověka poslal okamžitě k zemi. To Pendeponovi prozradilo dost jasně, že se nejednalo o nějakého běžného rváče, ale muže, nautolana, který se pěstmi rozhodně ohánět uměl. Nastala tedy situace, kdy se nyní octli oni dva proti sobě. Nautolan si Pendepona nejprv obezřetně přeměřil, aby poté naznačil, že nemá v úmyslu se s ním pouštět do křížku, byť to rozhodně nebylo z nedostatku sebedůvěry.
Po tobě nejdu, vidím tě prvně a pochybuju, že s těma šmejdama máš něco společného, takže co takhle neplýtvat ranami ?
navrhnul Pendeponovi, aby si však nevšiml nového nebezpečí, které se vynořilo za ním. Ten první durosan, kterého Pendepon předtím tak šikovně učil létat, se za nautolana blížil s nalomenou dřevěnou stoličkou a rozhodně se netvářil nijak přátelsky. A zatímco nautolan si dával pozor na Pendepona, tak o nové hrozbě neměl ani tušení.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
keny
Sith
Sith
Příspěvky: 286
Registrován: 14.10.2008 00:03:34
Bydliště: South Park
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od keny »

Cron Drift, Bar u Vysušeného blobu:

Když poodstoupil Pendy o dva kroky zpět zřel, že se onen chlapík, kterému dával signál, válí na zemi knoautován o několika ranami více, než-li jeho snící soukmenovec. Pohledy obou stojících se setkaly a počalo přeměřování.
Kdo by to kdy řekl.., že by tady ten ploutvonožec byl takovej zdatnej...
Ale když bude chtít.., tak mu naložím zepár šachetních a uvidíme co pak bude...

Nautolan přerušil chvíli ticha a Pendyho jeho slova celkem překvapila.
Tím líp.., oni napadli mě ne já je a to celkem řeší situaci...
Být tebou.., tak se radši věnuju tomu rekomandu.., co máš na šesti hodinách.., bo tam evidentně hoří termín...
A já si dřepnu třebas semhle.., objednám si kafe a počkám.., jak to s váma dopadne...


Pendepon se posedil u nejbližšího stolu, objednal si černý se třemi cukry a jeden doutník k tomu, počaje tak sledovat onu parodii.
Jsem svatý, skze své propojení s temnotou.
Následovati ty mne budeš, osvícení dosáhneš; skrze cestu svou, tvořící temnotou.

Výňatek z 1. knihy - Kázání Sorbonnovo - kapitola 21., verš 2.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Cron Drift, Bar u Vysušeného blobu:
Pendepon se už chystal bojovat s nautolanem, ale na to nakonec nedošlo. Nabídku na smír přijal a na oplátku informoval nautolana o nebezpečí za ním. To vše nautolanovi stačilo k tomu, aby se mírně pokrčil v kolenou a ve správný moment transportoval durosana přes svá záda. Poté mu uštědřil ještě dvě rány a poslal ho do bezvědomí.
Pendepon již mezitím čekal na objednané kafe, byť se barman spíš věnoval bordelu, který všude vznikal a zkoušel ho zastavit máváním blasterové pušky. Kafe s doutníkem se tedy zdržovalo a nezdálo se, že by mohlo v rozumnou dobu dorazit.
Kafe sice nemám, ale doutník navíc by se našel.
poznamenal nautolan, který za sebou za ruku táhl člověka a čekal na Pendeponovo vyjádření, zda-li mu jeho společnost nebude vadit. Člověka vlastně netáhl ani tak za ruku, jako spíš na druhém konci elektronických pout. Takových těch, která dají své oběti ránu, když se začne výrazně vzpouzet svému zadržení. Pokud by Pendepon nenamítal nic přisednutí nautolana a přijmutí nabídky doutníku, tak by byl nejspíše vězeň připoután k barové stoličce, kam by se nautolan posadil.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
keny
Sith
Sith
Příspěvky: 286
Registrován: 14.10.2008 00:03:34
Bydliště: South Park
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od keny »

Cron Drift, Bar u Vysušeného blobu:

Napůl zadnice sedící Pendy sleduje, kterak se obsluha baru stará o úplně něco jiného.
Ten borec je naprosto mimo...
Tady si to kafe určitě nedám.., kdo ví co by to bylo ještě za hnus...
konstatuje sám pro sebe.
Opře se do židle právě včas, kdy si to modrásek směřuje pro změnu k zemi.
Ty máš dneska vyloženě blbej den... pomyslí si jeho směrem.
Ale kouřil bych.., jak mokrý listí... zazoufá si Pendy polohlasně.
To už si to ale k němu vyšlapuje nautolan i se svým úlovkem, vypouštíc přitom ta slova, jenž chce Pendy slyšet.
Konečně něco pozitivního v této sračce plné hoven... odpoví Pendy a dvakrát zaklepe prstem do stolu.
Ber flek.., tahám sirky tady mám někde v báglu...
Koukám.., že seš tady pracovně.., to asi nebudeš tady z toho prasečáku co..?
Bych se divil.., kdyby jo...
Tohle je díra neuvěřitelná a dobrá leda tak na to se tu vysrat a pak sviňským krokem co nejdál vodsaď...
Barman naprostej kretén.., místo aby stou bouchačkou něco dělal.., tak sňou šermuje jak naprostej idiot...
Hosty neobslouží.., na hajzlu má nasraný.., bordel neuklízí...
To už bych to tady rovnou při odchodu zapálil a nad futra hodil cedulu vykouřenej blob...
Sedej už herdek.., ty ho tam furt kurtuješ jak kdyby ti měl někam zdrhnout.., ten se teď sám ani nenažere natož aby ti někam utíkal...
řekl Pendy mírně pobaveně a vyčkával na přislíbený doutník, neptrpělivě si pohrávajíc se sirkami.
Jsem svatý, skze své propojení s temnotou.
Následovati ty mne budeš, osvícení dosáhneš; skrze cestu svou, tvořící temnotou.

Výňatek z 1. knihy - Kázání Sorbonnovo - kapitola 21., verš 2.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Cron Drift, Bar u Vysušeného blobu:
Barman byl stále v nedohlednu a nabídka od nautolana nakonec přišla Pendeponovi více než vhod. Přátelsky míněným gestem nepohrdl a tak jakmile nautolan skončil s přivazováním své "oběti", tak se sám usadil a vylovil z hnědé vesty pevnou a hezky zdobenou krabičku, která obsahovala přesně dva doutníky. A už napohled mohl Pendepon rozpoznat, že se nejedná o takové ty rychlobafáky, co sežene na každém rohu, ale o skutečnou značku. Doutník Pendeponovi nabídl i s patřičným papírkem a gestem ho vybídl, aby mu zapálil papírek, jakmile si sám připravil vše potřebné. Šrumec, který se konal okolo nich ho nikterak nezajímal, stejně jako barman, jenž pouze zoufale pokračoval ve svém šermování.
Stejně ji nemá nabitou. A všichni tady to ví ...
poznamenal hned poté, co se mu rozžhnul doutník a vyfoukl obláček dýmu.
Jsem nějakej Zinn Koa a když tu potřebuje někdo něco rozřešit, tak jde za mnou. Tohleto hovado pod židlí tu znásilnil jednu dámu a teď si za to půjde sednou. A díky za pomoc, nevím co tě k tomu vedlo, ale hodilo se to.
představil se Zinn a jakmile mu to bylo umožněno, tak nabídl Pendeponovi pravičku, zatímco se vřele ušklíbl. Kdyby se Pendepon trochu soustředil na vypuklou rvačku, tak by navíc mohl vypozorovat, že se bijící snaží vyhnout místům, kde se právě se Zinnem nacházel.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
keny
Sith
Sith
Příspěvky: 286
Registrován: 14.10.2008 00:03:34
Bydliště: South Park
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od keny »

Cron Drift, Bar u Vysušeného blobu:

Hm.., to si dám líbit... liboval si Pendy očuchávajíc partřičně boží dar.
Akorát ten papírek si můžeš nechat.., preferuju surový dřevo... a jak tak držíc v jedné ruce sirky, malíčkem je otevře a dvěma prsty vyjme zápalku, poté o pootočenou krabičku škrkátkem vzhůru sirku zapálí a nabídne oheň, přičemž sám si připálí až koncem zápalky.
No jo.., to je pošušňáníčko... chválí si Pendy prožitek.
Zatímco se nautolan představoval a seznamoval Pendyho s podrobnostmi, ten si požitkářsky vychutnával doutník a když pak na něj směrovala nabídnutá pravačka neubránil se úsměvu.
Zřejmě přátelskej typ.., ten tu svou ploutev strká každýmu... nahnul se a pravačku oplatil pravačkou.
Hele nemáš za co.., jak jsem říkal...
Tady ten ležící frajer si začal.., jinak bych to tady měl celý na háku...

Já su nějakej Pendepon.., Pendepon Sevillský...
Divný jméno Pendepon.., co..?
poté pustil pravačku, znovu se opřel do židle a porozhlédnul se kolem.
V blízkém okolí se nic nepatřičného nedělo, ale Pendy si přesto něčeho všiml.
Hele.., ten druhej modrásek se už probírá...
Toho chceš taky..?
Já ti pro něj klidně dojdu...

Za ten doutník je to maličkost...
Jsem svatý, skze své propojení s temnotou.
Následovati ty mne budeš, osvícení dosáhneš; skrze cestu svou, tvořící temnotou.

Výňatek z 1. knihy - Kázání Sorbonnovo - kapitola 21., verš 2.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Cron Drift, Bar u Vysušeného blobu:
Zinn spokojeně sledoval, jak si Pendepon vychutnával jím nabídnutý doutník, než i on, poté si od nově nabytého přítele nechal připálit, slastně popotáhl. Pendepon se mu také vzájemně představil, takže užž si navzájem nebyli cizinci.
Jestli má rozum, tak u si dá pokoj .. a navíc, nevěřím moc tomu, že neutrpěl alespoň malý otřes mozku.
pousmál se Zinn, přesto Pendeponovi nemohlo ujít, že si situaci po očku hlídá. To jenom potvrzovalo, že s podobným typem konfliktů má více než bohaté zkušenosti.
Navíc, teď už by to bylo pro něj trestný a mohl bych ho nechat zavřít taky - za pokus o osvobození hledané osoby bezpečnostními silami. Sice by bručel jenom pár dnů, ale to nejspíš minul nějakou šichtu a neměl by týden za co chlastat.
dodal k tomu ještě Zinn, aby vytáhl z kapsy kredit a mrštil jím přiměřenou silou po barmanovi, čímž si získal pozornost.
Tady kolega čeká na kafe a já bych si dal jednoho panáka po práci. Stejně je s tou bambitkou nezastavíš a maximálně si ublížíš.
zhodnotil Zinn barmanovo situaci a natočil se zpět k Pendeponovi.
Ale co tebe přivádí na Cron Drift? Nejotravnější asteroidy v téhle části galaxie?
změnil téma hovoru a projevil zájem o tvůj příběh, protože nyní již očividně nikam nespěchal.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
keny
Sith
Sith
Příspěvky: 286
Registrován: 14.10.2008 00:03:34
Bydliště: South Park
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od keny »

Cron Drift, Bar u Vysušeného blobu:

Zinnova slova zastavila Pendepona skoro už našlápnutého, a tak se líně zapustil zpět do opěradla, nátáhl si nohy jednu přes druhou pozorujíce přitom modráska. Ona scéna připomene Pendeponovi několik let starou příhodu.
No ty woe.., tak nějak jsem taky mohl tehdá vypadat... potáhne si doutníku a počne se rozpomínat.
Bylo to prvního roku, kdy začali fárat. Tehdy začínal u začínající společnosti, takže byli všichni bažanti. Skoro polovina chlápků byli naprostý ucha a věděli o ražbě kulový, ostatně včetně něho. A co zažívali na šachtě, zažívali i po hospodách. A tehdy mu ju taky takhle jeden pustil, ale to o něho potom ještě rozštípal stoličku, no ještě že to byl tehdá lagric jak svina.
Tak to jsem tě ještě šetřil... pousmál se Pendepon do obláčku kouře.
Přicházející pinkl vrátí Pendepona zpět a plně do přítomna a po Zinnovi na pinkla spustil.
Hele chcu turka.., normálního obyčejnýho turka se třema cukrama...
A chcu k tomu velkej rum.., ale ne ledajakej rum.., chcu jedině s tím kormidem...
Jestli z toho cokoliv nemáš.., nebo jestli čemukoliv nerozumíš.., tak se na to rovnou vyser a dones mě to.., co pije tady kámoš vod naproti...
a pokynul mu, že je to konec objednávky.

Víš.., že ani nevim co tady dělám..?
Jo už vim.., imperium je na postupu a my jsme na ústupu...
A taky přitom všem bordelu tady okolo hledám nějakou práci.., ale tady skejsnout...
Sory kámo.., ale tady je to mor...
Hele může se tady stříet..? Asi jo.., když má pinkl takovou hračku.., ne..?
Hledám tady nějakej solidní kšeft.., kdy bych se mohl okopnout a taky nějak vybavit.., jestli mě rozumíš...
Jsem svatý, skze své propojení s temnotou.
Následovati ty mne budeš, osvícení dosáhneš; skrze cestu svou, tvořící temnotou.

Výňatek z 1. knihy - Kázání Sorbonnovo - kapitola 21., verš 2.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Cron Drift, Bar u Vysušeného blobu:
Pendepon využil toho, že Zinn zaujal barmana, který si zklamaně povzdechl a schoval svou zbraň. Místo pokusu o vyhrožování násilníkům se radši začal věnovat své práci, k níž patřila i obsluha. A tak netrvalo a Pendeponova objednávka se stala realitou - jako první však dorazil rum ve velkém frťanovi a až po chvilce vařící káva, která už na první pohled vypadala hodně silně.
Heh, vsadil bych se, že ti tam nalil rovnou dehet a ne kávu.
pousmál se Zinn a přihnul si ze své sklenky, aby posléze letmo zkontroloval svého zajatce, který byl stále pevně přikurtovaný k židli a nejevil známky pohybu.
Zbraně jsou tu oficiálně zakázané bez povolení, ale impové na tuhle stanici dost kašlou a tak kašle i hodně lidí na povolení. No, především ne-lidí.
zazubil se Zinn a poklepal si na vestu tak, aby Pendepon mohl spatřit obrys blasteru. Stačilo však jedno popotažení vesty a po zbrani nebylo ani památky. Zinn očividně dobře věděl, jak má svou zbraň skrývat.
A možná bych nějakou práci měl - nedávno se tu otevřela nová těžba, to znamená víc dělníků, víc lodí, víc ochlastů a samozřejmě problémů. Místní bezpečáci ... no, ber to tak, že je to pár vyzáblých chlapů, které bys odfoukl. A dost často se lidi obrací na mě, jenže jak toho všeho teď přibývá, tak to prostě nestíhám. Už takhle jsem v nějakým baru na některým ze šutráků každý večer a snažím se nedostat do špitálu na dýl, jak hodinu. Ne, že by ošetřovatelka nebyl kus pěkné ženský, ale jistě mě chápeš. A když jsem viděl, jak ses tu oháněl, tak síla by byla. V té makovici určitě taky něco bude, když ustupuješ před impy sem, což je asi jediný rozumný důvod, proč tu zkejsnout. Takže, co ty na to? Kredity budou záviset hlavně podle vypsané odměny, ale já si nestěžuju, užiju si srandu, akci a můžu se beztrestně vyvztekat na někom jiným. Navíc mám i jisté úlevy, jako třeba slevu na chlast v barech, kde jsem něco rozřešil nebo uklidnil.
rozpovídal se Zinn a předložil Pendeponovi možnost si přivydělat jako jistá obdoba soukromého očka-lovce padouchů-ochránce. Nabídka zněla upřímně a mohla být i v jistých ohledech nebezpečná, ale to už záleželo na Pendeponovi, jestli bude chtít rizika přijmout a zkusit tenhle job, nebo se poohlédnout po jiným.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“