Trénink pro uživatele Vooj-tae

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Vooj-tae

Příspěvek od Vooj-tae »

*pro Potana: Nerad ti kazim radost, ale žádná hyperprostorová rušička neexistuje a pokud nás nezachytili tažnym paprskem, a to by byla rána, to bych věděl, tak libovolnej okamžitej skok kamkoli nám musel vyjít...

Potan

Příspěvek od Potan »

-------------
Co já vím :wink: :wink: a že toho je :lol: :lol: tak imérium vymyslely zařízení které lodím zabranovalo skok do hyperprostoru :wink:

Vooj-tae

Příspěvek od Vooj-tae »

*kam moje rozsáhlý znalosti sahaj tak Chissové ukradli pod Thrawnovym velenim Vagaariům věc, která produkovala gravitační pole tak silný, že tahalo lodi z hyperprostoru a bránilo jim to se tam vrátit. Thrawn ho dokázal zabudovat do lodi, a poté v Imperiálních službách to předal Impériu. Tý lodi se řiká jestli se nepletu Interdikční křižník. A ten tam neni, tos nepsal. Ale jestli ti to udělá radost tak řekni, že za SD(byl to Victory nebo Imperial?) byl Interdikční křižník a pak to půjde...

Potan

Příspěvek od Potan »

------
Imperial :wink: a třeba maj na rušení hyperprostoru nějakej prototyp co by se jim pak dal ukrást :wink: jinak stejná situace jako předtím ;)

Vooj-tae

Příspěvek od Vooj-tae »

*Maj? Kdo má? Impérium už neexistuje a Nová republika by na mě neútočila bez oznámení, a už vůbec ne s ISD... A pochybuju že na Corelii má někdo ISD... Teďka tý situaci teda vůbec nerozumim :evil:

Potan

Příspěvek od Potan »

----------------
Impérium existuje :wink: :wink: ještě ano :wink: ale co na tý situaci necháoeč?
Jinak jsi v této situaci :wink:
--------------------------------
Můstek
Panne onno to nejde. Nenechají nás skočit. Musejí tu někde mýt rušičku pak se ozvala rána Jsme bez štítů

Vooj-tae

Příspěvek od Vooj-tae »

* Co sem koukal na timeline, tak sem u útoku Vongů, a to už z Impéria nezbylo vůbec nic, a možná že i jo, ale ne v jádře u Corelie.

Potan

Příspěvek od Potan »

-----------------------------
Během invaze Vongů bylo impérium ještě dost velký :wink:
Co bys nechtěl s Timeline kterej dělal jeden s jejich nejlepších vůdců :lol: :lol: :lol: :lol:
Jinak, používám to nerad ale PJ má vždy pravdu :wink: .
TAk přestanme tlachat a začněme znovu hrát, mám to promyšlený :wink:

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“