Trénik pro uživatele Wade Fox

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Potan

Příspěvek od Potan »

Yavin IV- soubojové místnost
Oba dva si navzájem vykrýváte své utoky. Souboj nikam nespěje

Fox

Příspěvek od Fox »

Yavin IV- soubojové místnost

Tohle nemá konce to by sme tu taky mohly skončit celý den. Když sem vykryl její další ránu opět sem se zahleděl do jejích očích. Ne že by mi to vadilo. Klidně tu zůstanu celej dej. Další útok sem vykryl a ona další dva moje. No ale vzdávat se nebudu skusim jí porazit teď neni čas trávit tu sní celej den. Opět útok z její strany. Jakmile polevila udělal sem rychlé kroky vzad následně sem se odrazil a vyskočil.Když sem byl nad ní tak sem se ve vzduchu přetočil hlavou dolů a seknul po ní opět sem se přetočil zpět dopadl za ní na nohy a seknul sem po její nechráněné části vší silou.

Potan

Příspěvek od Potan »

Yavin IV- soubojové místnost
utok se skroro ale v tom so m,ístnost přišel nějaký padawan.
Co tu děláte? Máme se rychle dostavyt před chrám.

Fox

Příspěvek od Fox »

Yavin IV- soubojové místnost

A sakra zrovna teď. Díky hned jsme tam. Podíval sem se na dívku. Je tak klidná a vyrovnaná. Usmála se na mě. Takže? Jdeme. Ukázal sem jí rukou ať de napřed.

Yavin IV

Celou cestu ven sem zní nemohl spustit oči. Už sme se dostaly až k východu. Vyšel sem ven kde stály v řadě padawani Jaina se šla postavit na konec řady. Postavil sem se vedle ní a čekal co se bude dít.

Potan

Příspěvek od Potan »

Yavin IV
Před chrámem stály sezaření padawani a před nimy mistři.
První začal mistr Katarn NA okrajích republiky se objevyly neznámá rasa známá jako Yozhun Vongové. Jelikož ukol jediu byl a je chránit mír a pořádek v galaxii budete i vy rozděleni do skupin.Do mojí skupiny půjdou ti kdo se chtějí učastnit týlových a záškodnických misí.
Pak spustil mistr Durron Do mojí skupiny vezmu jen několik jedinců, mám podmínku že musí umět dobře bojovat
Ještu ty byl Wedge Antilles Vým že nejsem jedi ale přiletěl sem na kademii protože vým že mezi vámy je několik dobrých pilotů.
Pak začaly padawani chodit k mistrům do skupin. Viděl jsi že Jaina šla za Wedgem k pilotů.

Fox

Příspěvek od Fox »

Yavin IV

Už zbývalo jen pár padawanů kteří se rozhodovaly kam se přidají. Jaina stála mezi dalšími piloty a koukala na zbylé padawany. Nevim ke komu se mám připojit. Jaina šla k pilotům že bych šel taky? Pilotovat umim o to nejde. Ale nejspíš bych raději bojoval. Chci se stát Jedim, ale jakou cestou se mám dát? Jaina se na mě koukla a usmála. Skoro se neznáme nemůžu jít k pilotům jen proto že je tam ona. Kouknul sem se jí do očí a ona do mých. Opět se usmála a kývla. Že by pochopila na co myslím? Kývnul sem na ní a usmál se. Pak sem se dal do kroku. Pomalu sem šel k mistru Durronu. Zbývající padawani se rozdělili. Než Jaina zmizí mohl bych se sní ještě rozloučit. Dělám jako bych jí znal dlouho ale znám jí jen okamžik. Ale přesto bych se rozloučil.

Potan

Příspěvek od Potan »

Yavin IV
Mistr Durron se na tebe podíval Ty jsi tu už jen pár dní a už chceš jít ke mně do skupiny? No nemám čas tě skošet tak tě beru ale být tebou promluvím si ještě s mistrem Katarnem, on tě cvičil atk by ti měl přidělit mistra.
Neboj Kype,já si s ním popovídám otočil ses a za sebou uviděla katarna Je my líto že jsi nemohl dokončit svůj výcvik ale Vongové nepočkají. Tvůj mistr bude Valangi Pleskil, je to to Twielka. Je to dobrá bojovnice a řekl sem ji at tě průbežně učí manipulaci se silou.Necht tě provází síla já už musím jít. Zbytek ti objasní ona a nebo Durron
pak mistr odešel. Kypp za něj pokračovalTakže objasním ti zbytek, tvá nová mistyně na tebe již čeká v transportu, tak už běž at nečeká.
-------------------
Zbytek bude pokračovat v tvé nové misi :wink: :wink:
Tímto ukončuji tvůj výcvik
LOCK

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“