Výcvik pro Ghosta

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Corellia

Kamery tento sklad naštěstí nehlídají, což je na jednu stranu velká chyba, na druhou si nic víc nemůžeš přát.
Výbušniny jsi nastražil pod jednu z beden, takže jsi jí ani zblízka neviděl.
Zásobníky jsi nabral a už jsi si to štrádoval zpátky.
Hládači jsi předal několik zásobníku, ten ti za ně dokonce stihl i poděkovat, i když jen tak, aby se neřeklo.
Když ale ujdeš pár kroků na hlídce, ozve se ti tvůj velitel této akce.
Hej, kde seš, potřebujeme zahájit tuto operaci! Hned! Nemáme tolik času, jak sme předpokládali!
Velitel ti přímo křičí do komlinku...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Corellia

Do pr*ele, tak nahlas ne!
Pomyslím si, když mi začne velitel řvát do uší.
Hned na to se ujistím, že není nikdo blízko a zvážím odpověď.
Šéfe, trochu se mi to tady zkomplikovalo, jsem tady trošku pod dozorem, takže asi budu potřebovat trochu rozruchu, abych se k vám dostal, takže to odpalte.
Odpovím veliteli a připravím se na odpověď/ útěk ke skupině.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Corellia

Rozumím. Dávej pozor. Buď co nejdál od epicentra, munice může výbuch znásobit.
Odpoví ti do vysílačky, a dá ti pár sekund. Podle odhadu je to tak deset sekund, aby jsi se dostal pryč, poté uslyšíš výbuch.
Když se ohlídneš, zjistíš že není tak velký, jak velitel nejspíše předpokládal, ale stejně přilákal pozornost spousty vojáků, kteří se teďka hrnuli ke skladišti, aby pomohli s hašeníma požár se nerozšířil dál.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Corellia

Šéfe, ten ohňostroj nebyl až zas tak velkej, už ho začínají hasit...
Oznámím šéfovi a vzpomenu si na to, že jsem si bral granáty.
Mám jim tam hodit ty dva granáty co u sebe mám, sice by si mě mohli všimnout, ale bude lehké je setřást. Nebo se co nejrychleji přemýstit k vám?
Zeptám se ho ještě a v závislosti na odpovědi se zařídím. Buďto se vrátím na pozici, ze které dohodím granáty až k nim, nebo to prostě vezmu stejnou cestou, jako jsem přišel.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Corellia

Ne, nech to bejt. Bude to muset stačit. Dostaň se k nám. Ať to tady doděláme a můžeme konečně vypadnout!
Odpoví ti, a ty se snažíš dostat stejnou cestou zpět k veliteli.
Haste rychle, ať se oheň nedostane k podzemním skladům...!
Uslyšíš za sebou, načež se po několika sekundách ozve ohlušující rána a jako vlna se začnou šířit výbuchy z oblasti skladiště až k tobě. Všechny v cestě odhazujou, a než stihneš adekvátně zareagovat, jsi nemilosrdně odhozen několik metrů daleko. kolem tebe lítají trosky, ale i těla. Právě jedno tělo se napícjlo na kus ostrého plechu, a svojí vlastní váhou se přeřízlo napůl. Ty jsi měl natolik štěstí, že jsi přistál na měkké zemi. Cítil jsi se překvapivě dobře, až na to, že ti šíleně pískalo v uších a vše se ti lehce rozamzávalo. Nohy se ti podlamovaly, kdykoli jsi se pokusil postavit a když se ti to náhodou povedlo, zjistil jsi, že zas tak stabilní nejsi a zachvilku jsi sebou opět plácl do země.
Kolem tebe všude pobíhali vojáci a v tvé vysílačce se ozýval pouze šum.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Corellia

Výbuchy a to že je těžké se zvednout mě příliž nepotěší.
Rozhodnu se dostat k ostatním za každou cenu. Pokusím se plazit se asopň po čtyřech, nebo pomalu po dvou a opírám se zdi.
Pak mě napadne zase zkusit vysílačku.
Šéfe... mám pocit že jsme jim odpálili podzemní sklady, takže je ten ohňostroj větší, ale to jste asi slyšeli... to mi taky ztěžuje se k vám dostat, tak ať vás ani nenapadne mě tady nechat a počkejte.
Pokud to dokážu pokusím se přidat, abych se k ostatním dostal rychleji.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Corellia

Neboj se, počkáme na tebe u únikových lodí! V nejhorším případě poletíš jinou a pak se sejdeme na stejný planetě a místě, kde jsme se setkali poprvé. Ok? Dýl než deset minut tady na tebe čekat nebudeme tak s sebou hoď.
Zazní do vysílačky odpověď velitele, a ty se konečně postavíš na nohy a i když si ještě nejseš tak úplně jistej svojí chůzi. Pomalu se blížíš k výchozí pozici. Čas si nemůžeš ověřit ale víš že ti to trvá dýl, než by mělo.
Nikdo se tě nesnaží zastavit a většina vojáků se ti dokonce vyhýbá. Zdá se že se nikdo nesnaží přidělat víc potíží než je a těch několik, kteří do tebe vrazí tě často podpoří, když se neudržíš na nohou. Ideální spolupráce.
Pomalu se všichni z vybuchující pevnosti vzdalují a sbíhají se do transportérů. Podaří se ti vyběhnout před bránu a vidíš poslední dva transportéry, na které naskakují poslední opozdilci.
Své společníky nevidíš bohužel nikde...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Corellia

Sakra, musím si pohnout, jinak tady zůstanu.
Pokusím se přidat do kroku, abych to k transportérům stihl, než odletí.
Tak do kterýho, ikdyž to je vlastně jedno.
Namířím si to maximálním tempem k tomu transportéru, který je blíž.
Počkejte ještě na mně!
Zakřičím, až budu blízko, částečně z důvodu, aby na mě opravdu počkali a z důvodu, aby mi pomohli dostat se do transportéru.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Corellia

Několik ruk vyleze z transportu, aby tě podpořili a pomohli ti dovnitř. Ty tam přímo vlítneš a pomály se nezabrdzíš, až o záda stromtrooperů, kteří stáli namačkaní před tebou.
Průzory v lodi všichni sledujou vybuchující pevnost, která se za chvilku ocítá v jednom velkém ohni, který se snaží hasit zvenku několik lodí a vojáků. Těm se to ale nakonec vymstí, jak vybouchne další podzemní sklad a pošle vojáky obloukem několik desítek metrů pryč. Když už vstupujete do atmosféry, už jde vidět jenom obrovská ohnivá koule, který vyšlehla z místa, kde stála pevnost.
Letíte vstříc velkému destruktoru, který je na orbitě a než se naděješ, už i přistáváte v jejím hangáru. Rampa se pomálu otevírá a když vystupuješ, kolem sebe vidíš stovky vojáků, motající se snažící se dostat kam každý potřebuje, nehledě na ostatní.
Tebe ale zaujala jiná věc. Tvoje skupinka, s kterou jste zaútočily klečela u zdi a před nima stála tříčlenná skupinka stromů, kteří je hlídali.
Zkontrolujte všem ID! Máme podezření, že je mezi námi více teroristů!
Tvůj bývalej tým odvedlo několik důstojníků společně se stormama hlouběji do lodi a u východu z hangáru zřídili provizorní stanoviště, kde prověřovali všechny vojáky...
Ty jsi stál někde uprostřed davu, zezadu tě tlačili dopředu a tobě nezbývalo nic jiného než postupovat vpřed...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Corellia

Tohle jste nedomysleli vy idioti, že já do téhle akce vůbec šel.
Pomyslím si když se blížím ke stanovišti.
No, všechny je zadrželi a celej destruktor sám nevystřílím.
Když dojdu ke stanovišti, pod přilbou se usměju.
Plno možností, zavřou nás po malej skupinkách, všechny, nebo po jednom, buďto nás hned popraví, ale spíš nás budou vyslíchat, takže možnost útěku tu je, ale není nás dost na destruktor.... ale ono je to stejně jedno...
Roztáhnu ruce, zahodím zbraň (jestli ještě nejakou mám...) a s posměchem řeknu..
Tetorista se hlásí, jsem váš!
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Corellia

Všichni na tebe hledí lehce s údivem, nebo minimálně tohle se dá přes jejich přilby vyčíst. Mířil si to k tobě i důstojník. Jeho krémová blůza doplněna o černé aklhoty, boty, čepec i opasek byly jedinými podobnými v okolí proto se nedal přehlédnout.
Správná volba. Ušetřil jste nám spoustu starostí. Prosím, pokračujte se mnou. A prosím vás o sundání zbroje, už jí nebudete potřebovat.
Promluvil k tobě slušně a uctivě důstojník. Kolem tebe se hned objevilo několik stormtrooperů a mířili na tebe zbraněmi.
U provizorního stanoviště dál kontorlovali vojáky, ale ty jsi měl "privilegium" odejít jiným východem bez žádného prověřování.
Prošel si několik stovek metrů chodeb a několikrát si jel i turbovýtahem, než jsi se konečně dostal do ISB části destruktoru.
Tam tě provedli ještě několika dveřmi než jsi se objevil před celama.
Bylo jich několik a polovina z nich byla plná. Všichni vězni byly samozřejmě tví kolegové. Od tebe byly odděleni silovými poli. Jedno z nich se vyplo, jen aby do něj strčili tebe. V každý cele byl jeden z vás a měli jste tak celý prostor pro sebe, kterýho stejně nebylo mnoho. Tři na tři metry maximálně.
Počkáte tady, než si pro vás někdo přijde!
Oznámil vám klidně důstojník a odešel. Slyšel jsi šeptání ostatních, takže cely nebyly zvukotěsné...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Corellia

Tohle je dobrý... fakt dobrý....
Pomyslím si, zatím co si sedám.
Můžete mi říct, kdo vymýšlel tenhle plán?!To že jsem musel kus obejít jsem ještě snesl, i ty ostatní problémy, možná i to, že mě málem zabil výbuch, ale tohle už je přece jenom trochu moc nemyslíte?
Promluvím k ostatním kolegům zajatcům a převážně k Tavishovi.
Tak si tak sedím v cele, hledím před sebe a přemýšlím nad tím, proč jsem to vůbec bral.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Corellia

Holt jsme nemohli předvídat vše. A tohle sme opravdu nepředvídali. Vždyť koho by napadlo, že by Stormíci infiltrovali pevnost, zničili jí a pak se evakuovali se zbytkem.
Ale pravda. Plán se nepovedl...

zazněla odpověď z jedné z cel, kterou přrušilo otevření dveří, které společně se syčivým zvukem vyjeli nahoru.
Koho vezmeme prvního?
Začneme od první cely...

Prohodili dva vojáci pár slov a k tvé smůle nemohla být první cela nikoho jinýho než tvoje.
Dobře. Vypadá zdravě, žije...
Odškrtávali dva vojáci ve Stormí zbrojí kolonky ve datapadu.
Jak se jmenuješ?
Otočili se zničehonic na tebe, když narazili na poslední kolonku. Tvojí celu zatím neotevřeli.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Corellia

Uděláme si ze stormíků trochu srandy, ale možná bych mohl dostat i milost... no uvidimě..
Usměju se a začnu s proslovem.
To, že mě ještě nemlátíte, nebo nemučíte mám chápat tak, že je to odměna za to, že jsem se bez problému vzdal?Vaše otázka bude zodpovězena.
Odkašlu si a znovu se usměju.
Chcete celé jméno, pseudonym, nebo zdrobnělinu? Můžete mi říkat pane, lorde, nebo při nejlepším vaše veličenstvo. Ale jestli se ke mě budete i nadále chovat slušně a uctivě jako váš jeden z vašich šéfů, nebude problém.... Jmenuji se Leoben Braca, mandalorian, lovec odměn..ikdyž tituly snad můžu vynechat nebo ne?
Doufám, že mě nebudou vyslíchat nějaký dutý hlavy..
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Corellia

No...ehm, upřímně řečeno nejdřív musíme vyplnit tenhle dotazník pak tě až odvedem k vyslýchateli. Ale tvoje verze je...rozhodně...zajímavá...
Rozesmějou se dva vojáci, napišou tvé jméno do datapadu, zmáčknou pár tlačítek na ovládání a silové pole se v mžiku ztratí.
Tak jdeme vaše veličenstvo, pokud to nenaruší váš denní a určitě přecpaný harmonogram, dovolil bych si vás seznámit s jedním hodným pánem, který na vás už čeká...
Ukloní se ti oba vojáci, načež tě čapnou za ruce a už tě nekompromisně vedou ven z cel. Jdeš jinou chodbou než sem, ale to dává smysl, protože tě nevedou do hangáru. Dostaneš se až do takové malé čekárny, kde jsou pouze jedny dveře a nad nima svítí červené světlo. Jeden voják ti nezapomene natáhnout přes hlavu pytel, přes který nic nevidíš. U krku ho stáhne a ty se ocitneš v černočerný tmě.
Už je zelená...
Uslyšíš, a vojáci tě zvednou a vedou dopředu. Zarazíš se až o křeslo a na chvilku se nic neděje. To až když je z tebe strhnuto ošacení a jsi rychle připoután na křeslo. Nohy, ruce, hlava - ani s jedním nemůžeš hýbat, ale tak je to plánováno.
Nebudu tu zbytečně mrhat svým časem, takže se zeptám hned. Budeš odpovídat sám nebo budeš chtít pomoct?
Promluvil na tebe něčí hlas, který byl slyšet od tvých zad. Byl to docela hezký a jemný hlas.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“