Trénink pro uživatele Petros

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Potan

Příspěvek od Potan »

Corusant
Vládní budovam těch tu máme 7. Jedan je odsud odsud půl hodiny a další hodinu cesty. Ostatních pět je až moc daleko. Kam pojedete?

Petros

Příspěvek od Petros »

Corusant

Nadechl jsem se a otevřel se síle, abych našel odpověď. Pátral jsem až ucítil zachvění, ano je to ta budova, která je odsuď hodinu cesty. Takže mě doprovoďte k té budově, která je odsud hodinu cesty prosím

Potan

Příspěvek od Potan »

Corusant
Dobře
Cesta proběhla bez potíží. Když jste přistály a vystoupily s lodí přišel k tobě kapitán letky
Tréfíte k budově sám nebo vás mám já nebo někdo z mích pilotů tam zavést?

Petros

Příspěvek od Petros »

Corusant

Ne děkuji trefím sám naschledanou. Obrátil jsem se a šel směrem k vládní budově. Doufám že vše proběhne bez problémů, ale člověk nikdy neví. Nadechl jsem se a nechal aby mnou síla proudila. Aby mě mohla včas varovat. Vždy musím být připraven, pomyslel jsem si.

Potan

Příspěvek od Potan »

Corusant-přistavací plocha
Nashledanou a at jste za 3 hodiny tu.
Odpověděl velitel
cesta k vládní budově proběhla bez potíží
Corusant-před vládní budovou
Před budovou vše vypadalo také v pořádku ale když jsi stoupil do budovy ucítil si silný záchvět síly.

Petros

Příspěvek od Petros »

Corusant-vládní budova

Tento záchvět síly mě na něco varoval ještě jsem nevěděl na co. Tady není něco v pořádku, ale co? Ruku jsem měl pod tunikou připravenou na světelném meči.
Udělal jsem krok od dveří a pokračoval na recepci.
V recepci seděl twilek. Dobrý den jdu za paní Organo Solo. Kde jí můžu najít?

Potan

Příspěvek od Potan »

Corusant-vládní budova
Paní Solová tu dnes není a i kdyby nepřeje si být rušena.
Pak se k tobě recepční naklonil
Za nějaké kredity si možná vzpomenu kde je

Petros

Příspěvek od Petros »

Corusant-vládí budova

Tak dobře tady máte 30 kreditů. Použil jsem při tom sílu, aby mu to stačilo a pokusil jsem se zapátrat v jeho mysli jestli se nepokouší o něco nekalého. Začíná to být nějak podezřelé. Něco se tu doopravdy děje.

Potan

Příspěvek od Potan »

Corusant-vládí budova
Dobře, paní Solová je ve své pracovně.Druhé patro, třetí dveře z leva. Rád sem vám pomohl

Petros

Příspěvek od Petros »

Corusant-vládní budova

Vlezl jsem do výtahu a zmáčkl tlačitko, abych mohl vyjet do 2 patra. Když jsem vylezl z výtahu rozhlédl jsem se po chodbě, ale nikdo tam nebyl. Ruku jsem měl pořad pod tunikou na světelném meči. Nemohl jsem jentak ignorovat ten zachvěc síly. Došel jsem ke dveřím a zaťukal.

Potan

Příspěvek od Potan »

Corusant-vládní budova
Nikdo na tvé zatukání nereagoval. Bylo tam úplné ticho jako by tam nikdo nebyl a navíc si zase ucítil záchvěv síly a tentokrát větší než ten minulý

Petros

Příspěvek od Petros »

Corusant-vladní budova

Hm to je velmi divné, něco tady nehraje. Musím být připraven na cokoliv. Vytáhl jsem světelný meč a prst připraven na tlačítku. Otevřel jsem dveře a vešel.

Potan

Příspěvek od Potan »

Corusant-vladní budova-Leina pracovna
V místnosti nikdo nebyl. Jen otevřené okno
Byly tu však všude rozházené papíry a zdemolovaný nábitek ajk po nějakém souboji

Petros

Příspěvek od Petros »

Corusant-vladní budova-Leina pracovna

Rychle jsem šel ke stolu podívat se na tu spoušť. Bylo mi hned jasné co tady ten útočník mohl hledat dokumenty co jsem měl já u sebe. Šel jsem k oknu a vykouknul. Leiu asi unesli. Venku bylo něco jako lešení. Zapátral jsem v síle jestli něco nepocítím. Musím je najít.

Potan

Příspěvek od Potan »

-----------
Uplně jsem na tebe zapoměl :oops: :oops: ale neboj se :wink: brzo napíšu :wink:

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“