Výcvik pro Ghosta

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Corellia

Víte... já se nechávám přesvědčovat rád...Mučte si mě jak chcete, bude se mnou legrace, jsem velký a odolný mandalorianian, velký člověk rovná se hodně mučení a zábavy... a jestli se ptáte na tohle, ne sjetej nejsem..
Nevím proč, ale celá situace mi připadá tak trochu legrační, takže se neubráním občasnému smíchu.
Ale vzhledem k tomu, že mě měla maminka radši, než brášku a jsem sluště vychovaný, tak budu odpovídat sám...jenom mi v tom zavazí ten pytel.
To mučení bude sranda, elektrošoky, řezání, bodání jehel, mlácení a spousta dalších věcí...štěstí, že jsem veselá kopa a ze všeho budu mít srandu, idkdyž to bude dost záhul.
Mám začít tím, že vám povím svůj životní příběh, nebo mám přejít k posledním událostem?
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Corellia

Vidím že dneska se budeme smát oba...
Strhne ti pytel z hlavy a ty se objevíš v podstatě pěkně zařízené ordinaci, pouze nástroje nevypadají moc jako lékařské. I tvůj "lékař" vypadá trochu strhaněji než normálně, ale co se dá dělat, vybírat si nemůžeš. Na sobě má jednoduchou ISB důstojnickou uniformu a přes to zástěru, aby se o tebe nezasvinil.
Myslím že mi bude stačit souhrn posledních událostí, neboj se rozmluvit hlavně na téma "Jména" a "Adresy".
Postavil židli naproti tobě a posadil se na ní...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Corellia

Takže.. začátek bude asi nejzajímavější...Zkusil jsem vlést do baru "U Jednooké Banthy" , něco mě potom vyhodilo.... nějaká žena, starší, Jedi, poznal jsem to podle meče....potom mě zavezli speederem k menší budově mezi dvěma mrakodrapy.... ptali se mě, jestli mám blíže k Imperiálům, nebo Rebelům.... vzhledem k tomu, že je na Jedie vypsaná odměna, tak jsem řekl, že k rebelům... řekli, že dostanu mocného spojence a budu dostávat tučné částky... zavedli mě k týmu... těm co jste zatkli přede mnou. Řekli co je v plánu... shrnu to, myslím že říkali něco jako.. Dostaneme vás do jedné menší Imperiální základny, vy tam zabijete všechno živé a pak vás vyzvedneme....
Asi si to trochu přibarvím, že jsem se snažil výbuch trochu zmenšít..
Šéf se jmenuje Tavish.... ten plešatej je Paesant, ještě tam jsou Butch a Robot..
Chvíli zapřemýšlím, jestli mu mám říct všechno, nebo ne... nakonec se rozhodnu, že to jenom pozměním..
Na mě přišla ta nejtěžší práce, nastavit bombu do skladu výbušnin, bylo jasný, že když se nakonec něco nepovede dopadně to nějak podobně, rozhodně ne takhle, čekal jsem něco jinýho, ale zppátky k tématu.. dostal jsem se do skladu, vyprázdnil jednu z větších a pevnějších beden.. bombu tam dal a odešel... Potom to odpálili, mě to málem zabil, protože vyhodili i podzemní sklady, naštěstí jsem to přežil bez větší újmy... Výbuch byl malý, potom co vybouchly ty sklady se to pořádně rozfajrovalo..Zbytek plánu byl převléct se za důstojníky a zmizet transportérama... říkali, že na mě počkají nevím asi 10 minut, nemohl jsem jít moc rychle, když jsem se dostal k posledním dvěma transportérům nebyli tam.. to se nedělá někoho si najmout a potom vypadnout... zbytek už je jasný... nebo ne???
Asi ne..
Skončilo to tady na destruktoru, prověřovali ID a ostatní byli zatčení, tak jsem se prostě vzdal.... další otázky, nebo už můžu jít..
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Corellia

Eh, jo... to by mohlo stačit, můžeš jít. V hangáru budeš mít připravenou jednoístnou stíhačku typu TIE. Sice se s ní nedostaneš nijak daleko, ale nic jiného není. Své věci si vyzvedni ve zbrojnici. Tady máš papíry s povolením. Jo, za zneuctění Imperiální zbroje dostaneš rázovou pokutu 100 kreditů. Splatnost do jednoho standartního měsíce. Za narušení ceremoniálu dostaneš pokutu 200 kreditů, se stejnou splatností, tedy dohromady 300 kreditů. To je odemně vše, měj se pěkně...
Odvázal tě, dal ti do ruky nějáký dokumenty, otevřel dveře a vyšoupnul tě ven.
Hangár byl odsuď několik stovek metrů (plus několik pater dolů), zbrojnice byla cestou...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Corellia

Pokuta mě poněkud překvapí... možná trochu vysoká, takže budu muset vzít rychle nějakej obchod, abych ji do toho měsíce splatil.
To bude zas opruz... snad nebudu muset nic vyplňovat....ikdyž... TIEčko bych mohl střelit a hned budu mít na zaplacení.. doufám, že si mě nebudou hlídat, ale ono je to stejně jedno...
Dokumenty si nějak extra neprohlížím a vyrazím to cestou rovnou do zbrojnice.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Corellia

Ve zbrojnici si od tebe vyžádali dokumenty, ze kterých ti polovinu vrátily, zbytek si založili a zachvilku jsi měl u sebe svojí zbroj (respektivě tu stormí zbroj, kterou jsi měl na akci, ovšem bez helmy a bez všeho vybavení). Neměl jsi kam jinam jít, než do hangáru, kde ti sebrali zbytek dokumentl a šoupli tě do TIE, dali vercajk pro podporu životních funkcí a poslali z destruktoru ven.
Byl jsi stále ještě nad planetou, takže stačilo chytnout za ovládání a zaletět kamkoliv jsi potřeboval.
Mohl jsi ještě samozřejmě otočit fighter a pokusit se sestřelit destruktor, ale to by bylo hned odsouzeno k nezdaru.
Svojí zbroj jsi měl někde u rytířky, stejně jako ostatní vybavení.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Corellia

Na chvíli zapřemýšlím, kam poletím, dole mám loď, takže můžu odletět, ale mám tam taky zbroj a tu bych chtěl zpátky.... ikdyž vždycky se dá zalhat, ale jediům je to težší...
Nastavím kurz kousek od místa, kde jsem přistál.
Až přistanu vylezu z TIE a opatrně se dostanu do mého HWK-290.. nejprve prozkoumám, jestli okolo někdo není a potom vlezu opatrně dovnitř...
Následně prohlédám celý frachťák. Pokusím se najít všechno co jsem tam postupně pozapomínal, nebo poztrácel a dalo by se použít. Také se podívám se po jakémkoliv sledovacím zařízení, jen pro jistotu a potom přetřídím všechno co najdu, abych věděl co všchno mám k dispozici a co by se z toho dalo udělat.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Corellia

Prohledával jsi svojí loď seč jsi mohl a našel jsi tam spoustu pokladů. V krátkosti to byly:
Tři westary, tvojí starou zbroj, náhradní přilbu, dvacet sedm raket do raketometu, patnáct náhradních náplní do plamenometu, tvůj meč, tvojí EE-3, nespočet zásobníků, luxusně vybavenou lékárničku, krabičku s deseti deathsticks (všem známý smrtičky, i když je záhadou kde se to vzalo v tvojí lodi), jeden kus čistého spodního prádla, dámský klobouk, vysílačka, těžítko, kus prehistorického šesterečného nekovoého minerálu, kterému se lidově říká grafit a který ti ušpinil ruce, malý příjmač holosignálu, zbytek svačiny co jsi nestihl před odjezdem do pevnosti sníst (vypadalo to jako černý kus ovoce se zeleným chlebem a žlutou podezřelou pomazánkou).
Pak jsi přešel do pilotní kabiny, kde jsi našel použitý kapesníček, trochu špíny na ovládacím panelu a pod tím byl hasící přístroj, pár ocelových háků, lepící páska a pružný lana! Rozzářily se tvoje vynalavé oči a už tě napadlo jak z toho udělat prak, kterým by jsi po nepřátelích střelil hasící přístroj. NIkdo kolem bohužel nebyl a ty jsi tímto doprohledal poslední část lodi. Ještě jsi zkontroloval stav paliva a nádrž byla plná!
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Corellia

Rychle ze sebe shodím stormí zbroj a nasadím si svou původní, též helmu, zbraně a jiné příslušenství, hezky abych vypadal jako před akcí.
Uklidím a přetřídím všechen zbytek věcí kam mě napadne. Potom přejdu do kabiny, usadím se a popřemýšlím co dál.
Tady jsem hotov... budu muset někde střelit tu stormí zbroj. hm...to půjde doma na Nar Shaddaa, rovnou si udělám pořádek na lodi až tam budu a rovnou bych tam mohl vzít další práci. Ještě musím splatit tu pokutu... to půjde potom.
Po krátkém přemýšlení pomalu připravím sebe i loď na start. Helmu, jetpack a meč opět sundám, protože je už nebudu potřebovat nějakou dobu.
Až budu moct vstoupit do hyperprostoru, učiním tak, směrem na Nar Shaddaa.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Corellia

Popřipravoval jsi se a jakmile jsi byl v dobré vzdálenosti od planety, vstoupil jsi okamžitě do hyperprostoru a namířil jsi si to na Narr Shadaa.
Doba v hyperprostoru ti připadala celkem krátká, proto jsi se po chvilce objevil v její atmosféře a zamířil na jediné možné místo, kam se dala uložit loď bez povšimnutí a bez otázek, navíc v tak dobré lokalitě, že jsi se o nic nemusel být. A neposledním kritériem bylo to, že byla zadarmo. O poplatek se majitelé začali hlásit, pouze pokud jim tam někdo parkoval déle než den.
Podle nich to byla taková přenocovací plošina, nic na parkování.
A ta nejdůležitější věc, bylo to blízko tvému úkrytu i skladu. Trochu dál byl větší trh, kde se dalo prodat i sehnat prakticky všechno, až na zbraně a munici - ta se dala sehnat ale zase jinde.
Hned za přístávací plochou bylo zase několik barů, gamblerská doupata a další socializační shromaždiště.
Takže jsi si mohl dělat vlastně co chceš, klidně i přeparkovat nebo jen sedět se založenýma rukama...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Narr Shadaa

Chvíli sedím se založenýma rukama a bádám, co bych mohl udělat.
Prvně si musím uklidit loď, stormí zbroj se ještě může hodit, tak si ji nechám... Na trh nemá cenu bez peněz chodit, takže asi budu muset vzít novou práci, mám skluz, už jsem měl mít dávno aspoň něco....Loď tady nejakou dobu nechám, snad budu zpátky do 24 hodin, při nejhorším jim možná i zaplatím..
Prvně si pobalím věci, pdpadky vyhodím, stormí zbroj přenesu do mého doupěte, kde ji dám k ostatnímu harampádí shromažďovaného po celá léta...Potom uklidím zbytek věcí na lodi, tak abych je v případě potřeby našel...
EE-3 nechám na sedadle, protože ji teď asi nebudu potřebovat, Westary přece jenom neco dokážou.
Potom seberu jetpack, helmu a vyrazím do nejbližšího baru, kde by se dala najít práce...
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Gratuluji, výcvik byl úspěšně dokončen.
Celé znění hodnocení najdeš v příslušné sekci Imperia, zde je sourhn.

Souhrné hodnocení:
Hodně dlouho se táhnoucí výcvik, který sem už radši ukončil, protože dál protahovat by to nemělo smysl. Poprvé nebudu hodnotit číselně, protože z mise nemám dobrý pocit a musel bych jít dost nízko - tím bych ale vlastně hodnotil svůj výkon. Takže výcvik nejlépe šoupnem pryč a já zkusím tohle své selhání rychle nahradit...


Celé hodnocení k dispozici na:

Kód: Vybrat vše

http://akademiesithu.phorum.cz/hra/viewtopic.php?p=48615#48615
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“