Výcvik pro TheEmperor

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
TheEmperor
Učedník
Učedník
Příspěvky: 54
Registrován: 05.3.2009 14:56:14
Bydliště: Tatooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TheEmperor »

Corellia, orbita

To je zase průšvich, no jo... ono se to nějak urovná.
Odhodlal jsem se tedy říci
Letová kontrolo, posílám vám ID kody této lodě.
Zase ticho...
Síla s vámi.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Corellia, orbita

Chvíli bylo ticho, jak si letová kontrola ověřovala informace cos jí poslal.
Eh. Proč jste se neidentifikoval rovnou, agente Hette? Máte rezervované přistávací místo v kosmoportu imperiální pevnosti v Coronetu.
Odpověděl ti nakonec. Zároveň s tím ti přišel vektor na přistání.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
TheEmperor
Učedník
Učedník
Příspěvky: 54
Registrován: 05.3.2009 14:56:14
Bydliště: Tatooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TheEmperor »

Corellia

Na otázku jsem již neodpověděl. V duchu jsem se zaradoval, že jsem z toho nakonec jen tak tak vyvázl a plácl jsem se na čelo, protože jsem si zbytečně zavařil.
Vystoupil jsem z lodi a kráčel jsem po ulicích Corellie až k inkvizitorské budově Kirstena.
To jsem zvědavej, co mě čeká. Před pracovnou inkvizitora jsem ještě chvíli čekal až jsem teda vztoupil dál. Na svém křesle tam seděl inkvizitor Kirsten.
Síla s vámi.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Corellia

Když jsi vystoupil z lodi, spatřil jsi že z budovy pevnosti vyšel vysoký muž v uniformě IIA.
Šel rychle k tobě. Pochopil jsi že to asi bude Kirsten.
Došel až k tobě, chytil tě pod krkem, zvedl pár centimetrů nad zem a přitiskl tě k lodi.
Co sis sakra myslel že děláš? Jen tak klidně si zavoláš veřejnym kanálem a neprověřený sekretářce vyžvaníš co sem zač.
Nepřeskočilo ti? Tady nejseš v nějakym zapadákově vesmíru, tady seš v jádru kde se dějou velký věci.
Gratuluju, tvůj hovor, bude tu holku v recepci stát místo, ne-li víc. A jestli se zjistí že to někdo odposlouchával, tak tebe život.

Shodil tě na zem. Měl jsi silné podezření že není psychicky nejstabilnější, ale stále to byl tvůj nadřízený.
Pojď za mnou.
Vyzval tě a vykročil k budově pevnosti.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
TheEmperor
Učedník
Učedník
Příspěvky: 54
Registrován: 05.3.2009 14:56:14
Bydliště: Tatooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TheEmperor »

Corellia

Nijak nesmím dávat najevo protest neb další řečičky, co jsem si navařil, musím si zpapat, i kdyby to bylo velký jako sám rancor. Režim Impéria musí být tvrdý, aby se celá komunita nezhroutila a proto nesu následky.
Přemítal jsem si pořád dokola v hlavě, abych si to ucelil, dokud jsme nepřišli do pracovny Kirstena.
Kirsten se posadil, já jsem postával.
Síla s vámi.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Corellia

Kecni si na zadek!
Okřikl tě Kirsten. rozhodně nebyl v náladě na diskuze, tak jsi ho raději poslechl.
Posunul k tobě přes stůl datapad, na kterém byl obličej jednoho twileka.
Toth Jilat. Dělá šéfa ochranky v jednom skladu CEC. Pod obrázkem máš adresu skladu.
Pokud víme, měl by vědět kde se pohybuje jeden Jedi. Ty máš za úkol ho zatknout, zjistit kdo je ten Jedi a kde se ukrývá a eskortovat ho na Imperiální centrum kde ho dáš pod zámek. Musí to přežít bez nějakých vážnějších zranění. A to je bez diskuze.

Opět ti vezme datapad a zastrčí do něj nějakou datakartu.
Dle tvýho spisu bys to měl zvládnout. Já tě doprovázet nebudu, akce je na tobě. Nějaký dotazy?
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
TheEmperor
Učedník
Učedník
Příspěvky: 54
Registrován: 05.3.2009 14:56:14
Bydliště: Tatooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TheEmperor »

Corellia

Tak se mrkneme na toho Totha.
Nasadil jsem si plášt´, jenž jsou tady zvyklí nosit a vyrazil jsem do ulic planety.
Asi za 20 minut jsem zatočil do uličky a předemnou se tyčily velké vstupní dveře s nápisem CEC.
Naposledy upravil(a) TheEmperor dne 15.2.2010 17:22:27, celkem upraveno 1 x.
Síla s vámi.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Corellia

Po dvou hodinách motání se skrz město jsi došel ke skladištní čtvrti a podařilo se ti i najít to správné.
Okolo budovy chodili strážní, v uniformách daného zaměstnavatele.
Skladiště samo bylo dosti velké a dalo se tedy tušit větší množství ochranky.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
TheEmperor
Učedník
Učedník
Příspěvky: 54
Registrován: 05.3.2009 14:56:14
Bydliště: Tatooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TheEmperor »

Corellia

Takže náš twilek bude někde blízko, cítím to. Ale také přes cestu k němu cítím mnoho další mích nepřátel.
Pozoroval jsem chování jednoho ze strážných...
To asi bude cholerik Byl vysoký asi 2 metry a jeho tělo bylo dobře vypracované, hned jsem poznal, že ten mi cestu ještě zkříží.
Síla s vámi.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Corellia

Zůstal jsi raději stát kousek od skladiště a pozoroval jsi, jak okolo chodí dvojice strážných, a u každého vchodu stojí také dva strážci.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
TheEmperor
Učedník
Učedník
Příspěvky: 54
Registrován: 05.3.2009 14:56:14
Bydliště: Tatooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TheEmperor »

Corellia

Přece tady nebudu jen tak stát, je načase něco udělat.
Vydal jsem se tedy po zjištění,
že normální cestou se tam nedostanu, hledat nějaký jiný a třeba tajný vstup.
Síla s vámi.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Corellia

Obejdeš celkem velké skladiště, ale nenajdeš žádný vchod, který by nebyl hlídán.
Menší přistávací plocha, na které se zřejmě nakládal a vykládal náklad, byla také velmi dobře hlídaná.
Nicméně se strážnými jsi zatím nemluvil, tudíž jsi zatím nevěděl jak moc se s tebou budou, nebo nebudou ochotni bavit.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
TheEmperor
Učedník
Učedník
Příspěvky: 54
Registrován: 05.3.2009 14:56:14
Bydliště: Tatooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TheEmperor »

Corellia

Měl bych prohodit pár slov s ochrankou.
Opatrně, tak abych nevylekal žádného z nich jsem se prokráčel až k jednomu, co za bednou se zbožím kouřil zdejší kuřivo.
Ahoj, jak se vede? zvolal jsem na něj.
On se na mě otočil.
Jen klid, nudil jsem se a tak jdu pokecat, co se tu vlastně v baráku děje?
Snad z něho něco vytáhnu...
Síla s vámi.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Corellia

Vybafnul jsi na jednoho hlídače, co měl zrovna pauzu.
Je to sklad. Tak si přeber, co se tam bude asi dít.
Odsekne ti.
Napovim ti, že imperiální senát tam nezasedá.
Dodá ještě a evidentně od tebe očekává, že odejdeš.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
TheEmperor
Učedník
Učedník
Příspěvky: 54
Registrován: 05.3.2009 14:56:14
Bydliště: Tatooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TheEmperor »

Corellia

Tak už to nejde říkal jsem si při odchodu od něho
Přece musím trochu něco dělat a né mírumilovně jednat s těmahle ubožákama z hlídací....
Je na čase trochu akce
Otočil jsem se, kolem nebyli žádní hlídači, jen ten, se kterým jsem před chvílí mluvil. Přišel jsem k němu a dal mu pořádnou dávku úderů...
Síla s vámi.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“