Výcvik pro Ki(C-56 Defender)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Výcvik pro Ki(C-56 Defender)

Příspěvek od Jordi Linx »

Kamino, Tipoca City:
Stál jsi před velitelem Bacarou, který si tě prohlížel přísným pohledem, stejně jako několik dalších kandidátů, kteří požádali nebo byli vybráni,a by podstoupili speciální trénink, jenž jim měl zajistit místo mezi galaktickou marínou, jednou z elitních klonových jednotek.
Takže vy si myslíte, že máte na to, aby se z vás stali galaktičtí mariňáci, hmm ?! Vy věříte, že jste schopni obstát v mojí jednotce a přežít alespoň vaši první bitvu ? Jestli ano, tak jsem tu proto, abych vás vyvedl z tohohle omylu, protože nehledě na to, že jsme bratři a máme stejný výcvik, tak ne každý z vás se galaktickým mariňákem může stát ! Ale každý máte svou šanci - na tabuli za mnou bude uveden rozpis, jak budete rozděleni jednotek a kde se máte hlásit na speciální výcvikovou misi, která rozhodne, jestli bude moci poslouchat moje rozkazy, nebo budete přiděleni jinam. Po přečtení si každý běžte pro svou výbavu a hlaste se v uvedený čas na uvedeném místě, vybranému veliteli. Popřál bych vám štěstí, ale na to my nespoléháme.
odříká svou předlouhou frázi velitel Bacara, než gestem zavelí pohov a odkráčí z briefingové místnosti. Tedy až potom, co nahraje patřičný soubor do konzole u promítací tabule a tam se objeví rozdělení klonů do jednotek. Své jméno najdeš u jednotky označené zmrzlíci, jíž má velet klon s označením C-0765.
------------
Takže rád bych v odpovědi viděl tvé pocity, možný pokus o interakci s některými klony a co si myslíš na výstup Bacary, stejně jako na rozdělení a to, co tě čeká. Dále to, jak budeš postupovat a pro jaké vybavení vyrazíš.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Ki
Učedník
Učedník
Příspěvky: 136
Registrován: 27.8.2009 15:23:21
Bydliště: Malachor V,Trayus academy

Příspěvek od Ki »

Kamino,Tipoca city

O přílišné agresivitě velitele Bacary jsme věděli v instruktážní místnosti všichni.A ti co o jeho agrasivním chováním nevěděli,tak ho poznali.Velitele Bacara,snad nejlepší klonový velitel a pokud něco nepodělám,tak budu moci tím úžasným chlapem pracovat!K Bacarovi jsem celý svůj dosavadní život vzhlížel,byl jedinečný-alespoň podle mě- a mé srdce se rozplývalo nad tím,že pod ním možná budu pracovat.Velitel opustil místnost.Jeho proslov byl takový,jaký jsem čekal. Podíval jsem se na promítací tabuly.C-0756?Kdo to je?Zavrtěl jsem nechápavě hlavou.Vzpomněl jsem si na Alphu-63,nejslavnějšího klonového velitele.Prý to je nejlepší ARCák všech dob.Přestal jsem vzpomínat na ostatní bratry a vstal.Do skladu pro zbroj a zbraně a pak za tim klonem.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Kamino, Tipoca City:
Kromě jména velitele jednotky, konkrétně tedy jeho číselného označení, zjistíš také, že máš být za dvě hodiny na přistávací plošině s označením 7-C, odkud vyrazíte na svůj test. Tvé další kroky vedou ven z místnosti a stejně jako velká většina tvých bratrů zamíříš přímo do zbrojnice. Svou zbroj jsi měl ve svém pokoji a od posledního výcviku její kondice nedosáhla žádné změny, takže jsi ji nepotřeboval nijak vyměnit nebo vyspravit. Ale i přesto byla ve zbrojnici před tebou fronta, protože jsi nebyl nejrychlejší ze svých bratrů, i když se někteří dali podezírat z toho, že možná i utíkali. Poctivě jsi si však vystál frontu a po čtvrthodině se na tebe dostala řada.
Označení a požadavek a prosím nezdržovat, je tady ještě dost bratrů za tebou a já na to tady nemám celej den.
pronese správce zbrojnice, který je stejně jako ty klon. Jenomže u něho je rozdíl patrný už na první pohled, protože hodně silně kulhal, což ho vyřadilo z aktivní služby a přeřadilo do zbrojnice. Nyní ale netrpělivě čekal na to, co po něm budeš chtít.
-------------
Pokud nebudeš s vybavením přehánět, tak jej automaticky dostaneš a můžeš pokračovat dál na svou ubikaci, kterou sdílíš s dalšími svými bratry. Taky tě chci požádat, aby jsi odřádkovával(odenterovával přímou řeč, myšlenky a běžný text - je to jenom kosmetická úprava, ale působí to pak estetičtěji.)
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Ki
Učedník
Učedník
Příspěvky: 136
Registrován: 27.8.2009 15:23:21
Bydliště: Malachor V,Trayus academy

Příspěvek od Ki »

Kamino,Tipoca city

Konečně na řadě.
C-56,jdu si jen pro pušku DC15A,DC15S ruční blaster,do každýho nejmíň tři zásobníky,5 termáláků a vibročepel,kloubovku.Nebojte,jen si vezmu svý věci a mizim.
Jeden čas tu bejvali kaminoani,ti byli zdvořilejší.Ale všichni jsme bratři.
Bratr mi podal zbraně .Poté jsem se vydal ke svému pokoji.Sebral jsem zbroj a obléknul si ji.Ruční blaster jsem vrazil do pouzdra,vibronůž jsem uklidil do kapsy na opasku pod levou rukou.Detonátory jsem připevnil zezadu na opasek a pušku jsem si přehodil přes rameno.
Vydal jsem se spletitou cestou chodeb a turbovýtahůna přistávací plošinu 7-C.Celou cestu jsem přemýšlel nad tím,co bude výcvik obnášet a z čeho se bude skládat.
Doufám,že nakopem zadky plecháčům.Ale na ty si asi budem muset ještě nějakou chvíli počkat.I když střílení do terčů jednoho omrzí.
Naposledy upravil(a) Ki dne 23.12.2009 17:48:44, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Kamino, Tipoca City:
Sloužící klon ve zbrojnici ti přinese přesně vše, oč sis řekl a poté se už věnuje dalšímu v řadě. To už ale se zbraněma v náruči míříš do svého pokoje, který sdílíš se sedmi dalšími bratry, kteří jsou číselně označením okolo tebe. Tedy byli, než se začali rozutíkávat do různých jednotek. Jenom ty a dva další jste doposud zůstávali tady, aby jste prošli rozšiřujícím výcvikem. Ale tví dva časově nejbližší bratři tu momentálně nebyli, vlastně tu byl jenom jeden o hodně mladší klon, který byl teprve na začátku třetí fáze výcviku. Veškerá komunikace mezi vámi se odehrála v podobě dvou zamručení, kterými jste dali najevo, že o sobě víte a pak jsi se už jenom věnoval vlastní přípravě. Ta ti netrvá dlouho a po chvíli proplétání se komplexem dorazíš na vymezenou přistávací plochu. Připomněl sis nedávný výcvik pod vodou, který jsi absolvoval s dalšími adepty do pozice Galaktického mariňáka a který byl značně nepříjemný. Dnes to však tomu nijak nenasvědčovalo, kromě tebe tu však zatím nikdo další nebyl. Po kontrole svého chronometru sis uvědomil, že máš ještě 45 minut času, takže ti nezbylo nic jiného, než se opřít o nejbližší výstupek a čekat. První bratři se ukázali až po dvaceti minutách čekání a po dalších pěti minutách jasně přišel jeden, který se lišil barvou brnění - dle všeho to byl zvolený velitel mise. Nikdo se však doposud s nikým nebavil a všichni pouze čekali. Pět minut před odletem jsi napočítal všechny členy jednotky a stejně tak učinil i váš velitel.
Všichni pozor, seřadit do řady ! Jsem velící jednotky zmrzlíků C-0765, někteří mi říkají Snowball, ale pro vás všechny jsem seržant. Za chvíli přiletí náš transport, kam nastoupíme a všichni se začnete připravovat na výstup do volného prostoru ve vesmíru, detaily sdělím cestou. Na paluně budete mít připravené jetpacky, to je zatím vše.
pronese Snowball a potom už jenom vzhlédne k přilétajícímu transportnímu raketoplánu uzpůsobenému pro vypuštění lidí do volného prostoru. Ten dosedne během minuty a ty, stejně jako tvých patnáct bratří včetně seržanta můžete nastupovat.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Ki
Učedník
Učedník
Příspěvky: 136
Registrován: 27.8.2009 15:23:21
Bydliště: Malachor V,Trayus academy

Příspěvek od Ki »

Kamino,Tipoca city,přistávácí plošina 7-C

A teď to začne.Tady začíná výcvik na mariňáka.
Upravil jsem si pušku,aby mi lépe seděla na rameni.Raketoplán přistál.První dovnitř vešel samozřejmě seržant.Já jsem do raketoplánu dostal téměř poslední,neboť po přistání se u dveří raketoplánu vytvořila docela dlouhá fronta a nikdo se nebál předbíhat.
Copak všichni natěšení na misi,bratři?
Trochu mě vyděsil seržant,když mluvil o jetpacích.Strach umocnil raketoplán,který byl uzpůsoben pro vypouštění cestujících do volného prostoru.
To budem bojovat ve vesmíru?Sepáci už vymysleli plecháče pro boj venku?
Upravil jsem si pušku,aby mi lépe seděla na rameni.Raketoplán přistál.První dovnitř vešel samozřejmě seržant.Já jsem do raketoplánu dostal téměř poslední,neboť po přistání se u dveří raketoplánu vytvořila docela dlouhá fronta a nikdo se nebál předbíhat.
Copak všichni natěšení na misi,bratři?
Dveře raketoplánu se zavřeli za posledním nastupujícím a iontové motory se daly do práce.Rozbouřená moře naší rodné planety nám mizela v dálce.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Kamino, Orbita:
V transportu se všichni okamžitě urovnáte vedle sebe a začnete s přípravou jetpacků, stejně jako seržant, který je v čele. Po chvilce umístí do prostředku prostoru, tak aby jste na něj všichni viděli, holografický projektor. Pak se vrátí zpět k oblékání jetpacku, zatímco se v hologramu objeví postava klona v hodnosti kapitána.
Zdravím vás bratři, nyní vás budu informovat o vaší nadcházející misi. Zúčastníte se mise, jejímž cílem je obsazení separatistické fregaty, protože chceme získat technologii v něm zabudovanou. Útoku se zúčastní šest týmů, váš tým bude mít za úkol obsadit spodní část fregaty na přídi. Během přiblížení očekáváme palbu z protileteckých kanónů, ale ta bude zaměřená pouze na lodě, na vysazené klony by neměli být schopni přesně vystřelit. Primárním cílem je tedy obsazení této části lodi, sekundárním vyřazení zde umístěných masivních kanónů, které by mohly ohrozit další naše lodě v blízkosti. Na palubě očekáváme běžnou posádku 200 droidů, nesmíme však polevit, protože loď samotná obsahuje dalších 20,000 deaktivovaných droidů, jejichž aktivace může být velice rychlá. Jeden z týmů má toto na starosti, proto by s tím snad neměl být žýdný problém. Hodně štěstí.
přednese vám zprávu o chystající se misi, kterou provází obrázek fregaty třídy Munificient, kde je červeně vyznačená právě spodní část přídě jako váš cíl.
Zapomeňte na to, že je tohle výcviková mise. Vše je nastaveno, aby to vypadalo co nejreálněji a střílí se ostrýma, takže se nežeňte kupředu s tím, že se vám nemůže nic stát. Vylodění nás čeká do pěti minut, po otevření prostoru k vylodění zamiřte okamžitě k trupu lodi, kde se začneme organizovat - musíme se hlavně dostat mimo možnou palbu obranných kanónů. Nějaké dotazy ?
dodá ještě Snowball, který už skončil s oblékáním svého jetpacku a je tedy plně připraven.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Ki
Učedník
Učedník
Příspěvky: 136
Registrován: 27.8.2009 15:23:21
Bydliště: Malachor V,Trayus academy

Příspěvek od Ki »

Kamino,orbita

To je ale sakra ošklivá loď!
Pomyslel jsem si při pohledu na separitistickou loď.Sundal jsem z ramene pušku a položil ji na zem.Sáhnul jsem po jednom z jetpacků a hodil si ho na záda.Upravil jsem blaster a sebral pušku.
Střílení ostrejma?To nemusí bejt problém.
V hlavě jsem si přehrál naše úkoly a snažil se vymyslet plán na přežití.
Vsadim se,že sepáci nenajali dobrý architekty lodí.Už zvnějšku to vypadá hrozně.
Spravil jsem si přilbu.Věděl jsem,že droidi se dokážou aktivovat rychle.
Pokud jich tam je opravdu 20 200,tak ty deaktivovaný určitě zapnou.
Dveře se otevřely.
Vzhůru na sepáky!
A s těmito slovy jsem vyskočil do vesmíru.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Kamino, Orbita:
Sotva se váš velitel doupravil, tak s sebou začala loď mohutně zmýtat a okolo vás bylo slyšet střelbu turbolaserů.
Jsme pod palbou protileteckých kanónů, všichni se držte, bude to drsná jízda !
ozve se z pilotní kabiny a transport s sebou začne zmítat ještě více než předtím. Jeden z prudkých obratů přistihne jednoho z klonů nepřipraveného a ten se proletí ke druhé stěně, kde jej však jeden z jeho bratrů zachytí a společně s ostatními mu udělá místo mezi sebou, aby se mohl pevně chytit. Cesta transportem už překonala i ty nejproslulejší horské dráhy, když se konečně začala otvírat zadní sklopná rampa, což znamenalo, že váš čas nastal.
Skákejte po pěti vteřinách od posledního, ať vás nesmahne jetpack !
dodá ještě do commlinku Snowball, váš velitel, než začnou v těchto intervalech vyskakovat první klony, zatímco se váš transport ustálí, jenom s ním otřese blízký výbuch turbolaserového výboje. Po minutě a něco se konečně dostaneš na řadu a vyskočíš v předepsaném intervalu a zažehneš svůj jetpack, jenž tě nakopne blíže k frigatě, která se v celé velikosti nyní rýsuje před tebou. Tví bratři jsou roztroušeni po prostoru a pomalým líným tempem se blíží k lodi před vámi. Když poletíš přímo, tak by jsi se mohl dostat k něčemu, co připomínalo průlez, i když směrem doprava, okolo palebné zóny jednoho z obranných turbolaserů byla přetlaková výúsť, čímž jsi si mohl být jistý.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Ki
Učedník
Učedník
Příspěvky: 136
Registrován: 27.8.2009 15:23:21
Bydliště: Malachor V,Trayus academy

Příspěvek od Ki »

Kamino,orbita

Užíval jsem si cestu vesmírem.Jenomže ne dlouho.Musel jsem přemýšlet,kudy se dostanu dovnitř.
Sakra,to nám nemůžou otevřít hangár alespoň?
Vtom se něco uvědiml.
No jo,proč na nás nepošlou stíhače?Znemožnili by nám návrat do transportérů.Nebo to si jsou tak jistí,že se z tej lodě nedostanem?
Snažil jsem se na to nemyslet.Letěl jsem přímo před sebe.Bylo tam něco připomínající průlez.
Tak,jdeme na to.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vesmír, Fregata Federace:
Po krátkém rozmyslu se rozhodneš pro průlez, který byl přímo před tebou. Zažehneš svůj jetpack a začneš se pomalu blížit svému cíli, nijak neohrožován palbou, nebo něčím podobným. Když dosáhneš poklopu a uchytíš se ho a otočíš se, aby jsi obhlédnul situaci za sebou, tak uvidíš prchající transportéry před smečkou strojů, které byly podobné těm sepáckým. Přesto jsi dobře věděl, že to nejsou ony, to tvému oku cvičeného klona nemohlo uniknout. Nevěnoval jsi tomu ale pozornost a tvou hlavní prioritou se stal poklop před tebou. K tvému zklamání jsi zvenku nemohl nalézt žádný elektrický zámek, dle všeho byl ten poklop ovládaný složitou mechanickou západkou zvenčí a zvenku se bez nenásilného řešení dovnitř nedostaneš. Přesto by ses dovnitř mohl dostat díky několika šikovným svarům, když se půl metru od tebe zaryje do povrchu blasterový výboj. Ohlédneš se směrem, odkud přišel a spatříš pětici starších droidů, kteří právě opustili přetlakovou výpusť. Nebyly to B-1čky, které běžně používá Federace, ale cvičné modely s nimiž jste se mohli setkat již dříve. Byl to model HK-77, i když tyto modely měly upravené programovaní a několik dalších úprav.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Ki
Učedník
Učedník
Příspěvky: 136
Registrován: 27.8.2009 15:23:21
Bydliště: Malachor V,Trayus academy

Příspěvek od Ki »

Vesmír,fregata Federace

Tak a jdeme navštívit strejdu Gunraye.
Chystal jsem se začít svářet,ale vtom mě přepadla skupina droidů.
Čtyři droidi na jednoho klona?To neni moc férový.Budu mít lepší statistiku,než ostatní mí bratři.
Sáhnul jsem si na jetpack,kde jsem měl zaháknutou pušku.Než jsem jí sundal musel jsem se skrčit a udělat pár "piruet",abych se vyhnul se dalším výstřelům.
Snad se domluvíme ne?Vy mě necháte dostat se dovnitř a já vám neublížim.To je celkem férovej obchod,ne?
Znovu jsem musel předvést několik úhybných manévrů.
Jak chcete,ale já vás varoval.
Uvedl jsem pušku do chodu a řiložil ukazovák ke spoušti.Z pušky vylétly čtyři laserové výboje.Dva prolétly bez škrábnutí droida mezi plecháči,další minul skupinku asi o půl metru a poslední sotva škrábnul jednoho z HK-77 ruku.
Naposledy upravil(a) Ki dne 02.1.2010 12:24:29, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vesmír, Fregata Federace:
Než se ti povedlo dostat svou pušku do ruky, tak jsi musel balancovat ve stavu beztíže, jak jen to šlo, aby jsi se vyhnul zásahu. Nejhorší bylo, že každý zásah tě mohl odsoudit k smrti, protože by znamenal únik kyslíku z tvého brnění, které ti nyní sloužilo i jako skafandr. Tvá prvotní střelba je však mnohem nebezpečnější tobě samému, díky tlaku jímž tě blasterová puška zatlačí dozadu, než droidům po nichž střílíš. Sice jsi svým posledním výstřelem jednoho z droidů škrábnul, ale droida nějaké škrábnutí končetin běžně nijak nepoznamená. Tvůj největší problém tak stále zůstává čtveřice droidů plus snaha se udržet při povrchu fregaty. Další dva výstřely tě těsně minou, alespoň sis to původně myslel. Senzor v tvé helmě ti totiž začal ukazovat snížení hladiny kyslíku a slabý pokles tlaku a hodnoty u obojího pomalu klesaly, což bylo v tvůj neprospěch. Když znova vzhlédneš k droidům, aby jsi po nich vystřelil, tak si všimneš blasterové palby přicházející ... z vesmíru. Po pořádné prohlídce si uvědomíš, že to je však střelba od jednoho z tvých bratrů, který první sprškou střel smetl dva z droidů, kteří nyní vypadali zmateni.
------------
Jedna poznámka - nepopisuj, jak dopadá tvá střelba, jedná se totiž o formu předbíhání. Tentokrát to pominu, protože jsi popsal své minely, čímž sis uškodil jenom ty sám. Příště to popiš tak, že zkusíš třeba poklepnout a vystřelit pět výstřelů, než radši změníš pozici atp. .
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Ki
Učedník
Učedník
Příspěvky: 136
Registrován: 27.8.2009 15:23:21
Bydliště: Malachor V,Trayus academy

Příspěvek od Ki »

Vesmír,Fregata obchodní federace

Ozvala se střelba.Neaptřila mě ani našim transportérům.Byl to jden z mých bratrů.Buď si na mě vzpomněl nebo měl stejnou cestu.
Já věděl,že mi je tu nenecháte.
Řekl jsem na adresu přilétajícího bratra.
Teď už si na mě tolik netroufnete,co?
Znovu jsem několikrát vystřelil.Už jsem se tolik nezajímal o výsledek mojí palby.
Koho nesundám já,sundá můj bratr.
Z jistoty jsem poslal do míst,kde se vznášeli droidi ještě pět laserových výbojů z pušky.Tu jsem znovu zaháknul za jetpack a připravil si svářecké náčiní.
Příště bych uvítal otevřenej hangár nebo tak něco.jak pak máme za nima dostat nějak nenásilnou cestou?

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vesmír, Fregata Federace:
Po chvilce sebevědomé radosti a hlasitého projevu, které nikdo nemohl slyšet, protože jsi komlink ve své helmě nechal vypnutý, tě do reality navrátil blízký dopad blasterového výstřelu směrem od droidů. Jeden z nich totiž začal opět střílet po tobě, zatímco druhý si vzal na mušku tvého vznášejícího se bratra. Opětuješ svou salvu, ale opět ledabyle a tak z desítky výstřelů zasáhneš jenom jedním droidovu nohu, která odletí do vesmíru. K tvé smůle jsou však jeho nohy magnetické a tak mu jedna bohatě stačí k tomu, aby se udržel na místě. Až tvých dalších pět blasterových střel si najde svůj cíl přesněji a droid se odporoučí do temnoty vesmíru v podobě několika těžko použitelných součástek. Tvůj kolega si to zatím vyřídí i s posledními dvěma droidy a nyní se pomocí jetpacku domanévruje do míst, kde předtím droidi stáli. Ty se rozhodneš zkusit otevřít poklop u tebe malou ruční svářečkou, zatímco ti kyslík a tlak klesly již pod 75 procent.
Na co tam ještě čekáš ? Tady jsou dveře ? Nebo sis myslel, že tu ti droidi měli piknik ?
ozve se ti z komlinku hlas, který jsi už slyšel tolikrát. Patřil samozřejmě tvému bratrovi, který již dorazil k přetlakové výpusti z níž droidi předtím vylezli.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“