Výcvik pro Ki(C-56 Defender)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Fregata Federace, Spodní patro:
S nohou nemůžeš sice hýbat ani na ní stát, ale samotný pocit, že je o ní jakž takž postaráno je přecejenom lepší, než že by ti mohla každou chvíli upadnout. Poté dáš najevo svou nedočkavost vzhledem k další skupině droidů, než prozradíš, co se s tvou zbraní vůbec stalo.
Sakra, jsi taky mohl říct dřív ... teď doufám, že se zpozdí co nejvíc !
sykl trochu rozezleně Kall a vrhnul se dost agresivně k blasteru. To dokonce natolik, že tě trochu strčil, ale nic co by způsobilo bolest nebo modřinu. Měl jsi možnost jeho práci pozorovat zblízka - nejprve zkusil vystřelit, aby mohl nalézt příčinu záseku. Poté už se mu v ruce objevil univerzální šroubovák a hodně rychle otevřel kryt těsně před spouští. Několik rychlých pohybů a uslechnul jsi cvaknutí.
Zatra, už jsou tady ! Jdu se je snažit zbrzdit, vy to dejte dohromady. Přinejhorším odpálím nějaké výbušniny ...
zahudruje Zet, když se všimne prvního droida z další skupiny, která právě přicházela a okamžitě vyrazí do předních pozic krytů, aby co nejvíc zbrzdil postup droidů, než Kall napraví blaster. Připadalo ti to jako věčnost, když jsi zaslechl další cvaknutí a hned potom palbu Zeta, který se pustil do své práce. Třetí cvaknutí přišlo náhle a už jsi viděl, jak Kall zkušebně vystřelí do vzduchu a to bez potíží. Začne okamžitě zakrývat plochu, aby jsi mohl střílet.
Snaž se ho moc nedávkovat, jinak se to může seknout znova. Bohužel jsem neměl moc času, abych ten mechanismu předtím udělal co nejlíp, ale teď z toho musíme vysekat Zeta, určitě ho už přišpendlili.
poví ti spěšně Kall, uchopí svou pušku a trochu tě popostrčí do co nejvhodnější pozice pro ovládání blasteru a aby jsi mohl dobře vidět.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Ki
Učedník
Učedník
Příspěvky: 136
Registrován: 27.8.2009 15:23:21
Bydliště: Malachor V,Trayus academy

Příspěvek od Ki »

Fregata federace, spodní patro

Těžký blaster se Kalovým zákrokům nebránil a celkem rychle se vrátil do klidnějšího stavu.Kall mi dá ještě pár rad a už se vrací do bitevní vřavy.Druhá várka plecháčů, o kterých jsme byli iformováni, už přicházela.Třemi krátkými dávkami (po dvou až třech střelách) jsem se pokusil plecháče zbrzdit.První dvě však skončili podlaze před nejbližším droidem a třetí nedopadla o moc lépe.vyčkal jsem tedy ještě chvíli než se plecháči přiblíží.Snažil jsem se pořádně koncentrovat a pak vypálil dvě střely.
Pošleme vás odkud jste přišli.
Řekl jsem v záplavu podivné radosti, kterou jsem získal po posledním mém výstřelu.
Na šrotiště.
Dodám polohlasem.Sehnu se na zem pro Kallem shozený blaster a třikrát rychle vypálím.Pak se opět vrátím k těžkému blasteru a ruční položím vedle něj.
I´m not an sith apprantace, I´m a marauder, sith marauder.
- "Deathrunner"

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Fregata Federace, Spodní patro:
Hned jak jsi měl volný výhled, tak jsi ověřil funkčnost své opravené zbraně trojicí výstřelů, kterým však scházela přesnost. K tvé smůle se však plecháči nerozhodli příliš postupovat, ale soustředit se na osamoceného Zeta, který byl pod jejich těžkou palbou. Kall však nijak neváhal a jakmile si přehodil blaster za pouto přes rameno, tak do obou rukou uchopil granáty. Přeskočil jednu z obranný bariér a za letu dvojici granátů vrhnul přímo směrem k droidům, aby se pak skulil za další bariéru a rychle si přehmátnul na svou zbraň. První granát sice dopadl o solidní vzdálenost před droidy a jeho střepiny nezpůsobily výrazné poškození, ale druhý se ukázal jako plynový a to byl ten moment, kdy Zet vystartoval ze své pozice dozadějc, kde by nebyl v takovém ohrožení. To už se trochu stahoval i Kall do takové vzdálenosti, aby jsi měl taky možnost si zastřílet. Když se plyn z granátu rozptýlil, tak se ti konečně dostal jeden z droidů na mušku. Pevně připravený jsi dvakrát vypálil a droidovi ustřelil jeho pravou ruku i s jeho blasterovou puškou, aby jsi se pak sehnul pro svůj odhozený blaster a třikrát z něj vypálil, jenomže jeho dostřl byl na tom mnohem hůř, než velkou zbraň, kterou jsi měl připravenou k obsluze. Mezitím se dvě dvojice droidů stihly rozmístit z druhé strany za kryty, které předtím připravili tví bratři a společně se se Zetem a Kallem přestřelovali. Ostatní váhavě čekali vzadu, než se rozestoupili a objevil se jeden droid se speciální blasterovou puškou - a tobě bylo hned jasné, že se jedná o ostřelovačku.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Ki
Učedník
Učedník
Příspěvky: 136
Registrován: 27.8.2009 15:23:21
Bydliště: Malachor V,Trayus academy

Příspěvek od Ki »

Fragata federace, spodní patro

Tenhle střet se pro nás - klony- začal vyvýjet čím dál tím lépe.Jakoby nestačilo, že ta věc co u ní sedím (a kterou Kall vznešeně nazývá zbraní) neumí ani za mák pořádně střílet.Droidi se ukázali chytřejší než vypadají, i když Kallův trik s granáty je zjevně překvapil, nedávali to najevo.Poté co se ukázalo, že ty mrchy plechový uměj využívat i našich krytů, zalitoval jsem absence raketometů.Jenže plecháčí byli ještě drsnější jak wookiové na finále superballu.Jeden z nich se vytáhnul s odstřelovací puškou.Dostal jsem chutě urvat si tu necitlivou nohu a praštit ho s ním po tej jeho zabedněnej plechovej hlavě.To však zní dosti nelogicky a nereálně, takže jsem se musel - chtě, nechtě - spokojit s dávkou čtyř výstřelů s tej mechanickej věcičky přede mnou.Doufal jsem, že tentokrát výjimečně neminu.
I´m not an sith apprantace, I´m a marauder, sith marauder.
- "Deathrunner"

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Fregata Federace, Spodní patro:
V reakci na bezprostřední hrozbu, kterou sniper představoval jsi jeho směrem, nehledě na příliš velkou vzdálenost vypálil dávku čtyř výstřelů. Vzdálenost se opět prokázala jako příliš velká a střely výrazně ztratily na síle a především i na přesnosti - takže faktu, že jsi minul, jsi se ani nemohl divit. Sniper zacílil přímo tvým směrem a vypálil jednu ránu ze své pušky. Vše se jakoby zpomalilo a než střela dorazila k tobě, tak to trvalo celou věčnost - ucítil si jsi pořádnou ránu do hlavy a ztratil jsi na chvíli vědomí. Nevíš, jak dlouho to bylo, ale nemohlo to být více než několik desítek vteřin, když jsi se probral a po matném probrání sis uvědomil, že droid-sniper tě škrábl kulkou nad levým uchem a vytvořil tam nepříjemnou spáleninu. Ušima se ti rozléhalo nepříjemné pískání a palčivá bolest, ale vše nasvědčovalo tomu, že to byl naštěstí jenom škrábanec a až na pískání a bolest ucha jsi neutrpěl výraznější zranění - možná tedy nějaký otřes mozku. Boj mezitím zuřil dál a pocítil jsi dva výrazně otřesy paluby, které nejspíše naznačovaly nějaké exploze. Na svůj sluch jsi se nemohl příliš spolehnout, protože přes ono silné pískání jsi prakticky nic neslyšel, navíc se ti místy zdálo, jako by jsi neviděl úplně nejjasněji. Tví dva přátelé nejspíš nyní čelili všem droidům sami, zatímco ty jsi teď nyní ležel v pozadí.
------------------
Připojuji omluvu za drobnou chybu v příspěvku - kdy jsem zapomněl, že již nemáš helmu. Příště mi podobnou nesrovnalost napiš do PMky, abych to mohl dát co nejdříve do pořádku. ;)
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Ki
Učedník
Učedník
Příspěvky: 136
Registrován: 27.8.2009 15:23:21
Bydliště: Malachor V,Trayus academy

Příspěvek od Ki »

Fregata federace, spodní patro

Už jsem ani nepočítal pokolikáte to bylo, co jsem upadl do bezvědomí.Naštěstí to netrvalo dlouho a probral jsem se.Respektive jsem se domníval, že to nebyla dlouhá doba.Jenže jak už to v životě klona chodí (a zvláště v tom mém), ztráta vědomí je vždy zapříčiněna nějakým zraněním.A ani tentokrát to nebyla výjimka.Schytal jsem zásah do ucha a ač se to jevilo běžně jako prkotina, byl to pro tuto chvíli značný hendikep.Ještě chvíli jsem jen nečinně seděl a až potom se vrátil duchem do reality.Ihned jsem se chopil opakovacího těžkého blasteru.Pokusil jsem se těmi pár výstřely zničit bedny za nimiž se schovávali droidi (pokud tam tedy ještě byli).
I´m not an sith apprantace, I´m a marauder, sith marauder.
- "Deathrunner"

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Fregata Federace, Spodní patro:
Po chvilce probírání a vzpamatování se rozhodneš znova vydrápat na svou pozici za těžkým opakovacím blasterem nehledě na svá zranění a nejistotu o přehledu situace. To se nakonec ukáže jako výhoda, protože droidi už nečekali, že bys mohl být ještě naživu a tvoje sprcha je silně zasáhla a značně zredukovala. Tví bratři toho využili a stáhli se o jeden obranný val nazpět, takže si mohli trochu ulevit a hlavně se dostali k nové zásobě granátů a zásobníků, které si předtím rozmístili. Poté co pětice droidů padla se začali rychle organizovat a sniper, který tě předtím zasáhl se znova chystal k výstřelu. Byl na těsném kraji dostřelu tvého blasteru, ale měl jasnou výhodu v přesnosti i dostřelu. Měl jsi zhruba dvě vteřiny, než bude moci znova vystřelit, což se rovnalo pěti dávkám z opakovacího blasteru, který jsi třímal v ruce. O kvalitách snipera jsi se už mohl na vlastní kůži přesvědčit a tví bratři byli nyní pod mnohem menším tlakem než před chvílí a hlavně byli v pořádku.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Ki
Učedník
Učedník
Příspěvky: 136
Registrován: 27.8.2009 15:23:21
Bydliště: Malachor V,Trayus academy

Příspěvek od Ki »

Fregata Federace, spodní patro

Začal jse mlitovat toho, že levou nohou nemohu vůbec hýbat.Tento nepříjemný fakt mi navíc ubral několik možností řešení této situace.Kdyvych měl chuť zahrát si na frajera, mohl bych hodit granát.Jenže doba mezi vrhnutím a výbuchem by mohla být osudná.Zbývala jediná rozumná možnost.
Sniper!
V naději, že mi Zet a Kall s tím plecháčem pomůžou jsem sáhnul po pistoli a vyslal tři výstřaly do míst, kde jsem se domníval , že má hlavu.Neboť jsem nemířil - ostatně jsem na t oneměl čas - bylo téměř jisté, že přes veškerý můj výcvik, minu.Snad proto jsem se pár vteřin modlil, že jsem trefil alespoň pušku.Sniper však nebyl jediným droidem v chodbě, takže jsem musel přesedlat z blasterové pistole k těžkému opakovacímu blasteru.
Snad už mám čas na namíření.
I´m not an sith apprantace, I´m a marauder, sith marauder.
- "Deathrunner"

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Fregata Federace, Spodní patro:
Tvé tři výstřely z blasterové pistole droida-snipera rozhodily natolik, že musel odložit svůj výstřel o nějakou tu vteřinu a to akorát stačilo k tomu, aby vykouknul Kall, který měl mnohem lepší pozici na střelbu k sniperovi a zasypal ho několika ranami. Sniper se skácel k zemi a ty jsi od něho měl pokoj, jenomže Kall schytal tři zásahy a svezl se k zemi, kde ho okamžitě začal kontrolovat Zet. To už jsi byl znova za opakovacím blasterem a začal jsi kropit droidy plnými dávkami. Postupně jsi mohl i trochu víc zamířit a když jsi provedl několik značně zběsilých dávek, tak už zbývala pouze dvojice droidů. K jejich odstřelu jsi se však nedostal, protože ze svého krytu vykouknul Zet a oba je nekompromisně poslal k zemi ranami přímo do hlav. Když bylo po droidech, tak se otočil k tobě.
Hoď mi sem rychle medkit, měl by být někde u tebe !
křiknul na tebe a znova se svezl ke Kallovi, jehož zásah byl očividně vážný. Zet se snažil dělat nejspíše vše pro to, aby mu Kall nezemřel před očima.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Ki
Učedník
Učedník
Příspěvky: 136
Registrován: 27.8.2009 15:23:21
Bydliště: Malachor V,Trayus academy

Příspěvek od Ki »

Fregata federace,spodní patro

Poslal jsem ještě dvojici výstřelů do chodby v naději, že tím na chvíli zastavím případný postup další vlny droidů.Otočil jsem se co nejrychleji mi to situace (/noha) umožňovala a snažil se najít medikit.Naštěstí to nebylo hledání nikterak složité.Lékarnička ležela hned vedle granátů.Poslal jsem jí po zemi Zetovi, který už byl připraven vychrlit sérii dosti silných nadávek ohledně mé rychlosti.Zet se dal ihned do díla.Na chvíli jsem zauvažoval nad tím, zda by bylo dobré vycvičit na Kaminu takové mediky jako byl Zet.Na bojišti zaujímali úlohu ošetřovatelů povětšinou kloni jenž přišli o zbraně nebo místní obyvatelstvo(jednolo-li se o bitvu na planetě).Nechal jsem mudrcování a vrátil se k těžkému blasteru a vyčkával, dokud neuslyším přiblíživší se droidy.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Fregata Federace, Spodní patro:
Medikit jsi našel co nejrychleji a poslal jsi ho směrem k Zetovi, který se ujal ošetřování Kalla. Chodbou se od konce útoku rozlehlo podivné ticho, které narušovala pouze Zetova usilovná práce na ošetření tvého bratra.
Defendere, najdi si nějakou vysílačku a zavolej o lékařskou podporu a to rychle. Nevím, jak dlouho moje ošetření vydrží, než tu Kall exne. Další droidi by snad už přijít neměli, to by Snowball dal vědět.
zakřičí tvým směrem Zet a znova se rozlehne ticho až na drobnou práci s obvazem nebo různými lékařskými prostředky. Mezitím máš možnost si prohlédnout chodbu, kde jste před chvíli sváděli lítý boj s droidy. Jejich kousky se povalovaly všude a z mnohých se ještě lehce doutnalo. Většina obranných opevnění byla poničená, ty nejvíce vzadu byly rozbořeny úplně. Prostě a jednoduše shrnuto, jedna velká a nehorázná spoušť.
A až zavoláš, tak bych ocenil, kdyby se ti povedlo dosoukat sem k mně. Ve dvou ho udržíme naživu dýl.
dodal ještě Zet a opět se odmlčel.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Ki
Učedník
Učedník
Příspěvky: 136
Registrován: 27.8.2009 15:23:21
Bydliště: Malachor V,Trayus academy

Příspěvek od Ki »

Fregata federace, spodní patro


Po obdržení rozkazu jsem rukavicí otřel komlink na zápěstí levé ruky a pokusil se naladitnaší frekvenci.Musím uznat, ře mi to díky poškozenému displeji dělalo problémy, ale jakýsi výsledek se dostavil.Ze zápěstí se ozýval šum doplněn o praskání statické elektřiny a občasný zvuk palby.Nedokázal jsem rozpoznat z jaké zbraně se pálí.
Tady klonový voják C-56, člen galaktické maríny.Potřebuji medika, helmu a sklenku corelliánskej whisky na chodbu ve spodním patře.Cestu jsme vám vyznačili droidama.Opakuji potřebuji medika a whiskyna chodbu ve spodním patře!Ihned!Vypadá to, že v okolí žádný plecháčí nejsou.
V naději, že někdo z našich vysílání slyšel,plecháči nás nenapíchli a neni tu dokonalá replika genrála Grievouse jsem sesednul ze "židle" a plížením (jenž pro mne bylo jediným způsobem možného pohybu) jsem se dostal za Zetem.Pokusil jsem se sednou na podlahu, ale bolest v kolenou mi říkala, že moje nohy jsou proti.
Jak se mu vede?
I´m not an sith apprantace, I´m a marauder, sith marauder.
- "Deathrunner"

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Fregata Federace, Spodní patro:
První starostí, kterou se zabýváš je žádost o lékařskou podporu, k čemuž využiješ stále fungující vysílačku na zápěstí. Nečekáš však na odpověď a vyrazíš plížením ke zraněnému Kallovi u něhož si Zet vyžádal tvou pomoc. Doplížit se k němu ti netrvá moc dlouho a brzo se tak octneš u silně zraněného klona, jeho ránu mu tvrdě zatlačuje tvůj bratr.
Rozumíme 56ko, medik je na cestě. Dorazí do tří minut, vydržte.
zachroptí vysílačka odpovědí a ta obsahuje příznivou odpověď, i když časový úsek by klidně mohl být kratší.
Potřebuju, aby jsi mu chvíli tlačil na tu ránu, takže nebude moc krvácet. Zkusím mu tam nastříkat tenhle sajrajt, mělo by to zpomalit, možná i zastavit krvácení.
promluvil k tobě Zet a hlavou v helmě pokynul na ruce, jež držel na svém místě. Tím ti ukazoval místo, kde potřebuje silně zatlačit, zatímco by se věnoval lékárničce vedle sebe a některému, z tam obsažených přípravků.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Ki
Učedník
Učedník
Příspěvky: 136
Registrován: 27.8.2009 15:23:21
Bydliště: Malachor V,Trayus academy

Příspěvek od Ki »

Fregata Federace, spodní patro

Poté, co se z vysílačky ozval hlas jednoho z mých bratrů jsem se málem neudržel a dal najevo radost ze stále fungujícího komlinku.Nyní ale nebyl čas slavit to, že mi vysílačka stále funguje a pořád jsou ještě někde další kloni.Na Zetovo přání jsem podržel Kallovu ránu, aby mohl Zet ukázat své lékařské dovednosti.Po nastříkání jakési tekutiny na ránu přišel čas na staré dobré bactové polštářky a obvazy.To jsme opakovali u dalších dvou ran.Zet se ještě o něco pokoušel a já zatím blasterem hlídal chodbu.Museli jsme doufat, že už tu žádná plecháči nejsou a medik se sem dostane včas.
I´m not an sith apprantace, I´m a marauder, sith marauder.
- "Deathrunner"

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Fregata Federace, Spodní patro:
Spolu se Zetem ošetříte nejvážnější Kallova zranění, když se chystáš popadnout pušku a hlídat chodbu. Ale ani po ní nestačíš sáhnout a zaslechneš hluk zpoza svých zad. Naštěstí se jedná pouze o klona-medika, který bez rozpaků a potřeby krytí přispěchá až k vám a poklekne si na místo, které doposud zaujímal Zet.
Rychlá reakce, nejspíš jste mu zachránili život, teď už se o něj postarám.
přelétl pohledem provedené ošetření a ze zad si odepnul složená nosítka, která opřel o blízkou bednu.
Dám mu ještě dvě náplasti a naložíme ho na nosítka, pro tebe ...
pokračuje v udílení rozkazů a podívá se tvým směrem.
... se vrátím později, až se postaráme o tohohle. Takže ocením, když zůstaneš na místě, droidi by sem už stejnak neměli přijít, protože tohle patro máme pod kontrolou. Když tak si ošetři nějaká zranění, ty pomož mi ho naložit.
pokračoval v rychlé mluvě a práci medik a předtím, než zvolal na Zeta, aby mu dělal druhého nosiče, tak ti položil nedaleko tebe jednu otupovací injekci, tři náplasti a jeden dezinfikát. Pak jsi mohl sledovat, jak Kalla nakládá se Zetem na nosítka a míří s ním pryč do míst, odkud medik přišel.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“