Výcvik pro Ghosta

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Výcvik pro Ghosta

Příspěvek od Pear »

Coruscant

Hej, padej vodsaď!
Osočil se na tebe barman, když jsi vstoupil do baru. Nechápeš, stejně jako asi většina baru, co s ním je. Lovců tady bylo více než dost, a dovnitř kolem tebe dokonce prošli dva další, jen co si tě změřili pohledem a ušklíbli se nad tebou.
Neslyšels? Padej vodsaď, nejseš tady vítanej!
Zdůraznil ještě jednou, a to už se po tobě začali koukat hosti, hlavně ti těžce ozbrojeni a kontrolovat pozici jejich zbraně.
V tom tě něčí ruka chytla za zadní část krunýře, a rychlým zhoupnutím tě vyvedla na ulici Corellie, před dveře kantýny "U Jednooké Banthy", což ti sice připadalo jako ten nejblbější název pro bar, nicméně dalo se tam najít nejvíce práce a informací.
Venku na Corellii hustě pršelo a po cestě se valili proudy vody. Byla tma a jenom pouliční osvětlení a neonové nápisy osvětlovali cestu. Ohlédl jsi se po člověku, který tě vytáhl ven a tam stála postarší žena. Byla ve světlém rouchu, a bylo jí určitě přes 50 let. Její vnady byly více než skryté a vlasy více než řídké. Nicméně měla velice příjemný a ukliďňující úsměv - a světelný meč u pasu.
Myslím, že by jste měl jít se mnou.
Natáhne žena ruku k připravenému speederu.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Tak Coruscant nebo Correlia?

Na barmanova slova nijak nereaguju, jen se pod helmou začnu usmívat.
Idiot, co proti mě má? No jo.... On má slova a já svoje hračky.
Stisknu svou EE3 a zvažuji jít dál si sednout, ale najednou mě něco vytáhne ven z baru.
Ať je to, kdo chce.... tak či tak toho bude litovat.
Letmo si prohlédnu údajného nepřítele.
Cože meč? Vždyť Jediové byli vybyti, jejich řád vymřel. Možná bych dostal i odměnu.
Dobře... Odpovím a následuji "osobu" ke speederu.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Tak Coruscant nebo Correlia?

Oba nastoupíte dozadu, kde vám řidič otevře dveře a hned se vydáte na cestu městem.
Nebudeme si kazit projížďku městem. Bez otázek prosím, až budeme na místě, všechno vám vysvětlím.
Uštědří ti úsměv, načež se otočí k okénku na své straně a celou cestu, až k menší budově, pozoruje okolí.
Budova je vtipně nastrčená mezi dva mrakodrapy, a působí opravdu titěrným dojmem.
Poté co ti řidič opět otevře dveře, tě k budové vede jedijka. Otevře dveře, pobídne tě, ať vejdeš dovnitř. Podrží ti dveře a vevnitř za váma obouma zabouchne a zamče.
Jmenuji se Tine Queles.
Podala ti zdvořile ruku a naklonila hlavu dostrany.
Nejdříve si dovolím položit otázku. Máte blíže k Imperiálům nebo Rebelům?
Mezi mluvením tě dovedla do malé místnůstky, kde ti nalila čaje.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Asi Correlia

Zlomek vteřiny váhám, jestli mám jedijce říct své jméno.
Mě můžete říkat Braco.
Doufám, že jenom nevyhodím čas a něco mi z toho kápne.
Co odpovědět....

Podívám se na čaj a pak zase na jedijku.
No.... znáte to, my lovci odměn.... pracujeme pro toho kdo nám dá víc, ale na tohle vy se neptáte, chcete znát můj postoj na současnou věc.
Zvážím sundání helmy, ale zatím si ji pro jistotu nechám na hlavě.
Většinou se snažím zůstat nestraný, ale vždycky to nejde...
Impérium, poté co kanc..Imperátor Palpatine oficiálně oznámil zradu jediů... vás a vyhlásil Impérium, jsem tomu moc nevěřil, jediové sloužili republice tisíce let... a najednou ji zradí... to se mi moc nezdálo, ale kdo ví jak to vlastně bylo.
Na druhou stranu Rebelové, chtějí svrhnout Palpatina a znovunastolit republiku... já osobně si nemyslím, že se jim to povede, ale více méně jsem tomuto názoru nakloněn.
Takže mám jaksi blíže k Rebelům, ale moc ne.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Určitě Corellia

Pokud máte i o kousíček blíže k Rebelům, pane Braco, než k Imperiu, jste člověk kterého potřebujem.
Upila ze svého šálku čaje a vytáhla odněkud z podstolu datapad, který položila před tebe. Poblikával na ní nějáký text.
Víte, když se nám osvědčíte, mohl by jste, pane Braco, dostat mocného spojence a pravidelně tučné částky na váš účet. Víte...jen se nám musíte prokázat, že jste více přkloněn k Rebelům, popravdě řečeno, musel by jste prokázat, že Imperium přímo nesnášíte, a takový postoj by k vám anopak i Imperium určitě zaujalo. Záleží na vás, jak to cítíte a jak moc se chcete stát součástí historie.
Odmlčí se, vyčkává na tvojí odpověd.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Takže Corellia

Položím na stůl EE-3 a posléze i helmu.
Ber, neber, ber, neber, ber, neber.... neber.
Napiju se svého čaje a zahledím se do stolu.
Takže.....já to beru. Co musím udělat, abych se vám prokázal?
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Corellia

Takže přejdeme hned k misi, pane Braco.
Odmlčí se, ale né na moc dlouho, jen tak dlouho, aby si v hlavě urovnala další řeč a stihla se napít čaje, který si, než jsi se rozhodl, dolila.
Bude to celkem jednoduché, tedy pokud se vám nepřičí kropit velký dav. Nebudou tam žádní civilisté. Pouze vysocí důstojníci a řadoví vojáci. Ale bezezbraně, pane Braco, bezezbraně, tudiž to budete mít lehčí. Je jisté, že pošlou posily, spoustu posil, ale náš unikový plán by měl fungovat. Tedy shrnu vám to. Dostaneme vás do jedné menší Imperiální základny, vy tam zabijete všechno živé a pak vás vyzvedneme. Bude vás pět, ve vedlejší místnosti...ukáže na malé dveře...na vás čeká zbytek týmu a váš nový velitel. Tam se dozvíte všechno ostatní, co vás zajímá.
Dořkla so měla na srdci a poslala tě ke zbytku týmu.
Tam čekali opravdu čtyři chlapy, měli na sobě poměrně novou zelenou uniformu, ovšem né zbroj. Zbraně u sebe také neměli.
Zdar, já sem Tavish.
Podá tu ruku velitel skupiny.
Tohle je Paesant...ukáže na jediného plešatého chlápka v místnosti...tady stojí Butch...ukáže na týpka, který má přes ústa černou masku s nakreslenou spodní čelistí lebky...a nakonec tady je Robot...ukáže na posledního...Ty budeš Braco. Pokud máš nějáké otázky ohledně mise, zeptej se teď. Co se týče výzbroje, těžký opakovačky jsou támhle ve vitríně, spolu s dalšíma zbraněma.
Virína je vskutku úchvatná, protože tam je snad většina znýmách zbraní, jak střelných, tak chladných.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Corellia

Vezmu si EE-3, hodím si její pás přez ramena, abych ji nemusel držet, do levé ruky vezmu helmu a vejdu do druhé místnosti, kde se seznámím se zbytkem týmu.
Po představení se podívám co obsahuje vitrýna.
Já opakovače nerad, jsou těžký a já toho na sobě mám dost, snad si vezmu jenom tohohle prcka.
Dořeknu a vytáhnu si DH-17 karabinu.
Dále by mě zajímalo, jak nás hodláte propašovat na tu základnu a jestli počítáte s nějakými automatickými obranami. A doufám že berete i nějaký výbušniny, kdyby se to podělalo a posily by přišly moc rychle. Tak abysme tu základnu aspoň vyhodili do vzduchu.
Mezi tím co mluvím so do zbroje doplním čtyři raketky do raketometu ve zbroji. Taky si vezmu dva granáty.
Tak co? Kdy vyrážíme, už se nemůžu dočkat.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Corellia

Propašujeme nás jednoduše. Budeme si hrát na vojáky. Ti tam dojdou chvilku před zbytkem osazenstva, a nebude problém si s sebou vzít zbraň. Pak to bude chtít večer. Když se něco pokazí, máme plán B. A to sou právě ty výbušniny. Tahle základna má sice docela malý, ale zato plný sklad munice. Dáme tam nálož, a když budou problémy, tak odlákáme pozornost. Zbraňe si teda přineseme s sebou. Sledovali jsme základnu jistou dobu a kontroly jsou opravdu triviální. Každý si s sebou ponese zbraň, munici a důstojnický oblek. Utečeme totiž společně s evakuačníma silama. Bude tam zmatek, takže by to nemělo být těžký. Loď vyzvedne důstojníky, my se k nim přidáme, Butch umí lítat, tak převezme pilotáž, my se postáráme o zbytek důstojníků, a přistaneme na naší základně. To už ale předbíhm, Jediný cíl je postřílet všechno živé. Pak se odtamtaď dostat. Jak prosté. Vyrážíme hned.
Vysvětlí ti velitel, a hodí vám stormtrooperské a důstojnické uniformy.
Přece se ale jenom snažte vypadat trochu Imperiálně, to že sou tam malý kontroly neznamená, že vás tam nechaji dělat bůh ví co. Budu na vás čekat támhle v lodi.
Nasadí si poslední část zbroje - přilbu, a odešel vstříc imperiálnímu transportéru...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Corellia

Sundám si svoje brnění, ikdyž nerad a nasadím si na sebe to stormtrooperské.
Moje brněníčko, chudáček bude tak samo.
Potom si vezmu EE-3ku a DH-17ku, WESTARY si dám do důstojnické uniformy, kterou opatrně vezmu a odejdu k transportéru.
A já se těšil, že jich aspoň pár zapálím plamenometem.
Naposledy upravil(a) Gnost Kohn dne 05.2.2010 15:50:02, celkem upraveno 1 x.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Corellia

Nezdržujme to. Letíme!
Zakřičí velitel vstříc pilotovy a vy se zvednete z provizorní základny. Letíte hodně dlouho, snad až na druhou polovinu planety a členi týmu si čas krátí čištěním svých věcí, ale na konec přejdou ke společenské hře. Vypadá to na karetní hru pro dva, neboť právě tak se rozdělí. Bohužel na tebe místo už nezbylo.
Sorry chlapče, při cestě zpátky ti nechám místo.
Mrkne tvým směrem velitel a už mastí karty. Po několika hodinách cesty tým rychle posbírá karty, když vás pilot obeznámí, že jste na místě. Tým si opět nasadí přilby, které si sundali když se cesta prodlužovala a vzali svoje zbraně. Váš velitel nebyl velitel jenom téhle akce, ale oranžové nárameníky naznačovali, že bude vašim velitelem i v přestrojení.
Jakmile jste všichni vystoupili z transportéru, velitel zaskočil za vojákem u vchodu do základny. Ta byla malá, ale za to pěkně udržovaná a čistá. Kolem bylo rušno a přípravy byly v plném proudu.
Pohněte sebou.
Křikl na vás velitel, když vyřídil na "vrátnici" vše co potřeboval a vešli jste dovnitř. Chodby byly stejně sterilní jako venek základny. Žádné ozdoby.
Braco, ty se od nás odpojíš na začátku. Komlink máš, udržuj se s náma v kontaktu. Zajdeš položit nálože do toho muničáku. Než přijdou všichni, máme ještě víc času než potřebujeme. Podívej se do tohohle plánu...muničák je tady, budeš muset projít přes hlavní sál, pak touhle servisní chodbou, vezmeš to přes kuchyni a pak je tady jedna hlídka. Většinou dva vojáci. S těma to nějak umluv, obejdi je nebo je zabij. Přes sklad a zahrady by to neměl být problém a jediná větší budova je sklad munice. Kod ke dveřím je 943687. Polož nálože a vrať se. Pak to rozjedem. Hodně štěstí.
Poplácá tě po ramenu a ukáže ti cestu, ale před hlavním sálem tě zastaví strážný.
Co tady hledáš vojáku?
Promluví na tebe, a v přilbě se ti ozve hlas velitele Tavishe, který slyšíš díky tlumení pouze ty.
Klídek. Ale neměl tam být. Něco se změnilo...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Corellia

To že mě hned na začátku zastaví strážný mě neobveselí a ani to že se něco změnilo.
Mám nařízenou obchůzku.
Odpovím vojákovi a modlím se, aby si informani neověřil.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Corellia

Hmm. Možný to je. Dobře, pokračuj vojáku.
Otevře ti dveře do hlavního sálu, kterým taky projdeš. Na pozorování okolí není čas a tak to vezmeš přímo přes chodbu a kuchyni, jak jsi měl. Ale tam je další problém.
Hej, brzdi kámo. Sem nesmíš, tak se otoč a běž pochodovat jinam!
Strčí do tebe rukou poměrně ošklivý ale hlavně mastný a tlustý kuchař. Na obličeji se mu objeví ještě ošklivější pohled.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Corellia


Ale já mám nařízeno tudy jít, opravdu jenom rychle proběhnu.
Mysli na peníze, hromady peněz. Štěstí že tady nebudu muset dlouho. Vypadá to že je tak tupej jak vypadá, doufám že mě nebude nutit to oběhnout.
Čekám na kuchařovu odpověď a raději ani nemyslím na to co mě potká dál.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Corellia

Jo jasně, tak proběhni jinudy! No co čumíš?
Utře si své matné prsty do zástěry a jen tak mimochodem, co ty tma stojíš, pravačkou flambuje nějákou zeleninu na pánvi.
Tohle je kuchyň, hygiena a další blbosti. Sem prostě nesmí kdejakej špinavej bůhvíco!
Odplivne si opovrženě na zem, tvým směrem.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“