Trénink pro uživatele Vooj-tae

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Potan

Trénink pro uživatele Vooj-tae

Příspěvek od Potan »

Devaronia-kancelář
V klidu si seděl ve své kanceláři a z okna koukal na svou malou soukromou armádu. U kochání tě vyrazil tvůj pobočník Galdorn .
Pane, naše armáda je připravená k utoku.Co bude náš první cíl?

Vooj-tae

Příspěvek od Vooj-tae »

Devaron, sídlo Vooj-tae trade and transport corporation (VTTC)

Vooj-tae: Ať se nalodí do našich transportů, a sežeňte jim nějaké nenápadné ID, nechci kontrolu Novorepublikovejch hlídek. Poletíme se představit na Corellii. uvidíme jak se to bude místním organizacím líbit nahlas jsme se zasmál.
kolik máme mužů, Galdrone?

Potan

Příspěvek od Potan »

Devaron-sídlo VTTC
Asi 500 můžů ale není to na utok na COrelii trochu málo?

Vooj-tae

Příspěvek od Vooj-tae »

Devaronia, sídlo VTTC

Myslel jsem si, že jsi chytřejší, Galdorne. Nechci obsadit Corelii, říkal jsem, že se chci představit. Chci převzít kontrolu nad Corelliansko Devaronianskou trasou, říct jim, aby přerušili dohody s jinými organizacemi na Devaronii a obchodovali jen se mnou. Ty muže beru sebou, kdyby se jim to nelíbilo.
Ďábelsky jsem se usmál.
asi se to nebude líbit ani místním organizacím. Ale časem si je podmaním všechny.
Galdorne? Nechte tu 200 mužů, kdyby se to místním organizacím nelíbilo, a zbytek naloďte do 3 velkých transportů. A sežeňte jim už sakra to falešný ID, třeba že vezeme hnojiva nebo cokoliv.
Už se to chystá. Ještě pořád bych to mohl zastavit, ale proč? Po tomhle jsem vždycky toužil Zvednu se a jdu se převléknout, cestou řeknu Canthanovi, aby připravil mou jachtu.

Potan

Příspěvek od Potan »

Devaron-sídlo VTTC
Rozkaz pane,provedu a pak Galdaron odešel splnit rozkazy
Vojáci se nalodily a ty ses na můstku největší lodě ase setkal s Galdaronem
Lod-můstek
300 vojků,100 v jedné lodi.Podle papírů vezeme brambory na Corellii. Můžeme vyrazit pane? a vysvětlil byste my náš plán trochu podrobněji?

Vooj-tae

Příspěvek od Vooj-tae »

Můstek

S radostí, ale svoláme všechny pobočníky.
Otočím se a zavolám si kapitána. Okamžitě pošlete pro Davina, měl by mít zrovna po schůzce s guvernérem. A chci holospojení s Thrakem, dělá zrovna na něčem na Aleenu
Otočím se zpět k Galdaronovi: Tak, budeme snad všichni. Musím toho spoustu říct. Až přijede Davin, můžeme vyrazit. Budu u sebe mít komlink, až dorazí, zavolejte mi
Odešel jsem do své kajuty, trochu si odpočinout. Komlink jsem položil na stůl.[/i]

Potan

Příspěvek od Potan »

kajuta
Halé pane,tady Galdaron,Davin již přišel

Vooj-tae

Příspěvek od Vooj-tae »

Probere mě komlink. Vstanu a odpovím.
Rozumím, Ať se všichni přemístí do jednací místnosti. A ať se spojí s Thrakem. Za chvíli jsem tam. Řekni kapitánovi, že můžeme vzlétnout.
Nečekám na odpověď, stejně bude kladná. Odejdu z kajuty a zamířím do jednací místnosti. Vidím, že už jsou všichni na svých místech a že místo jednoho křesla stojí holografický Thrak v životní velikosti. Posadím se a začnu:
Vítám vás. Dnešek je ten den, na který jsme se ty dny po boku připravovali. Až za pár dní přiletíme do Corelie, už nás budou očekávat bossové tamního podsvětí. Poslal jsem jim zprávu o našich nabídkách a o čase našeho příjezdu. Byli by hloupí, kdyby si nás neposlechli. A nestálo by je to jen dobré spojenectví, ale také by si udělali mocného nepřítele. Nakonec by jsme si je stejně podmanili. V to věřím.

Potan

Příspěvek od Potan »

Můstek
Najednou se celá lod otřásla.
Kapitán lodě oznámil Utočí na nás cizí lodě. vysílají nám rádiový signál,mám ho příjmout ?

Vooj-tae

Příspěvek od Vooj-tae »

Můstek
sakra, já věděl, že budou problémy...
Ano, přijměte ho. Ohlaste se jako ta nákl. loď co máme na ID. Nestřílejte, štíty na maximum
kdo to ksakru je?

Potan

Příspěvek od Potan »

Můstek
S mikrofonu se ozvalo
Jmenuji se Nek Lor a jsem nový vůdce Corelliánského podsvětí. Ted je Corellie moje a vám doporučuji se ihned stáhnout nebo vás zničíme
Pak spojení utichlo

Vooj-tae

Příspěvek od Vooj-tae »

Můstek

Spojte se s nimi!! Jak se o nás sakra dozvěděli?
Tady Vooj-tae, nový vůdce Devaronianského podsvětí. Nejsme zde abychom vám brali Corellii, jen vám chceme nabídnout pro vás velice výhodné spojenectví. 50% zisku z Devaroniansko-Corellianské trati bude vaše a nemusíte při tom hnout ani prstem... K tomu nabízíme 10% provize z našich Devaronianských průmyslových podniků. Zvažte tudle nabídku. Na kapitána: Začněte vypočítávat skok do hyperprostoru. Kdyby zaútočili, úhybné manévry.

Potan

Příspěvek od Potan »

Můstek
Chceme 80% procent s trati a 30 % provizí.

Vooj-tae

Příspěvek od Vooj-tae »

Můstek
Dobrá, to bereme. Ale rádi bychom to probrali na zemi. Můžete nás eskortovat na Corelii.
K posádce: Vypněte štíty a následujte jejich lodě. Pošlete zprávu na Devaronii, že vše probíhá podle plánu. Ať se Thrak po svém návratu sejde s vedením Grahulské průmyslové a Devaronianských soukromých dolů a sdělí jim, že nyní jsou pod naší ochranou, pokud nám budou platit 20% svých zisků a pokud budou využívat našich transportů pro export. Jestli nebudou souhlasit, ať veme svých 200 mužů do útočných člunů a srovná jim pár komplexů se zemí. Nemají nic, čím by se bránili.
Poté zajdu za velitelem vojáků a sdělím mu, ať se po vylodění připraví na můj povel převzít kontrolu nad budovou místní ortganizace.

Potan

Příspěvek od Potan »

Můstek
Pokud chcete na corelleii tak jen 20 mužů a ti se nalodí na naši lod. Myslíte si že jsem tak blblí a pustíme vás na Corlellii?
Ozvalo se s mikrofonu

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“