Výcvik pro Mrs. Pear

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Ruusan.

Wow, ta M5 je dobrá, zajímalo by mně, s čím přijdou ve verzi A2!
Pomyslím si a už zažehávám meč, abych rozsekl majitele zbraně, poznal sem v nich ovšem své kolegy.
Ano pane, rozumím. Pět kiláků zvládnem za deset minut, pokud půjdem rychlostí jako sme šli společně cestou! Už se těším, můj meč se dneska zatím málo napil krve Republiky!
Řeknu krvežíznivě, a drsně zakřičím!
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Ruusan.


Výborně, sem rád že máte takové nadšení.
Po pěti kilometrech narazíte na první boj, který vede skupina o který se zmiňoval poručík.
Dawe, vy se Samem a dalšíma pěti obejdete po levém křídle ten laserový kulomet, jinak nás všechny rozstříly, nikoho nešetřete, nakopejte jim chlupy.
Zařve při boji poručík a vydá rozkaz, on se mezitím se zbytkem vydá do boje. Sam jde první a ty za ním. Pomalu se dostáváte do křídla kulometného hnízda.
Nejdříve granáty a poté tam naběhneme, jasný?!
Řekne Sam a připravuje si granát který potom hází a nabíhá tam. Střílí se všude kolem Vás, takže si musíš dávat kdo je s kým.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Ruusan.

Červená k červený, červená k červený...
Říkám si, když sekám do všech okolo, abych si zapomatoval že Republikání mají červený uniformy a já do nich sekám červeným mečem.
Vítězství!!
Křičím když ničím poslední.
Same, dik za tu pistol, teďka se mi hodí!
ŘEknu kolegovy, když pistolí zastřelím borca, kterej ještě žil ale byl daleko odemně, a mně se k němu nechtělo vracet.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Ruusan.


Sam se nachvilku zastavý a sundá si kalhoty, aby všichni viděli jeho obrovské přirození a zaleknuli se ho. Na tebe se však nalepil jeden Jedi, který měl světelný byč což se velmi nevyužívá.
Zmaluju ti prdel jako krávě v lese.
Zařve Jedi na tebe a seká po tobě jak o život.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Ruusan.

Tak poď! Až ti ufiknu ruce a nohy, tak seberu tvůj meč a sexuálně tě uspokojím do prdele!
Křiknu na něj temným hlasem a jak po mně seká, využívám ohebnosti biče, abych se k němu přibližoval. Jakmile na mně bič letí, odrazím ho, a celou svojí délkou letí na druhou stranu. Provedu útok, a chci useknout jediovi obě ruce.
Světelný bič poté seberu, připnu na opasek, vymrdám mu prdel a pudu dal.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Ruusan.


V tom k tobě přiběhne s deseti meči najednou krásná, pohledná, milá a sexy Amy Winehouse. Začne kolem tebe šermovat a do toho zpívá. Naštěstí je tak nemotorná že si sama usekne plastický kozy a na infarkt zemře.
Cesta je volná, zabili jsme je.
Zařve Sam na zbytek jednotek a všichni se vrhnout dopředu. Jediové se vrhnou na útěk a vypadá to, že pravá linie je Vaše.
Po chvilce když začíná být klid vydá hlavní velitel této operace, kterýho můžeš znát po přezdívkou "mistr", ano je to ten který nemá jméno.
Všichni si odpočinou a spočítají ztárty v družstvu, poté se najíte a jdeme dál.
Než na něj stačí pohlédnout tak opět zmizí někde v temnotách.


Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Ruusan.

Vytáhnu klacka z jedie a strčím ho do mrtvý Amy a chvilku s ní jebu. Ani nepočítám, pokolikátý sem se dneska udělal, ale vezmu světelný bič s tím, že si ho upravím a budu jej používat.
Whohoo, Same, to byla bitva! A jak si je zahnal svým čůrákem! Seš fakt borec, nejradši bych pro tebe udělal něco hezkýho, jako ti ho vykouřil, nebo tak něco!
Řeknu a čistím svůj vercajk.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Ruusan.


To si opravdu hodný Dawe, ale nemám rád kouření, ale strašně miluji když mi někdo líže jazýčkem kulky, to mě dovádí k absolutní mega menstruaci.
Odpové Sam na tvou otázku. Po dvou hodinách lízání přijde opět "mistr" a zadá nové rozkazy.
Republika přesunula své síly na střed a prolomily linii, takže nás přesouvají tam na pomoci protiútoku. Úkol je následující. Udeříme přímo za zádama republiky a tím je dostaneme do pasti a postupně je budeme ničit. Sbalte se a vyrážíme.
A opět zmizí rychleji než erekce.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Ruusan.

Whoho, tohle mně začíná bavit. Ale už mně bolí koule, jak furt někoho lížu nebo mrdám, až vyhrajem tuhle bitvu, sednu si někde na pařez a v klidu si ho vyhoním. Nebo řeknu nějáký šukézní sithce o handjob...
Zvednu se a pokračuju v cestě. Připravuju si svůj světelný meč a pistol a vyrazím kupředu.
Nabral sem spoustu zkušenosti při boji a už se cítím, že porazím úplně všechny, i ty mouly na akademii, tkeří si myslí kdoví jak chytří nejsou.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Ruusan, o dva dny později.

Dorazíte na místo, kde máte odříznout postupující republikové vojsko od zásob a posil. Tudíž by ste je měli teoreticky dostat do kleští. Asi o hodinu později narazíte na silný odpor, kde začíná teprve pravý masakr. Všude je zmatek, ani nevíš kde je Sam, a kolem tebe je jen hromada mrtvol, je to horší než v SAW 7 (Sith Assassin's Warriors 7). Před sebou vidíš jak jediové zabíjí tvé spolubojovníky, takže nejlepší by bylo, kdyby ses přestával skrývat a vyrazil jim na pomoc.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Ruusan, o dva dny později.

Na ztéééč!
Zakřičím archaickou větu, po nižš všichni pohlédnou na mně.
Myslím... Do útokůůů!!
To už všichni pochopí a opět se do sebe pustí. Já force jumpem skočím doprostřed tak, abych kolem sebe neměl žádné kolegy a začnu sekat na všechny strany.
Tak, dneska je dostaneme všechny a oslabíme je tak, že se už nevzpomatujou! Goodbye republiko, nemáš šanci!
Myslim si jak sekám na všechny strany.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Ruusan, o dva dny později.


Sekáš sem a tam a všichni kolem tebe padají, až na jednoho, který stojí centimetr od tvého sekání. Podkopne ti nohy a ty spadneš na zem, vezme svůj meč a chytne obouma rukama, než stačíš zareagovat letí ti přímo proti hrudi. Nebýt Sama, který skočil po tom Jediovi, jsi dávno mrtvý, ale žiješ, místo tebe zemřel Sam. Jedi ale stále žije, takže pomsti svého kamaráda.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Ruusan, o dva dny později.

Ty zmrde, tohles posral!
Řeknu mu a začnu do něj kopat a bít ho pěstí. Pak se naseru, vytáhnu meč, rozříznu mu břicho, vytáhnu všechny střeva, vyhčiju se mu do břicha, vyseru do huby a když už pomalu omdlívá, pěstí mu vyprstím anální otvor a utrhnu přirození. Už tak tak udržuje své vědomí, tak mu vytrhnu srdce a sním ho. Střevama ho oběsim na nejbližším stromě a napíšu k němu fixou spešl na lidský těla "Republikání sou čůráci".
Pak se prosekám zpět k Samovy a skloním se k němu.
Až to skončí, zkusím tě oživit pomocí Síly. Nyní du dál sekat!
Řeknu a zase sekám a sekám, nyní ale na každýho na koho nedosáhnu, toho si přitáhnu, aby se nestala nehoda jako předtím a sekám dál.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Ruusan, o dva dny později.


Sam pomalu umírá ale ještě stačí kývnou, ale poté zemře, Rest In Dark Side.
Tvůj masakr zahlédne jeden z mistrů jediů a vrhne se na tebe. Meří asi 2,50.. ale na svou výšku je hodně mrštný, takže se stěží stačíš bránit. Umí techniku, kterou si předtím u jedie neviděl, ale to bude tím, že si jich moc nezabil. Ale tahle byla něčím zvláštní, kombinoval breakdancové kroky společně s moderním tancem a tím dodával svému pohybu šmrnc, balanc a rychlost, takže to nebyl leda jaký mistr.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Ruusan, o dva dny později.

Já ti ukážu, co je to Dark Side Mosh!!
Zakřičím na něj, a začnu moshovat všude kolem, házet rukama a třepat hlavou. Dám mu takovou hedku, že odletí několik metru dopředu!
Tak, a teďka bez těch tanečku, právě se mi vybil sIthPod, takže sem kurevsky nasranej!
Vystřelím na něj z blasteru, on to ale odrazí na mně, tak já to odrazím na něj a chvilku si to takhle posíláme. Až nakonec se výstřel vypaří a přijde čas na souboj.
A teďka to skončíme!
Vrhnu se na něj se všema zkušenostma, který mi Naga předal. Sekám ze všech stran!
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“