Jordi Linx

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Korriban, Sithská Akademie:
Trochu zajímavější zvrat věcí přinese skupinka trénujících mizících za dveřmi, kam mi není, jakožto ne-členovi, umožněn přístup. V ten moment se vedle mě vynoří tentýž mistr jako předtím.
Jak příhodné načasování ..
pomyslím si a vyslechnu si jeho propagační komentář. Komentář, který má nejspíše nacvičený a pro který může spadnout mnoho těch, kteří slepě a bez okolků touží po neomezené moci. Jenomže moc, která se nedá ovládat není mocí, jež bych chtěl.
Po pravdě, chápu, že takovéhle řeči mohly přesvědčit Ulla a jemu podobné, aby se přidali, ale celkově děláte několik chyb. Zajímavé, že jste se ke mně přiblížili až po tolika letech výcviku nahoře - to mi může nasvědčovat třeba to, že některé základní věci nejste schopni naučit, nebo nejste tak schopní pozorovatelé. A upřímně, dva učedníci celou akademii nahoře včetně instruktorů ? Polovina učedníků by dovedla zalhat lépe a navíc, temná strana není jenom o hrubé síle, to každý skutečný mistr moc dobře ví. Takže, co opravdu mi můžete nabídnout, aby mě to mohlo zajímat, než jenom více tréninku a tajemný posilující artefakt, bez něhož tu sílu doopravdy nemáte ?
odvětím mistrovi a věnuju mu značně pesimistický výraz, kterým prozrazuju, že mě zatím nikterak nepřesvědčil, stejně jakože nejsem idiot, kterým byl Ull, jenž za to také po právu zaplatil svým životem.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Korriban, Sithská Akademie:


Jsi opravdu bystrý mladý učedníku a já nejsem dobrý řečník. Ale pokud se vrátíš nahoru, určitě víš co se ti stane, protože mezitím co zde klábosíme, celá akademie tě hledá a až tě najde, usekne ti hlavu, protože jak jistě víš, na Vašeho nynějšího mistra akademie, mého bývalého učedníka žádné omluvy ani výmluvy neplatí.
Nachvilku přestane.
Nebo je tu další možnost. Vezmeš loď a odletíš někam do vyhnanství. Dávám ti příležitost stát se nejlepším z nejlepších, bojovat v nejtvrdších bitvách vedle zkušených a mocných bojovníků, po boku samotného lorda. Máš prostor v rozvoji síly, umění s mečem, ale také v knížním rozvoji, aby ses dozvěděl vše o naší minulosti. Jsou zde totiž knihy, které jsou od prvního vzniku. Rozhodnutí je na tobě
Mezitím tě nechá přemýšlet a mačká něco na datapadu.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Korriban, Sithská Akademie:
Vypočítavost, proradnost, zákeřnost, nedůvěra, stejně touha v získávání lepších a silnějších prostředků. To jsou časté vlastnosti Sithů, vlastnosti, které se sám snažím rozvíjet a sám si na ně dávám pozor, vlastnosti jež se nyní snažím odlišit u svého protějšku. Z lákání na větší sílu přešel k výhrůžkám, kdy bych se měl bát o vlastní život, že by snaha o emotivní rozhodnutí ?
Tak jim jednoduše řeknu, že jsem si všiml, jak můj nebohý soused někam v noci jde a sledoval ho. Jenomže ho přepadla trojice, nebo čtveřice soupeřů a zabila. Vztek nad takto ohavným činem mě poté hnal dopředu a zabil jsem dva z útočníků, než se ostatní stačili vydat na útěk, abych je samozřejmě pronásledoval. Bohužel se mi v pláních Korribanu ztratili poté, co se rozdělili a mně nezbylo, než se vrátit. A i kdyby mistr Akademie věděl o tom, že jsi mě vzal sem, tak by nic nahlas nemohl říct, protože by musel existenci tohoto místa prozradit.
přednesu mu svou teorii toho, jak bych se z toho mohl vykroutit a u těch nezainteresovaných do této podzemní akademie si i připsat nějaký kredit.
A ty tu o téhle tajné akademii vyprávíš stylem, jakoby ti nahoře neměli nikdy šanci se prosadit, jakoby vše, co tam dělají je zbytečné a špatné ...
... že by skrytý cíl,
... v tom všem zde byl,
... a v temnotě mysli tvé,
... pomsta dlouho kyne ?

odpovím mu a na závěr vyslovím své myšlenky o tom, že tahle akademie v stínu může být také dlouho chystaným spiknutím, snahou ovládnout tu Akademii nahoře, ne-li mnohem více.
Že by to celé bylo přecejenom mnohem zajímavější ?
napadne mě a čekám, jakou odpověď mi naservíruje tentokrát.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Korriban, Sithská Akademie:


Žádná odpověď již nepadne a jenom vidíš, jak se otevřou velká vrata směrem zpět do akademie. Sith se opět podívá na tebe a řekne.
Vyber si.
A odejde pryč. Ty mezitím máš možnost přemýšlet jakou cestu si zvolíš, jestli zůstaneš, nebo půjdeš nahoru pro trest. Kolem tebe je prázdno a nikdo zde není, dokonce ani v cvičebnách už nikdo není. Zajímavé tady na tom je i to, že se cvičí jak ve dne, tak v noci, protože je tu opravdová elita.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Korriban, Sithská Akademie:
Můj průvodce očividně ztratil trpělivost s mou nerozhodností a postavil mě před jasnou volbu, návrat zpět nebo zůstat zde. Uvažoval jsem, co opravdu by se mi mohlo hodit v současné situaci nejvíce, co by mi pomohlo k dalšímu růstu a splnění mého ultimátního cíle souvisejícího s návratem na Hapes kdysi v budoucnu.
Nová situace, nová pravidla, nová nutnost se přizpůsobit. Ne, zapadnout, vyniknout, ovládnout ... ano, to by mohlo opravdu k něčemu být.
uvažuju si pro sebe a přemýšlím, kudy mám tedy vykročit. Když se vrátím zpět, tak mě nejspíš budou chvilku peskovat a odstrkovat od sebe, nic co jsem již zažil na Hapesu. Možná by byli schopni mě odříznout od informací z knihovny a výukových lekcí, kdyby mi nesežrali mou historku. Zde by byla klíčová přítomnost i nějakých dalších studentů. Tady dole to vypadalo prakticky stejně jako nahoře, jenom by tu snad možná mohlo být i něco nového, zajímavého.
Vím, že mě posloucháš. Zůstanu pod jednou podmínkou - budu mít vlastní pokoj, žádný spolubydlící.
Ullů tupých,
kluků blbých,
již mám dosti,
bez radosti.

pronesu jasně nahlas a připojím svou říkanku, abych se na konci pobaveně zasmál.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Korriban, Sithská Akademie:


Sith se k tobě otočí a řekne.
Výborně, osud si nevybereš. Pokojů je hodně, žáků málo, takže to nebude takový problém.
Odpoví ti a dá ti kartičku, na které je číslo tvého pokoje a odejde pryč. Menší problém však je, že všechny tvé věci zůstali nahoře a je jen na tobě, jestli se pro ně vrátíš nebo ne. Ovšem bylo by to riskantní, protože nevíš, co s tebou nahoře udělají.
Dole v akademii byl už klid a ticho, protože se pomalu rozednívalo a všichni měli tři hodinové volno, poté je čekalo to, co každý den. Ty si s tréninkovým plánem nebyl ještě seznámen, takže by jsi měl najít někoho, kdo to vede aby tě seznámil co a kde se dělá.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Korriban, Sithská Akademie:
Mému průvodci netrvalo dlouho se vynořit, aby mi předal jednoduchou kartičku s číslem mého pokoje a toť vše. Žádné informace, instrukce, nic, prostě jenom jednoduchá kartička s číslem pokoje.
Osud si nevyberu, osud si určím.
pronesu si spíše jenom pro sebe a vyrazím hledat svůj pokoj podle kartičky, kterou jsem obdržel. Vyvstávala tu samozřejmě otázka mých věcí, rozvrhů a dalších organizačních záležitostí, ale to nemělo takovou prioritu. Přecejenom měl jsem tu jednu sadu svého oblečení a svůj světelný meč, což je pro mě to nejdůležitější. A to ostatní si můžu časem vyzvednout, nebo mi v rámci nějaké skryté spolupráce bude doručeno, což se nejprve časem zjistí. Základem je však nalézti mou novou kobku, řádně ji prozkoumat po všem čekaném i nečekaném, čímž by mohla být různá odposlouchávací zařízení a podobné serepetičky a potom se natáhnu na postel do doby, než usoudím dle chronometru, že by mohl být čas na snídani. V ten moment mám v plánu opustit pokoj a podívat se po něčem, co bude připomínat jídelnu. Během pobytu na pokoji si hodlám také prohlédnout ukořistěné světelné meče, včetně jejich neobvyklé barvy čepele.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“