Haruno Mokuton

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Coruscant, chrám.


Cestou ještě uvidíš pár milostných párů, obyčejných lidí a opilců než dojdeš k baru, jeho velký nápis zářil na celou ulici. Vypadal jako luxusní bar protože zvenčí byl čistý a nově opravený, takže majitel se o něj docela staral. V tom vyjdou dva další opilci a začnou se smát. Přijdou k tobě blíž a jeden z nich říká.
Je hele, Jedi, a je ho-ho-holka.
Dokoktá a začne se smát a v tom další dodá.
Máš pravdu, škit, asi se jde ožrat společně s tím fešákem dovnitř. Proč raději nejdeš se mnou, já ti ukážu co sem zač, ještě si neviděla co ve mě je.
Přijde k tobě a začne na tebe šahat. To ale k němu přijde třetí a začne ho odstrkovat a říkat něco čemu ani nejde rozumět, až se z toho ty dva poperou.

Uživatelský avatar
Kurosaki Ichigo
Učedník
Učedník
Příspěvky: 26
Registrován: 13.1.2010 11:10:15
Bydliště: Uherské Hradiště

Příspěvek od Kurosaki Ichigo »

Coruscant, chrám.
Stála jsem opodál a chvíli pozorovala bitku těch dvou. Oba leželi na zemi a převalovali se jeden přes druhého, takže teprve nyní jsem si je mohla oba prohlédnout. Moc mě teda nezaujali. Ten první byl obtloustlý prcek se špinavýma rukama a ještě špinavějšími zuby.
Druhý, jenž mi pomohl byl rozhodně zajímavější. Vysoký, štíhlý muž s krátkýma, kaštanově hnědými vlasy a modrozelenými vlasy.
"Hmm, možná je ten gentleman hezký, ale nemá mi co nabídnout. Je to jen člověk," řekla jsem si opovržlivě a otočila se na podpatku směrem k baru.
"Stejně si musím pospíšit a mít tuhle hloupou, nudnou misi za sebou co nejdřív."
Po rozhodnutí nechat je ve svém sporu osamotě jsem vešla do baru plného lidí.
"Tak, kdepak je ten ožrala?"

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Coruscant, chrám.


Ten "ožrala" se válel na baru a kolem něho plno skleniček. Mluvil něco o povstání, ale zase tak dobře si mu nerozuměla. V tom se zvedl a šel k tobě.
Hel..e, škit,.. další.. jedi.
Chytnul tě za rameno a opřel se o tebe.
Pojď, pozvu tě.. škit.. na jedno.
Dodal a snažil se tě dotáhnout k baru.

Uživatelský avatar
Kurosaki Ichigo
Učedník
Učedník
Příspěvky: 26
Registrován: 13.1.2010 11:10:15
Bydliště: Uherské Hradiště

Příspěvek od Kurosaki Ichigo »

Coruscant, nedaleký bar

Znechuceně jsem si toho ožralu, co stál přede mnou, prohlížela, a bylo mi z něj na zle.
"Nechápu, jak může Jedi klesnout tak hluboko,"pomyslela jsem si"poškozuje jméno rytířů. Bylo by lepší, kdyby nežil.
Smrděl alkoholem, stehna měl politá pivem a loket měl od něčeho zašpiněn. Asi jak měl loket položený v chlastu.
"Třeba bych mohla zkusit vytáhnout z něj nějaké informace o tom povstání. Třeba na tom něco bude. Pokusím se použít Sílu a vycítit jestli mi lže, nebo říká pravdu," řekla jsem si.
Sedla jsem si vedle něj a pokusila se potlačit znechucení. Rukou jsem si podepřela bradu a mile jsem mu řekla:
"Dobře, dám si s tebou skleničku."

"Zabiju ho, pokud mi bude lhát. Ten pocit jak zabodávám meč do jeho teplého masa a ruce mi stříká horká krev mě vzrušuje." slíbila jsem si sama sobě.
"Ano, zabijeme ho a pak jeho tělo rozčvrtíme a kusy toho masa nasáklého alkoholem rozvěsíme na po zdech Coruscantu," tak živě jasem si představovala, jak ho zabíjím, až mi zrudli oči chtíčí.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“