Trénik pro uživatele Wade Fox

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Potan

Příspěvek od Potan »

Yavin IV-knihovna
To je jedno, důležité je že si ho dokázal sestavit. že tě otec naučil s ním bojovat už sem vyděl ale umíš ho i opravit,nebo vylepšit?

Fox

Příspěvek od Fox »

Yavin IV-knihovna

Jistě že si ho dokážu vylepšit. Už je o něco vylepšen samozřejmě to něni žádná převratná novinka ale líbí se mi to. Můj meč je více krystalový takže mohu délku čepele regulovat.

Potan

Příspěvek od Potan »

Yavin IV-knihovna
No vrat me se k tvému testu.Mohl bys my říct co výš o Yavinu?Pak už si můžeš jít zase odpočinout. Tedy až do zítřka
-------------
Odepíšu ti až zítra ;) Už jdu spát :) už mi to nemyslí :D

Fox

Příspěvek od Fox »

Yavin IV-knihovna

Takže je tu akademie to vim určitě a dříve ještě před akademií tu byla základna Aliance. Poškrábal sem se na hlavě. A jéje tak teď mě dostal. O tomhle nevim nic krom toho že je tu všude prales. No a to je asi tak vše co vim o Yavin IV. Ovšem zdá se mi možná i cítím že zde proudí silná síla. Zavřel sem oči a chvíli se tim nechal pohltit. Pak sem je rychle otevřel a vzpoměl si na mistra. Promiňte mistře ale víc toho nevim. A taky už mám docela hlad nejedl sem věčnost. Podíval sem se na Katarna a zakručelo mi v břiše celkem nahlas že to musel slyšet i on.

Potan

Příspěvek od Potan »

Yavin IV-knihovna
To je vše co o Yavinu výš? A neříká ti něco jméno Exar Kun a nebo Hvězda smrti? I oni jsou v historii Yavinu hodně důležití

Fox

Příspěvek od Fox »

Yavin IV-knihovna


Exar Kun byl Jedi kterému se zjevil duch Marka Ragnos a zlákal ho na temnou stranu síly. Exar Kun potom bojoval v mnoha válkách a na temnou stranu přesvědčil i mocného Jedie který se jmenoval Ulic Quel-Droma. Společně pak naverbovali armádu Krathů a Mandalorianů a rozpoutali Sithské války které vedly skoro ke konci sithského řádu. V Sithských válkách zdatně válčil ale nakonec podlehl Darth Revanovi ve vzájemném souboji. Tělo Exar Kuna je pohřbeno na sithské planetě Korriban stejně jako několika ostatních temných pánů.
Přestože je tisíciletí mrtvý jeho duch si uchoval posmrtnou podobu. Když na Yavinu IV zřídil mistr Luke Skywalker svojí Akademii Jedi, asi 11 let po zničení první hvězdy smrti procitl duch Exara Kuna a převedl Skywalkerova žáka Kypa Durrona na temnou stranu síly a společně s ním uvedl mistra Skywalkera do stavu který byl velice blízký smrti. Durron se nakonec za pomoci Hana Sola z Kunova vlivu vymanil a Kunův duch byl zničen žáky mistra Skywalkera. Odmlčel sem se. Hvězda smrti? No Když na Yavin IV byla základna povstalců. Hvězda smrti se Yavin IV chystala zničit. Povstalci vyrukovali s veškerým arsenálem svých bojeschopných stíhaček se záměrem zničit slabé místo stanice. Které zničil mistr Skywalker což vedlo ke zničený celé Hvězdy smrti.

Potan

Příspěvek od Potan »

Yavin IV-knihovna
Tak pozor, Exara nezabil Revan, to je jen pomluva. Po pravdě se nevý kdo ho zabil ale Revan to enbyl.Ohledně Kuna mě ale spíš zajímalo to že zde sídlí jeho duch ale pro dnešek už toho bylo dost.Jdi si odpočinout

Fox

Příspěvek od Fox »

Yavin IV-knihovna


Děkuji mistře. Uklonil sem se a odešel. Cestou sem se stavil v jídelně abych něco slupnul a pokračoval až do svého pokoje.

Yavin IV-pokoj

V pokoji bylo prázdno nejspíš proto že sem toho moc nevlastnil. Samozřejmě až na mou krásnou loď. Vzpoměl sem si na svůj A-wing který se právě teď nacházel v hangáru. Vše co sem kdy vydělal sem utratil za loď a za mé drobné úpravy které sem na ní provedl. Usmál sem se. Posadil sem se na zem a začal meditovat. Kouzlo meditace mě naučil kdo jiný než můj otec. Narovnal sem záda a zavřel oči. V hlavě mi myšlenky chaoticky vířili. Pomalu se uklidňovali a nakonec se uklidnily naprosto. Pocítil sem neskonalý klid v duši. Najednou se mi zjevil obraz mého otce. Seděl s malým chlapcem na posteli a něco mu vyprávěl. Na to si pamatuji. To mi zrovna říkal čím byl dříve. Soustředil sem se dál. Ale myšlenka se vytratila. Najednou se objevila další. Mladý chlapec plný smutku stál v opuštěném domě a stékaly mu slzy po tváři. To bylo po tom co otec zemřel. Otevřel sem oči. V kterých se teď nacházel smutek. Můj otec. Už sem si vzpomněl konečně sem si vzpomněl na to co děl před pašeráctvím. Kdybych jen věděl kdo ho tenkrát zabil. Tak tak. Ne takhle myslet nemohu to by si otec nepřál. Naučil mě pravidla a těma se budu řídit. Budu Jedi jako byl můj otec. Postavil sem se a lehnul si na postel. Jedi používá sílu vždy k obraně ne nikdy k útoku. Zavřel sem oči a usnul.

Potan

Příspěvek od Potan »

Yavin IV-pokoj
Ráno na tebe čekal zase jiný padawan
V jídelně již na vás čekají

Fox

Příspěvek od Fox »

Yavin IV-pokoj

Dobře. Sebral sem meč vydal se do jídelny.


Yavin IV-Jídelna

Moc sem se neloudal a tak sem byl za chvíli na místě. Pomalu sem vstoupil dovnitř.

Potan

Příspěvek od Potan »

Yavin IV-Jídelna
V jídelně stály v řadě vedle sebe Padwany.Před nimy stál mistr Katarn a v ruce držel blaster
Jen pojd blíže Wade. V současné době nemáme v akademii nové místo pro padawany. A podá ti blaster
Pokud chceš být přijat, musíš si to místo udělat a to tak že nějakého současného padawana zastřelíš. Konej jak uznáš za vhodné pak si stoupl 2 kroky za tebe

Fox

Příspěvek od Fox »

Yavin IV-Jídelna

COŽE???? Ehm asi sem vám nerozuměl mistře.

Potan

Příspěvek od Potan »

Yavin IV-Jídelna
Chceš ly se stát padawanem musíš zastřelit jiného. Je to prosté.

Fox

Příspěvek od Fox »

Yavin IV-Jídelna

Podíval sem se na blaster a namířil ho na nejbližšího padawana. Chci být jedi jako byl můj otec. Najednou mi v hlavě zavířila vzpomínka na otcovo učení. Síla je vytvářena a podporována životem. Jedi chrání život. Zabíjení je špatné. Někdy je však nevyhnutelné zabít. Jedi smí zabíjet jen ve vlastní sebeobraně nebo při ochraně druhých. Smí zabít pokud je to nevyhnutelné k zachování existence dalšího života. Ale musí vždy vědět, že zabíjení je špatné. Pokud zabije, spáchá zločin proti Síle. Zatřásla se mi ruka. Ne.Otočil sem se na Katarna. Síla je vytvářena a podporována životem a Jedi život musí chránit. Hodil sem blaster na zem.

Potan

Příspěvek od Potan »

Yavin IV-Jídelna
Správně můj nový Padawane. Tohle byla poslední skouška. Je vydno že umíš bojovat ze světelným mečem,znalosti máš a jsi za každou cenu věrný světlé straně. Oficiálně jtě jmenuji padwanem

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“