Trénik pro uživatele Wade Fox

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Fox

Příspěvek od Fox »

Yavin IV-Jídelna

Chvíli sem koukal na mistra pak mi oči zavadili o blaster a pak se oči vrátili k mistrovi. Takže sem padawan. Moje cesta začíná. Mockrát děkuji mistře. Hluboce sem se uklonil.

Potan

Příspěvek od Potan »

Yavin IV-Jídelna
Nemáš zač děkovat padawane. Jsem rád že jsis vybral dobrou stranu síly. V řadách sithů,by jsi byl mocný nepřítel. Tohle bylo pro dnešek vše. Tímto máš dovolen volný přístup po chrámu kromě katakomb ale akademii radši neopouštěj. Venku jsou věci které si ani nedovedeš představit. Dneska máš volný den, užívej si to

Fox

Příspěvek od Fox »

Yavin IV

Ještě sem si dal něco k snědku na posilněnou a šel sem prozkoumat akademii. Chodil sem sem a tam a potkával různé padawany s jejich mistry nebo bez nich. Toulali se jako já a nevěděli co by. Zrovna sem šel kolem soubojové místnosti. Zastavil sem se. No mohl bych trošku trénovat. Vešel sem dovnitř nikdo tam nebyl a tak sem začal. Nejdříve boj s mečem později bez něj. Ani nevim jak dlouho sem cvičil. Najednou sem něco pocítil. Někdo de. Podíval sem se směrem ke vchodu a tam stála nějaká padawanka. Podíval sem se na ní. Byla člověk. Zdravim. Řekl sem a mávnul sem na ní.

---------------------------

Já vim že nemám hrád za jiné postavy ale tohle neni tak uplně hraní. Jen sem řek že tam přišla ale jestli to vadí tak já příspěvek změnim.

Potan

Příspěvek od Potan »

Yavin IV- soubojové místnost
Koukám že trénuješ, nechceš si zabojovat semnou?

Fox

Příspěvek od Fox »

Yavin IV- soubojové místnost

Usmála se. Její dlouhé hnědé vlasy se vlnily když se usmívala. Uviděl sem v jejích hnědých očích jiskru radosti. Nejspíš bude veselá. A to stále. Usmál sem se na ní taky. Je moc hezká. Cože ne ne ne sem jedi na to jenom musím myslet. Odkašlal sem si. Ale proč ne budu rád když si zabojujeme. Ale je slušnost se nejdříve představit. Já se jmenuji Wade Fox. Usmál sem se na ní a čekal odpověď.

Potan

Příspěvek od Potan »

Yavin IV- soubojové místnost
Mé jméno je Jaina Solo. Tak zabojujeme si? nebo si budeme jen tak povídat

Fox

Příspěvek od Fox »

Yavin IV- soubojové místnost

Jaina Solo hmmm Ale jistě že si zabojujeme přece nenechám dámu čekat. Zasmál sem se a sáhnul po světelném meči. Pak následovalo zabzučení energie která začala silně proudit krystalem a mou tvář ozářilo zelené světlo. Takže až budeš připravena stačí říct. Usmál sem se na ní z poza meče.

------------------------
V jakym je tenhle příběh v období od bitvi o Yavin?

Potan

Příspěvek od Potan »

Yavin IV- soubojové místnost
Můžeme začít a že jsem žena, neznamená že mně máš šetřit
Pak zapla svůj meč a vyčkávala na tvůj utok.
----------
Neboj :wink: Vongů se dočkáš :D :D

Fox

Příspěvek od Fox »

Yavin IV- soubojové místnost

Jak žádáš šetřit tě nebudu. Podíval sem se na ní. Ale já zase žádám abys zaútočila první. Dívky mají přednost. Opět můj zrak spočinul v jejích očích. Vytlačil sem všechny myšlenky z hlavy a čekal na útok. Stál sem v obrané pozici.

Potan

Příspěvek od Potan »

Yavin IV- soubojové místnost
Bud gentlmen a zautoč první

Fox

Příspěvek od Fox »

Yavin IV- soubojové místnost

To by sme se tady taky mohly celou dobu dohadovat kdo bude útočit první. Postavil sem se do útočné pozice. Dobře. Chceš souboj i ze silou nebo jen s meči?

Potan

Příspěvek od Potan »

Yavin IV- soubojové místnost
Souboj pouze mečem

Fox

Příspěvek od Fox »

Yavin IV- soubojové místnost

Výborně mé oblíbené. Připravena? Začínáme. Nastavil sem na meči nejnižší výkon. A rozeběh nul se proti padawance. Když sem byl od ní ani ne 3 kroky skočil sem na kolena. Po kterých mi to sklouzlo až k ní a vší silnou sem jí udeřil mečem.

Potan

Příspěvek od Potan »

Yavin IV- soubojové místnost
Tvůj utok vykryla a sama na tebe začala utočit dokud si byl v této nevýhodné pozici

Fox

Příspěvek od Fox »

Yavin IV- soubojové místnost

Toto sem očekával. Meč sem držel v obrané pozici a vykrýval její rány jakmile přestane utočit rychle se postavim do utočného postoje a začnu utočit. Útok střídá útok. Rychle a svižně utočim.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“