Výcvik pro Ki(C-56 Defender)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Ki
Učedník
Učedník
Příspěvky: 136
Registrován: 27.8.2009 15:23:21
Bydliště: Malachor V,Trayus academy

Příspěvek od Ki »

Vesmír,fregata Obchodní federace

Proč se namáhat svářením?
Zeptal jsem se sám sebe a zapnul jetpack.Líným tempem jsem letěl k přetlakové výusti,kde byl jeden z mých bratrů.
Doufám,že vím,co dělám.
Zapnul jsem si komlink v helmě.
Jo,taky se divím,že nás nechtěj dostat se dovnitř.
Řeknul jsem na adresu mého bratra,který mě před chvílí zachránil před droidy.
Dělej,lez!Mám díru v brnění a v tomhle vakuu s ní nevydržim dlouho.
Doufám,že nás uvnitř nepřivítaj bojový superdroidi nebo droideky.
Zkontroloval jsem stav kyslíku a mé životní funkce.
Ti droidi nás asi nemaj moc rádi,že?

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vesmír, Fregata Federace:
Když jsi se dostal k přetlakové komoře, tak ti kontrolky ukazovaly něco pod třicet procent. Tvůj bratr po tvém informování, že jsi na tom hodně nízko s sebou hodil a za chvíli již za vámi uzavřel přetlakové dveře a začal spouštět vyrovnávací proces. Akorát včas - zbývalo ti nějakých dvacet procent a kyslík se ti už dýchal docela ztěžka.
Přece jsi nečekal, že nás nechají přistát v hangáru a počkají až se vylodíme ? Tohle je ostré bojové cvičení a vše je nastavené tak, aby jsme to neudělali. Ale teď se připrav, jdu otevřít druhé dveře a mohli by tam na nás čekat.
pronese tvůj kolega a poklekne u ovládání připraven vystřelit. Rychle zmáčkne ovládání a hledí k otvírajícím se dveřím, ale nikdo tam na vás nečeká, takže můžete vystoupit do prázdné chodby.
Fajn, takže co navrhuješ, abychom udělali teď ?
zeptá se tvůj kolega a hlídá si pravou stranu chodbu, takže je k tobě natočený na půl zády.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Ki
Učedník
Učedník
Příspěvky: 136
Registrován: 27.8.2009 15:23:21
Bydliště: Malachor V,Trayus academy

Příspěvek od Ki »

Vesmír,Fregata Obchodní federace

Konečně uvnitř.
Ihned jsem si sundal helmu a nadýchal se vzduchu.Helma pro klona znamenala život,ale ten můj málem skončil.Po půl minutě jsem si helmu opět nasadil.
Díky.
Vytáhnul jsem blaster a detonátor.Blasterem jsem mířil do dveří a levou ruku jsem měl připravenou k hodu granátem.Zbytečně.V chodbě na nás žádný droid nečekal.
Asi bychom měli Gunraye poučit o tom,jak se vítaj hosti.
Vrátil jsem detonátor za opasek a přitisknul se k levé stěně chodby.
Ne,plán nemám.Ty doufám nějakej máš.
Stojím připraven.
Kde sakra ti plecháči jsou?

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vesmír, Fregata Federace:
Tvé natěšení na nějuaký střet z tebe přímo čiší, ale tvé skryté touhy zůstanou neuspokojeny, protože se k vám dle všeho žádní droidi zatím neblíží.
Spojíme se s velitelem, vlastně nám zadal, abychom se po nalodění shlukli zpět do jednotky, než budeme něco dalšího podnikat.
odpoví ti tvůj kolega a vidíš, jak instinktivně přiloží ruku k helmě, když se snaží otevřít komunikační kanál a navázat spojení s velitelem vašeho týmu.
Nemůžu navázat spojení, zkus to taky, doufám, že nás tu nerušej.
podotkne po chvilce a podívá se k tobě. Vyzkoušíš svou vysílačku, ale jediné co po otevření kanálu uslyšíš, je dráždivý šum. To tedy vypovídá o tom, že jste opravdu rušeni a nemůžete se nijak spojit s dalšími bratry nebo členy svého týmu. I přes helmu pocítíš tázavý výraz tvého kolegy naproti, jenž si patrně není jistý tím, co bude chtít v následujících chvílích dělat. I když informace o vašich hlavních úkolech jste již dostali v onom obecném brífingu, který vám byl puštěn cestou k této lodi.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Ki
Učedník
Učedník
Příspěvky: 136
Registrován: 27.8.2009 15:23:21
Bydliště: Malachor V,Trayus academy

Příspěvek od Ki »

Vesmír,fregata Obchodní federace

Takže rušit nám signál se plecháčům zachtělo?
Zasunul jsem blaster do pouzdra.Marně jsem se snažil vymyslet nějaký inteligentní plán.nic mě nenapadalo.
Máš plány tejhle lodě?
Snažil jsem se,aby můj hlas vyzněl jistě.
Úkol číslo jedna: spojit se s týmem,úkol číslo dva:snažit se cestu za zbytkem bratrů přežít,úkol číslo tři: udělat úkoly od kapitána,úkol číslo čtyři: bez problému se odsud dostat.
Zopakoval jsem si,proč tu vlastně jsme a co máme udělat.
Pokus se najít nějakej turbovýtah.Pak tu najdem nějakýho droida,ketrej nám ukáže cestu za zbytkem týmu.
Věděl jsem,že takové droidy CIS ještě nezačala vyrábět.
Nemyslim,že je tu tolik různejch cets,jak se do tejhle lodě dostat.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vesmír, Fregata Federace:
Při otázce na plány lodi se na tebe tvůj bratr podívá a ty si jenom můžeš domýšlet, jakou grimasu má právě ve tváři. Ale z ticha a upřímnosti pohledu se dalo vytušit, že to asi nebyla příjemná grimasa.
Obávám se, že nikdo z našich bratrů plány nemá, přecejenom jsme netušily nač přesně se chystáme. A turbovýtah se nedá přehlédnout, otázka je jestli půjdeme tudy, nebo tudy. Rozdělování se, je poslední věc, kterou by jsme měli udělat. Zvlášť, když rozkaz zněl spojit se s týmem.
utrousí trochu emočně bezbarvým tónem tvůj kolega a naznačí, že můžete jít doprava od přetlakové komory, nebo doleva. Obě chodby po chvilce zatáčí, takže nevidíte příliš daleko.
Já navrhuju něco jiného, co takhle jít touhle chodbou k nějakým dalším průlezům, kde by se mohly vyskytnou nějací další bratři ?
předloží tvůj bratr protinávrh a rozhlédne se do obou stan, aby zauvažoval, na kterou by vyrazil radši.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Ki
Učedník
Učedník
Příspěvky: 136
Registrován: 27.8.2009 15:23:21
Bydliště: Malachor V,Trayus academy

Příspěvek od Ki »

Vesmír,fregata Pbchodní federace

Vypadaj stejně.
Pomyslím si,když si z dálky prohlédnu obě chodby.nevěděl jsem,kterou se vydat.Vypadaly stejně a možná končily na stejném místě.
Kdyby alespoň z jednej z nich křičel rancor a z druhej na nás volala Bacara.pak by to bylo lehčí.
Vyslechnul jsem si plán mého bratra.Nepochopil jsem však z něj to nejpodstatnější.A to,kterou z chodeb se vydat.
Nemá cenu tu déle čekat.Musíme se spojit s týmeme.Ihned!
Pohotově jsem zareagoval a vydal se do chodby napravo.Možná mě vedl instinkt,možná jsem tudy zamířil z vlastní iniciativy.V naději,že se konečně dočkám plecháčů jsem śundal z ramene pušku a uvedl ji do provozu.Uvědomil jsem si,že jsem nepomyslel na jednu věc.A to sic,že tu droidi jsou,ale na B-1,ani HK-77 které mě přepadly ve vesmíru,nýbrž droideky a řezadroidi.
Doufejme,že má strejda Gunray zdravej rozum a nemá tu žádnou takovou potvoru.
Pokračoval jsem chdbou bez toho,abych se díval,kde je můj bratr.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Fregata Federace, Spodní patro:
Na prohlášení svého bratra se rozhodneš nijak nereagovat a náhodně vyrazíš do chodby napravo, nyní již se sundanou puškou a připraven na střet s droidy. Tvůj bratr tě chvilku pozoruje, pak si jenom povzdychne a vyrazí za tebou, minimálně do té doby, dokud se budeš držet jeho návrhu, na nějž jsi nereagoval.
Taky by jsi mohl něco říct ohledně toho, co chceš dělat.
zahudruje tvůj bratr, když spatříš dvojici HK-77ček, jak si to nerušeně míří k vám. Spatřili jste se navzájem a stejně tak začala i palba. Tvůj bratr se rychlým kotoulem dostal k druhé stěně(vzdálenější, než u které jste šli), odkud okamžitě vyslal dávku k jednomu z droidů, zatímco ty jsi z pokleku taky vypálil. Po první výměně se jedna z HK-77ček zklátila k zemi, zatímco druhý droid změnil pozici a vylovil od opasku granát a chystal se ho vrhnout přímo proti vám.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Ki
Učedník
Učedník
Příspěvky: 136
Registrován: 27.8.2009 15:23:21
Bydliště: Malachor V,Trayus academy

Příspěvek od Ki »

Fregata Obchodní federace,spodní patro

A k sithu!
řeknul jsem si v duchu,když se na nás vrhly HK-77čky.naštěstí se nám podařilo jednu sundat.Druhý droid však ukázal svou vynalézavost a chystal se po nás hodit granát.Hlavou mi bleskl nápad.
Miř na hlavu.
Po výstřelu bratra jsem se hodlal sklouznout k droidovi na chytnout padající granát.
Ne,příliš riskantní.
Jenže jiná šance nebyla.Alespoň já jsem si to myslel.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Fregata Federace, Spodní patro:
Rychle vyšleš instrukci ke svému bratrovi a vyčkáš pár vteřin, aby mohl vystřelit, než se rozhodneš sklouznout k droidovi. Tvůj bratr neváhá a rozhodne se řídit tvou instrukcí a jeho muška je velice přesná, takže droida zasáhne přesně do hlavy. Sklouzneš se až k droidovi, jemuž odpadne hlava a granát mu zůstane v ruce. Droid přepadne na tebe a ty chvíli počkáš na explozi granátu s kterou už nic nezmůžeš. Zatmí se ti před očima a přijdeš o vědomí ...

... když se probereš, tak máš sundanou helmu a klečí u tebe tvůj bratr.
Proč jsi udělal takovou pitomost ?
zahudroval, když jsi přicházel k sobě. Cítil jsi štiplavou bolest v pravé noze a trochu i v boku. Když jsi se natočil, tak tvoje helma ležela vedle a měla nakřáplé hledí. Rozhodl jsi se pokusit vstát, ale moc ti to nešlo, než ti kolega pomohl, takže jsi si mohl sednout a vidět svou pravou nohu.
Většinu výbuchu schytal ten droid, což bylo asi tvoje jediné štěstí. Plus to, že granát vypadl a spadl za tebe, takže jsi to schytal jenom do noyh.
promluví k tobě tvůj bratr, zatímco hledíš na svou nohu. Brnění je tam silně proražené a nohu máš zavázanou, vedle na zemi vidíš zkrvavené střepiny a kusy brnění. Byla ti taky vytvořena provizorní dlaha z droidovo končetiny, takže možná budeš schopné nějaké chůze.
--------------
Být tebou, tak jsem příště opatrnější - protože jsi si na tohle doslova naběhnul a v jeden moment mě napadl i horší konec. Mise tím však zdaleka nekončí a ty máš nyní hodnotný handicap.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Ki
Učedník
Učedník
Příspěvky: 136
Registrován: 27.8.2009 15:23:21
Bydliště: Malachor V,Trayus academy

Příspěvek od Ki »

Fregata Federace,spodní patro

Jsou chvíle,kdy by byl i nejstatečnější klon raději v benthtím lejně než na místě,na kterém se momentálně nachází.Takovou chvíli právě prožívám.Noha mě bolí víc než jsem si kdy dokázal představit a helma vypadá hůř než,kdyby jí vylisovali.Pokusil jsem se vztát.Aź teď jsem si uvědomil,že mám nohu v provizorní dlaze.Pušku jsem zaháknul na jetpack neboť s téměř jistě zlomenou nohou by pro mne představovala zbytečnou zátěž a můj další plán - použít ji jako berli - byla ještě větší pitomost,než ta díky kterré jsem dopadl jak jsem dopadl.Vytáhnul jsem tedy z pouzdra blaster a použil ho jako primární zbraň.
Federace má tisícero druhů droidů,ale lékařskej jim evidentně ve výbavě chybí.
Poznamenal jsem neboť se mi bratrovo veledílo,kterého se dopustil na mé noze,nezdálo dvakrát kvalitní.
Teď veď ty.
řekl jsem na adresu mého bratra,protože jsem měl celkem strach z toho,co by stalo dál,kdybych naší početnou skupinu dvou klonů vedl dále já.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Fregata Federace, Spodní patro:
Po chvilce se ti povede vstát a i přes velké bolesti v noze jsi schopen jakési chůze. Rozhodneš se přenechat vedení svému bratrovi, který tak i docela ochotně učiní a vyrazí pomalým tempem vpřed. I když nic neřekneš, tak jeho pomalé tempo oceníš, i protože rychleji by to moc nešlo. Kráčíte nakonec mlčky asi pět minut, než se tvůj bratr před tebou zastaví.
Jedna, jedna, nula, jedna.
ozve se z odbočky chodeb podivný hlas, který se snaží podobat hlasům droidů, ale už na první pohled je vidět, že se to hodně nedaří.
Chceš zkratovat ?
odpoví tvůj bratr a zpoza rohu vykoukne další klon, aby za ním vylezla dvojice dalších.
C-1475, Fuzzy, tohle jsou C-2648, Dyke a C-1108 , Krato. Snažíme se spojit s velitelem jednotky.
představí Fuzzy celou trojici klonů a trochu podivně se zadívá tvým směrem.
Já jsem C-6556, Bulleye a tohle, tohle je zraněnej lovec granátů. čistě náhodou, není nikdo z vás medik ?
představí se Bulleye a svým způsobem představí i tebe. Z trojice klonů vystoupí Krato a zamíří rovnou k tobě.
Mám tu nějaké tlumiče bolesti a pár obvazů, rozhodně to může utlumit bolest a udělat ho více chůzeschopného, i když ta dlaha je slušně provedená.
promluví Krato a klekne si před tebou, aby si pořádně prohlížel tvoji ránu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Ki
Učedník
Učedník
Příspěvky: 136
Registrován: 27.8.2009 15:23:21
Bydliště: Malachor V,Trayus academy

Příspěvek od Ki »

Fregata Obchdní federace,Spodní patro

Jsem rád,že vás vidim.
Řeknu namísto pozdravu na adresu svým bratrům,které jsem nyní uviděl.Jeden z nich,Krato,byl evidentně "specializován" na medika a byl ochoten věnovat pár bactových polštářků a tlumičů bolesti mé noze.
Konečně mě mohl Bulleye pustit a já šel znovu po svých.
Tohle je lepší. než používat své bratry jako berle.
Rozhlédnul jsem se kolem sebe.
Máte vypracovanej nějakej plán nebo vsadíme na improvizaci?
A byl bych vděčnej,kdybych nemusel být velet.
Dodal jsem v duchu.Věděl jsem totiž,jak dopadlo mé poslední velení.Málem jsem přišel o nohu a helmu.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Fregata Federace, Spodní patro:
Krato ti začne ošetřovat nohu, takže bolest odezní a můžeš kráčet i sám, ale na rychlou chůzi a jakýkoliv další běh můžeš okamžitě zapomenout.
Hledáme šéfa a z tohohle směru jsme ho nenašli, předpokládám, že vy z vašeho taky, takže asi půjdeme tudy.
pronese Fuzzy, který očividně velel trojici klonů, které jste potkali. Dyke a Krato se okamžitě připraví k postupu vpřed a Bulleye se k nim bez váhání přidá. Všichni pohlédnou na tebe a čekají, jak budeš reagovat, i když je jasné, že oni ustupovat moc nebudou.
Teda ještě jsme uvažovali, že by jsme se pokusili vyřadit rušení na lodi, ale protože si nejsme jistí, kde se nachází rušička signálu, tak nám to je stejnak k ničemu. Hlavní je něco dělat a škodit přitom na vhodných systémech, už jsme vyřadili jednu protileteckou baterii.
promluví i Dyke a pochlubí se tak výsledkem, kterého tato trojice dosáhla, než se s vámi střetla.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Ki
Učedník
Učedník
Příspěvky: 136
Registrován: 27.8.2009 15:23:21
Bydliště: Malachor V,Trayus academy

Příspěvek od Ki »

Fregata Federace,Spodní patro

Jo,můžou to mít na můstku a tam bych fakt nešel.
Souhlasil jsem s Dykovým názorem ohledně rušičky signálu.
Na tváři se mi objevil úsměv.Byl jsem rád,že konečně můžu chodit po svých.Využívat své bratry jako berle nebylo nejhorší,ale snižuje to palebnou sílu z našich řad.Nechal jsem pušku na zádech a nechal v ruce blaster.Do druhé ruky jsem vrazil vibronůž.Udělal jsem pár kroků.
Jo,tohle by šlo.Jsem zvědavej,jak dlouho vydržim bez helmy.
Sice jsem znal pár klonů,kteří zvládli vydržet den bez helmy a po mém výcviku bych toho měl být schopen taky,ale přeci jenom to nebylo bez přilby nic příjemného.
Můžem vyrazit?
Podíval jsem se po obličejích bratrů.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“