Jordi Linx

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Darth Revan

Jordi Linx

Příspěvek od Darth Revan »

Korriban.

Zrovna jsi šel utahaný z výcviku v rozvoji síly do svého pokoje. Po zbytek dne jsi neměl již nic za úkol tak jsi mohl děla prakticky cokoliv na akademii. Byl to vcelku klidný ale vyčerpaný den. Celý den jste trénovali a všichni byli unavení včetně tebe. Akademie byla vcelku prázdná, každý si dopřával klid ve svém pokoji, mistři byli většinou pospulu a probírali zítřejší plán. Ty osobně jsi měl zítra volno, protože jsi celý týden pilně trénoval a za to ti jeden z mistrů udělil výjmečné volno. Cestou jsi potkal mistra, který tě učí v rozvoji síly.
Dneska ti to opravdu šlo, více než kdy jindy. Jen tak dál a bude s tebe mocný sith.
Řekne k tobě pár slov a zahne doprava. Tvůj pokoj byl rovně. Bydlel tam s tebou ještě jeden nový učedník, který dezertoval od Jediů a přešel na temnou stranu. Jmenoval se Ul. Nebyl to člověk, byl to Twilek. Vysoký a silný, ale vcelku neškodný. Takže jsi měl na výběr docela slušných možností, ale nejlepší by bylo meditovat, aby sis odpočinul.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Korriban, Sithská Akademie:
Cestou z tréninku mě zatavil můj učitel a vychválil mě za mé úsilí, které tréninku věnuju. Nebyla to ta nejlepší forma odměny, kterou bych si mohl přát, ale byla to známka toho, že snaha nepřichází vniveč a nabírám na síle, což je hlavní.
Nic jiného si ani nepřeji, mistře.
ukloním se decentně mistrovi, ale tak, abych ho nespustil z očí. Jedna z věcí, které jsem se tu naučil je to, že nesmím nikomu věřit, a už vůbec ne mistrům. Mohl jsem to vidět na mnoha učednících, kteří nebyli dost silní, nebo byli ... až moc silní, respektive to dávali moc najevo.
Většinou to byli hlupáci, ukazovat všem své skutečné schopnosti ...
probíhá mi hlavou, když dorazím do svého pokoje. K mému zklamání tu je i můj spolubydlící - Ul. Na první pohled působil neškodně ... ale neměl jsem ho nijak v oblibě a rozhodně jsem nechtěl začít mít. Přesto by byla hloupost ho rovnou odepisovat z okruhu těch, kteří by se dali na něco použít - pokynul jsem mu decentním pozdravem, trochu si odložil a posadil se do meditativního sedu na lůžko.
Není sil pro válečníka,
který nezná odpočinku.
Mnohdy stačí jenom chvilka,
lehnout si byť i na vteřinku ...

začnu si odříkávat mé oblíbené rýmy, které mi vždy rychle pomáhali v dosažení meditace. Přesto jsem se snažil si vyšetřit trochu pozornosti i pro případné dění okolo, kdyby se někdo chtěl pokusit o nějakou zákeřnost.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Korriban, Sithská Akademie

Meditoval jsi, ale v tom se ozval Ul, čím že vyrušil z meditace.
Hele, prosímtě, vím že se ještě moc neznáme, ale mohli by jsme se trošku poznat, jsem tu chvilku, moc to tu neznám, takže pokud máš čas mohl by jsi mi tady něco ukázat, co ty na to?
Zeptá se tě a podívá se na tebe vcelku drsným pohledem, což by se ti nemuselo líbit. V tom ještě dovnitř vtrhne jeden z dalších učedníků a zařve.
Všichni do hlavního sálu, ihned.
A běží k dalšímu a dalšímu pokoji, kde hlásí to samé. Vy jste nevěděli o co jde, ale určitě to bylo důležité, takže by jsi měl ihned jít do hlavního sálu. Ul už dávno vyběhl jako raketa, venku jsi slyšel hodně hlasů a cítil jsi velký zmatek, jak každý pospíchá a sráží se na chodbě.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Korriban, Sithská Akademie:
Z mé meditace mě vytrhne můj soused, který si u mě chce vyžádat prohlídku okolí a navrhne jakýsi pokus o sblížení.
No nevypadá na turistický typ ...
pomyslím si pro sebe, zatímco předstírám pomalé probírání se z meditace. Než však dostanu možnost říci něco nahlas, tak k nám do pokoje vtrhne jiný učedník a verbovacím rozkazem do hlavního sálu. Z vyhlídky sejde, protože spolubydlící vyrazí pryč jako raketa a i ostatní učedníci utíkají, jakoby jim šlo o život.
Hlupáci, netrpělivost a zbrklost je přivedou do záhuby ... tak ať, aspoň bude vic pro mě.
opovrhnu ostatními učedníky a vezmu se na sebe nedaleko pohozený plášť, stejně jak překontroluju svůj světelný meč a některé základní věci, které si pravidelně připínám na opasek. Nebylo by to poprvé, co by instruktoři shromáždili učedníky a pak je nepřipravené vyhnali někam do pouště. Vybaven a po krátké kontrole svého perfektního vzhledu jsem rychlým krokem zamířil za ostatními, obezřetný na možná rizika a nebezpečí, kterých byla tato Akademie plná.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Korriban, Sithská Akademie.


Dorazil jsi do hlavního sálu, kde na menším balkóně stáli hlavní mistři akademie. Bylo jich celekm 5. Nejvyšší mistr a zároveň "boss" akademie ukázal rukou, aby se učedníci utišili. Poté začal "kázat".
Je na čase, abychom Republice zasadili řádný úder. Dnes jsme přišli o zásobovací kolonu lodí. To si nemůžeme jen tak nechat líbit. 3/4 z vás společně s téměř všemi mistry budete rozděleni k armádám a posláni do boje. Nebudete bojovat jenom za sebe, ale za naše impérium, za temnou sílu která vám koluje v těle, za moc která je nezničitelná. Je na čase zničit Republiku a Jedie. Ještě není rozhodnuto, na jaké planety zaútočíme, ale vše se brzy dozvíte. Teď se všichni odeberte do svých pokojů a zítra začnete s řádným výcvikem, abychom byli připraveni porazit Republiku a ovládnou galaxii.
Dořekne poslední větu a odejde z balkónku společně se zbytkem mistrů. Vy jste se měli opět odebrat do pokojů. Slyšel jsi, jak si každý začal šuškat věci ohledně války. K tobě přišel tvůj spolubydlící Ul.
To se to dějí věci, nejsem tu ani týden a už jdu do války. Když bych opravdu šel, doufám, že budu bojovat po tvém boku, příteli.
A usměje se na tebe.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Korriban, Sithská Akademie:
Plamenný proslov jednoho z mistrů mě příliš nerozrušil, protože osud několika lodí mi byl ukradený.
Nedělej si vazby - stanou se tvou slabinou.
vybavila se mi slova z jednoho ze starých svitků, které jsem mohl studovat v knihovně a zamýšlel se nad tím, zda-li se konečně rozhodnou Sithští páni po téměř 250 letech zvrátit vývoj války, nebo to bude opět jenom pouhé pošťuchování se. Během mého zamyšlení se vedle mě postaví Ull a nadšeně hovoří o tom, co vlastně ani nemusí přijít.
Hlupák, Sithové nemají přátelé, už proto, že oni sami se zrazují navzájem.
zamýšlím se, zatímco jemu věnuju takový otupělý úsměv.
Kdoví, kdy vůbec vyrazíme ... teď se musíme soustředit hlavně na trénink, i když ... ty jsi byl mezi Jedii, že ? Pověz mi o tom něco, o tom jak trénují, o tom jak jsou silní a jaké techniky používají ...
zeptám se ho a rozvinu rozhovor, protože by mi Ull mohl být přecejenom něčím užitečný - a to alespoň informacemi o nepříteli s nímž se budu musest dříve nebo později střetnout.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Korriban, Sithská Akademie


Ul se na tebe podívá a řekne.
No, je to stejné, techniku používají přesně jako vy, ale bojí se jí využít první, čekají až zaútočí protivník. Rozvoj síly je různý, někdo je slabý, někdo silný, dávají si až moc lásky, proto jsou tak slabý u Sithů se mi proto líbí, že nejste nikdo s nikým až takoví přátelé. Vlastně je to stejné, jen tady máš více volnosti než tam.
Odpoví ti a odejde směrem k pokoji, ty jsi můžeš povšimnout, že jsi zůstal poslední ve velkém sálu, nikdo jiný už tam kromě stráží nebyl. V tom k tobě jeden přišel.
Měl by jsi už jít mlaďochu, je pozdě, noční potulky jsou na akademii zakázané. Takže zmiz!
Řekne tvrdým a silným hlasem, nebál se tě, šlo to vidět asi neměl proč.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Korriban, Sithská Akademie:
Ullem poskytnuté informace jsou minimální a nic řádného mi neprozradí a až moc to přirovná k praktikám provozovaným zde na Korribanu.
To byl buď až takovej ignorant během výcviku, nebo mi neříká pravdu. Ať tak nebo tak, je nebezpečnej.
zabřednu do myšlenek, zatímco Ull a ostatní zmizí a ke mně dorazí stráž, která mě poněkud nevybíravým tónem vyhání pryč. Věnuju mu dost pohrdavý pohled a jenom nad ním promáchnu ledabyle rukou, přesto mu co nejnenápadněji věnuju řádnou pozornost, kdyby se o něco pokusil.
Buď další ze šplhounů, nebo ze zkrachovalců. Ti nejsilnější nikdy nedostávají tyhle služby, pokud se nejedná o nějaké konspirace. Opatrnost však musí být všude ... nepřátelé jsou taky všude ... ano, jenom takhle se můžu stát nejsilnějším, když budu neustále pokoušen.
zauvažuju a udělám dva kroky kupředu, když se ale ještě zastavím.
Noc na Korribanu,
z těch nejtemnějších jest,
snad ve svém zlém snu,
nesejdu z vysněných cest.

zarýmuju si nahlas, s poťouchlým úsměvem se pootočím na strážného a pak vykročím ke svému pokoji připraven na možný útok.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Korriban, Sithská Akademie

Jeden z hlídačů zašel za roh na obchůzku a ty jsi byl v místnosti sám s druhým hlídačem, který nebyl zrovna příjemný. Uslyšel tě pobroukávat písničku a strčil do tebe.
Ty si myslíš, že jsi velký Sith ne? Haha, to jsi na omylu, vypadni odtud než tady s tebou zatočím.
Zasměje se a dívá se směrem k tobě.
Asi si myslel, že je Revan ví co.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Korriban, Sithská Akademie:
Hlídač tu se mnou v místnost zůstal sám a nehodlal ustoupit od svého arogantního jednání, přičemž se navíc nechal vyprovokovat tak jednoduchým rýmem. Šťouchnutí se rozhodnu využít k naznačení pádu, ale v otočení chytnu strážce za ruku, kterou do mě šťouchnul. Prudce s ní škubnu směrem k sobě, s drženou rukou se protočím, tak abych strážce mohl přehodit přes záda a hezky s ním praštit o zem. Nemám v plánu ho nijak zabíjet, jenom chci aby ho to bolelo a dalo mu najevo, že nejsem někdo, na koho si může jen tak bez následků křičet a dovolovat.
Kdybys byl chytrý, tak se nenecháš takhle blbě vyprovokovat a nechováš se jako tupý žáček, co právě dostal světelný meč ...
pomyslím si pro sebe, když konám svůj plán a připravuju se na případný pokus o odpověď, i když zatím nemám v plánu sahat pro svůj světelný meč, ale spíše se zaměřit na boj beze zbraně.
Zbraní jejíž čepel je ostrá,
stanu se bez prodlení,
pomůže mi duše chrabrá,
stvořená k zabíjení.

rýmuju si pro sebe během dění, což mi pomáhá při zvyšování míry koncentrace.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Korriban, Sithská Akademie

Hlídač vstal a utřel si krev, která mu tekla z nosu, asi se praštil při pádu na zem. To, že jsi mu dal lehce po hubě si nenechal líbit a ze srabáctví vytáhl světelný meč a pravil.
Teď se ukáže, kdo je lepší, na život a na smrt.
Zapnul ho a postavil se do bojové pozice, čekal na tvou reakci, když v tom se objevil další z hlídačů a zařval.
Hej, vy, stop! Co se to tady děje?!
A přiběhl k vám, ale Sith, kterého jsi shodil na zem ho bez milosti propíchnul jako nůž máslem. Mrtvý hlídač ani nestačil zareagovat, neměl tušení co se děje.
Tak pojď, teď jsi na řadě ty.
A zasmál se hrubým smíchem.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Korriban, Sithská Akademie:
Hlídač se mi znechutí ještě víc, když zbaběle a bez nějakého vhodného důvodu propíchne svého kolegu, který má mít stejnou službu jako on.
Že by tuhle pozici dostal za trest ?
pomyslím si a zabití druhého hlídače nevěnuju příliš velkou pozornost, protože skutečné nebezpečí pro mě je úplně jinde. Neváhám s uchopením vlastního meče a aktivací jeho rudé čepele, tedy mnohem tmavší než jsou běžné meče Sithů. Tmavé stejně jako lidská krev, která tu už dnes byla prolita.
Naštvaný a frustrovaný,
přede mnou tu stojí,
svazek krkolomný
ke smrti ho pojí.

pronesu nahlas, abych hned na to provedl útok. Pomocí Síly si pokusím přitáhnout soupeře tak, aby mi dopadl na mou čepel, aby se jeho krk důvěrně seznámil s rudou čepelí mého meče. Pokud by stihl včas reagovat a zabránil svému přitažení ke mně, tak po něm hodím některý z předmětů druhého hlídače, než provedu manévru Jung Ma a zaútočím na jeho pravé rameno.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Korriban, Sithská Akademie:


Hlídač opět zbystřil zrak k tobě. Pevně uchopil meč. Oba dva jste byli připravený, on útokem, ty jeho přitáhnutím na svou čepel. V tom ale zpozoruješ, jak ho někdo jiný zezadu propíchl dřív, než jste vy dva začali souboj. Byl to jeden z mistrů akademie, vůbec nevíš, kde se tam vzal a proč ho zabil a útok nezastavil.
Mistr k tobě přijde, a povídá.
Možná si kladeš otázky, proč jsem boj nezastavil. To pro to, že by jsi ho zabil ty. Byl slabý, měl strach, takže jsem ti ušetřil námahu. Ale spíš mě zajímá, co tady ještě děláš, když už všichni mají být ve svých pokojích. Toto pravidlo tady není nadarmo, je tu aby se předcházelo těmto bezdůvodným soubojům. Takže teď běž.
Domluví a odejde pryč. Na dva strážníky co šli s ním ukáže, ať odnesou těla. Tvůj úkol byl jasný, odejít pryč.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Korriban, Sithská Akademie:
K dokončení mého útoku nedojde, protože mě předběhne někdo jiný, někdo mnohem silnější, než byl můj protivník. Skoncoval to s ním opravdu rychle a mrtvému nevěnoval žádnou pozornost, protože ji věnoval mně. Tento muž opravdu věděl, co chce a nedal mi možnost jakkoliv reagovat ani mě nijak netrestal či nepeskoval. Věnoval jsem mu tedy jenom částečnou úklonu, dost hlubokou na to, aby se jakžtakž vyjádřila úcta, ne tak hlubokou na to, aby toho zneužil a mohl mě napadnout.
Není nebezpečí většího,
toho jež smrti přiblíží,
od člověka takého,
jež na výcvik ti dohlíží.

odrecituju si další rým, jenž mě napadne a běžným krokem se vracím na svou ubikaci. Byl jsem ale trochu zklamaný, že mi uzmul to zabití, protože jsem na začátku boje pomalu začínal cítit tu touhu potrestat jeho drzé chování. Nezbývalo mi, než tuto touho potlačit, ponechat si ji pro někoho jiného, protože šance se mi určitě zase naskytne. Do svého pokoje dorazím s úmyslem si řádně odpočinout, přičemž světelný meč si uložím jako obvykle pod polštář na stranu do té, z níž se na postel leze. Odpočinek už přijde zapotřebí, i protože pokud se chci stát z těch nejsilnějších, tak musím neustále tvrdě pracovat na tom, abych se stal silnějším.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Korriban, Sithská Akademie:


Spal jsi v klidu. V tom tě ale vzbudil tvůj spolubydlící. Nejdříve do tebe šťouchal, ale nějak si nereagoval, poté tě polil studenou vodou a to už probere i mrtvého.
Promiň že tě ruším uprostřed noci, ale něco bych od tebe potřeboval. Mám schůzku v knihovně s jedním učedníkem z akademie, ale v noci je to zakázané toulat se po akademii, ty jistě víš kudy se tam dostanu nepozorovaně nebo dokážeš mě tam nějak procpat. Byl bych ti vděčný a odměna by nebyla malá. Tak co ty na to?
Byl to docela riskantní plán, kort takhle v noci, kdy byl na akademii klid a šlo slyšet každé šušknutí. Celkem po budově chodilo asi 6 hlídačů což nebylo zrovna hodně, ale i tak, nikdy nevíš, kde se zrovna hlídač objeví, kort po tvém dnešním incidentu s jedním z nich. Rozhodnutí bylo na tobě, buď za tučnou odměnu dostat Ulla do knihovny, nebo se otočit a spát dál.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“