Lartrir (Výcvik pro Atalona)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

Praxeum Arca Jethy, Arkania:

Jen nevěřícně pozoruji odlétající loď a chvíli nechápu co se děje, mou jedinou reakcí se tak stalo zvolání do prázna.
Zeke, vrať se!
Bohužel loď zmizela z dohledu ještě než dozněla ozvěna mých slov a já zde zůstal sám. Tedy ne úplně sám, jak mi okamžitě připomněl Codru-Ji. Situace opět zavířila a opět k horšímu.
Sakra, Nejdřív Aden, teď Zeke. Tohle je zlej sen. A teď ještě tahle čtyř-ručka, jestli ho tu nechali tak s ním už asi nepočítají a to ho dělá ještě nebezpečnějším. Musím to tu dokončit a to rychle. Síla v háji, tělo unavený a tenhle parchant je profesionál.
Jediným kladem situace byla má naprostá sebekontrola, o níž jsem s jistotou věděl, že už mě nikdy neopustí. Rychle jsem přejížděl očima po střeše a hledal cestu jak ukončit náš souboj.
Nakonec jsem se rozhodl pro plán tak šílený, že snad mohl i vyjít. Posbíral jsem zbytky svých fyzických sil k poslednímu boji a připravil se. Deaktivuji Adenův meč a připnu ho dozadu na opasek, jakoby mi v boji nevyhovoval. Mezitím pravou rukou s mečem provedu vířivý obrat tvaru motýla a následně, prudkým máchnutím následovaným úskokem zpět směrem k Rhi'mesovi se vymaním z dosahu Codru-Ji, připraven k mému šílenému plánu. Opět několikrát zopakuji víření meče jako bych se předváděl nebo si dodával odvahu k útoku, bráníc diváka našeho souboje. Pravdou je, že jediným důvodem je vytvořit dost hluku vrčením letícího meče, aby mě Codru-Ji neslyšel.
Pane Rhi'mesy, doufám že mi pomůžete.
Dávám si pozor abych mluvil co nejjasněji, ale zároveň co nejtišeji. Vzhledem k situaci nebylo nutné čekat na odpověď, jediným východiskem odsud byla definitivní porážka naší "překážky", ke které bylo dost patrně zapotřebí všech prostředků. Jedinou otázkou, nepříjemně se vznášející nad námi, byl způsob jak by mi mohl v tomto boji pomoci.
Viděl jsem ho bojovat s Aqualishem a neved si nejhůř, ale čtyř-ručka s mečem? To je trochu jiná liga než jednorukej Aqualish.
Rychle provedu krátký skok vpřed a z posledního mého "motýlka" vedu prudký útok zleva shora na tělo soupeře, který protože nepočítám z jeho úspěšností, ihned následuje prudký sek z protočení zdola zprava. Ihned poté opět odskočím zpět. A opět začnu s protáčením meče.
Dva máme šanci, vezměte si Adenův meč a schovejte ho. Až přijde čas tak ho použijte.
Rychle se po-oku podívám na Rhi'mese a nepřijde mi příliš smířený s myšlenkou použití tohoto typu zbraně, proto rychle dodám.
Když dáte pozor tak to zvládnete, jen si počkejte.
Udělám ještě jeden krok vzad a téměř narazím do Rhi'mese, dávaje mu tak šanci odepnout Adenův meč.
Ve skutečnosti neočekávám, že by se z Rhi'mese stal jakkoli použitelný šermíř. Spíše doufám že se z něj stane víceúčelová past na našeho nepřítele, jediným problémem tohoto plánu je způsob jak ho do ní nasměrovat. Věřím, že podaří-li se mi dostat nějak Rhi'mese Codru-Ji do zad bude přesně vědět co dělat.
------------
Nic lepšího než past mě nenapadlo

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Praxeum Arca Jethy, Arkania:
Byl jsi už na pokraji svých sil, to byla daň za používání Síly k náročným technikám. Tvé útoky nepronikly soupeřovou obranou, přesně jak jsi očekával, ale cítil jsi, že Rhi´mes si převzal Adenův meč, takže tvůj plán vlastně vyšel. Teď už zbývalo jen, aby se Rhi´mes dostal Codru-Ji do zad a ukončil souboj.
Neměl jsi už dostatek sil k provedení dalšího složitého plánu, a tak jsi se rozhodl jen „zabavit“ Codru-Ji, takže by se pak už měl Rhi´mes nějak dostat do jeho zad.
Vaše meče se opět skřížily a Codru-Ji ti chytil ruce svým spodním párem rukou stejně jako minule.
Past sklapla. Rhi´mes stojící za tebou se naklonil na stranu, aktivoval Adenův světelný meč - vzduch s klasickým bzukotem protla zelená čepel - a pak jí bodl do břicha Codru-Ji. Ten se svalil na zem, a protože věděl, že vás v tomhle stavu nemůže porazit a sám nejspíš zemře nebo skončí na zbytek života ve vězení, rozhodl se vás vzít s sebou. Z opasku odepl jeden granát, odjistil ho a s úsměvem na tváři -
„To není konec, Mengrerire.“
Granát upustil na zem.
Ucítil jsi, jak jsi najednou silnější v Síle, jak se v ní zotavuješ. Věděl jsi, že by Rhi´mes nestihl včas doběhnout k hraně střechy, a tak jsi se pokusil ho odhodit pomocí nově načerpané Síly co nejdál a naštěstí se ti to na poslední chvíli podařilo. Právě v okamžiku, kdy granát dopadl na zem a explodoval jsi spíš intuitivně než nějak záměrně kolem sebe pomocí Síly vytvořil jakýsi neprostupný štít, který tě před výbuchem granátu ochránil a pak, stejně rychle jako se objevil, také zmizel.
Nebezpečí pominulo a bylo na čase informovat radu.
---------------
Tímto končí tvůj výcvik. Brzy sestavím hodnocení a pak založím misi, pokud máš nějaké poznámky, tak mi je můžeš napsat PMkou anebo sem pod čáru.
Obrázek

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Výcvik – Komanda zkázy: Zjevení
Vedl: Funny
Hodnocení:
Tvar příspěvků: Tvé příspěvky jsou co se vzhledu týká přesně podle pravidel a více než dostatečně dlouhé, což je jen dobře. Jediné, co mi vadilo, bylo pár pravopisných chyb (a to u docela se opakujících slov!).
Chování charakteru: Tady nemám co vytknout. Lartrir se choval přesně, jak jsem si představoval – klidný, tichý, přemýšlivý a s nízkým sebevědomím kvůli ztrátám mistrů. Velice se mi líbili flashbacky se vzpomínkami na tvé mistry.
Postup v příběhu: Tady jsem také maximálně spokojený. Nikde jsi se nazasekl ani nepředběhl děj.
Reakce na podněty: Podnětů tolik nebylo, ale když ano, zareagoval jsi přesně tak, jak jsem si to představoval.
Využití Síly: Lartrir neovládal před výcvikem příliš schopností a to jsi dodržel i ve výcviku, takže taky spokojenost.

Celkově to byla skvělá mise, která mě bavila od začátku do konce a tomu odpovídá i mé hodnocení 98 procent.

Následky výcviku:
+ Zlepšení v boji se světelným mečem ve stylu Soresu a Makashi.
+ S námahou jsi schopný odhodit člověka přes celou místnost a slabší mysli oklamat pomocí iluze.
+ Dokážeš kolem sebe vytvořit Ochranou sféru, díky níž přečkáš i výbuch granátu ve své blízkosti.
+ Prohloubení spojení se Sílou.
+ Za vyhnání žoldáků z planety a tím i ochranu činitelů Arkanie ti byl za odměnu darován archaický světelný meč, který jsi nalezl v praxeu.
- Aden Kieth byl unešen žoldáky a Zeke zmizel spolu s ním a s tím spojené následky.

Timeline charakteru:
60 BBY – Komanda zkázy: Zjevení
Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“