Jordi Linx

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Korriban, Sithská Akademie:


Protivník nebyl zase tak hloupý jako Ull, který šel do všeho po hlavě a místo, na která si provedl útok vykryl vcelku dobře. Tudíž se bojovalo dál. Momentálně byl on v obraně a lehkým pohybem jednou rukou odrážel tvé útoky, přitom však udělal menší chybu která může znamenat jeho smrt. Při obraně si odkryl levé stehno kam mohla směřovat tvá čepel, tím by povolil a spadnul na zem, poté už by to bylo jen na tobě, či ho chceš dorazit nebo ne.
Ostatní dva neznámý bojovníci čekali co se stane. Ten vyšší, který stál od tebe vpravo se dokonce lehce posmíval takže mu to nepřišlo příliš vážné.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Korriban, Sithská Akademie:
Můj soupeř se sice na mou malou návnadu nenechal chytit, ale postačilo mi to k tomu, abych převzal iniciativu v rámci našeho duelu. U levého stehna se objevila díra v obraně srovnatelná s dírou ve formaci republikové flotily. Bylo by hloupé odmítnout tuto nabídku k rychlému ukončení souboje a ruka s mečem opět předběhla mé myšlenky. Oblouk zprava jímž byl vedený sek na stehno jsem měl v plánu prodloužit, a prudce jej zrychlit, abych padajícímu odťal pravou ruku v níž držel meč, ještě před dopadem na zem. Jakmile by byl na zemi, tak jsem mu chtěl zabodnout svou čepel do pravého stehna, abych zaručil, že se jen tak na nohy nepostaví.
Jsem Rollan On-Felis Lacreux, tvůj osud.
řeknu jeho směrem, pomocí Síly přiživím jeho strach, než si do druhé ruky přivolám jeho meč s úmyslem mu křížně setnout hlavu.
K protažení posloužil,
než hlavu ztratil,
kampak se mu zakoulela,
že ho tolik rozbolela ?

odrecituju si pár veršů a po oddělení hlavy ji hodlám pomocí Síly hodit k nohám dvou zbývajících.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Korriban, Sithská Akademie:


Ještě před svou jistou smrtí se ti podíval vyděšeným výrazem do očí a tiše řekl.
Já nechci zemřít.
A poté si mu probodl stehno, okamžitě spadnul na kolena a brutálně si mu usekl hlavu, která se dokutálela až k těm dvou, takže si nemusel použít ani sílu.
V tom ale ten větší probodl zezadu toho druhého, nevíš proč, ale vypadalo to velmi divně.
Výborně, výborně. Ulehčil sem ti práci, protože tenhle byl slabší ještě než ten druhý, a navíc to byl zvěd.
Dořekl a vypnul svůj světelný meč.
Asi se ptáš kdo sem, nebo kdo jsme, otázku ti zodpovím, ale až později, protože asi tak za minutu sem přiběhnou stráže a nebyl by to moc dobré, kdyby tě viděli se dvouma mrtvolama, takže pokud chceš žít, pojď se mnou.
A odejde mezi regály s knihami. Zodpověděl ti to jasně, a ty si ušima mohl slyšet, jak se sem řítí minimálně 10 lidí, takže nejlepší by bylo se zdáchnout.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Korriban, Sithská Akademie:
Věta v níž mě protivník prosil o život, mi akorát tak přinesla škodolibý úsměv na rty a potlačil jsem nutkání něco uštěpačně dodat. Nakonec jsem trochu podcenil razanci s níž jsem mu utnul hlavu, která se poté zachovala jako poněkud šišatý míč. Chtěl jsem se už chystat na dalšího, když ten víc vzadu toho před sebou probodnul hezky zezadu a ten se svezl na zem.
Práci ? Vždyť je to zábava ...
pomyslím si a zaženu představy, jak by se dal zabít nyní již mrtvý protivník, jenž padnul mečem svého, do té doby, přítele. Nádherný důkaz jednoho ze základní pravidel Sithů - nikdy nevěř nikomu.
Spíš, kdo jste byli ...
když všichni žili,
však přišel den
a žije už jen jeden ...

odpovím mu rýmem a musím se škodolibě pousmát, jak se mi tenhle povedl. Poezie a porážení nepřátel k sobě náleží stejnou mírou, jak touha po moci k Sithům. Pomocí Síly jsem si přivolal světelné meče dvou padlých muže, jehož jsem se s odstupem pojal následovat. Přecejenom takto barevné čepele jsou neobvyklé a zanechat je tu jako důkaz by bylo idiotské ... třeba by se mi ta skupina mohla hodit. Plus mě zajímalo, jak jsou tyto meče postavené. Uschoval jsem je tedy do záhybů svého roucha, zatímco rukojeť toho svého jsem stále pevně svíral.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Korriban, Sithská Akademie:


Utečete společně neznámou chodbou, kterou neznáš a ani nevíš, že tady nějaká je, ale celá akademie je jedna velká hádanka. Za sebou už slyšíš jak stráže rozebírají co se tu mohlo asi stát. Vy mezítím jdete až dojdete k oválné chodbě, kde jsou dvě cesty plus ta kterou jste přišli.
V tom ale na tebe ten neznámý vytáhne meč a prudce ho hodí po tobě. Meč prosvištěl kolem tvé hlavy a zabil jednoho Mynocka.
Máš štěstí že mám takové postřehy, jinak by ti dávno ukousnul hlavu.
Přitáhl silou svůj meč zpátky, schoval ho a šel dál. Vydal se vpravo kde byla úplná tma, proto rozsvítil svůj meč aby viděl aspoň trochu na cestu, ale spíše se zdálo že cestu zná nazpaměť. Po přibližné půl hodině cesty jste došli někam, kde to vypadalo jako velmi posvátné místo. Zdálo se, že to je to, o čem říkal Ull. Kolem byly samé sochy pradávných sithů, jako byl třeba Naga Sadow, Freedon Nadd a další.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Korriban, Sithská Akademie:
Díky následování neznámého odhalím existenci další tajné chodby, kterou připočtu již k té, kterou jsem chtěl Ulla původně do knihovny dostat. Následuju neznámého s odstupem, než po mně vrhne svůj světelný meč - nehnu se však ani o píď, protože čepel nemířila na mě. Kdyby po mně šel shyrack, tak nic neřeknu, ale mynock víc než člověka má radši energetický zdroj, takže by neměl šanci. Nic však neříkám, naopak z tohohle mála se snažím odhadnout skutečnou sílu protivníka.
Pravděpodobnost, že se s ním jednou střetnu je asi taková, že nedostanu nového spolubydlícího později, než za týden. A to je dost pravděpodobné ...
pomyslím si a následuju neznámého dál, než dorazíme do místnosti, kde se nachází množství soch Sithů dávné minulosti. Každý z nich něco dokázal, stejně jako každý z nich něco zkazil - z jejich činů jsem se již dlouho učil, jaké věci nekazit, jaké věci provádět.
Víš co je zajímavé ? Že mezi velikány Sithské historie jen málokdy zahlédneš nějakou ženu. Vždy byli nejsilnější muži - bylo to Sithští Pánové ne Sithské Dámy.
pousměju se trochu výsměšně a nenápadně tak narazím na svůj Hapanský původ a matriarchát tam vládnoucí, matriarchát, jenž chci jednou svrhnout a zničit.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Korriban, Sithská Akademie:


Ano je to zajímavé, že v řádu není téměř žádná žena, ale ani já nejsem stoprocentně v řádu. Tudíž si toho nevšímám. Muž je samozřejmně silnější, ale žena chytřejší, proto se tolik našich bývalích pánů pobilo navzájem nebo udělali hloupost a prohráli své důležité bitvy.
Odpoví ti neznámý Sith na otázku a pokračuje v cestě až dorazíte opět do oválné místnosti, která je ale asi tak 3x větší. Před vstupní brankou jsou dva sithové, kteří drží něco v podobě kopí.
Uvnitř je velký kulatý stůl a kolem něho sedí spousta dalších. Vypadalo to jako na nějaký tajný spolek.
Počkej zde, musím si promluvit.
Řekne sith a přistoupí ke stolu a něco si klábosí s ostatníma.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Korriban, Sithská Akademie:
Vnímám každé slovo svého průvodce a zaujme mě především komentář, že on není stoprocentním členem řádu, přesto mluví o minulých Sithech jako o bývalých pánech.
Že by neuznával současné autority ?
napadne mě po jeho proslovu a následuju ho mlčky dál, než dorazíme ke dvěma strážím a dále do oválné místnosti. Zde mne průvodce na chvíli zanechá, než zamíří na diskuzi se svými 'přáteli'. Snažím se zahlédnout co nejvíce, ale ne tak aby to bylo až příliš nápadné, případně se rozhlížím okolo sebe, abych vnímal různé detaily místnosti, v níž se nacházím. Kdoví, kdy by se mi to mohli hodit, ne-li hned za chvíli.
Čas plyne, řeči planou,
vzhlížím k skutkům, jež se stanou,
záhada nová vyvstala zde,
snad odpověď brzy přijde.
Budoucnost plná nejasností,
plná zajímavých událostí.

vymýšlím si z nudy rýmy a čekám na to, až se ke mně vrátí můj průvodce, nebo někdo z členů jeho týmu u kulatého stolu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Korriban, Sithská Akademie:


Zatím stále čekáš a nic se neděje, ale pochvilce se zvedne jeden od stolu. Byl menší než ten který tě sem dovedl, ale zdál se silnější.
Já jsem Darth Ul-Un, bývalý učedník nynějšího Lorda. Pojď se mnou, trošku tě zde provedu.
Jde směrem pryč z oválné místnosti. Když dojdete k pomyslnému cvičišti, kde cvičí spousta sithů se světelnými meči.
Možná sis všimnul, že se na akademii poslední dobou strácí pár studentů. Tohle je odpověď. Jsme pradávná společnost, která dohlíží na bezpečnosti jakéhokoliv Lorda. Vstup k nám je dobrovolný, proto také cvičíme odděleně a tam, kde to nikdo neví. Vlastně téměř nikdo kromě Lorda a pár jeho poslíčku to vůbec nikdo neví, tedy, neměl by.
Dopovídá a jdete opět o kus dál, kde je cvičebna na použití síly.
Měli by jsme o tebe zájem, nemusíš se řídit přísným kodexem ani poslouchat ostatní, jenom radu deseti, kterou jsi mohl vidět u stolu. Dobře si to promysli, necháme ti čas. Pokud odmítneš, dostaneš omamnou látku a na všechno, co se dnes stalo zapomeneš a vrátíš se na akademii, pokud se rozhodneš zůstat, jenom dobře pro nás.
Ul-Un ti nabídne zůstat, je ale jen na tobě, jak se rozhodneš.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Korriban, Sithská Akademie:
Vybraný zástupce se mi představí s titulem Darth a vzbudí tím můj zájem. Přesto jeho proslov není příliš informující, pouze zmíní jakéhosi Lorda.
Studenti se ztrácejí pořád, ztráceli se předtím a ztrácet se budou, proto to nikomu nepřijde podezřelé. Než se budu rozhodovat - jakého Lorda máte na mysli ? A hlavně jaký přesně máte vztah k tomu tam nahoře ? A ještě jedna věc zajímala by mě zajímala - jaké ... výhody, by mělo členství ve vašem společenství ?
dám dohromady několik otázek a snažím se Ul-Una ponouknout k tomu, aby mě něčím navnadil, protože zatím mě ničím nepřesvědčil. Ulla by totiž porazil skoro každý, při chybě kterou udělal a dva ze tří jejich zástupců na mě také dojem neudělali.
Jediné, co znělo zajímavě je zájem o mě - toť vše.
pomyslím si a zahledím se cvičebnu, kde trénují používání Síly.
A kodex toho v sobě tolik zase nemá, aby se to nedalo obejít jinak. A když přijdete na to, jak to obejít, tak jste zase silnější ...
podotknu ještě k jeho zmínce o kodexu a čekám na to, co mi nyní odpoví.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Korriban, Sithská Akademie:


Jsi silěnjší a chytřejší, než nám řekl.
Pomumlá si Ul-Un pro sebe.
Toho kterýho jsi zabil, byl nováček a ten druhý, kterýho zabil můj mladší brat Si-Un byl ještě slabší, nakonec to byl zvěď takže by stejně zemřel později, ale Si-Una by jsi jen tak lehko neporazil.
Dodá menší deatil a pokračujete v cestě když dorazíte k výcvikové místnosti, kde se učí zabíjení bez pomocí síly a meče.
Jsem učedníkem, tedy byl jsem učedníkem Lorda Ophiuse kterého jistě znáš. Výhody nejsou vcelku žádné, jenom ty, které vidíš. Používáme jinačí metody zabíjení, učíme se rozsáhlým technikám bojů a většímu rozvoji síly než tě učí na akademii, proto jsme také ochránci všech lordů, kteří kdy existovali. Je jen na tobě, jak se rozhodneš.
Moc velkou odpověď na tvou otázku ti nedá a odejde pryč. Ty zůstaneš sám u poslední výcvikové místnosti, kde se cvičí bezezbraně a bez pomoci síly a máš naprostou volnost pohybu po celé skrýté akademii.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Korriban, Sithská Akademie:
Snažím se ignorovat lichotky, které nikdy nepřinesou jedinci nic dobrého, ne tolik, co kritika a věcné poznámky. Komentář, že jediného přeživšího z jejich trojice bych neporazil tak lehce mě trochu nabudí, protože pořádný souboj přivádí do varu mnohem více.
Lord Ophius ? Zajímavé ... jinačími metodami máš na mysli úplně odlišné, nebo se učíte ještě další ? Nemýlím se tedy, že celkově je to totéž co nahoře, jenom je tu k dispozici více zdrojů a nepatrně i možností ? A ještě jedna věc - ochránci lordů nebo i lordové samotní ?
zamyslím se nad jménem jednoho ze současných nejznámějších Lordů, jehož jsem měl možnost jednou zahlédnout. Vyčkám, zda-li se mi ještě dostane nějaké odpovědi, než se opuštěn vydám na zevrubnější průzkum zdejšího komplexu. Chvilku sleduju jejich nácvik boje beze zbraně a snažím se vysledovat některé používané techniky, abych se mohl případně poučit. Hodlám se podívat především po tréninkových místnostech, abych se pokusil nalézt rozdíl v praktikách zdejších oproti běžným na Akademii, stejně jako se snažím odhadnout schopnosti zdejších.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Korriban, Sithská Akademie:


Už na první pohled se zdálo, že zdejší výcviky jsou daleko drsnější. Třeba i tím, že se zde nebojuje se sithským mečem jako na akademii, ale se světelným mečem, protože v ochraně lorda musí být jen ti nejlepší. Zdejší učedníci vyzařovali opravdu temnou silnou stranou, kterou na akademii jen tak neuvidíš. Kdyby ses rozhodl přidat k pomyslné "ochrance" znamenalo by to všechno od začátku. Učit se lepším technikám boje, jak s mečem tak bez, většímu rozvoji síly a všemu ostatnímu. Bylo by to, jako kdyby si opět začínal odznova.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Korriban, Sithská Akademie:
Na první pohled by se všechno mohlo zdát úplně odlišné, úplně jiné, než od výcviku nahoře na Akademii, ale zkušený pozorovatel poznal nuance jednotlivých stylů, jejich základ a poznal, kde se odlišují od toho, co vyučovali v akademii nahoře.
Hmm, světelné meče ... to vypadá zajímavější ...
zamyslím se nad tou opravdu nejvýraznější změnou a při pozorování stylů boje si všimnu, že tyto techniky jsou důsledkem větší agresivity, dravosti a touhy protivníka zabít. Příliš přímo a prudce se ženou za vítězstvím, porážka není možnost. A taky příliš spoléhali na moc temné strany, jejich styl boje byl až moc závislý na Síle, což se hodně lišilo od stylu boje nahoře, kde mistři kladli důraz na techniku a Sílu přivolávali především pro zlepšení techniky, zvýšení úderné síly, ne aby pomocí ní bojovali s mečem. Celkově jsem stále nebyl nijak přesvědčen, proč se k tomuhle všemu přidat - jediné, co tu bylo lepší, byl boj se světelným mečem a větší dávka bojových tréninků. Které však mohou být na nic, pokud není jedinec schopný přežít i bez boje. Až jsem z toho měl chvílemi pocit, že jde jenom o pouhé cvičení stráží, ne skutečný výcvik Sithů.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Korriban, Sithská Akademie:


V tom si zahlédl skupinku ostřílených veteránu jak směřují do obrovských dveří. Nevíš co za nima bylo ale přístup byl pouze pro ty, kteří jsou členy pivního klubu.
Opět k tobě přistoupí ten samý mistr jako předtím a řekne.
Možná tě zajímá co tam je. Možná také ne. To co vidíš tady není nic oproti tomu, co můžeš vidět tam. Je to cvičebna pouze pro velmi nadané učedníky temné strany síly, kteří jí dokáží přijmout celou, jak tělem tak svou duší a bez ní by byli slabý a neschopní.
Síla, která vyzařuje z Korribanu je jen zlomek toho, co je za těmi dveřmi. Zajímavé je to, že dokud tam nevstoupíš, neucítíš ji. Učí se tam nejpokročilejší techniky boje se světelným mečem, které se nikde jinde neučí, to samé se silou. Kdybych poslal dva učedníky kteří se učí právě tam, vymlátí celou akademii. Máš li zájem, provedu tě. Rozmýšlej dobře.

Domluví a odejde ke dveřím.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“