Výcvik pro Ki(C-56 Defender)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Ki
Učedník
Učedník
Příspěvky: 136
Registrován: 27.8.2009 15:23:21
Bydliště: Malachor V,Trayus academy

Příspěvek od Ki »

Fregata Obchodní federace,spodní patro

Moje hraní s blasterem přerušilo volání.Evidentně to byl jeden z mých bratrů neboť volal na naší frekvenci.Pokud to klon nebyl,alespoň jako klon zněl.Dostla jsem do chvíle,ky jsem měl chuť vznést jednu z nejznámějších vět hediských generálů.A nakonec jsem lákání neodolal.
Dyku,mám z toho špatný pocit.
Fuzzy měl na věc si stejný názor a dal mi za úkol spojit se se zbytkem týmu.Vyťukal jsem tedy na předloktí naší frekvenci.
Fuzzy,Krato,Bulleyi,tady C-56.Slyšíte mě?Opakuji,tady Defender,slyšíte mě?
Až pak jsem si uvědomil,že jsem se měl představit jako lovec granátů.Ale bylo možná,že nějaké představení se nebude vůbec důležité.Možná bude zbytečné,naprosto zbytečné.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Fregata Federace, Spodní patro:
Po Dykově žádosti se rozhodneš ji vyplnit a příliš pozdě si uvědomíš, že jsi se doposud žádnému z klon nepředstavil a znali tě pouze jako lovce granátů. Chvilku čekáš, jestli se ti nedostane nějaká odpověď, než komlink konečně trochu zachraptí.
Tady Bulleye, dostali jsme se pod těžkou palbu a Fuzzy je zraněný. Ve středu patra se pohybují desítky droidů, musely být aktivovány jejich zásoby. Šíří se po celém patře a míří na příď, takže ať jsi kde jsi Defendere, tak si dej sakra bacha. Tahle čerstvá várka má navíc lepší bojové protokoly než běžné B-1čky.
ozve se ti známý hlas, který rozhodně nepozná kdo jsi. Jistý vliv na to nejspíš bude mít i to, že jste všichni ze stejného genetického vzorku, takže jste si v mnoha věcech podobní.
Hodně droidů ? Bude zábava.
zaslechneš hlas Dykea, který se trochu protáhne a začne si kontrolovat svoje zásobníky tibanového plynu do zbraní.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Ki
Učedník
Učedník
Příspěvky: 136
Registrován: 27.8.2009 15:23:21
Bydliště: Malachor V,Trayus academy

Příspěvek od Ki »

Fregata Obchodní federace,spodní patro

Spojení se naštěstí podařilo a nebylo žádným ..... sepákem rušeno a jek jsem doufal,ani neodposlozcháváno.Překvapivě se neozval Fuzzy,ale Bulleye.To že se Fuzzy zranil,mě docelo překvapilo.Ale ne tolik jako zpráva o droidech.
Do příště by neuškodilo je trochu popsat.
Nevěděl jsem,jsetli to jsou pořád HáKáčka,bojový superdroidi nebo droideky.Zpráva ovšem probudilo v Dykovi optimismus a mé obavy tak postupně vymizely.Zkontroval jsem zásobníky.
Neměli bychom jít Bulleyovi na pomoc?
Přemýšlel jsem nad tím,která z možností je ta správná.Domníval jsem se,že Dyke nad tím taky možná zapřemýšlel a,že už má nějaké kontruktivní řešení této situace.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Fregata Federace, Spodní patro:
Trochu tě zklamalo, že jsi nedostal žádný popis droidů, ale to také mohlo znamenat, že se neustále jedná o ten samý typ, který však prokázal sofistikovanější chování, než jeho verze, které jste doposud potkávali.
Tady Relle, spojili jsme se s velitelem našeho týmu, všichni kloni se mají stáhnout směrem k přídi. Je potřeba se přeskupit a obsadit pevné pozice, než droidi doraz ...
ozve se na lince další klon, když jeho proslova přeruší palba. A to hodně silná, což není vůbec složité určit.
... sakra, je jich hodně ! Jsme na levoboku ... je jich tu alespoň třicet ! .. ustupujeme ... postupují rychleji, než jsme mysleli !
ozve se znova a střídavě slyšíš jeho hlášení a palbu. Pak se odmlčí a věnuje se naplno ústupu.
Možná to nebude až tak dobrý, všichni naši se měli vylodit na pravoboku ... kolik máš granátů ? Já mám 6 tříštivejch ...
zeptá se Dyke a vyndá si své granáty a postaví je do rohu mezi bednou a zemí ze své strany, takže je nebude muset hledat, až přijde do akce.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Ki
Učedník
Učedník
Příspěvky: 136
Registrován: 27.8.2009 15:23:21
Bydliště: Malachor V,Trayus academy

Příspěvek od Ki »

Fregata Obchdní federace,spodní patro

Jak to,že jsou na levoboku?Měli jsme se vylodit na pravoboku!
Ať už ale byli mojí bratři kdekoli,byli na tom zle.Tahle várka droidů byla lepší.Rychlejší,silnější.Z toho co jsem věděl,tak nás marińáků nebylo nijak velké množství.Ale kaminoané asi vymysleli lepší druh vojáků,tak se nás chtějí asi zbavit pří výcviku.
Ohmatal jsem opasek,abych zjistil jaký mám počet granátů.
Tři tříštivý.
Odpověděl jsem Dykovi na otázku a zjistil,že s granáty jsem na tom bledě.Modlil jsem se v to,že jsem si vzal dost zásobníků.Položil jsem granáty ke zdi,abych se během boje s droidy nemusel starat o jejich polohu.Dostal jsem strach o životy mých bratrů.Zvláště o Bulleye jsem měl strach.Pomohl mi už při výsadku a teď byl kdoví kde.A kdoví kolik tam měl droidů.Musel jsem ale starat předně o situaci v místnosti,kterou jsme s zabrali s Dykem.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Fregata Federace, Spodní patro:
Odpovíš Dykovi poté, co si překontroluješ a spočítáš své zbývající granáty, které si po jeho vzoru následně připravíš ven. Dyke se podívá směrem ke dveřím a poté na své granáty, aby ti nakonec jeden tříštivej hodil a ty jej instinktivně chytíš.
Takhle budeš mít ty čtyři a já pět, mám dojem, že se nám to bude více než hodit. Hlavně se je nesnaž házet zbytečně, když tam bude jenom jeden nebo dva droidi, to je potom plýtvání.
dodá Dyke a zamíří překontrolovat panel, aby na něm začínal chvilku manipulovat. Z manipulace jej však vyrušilo ostré pípnutí od panelu u dveří do vaší místnosti.
Někdo chce dovnitř ...
podotkne jenom Dyke, když se pípnutí opakuje. Dyke rychle dokončí rozdělanou práci a přemístí se na připravenou pozici, aby se o deset vteřin později ve dveřích začala objevovat jiskra od svářecího zařízení.
To nebudou naši !
dodá Dyke a chystá se do ideální pozice, na což máš čas i ty. Je to asi třicet vteřin, než ti na druhé straně dokončí svár a vypadne dovnitř velký obdélník o rozměrech dva metry do výšky a tři do šířky.
-------------
Co bych rád viděl v dalším příspěvku - připravení se na své pozici, reakci na neznámé za dveřmi a ještě reakce po odpadnutí obdélníku.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Ki
Učedník
Učedník
Příspěvky: 136
Registrován: 27.8.2009 15:23:21
Bydliště: Malachor V,Trayus academy

Příspěvek od Ki »

Fregata Obchodní federace,spodní patro

Díky.
Položil jsem granát vedle ostatních.Poklekl jsem na pravé koleno,vzal pušku a jenom mířil na dveře.Zpoza bedny mi vykukovala jenom hlava,ale to byl i tak velký terč pro případné návštěvníky.Jenže kdybych schoval i hlavu,byl bych donucen střílet naslepo a plýtvat tak náboji.Má příprava se ale celkem vyplatila.Do místnosti se začal někdo dobývat.Chtěl jsem se podívat,kdo se k nám dosvářel,jenže v nejméně vhodný okamžik.Část dveří se spadla na zem.Doběhnul jsem zpátky k bedně a efektivně a zárověň efektně ji přeskočil.Během skoku mě o kus minuly dva výstřely.
Co je to za droidy?
Nenapadal mě žádný druh droida,který by potřeboval uříznout takový kus dveří,aby se mohl dostat dovnitř.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Fregata Federace, Spodní patro:
Ještě před tím, než se nepřítel dostal dovnitř, jsi se pokusil u dveří zjistit něco blíže o nepříteli na druhé straně, ale málem se ti to nevyplatilo. Nakonec jsi byl rád, když tě dva výstřely minuly a ty jsi se mohl skrčit za dříve připravenou bednou. Tvůj kolega byl naštěstí pohotovější a jakmile se díra otevřela, tak vyslal dávku několika střel přímo do otvoru. Jakmile jsi se dostal k opětování palby, tak jsi poprvé spatřil, kdože se to k vám dovnitř snažil dostat. Droidi byli vzhledem prakticky totožní s těmi, které jsi mohl potkat již dříve, ale tito měli barvy vyvedené ve vojenském maskování a měli tužší plátování. Přesto se jeden z nich skácel k zemi po několikerém zásahu tvého parťáka. Svým výstřelem zasáhneš jednoho z droidů, kterému se oddělí pravá ruka, přesto však stále drží blaster v levé a snaží se nějak střílet. Záhledl jsi tohoto droida, za ním trojici dalších a nejspíše tam byli ještě nějací vzadějc, dovnitř se zatím dostali dva droidi, kteří vás marně ostřelovali, přičemž jeden pouze s jednou rukou. Velikost otvoru se vysvětlila, když najednou mohli vejít dva droidi, což se ukázalo jako zajímavá taktika.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Ki
Učedník
Učedník
Příspěvky: 136
Registrován: 27.8.2009 15:23:21
Bydliště: Malachor V,Trayus academy

Příspěvek od Ki »

Fregata Obchodní federace,spodní patro

A máš to plecháči!
Řeknu se v duchu po zásahu droida.Ten se však k mojí smůle nepotácel k zemi zastřelen,ale pokračoval ve střelbě.Vyslal jsem jeho směrem asi pět střel a otočil se k nově přicházejícímu.Droidů neubývalo.Jejich taktika ,,choďte na ně po dvou,zabavíme je oba" se ukázala nejen zajímavou,ale i účinnou.Schoval jsem se za bednu.Kouknul jsem se,jak jsem na tom,neboť se mi zdálo,že přilby už nebudu mít dlouhého trvání.Vyšli další droidi.Ten co šel blíže ke mě zamířil nad bednu čekal až vylezu.K jeho údivu jsem vykouknul z boku bedny.Přilepen k zemi a nijak moc nevičnívajíc jsem namířil na droidovi nohy puškou a poslal na ně pět energetických paprsků.Položil jsem pušku a nijak jsem se nehnul,pouze levou rukou jsem nahmatal ruční blaster a vyndal ho z pouzdra.Z míst na která původně droid mířil se objevily tři energetické výboje.Z leže jsem nemohl takto nijak zamířit,takže střílel vlastně naslepo.Znovu jsem se dostal do podřepu,vrátil blaster do pouzdra a sebral svou DC-15A ze země.
Tak pojďte plecháči,my se už o vás postaráme.
Z díry ve dveřích nepřestávali chodit droidi.Čekala na nás ještě notně dlouhá chvíle než se těhle novejch HK-50 zbavíme.
Naposledy upravil(a) Ki dne 10.3.2010 19:21:41, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Fregata Federace, Spodní patro:
Druhého droida z první linie po chvilce doděláš, když z pěti dalších střel se tři zaryjí přímo do jeho trupu a droid se složí k zemi, to však nezastaví další přicházející droidy. Přes padlou dvojici se procpala dvojice dalších, která se stala okamžitě terčem vaší střelby. Toho blíže k tobě překvapíš vykouknutím z boku a než stihne reagovat, tak mu pěti ranami rozmašíruješ nohy a droid se skácí na zem. Poté se znova schováš a chvilku pálíš naslepo ručním blasterem, než se rozhodneš znova prohodit na svou pušku. Po rychlém obhlédnutí situace zjistíš, že se ti naslepo povedlo třetímu droidovi v tvé linii(přesněji - vstupoval dovnitř v pořadí jako třetí) odstřelit hlavu. Až na poslední chvíli si všimneš, že droid, kterému jsi ustřelil nohy se na tebe chystal vystřelit. Ukázalo se, že tě štěstí ještě neopustilo, protože tvůj parťák si toho všiml včas a droida usmažil, než tě mohl ze své pozice vleže sundat. Sám na to však doplatil, když ho do pravého ramena zasáhl třetí droid z jeho linie, zahlédl jsi též že v chodbě se chystalo minimálně deset dalších droidů.
Kurva, svině jedny plechoví !
zařve Dyke, když se skrčí zpátky za bednu, která se octne po tvrdou palbou a její okraje pomalu odpadávají. Tvůj kryt na tom je ale podobně a v dveřích místnosti jsou nyní tři droidi, kteří se rozmístili vedle sebe a rozkračují se do strany, aby mohly vejít další.
S touhle rukou nemůžu vůbec střílet !
zařve znova nahlas Dyke a odloží pušku, aby do zdravé ruky vzal blaster a naslepo vyslal dávku střel.
---------------
Musím ti vytknout přílišné tlačení příběhu dopředu - respektive si určuješ, jak dopadly některé střely, či co se stalo droidům. Tentokrát to přejdu bez editu, ale příště si to prosím ohlídej. Upřesním to - popiš svůj plán bez interakce droida - tedy vystřelíš shora 5x, vykoukneš z boku směrem k nohám, znova shora, atp. ... samozřejmě rozepsané, tohle bylo stručně upřesněno.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Ki
Učedník
Učedník
Příspěvky: 136
Registrován: 27.8.2009 15:23:21
Bydliště: Malachor V,Trayus academy

Příspěvek od Ki »

Fregata Obchodní federace,spodní patro


Do háje!
Parťák schytal zásah do ramene.Sáhnul jsem do kapsy na opasku a vyáhnul pár bactových polštářků.Vrátil jsem je zpět.
Máš ručák(ruční blaster)?
Odložím pušku a sáhnu po jednom z granátů.
Jestli jo, hoď mi ho.
Hodil jsem granát po droidech.Blasteru jsem se nedočkal.Sebral jsem tedy pušku a co nejrychleji se přemístil za Dykem.Na ránu jsem mu přiložil bactový polštářek,znovu se otočil a vypálil po droidech.
Naposledy upravil(a) Ki dne 14.3.2010 09:55:52, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Fregata Federace, Spodní patro:
Zranění tvého bratra neujde tvé pozornosti a rozhodneš se na to hned reagovat. Překontroluješ si svou zdravotní výbavu, kterou ti obohatil Krato, než ji opět schováš a rozhodneš se použít jeden z granátů, které jsi měl připraveny. Povede se ti ho vrhnout za trojici droidů, kteří se právě rozestupovali podél zdi, aby mohli umožnit vstup dalším svým kolegům. K tomu však nedošlo, protože granát explodoval hned poté, co se dokutálel do chodby a strhnul s sebou nejenom právě vcházející dvojici droidů, ale ještě několik dalších, číslem sis však nebyl jistý. Dyke zaslechne tvůj komentář k blasteru a vrhne tvým pohledem nechápavý výraz.
Doufám, že mi to nechceš teď ošetřovat ?! Nejdřív musíme sundat ty droidy ještě nám tu zbývají ti tři vevnitř a kdoví kolik jich zůstalo venku. Navíc tyhle bedny toho už moc nevydržej !
zakřičí na tebe zpětně tvůj bratr a snaží se ti tvůj nápad rozmluvit, aby po něm naslepo párkrát vystřel a škrábnul jednoho z trojice droidů do ruky, což mu však nijak nebránilo v pokračování ve střelbě.
------------
Nemusíš to vždy rozepisovat do možností - klidně to napiš souvisle - tedy: ... pokud by neměl ruční blaster, tak se spokojím s blasterovou puškou ... /jinak pokud budeš chtít můžeš svůj nápad stále realizovat, přišlo mi ale vhodné, aby ještě předtím případně reagoval Dyke.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Ki
Učedník
Učedník
Příspěvky: 136
Registrován: 27.8.2009 15:23:21
Bydliště: Malachor V,Trayus academy

Příspěvek od Ki »

Fregata Obchodní federace,spodní patro

Ať už měli droidi v plánu cokoliv,ústup to rozhodně nebyl.Vyndal jsem zásobník pušky,hodil ho po jednom z droidů a nabil.
Ti šmejdi mě už fakt začínaj sr*t!
Nato jsem se zvednul a vystřelil asi patnáct energetických výbojů po všem co bylo z plechu.Dyke měl pravdu,tyhle bedny toho už moc nevydrží.A když nepomohla obrana,musí pomoct útok.Jenže v téhle chvíli útok z naší strany absolutně nepřicházel v úvahu.
Jestli můžeš,zkus hodit další granát,já tě budu krejt.Na tyhle sr*če už nic jinýho asi nezabere.
Podíval jsem se na Dyka.Musíme to tu přežít a ukázat Kaminoanům,že galaktická marína ještě nepatří do šrotu.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Fregata Federace, Spodní patro:
Dyke přikývnul, že rozumí nápadu s granátem a jeden si připravil, ale ještě předtím ti naznačil, ať se pořádně skryješ, protože to bude blízký výbuch. Ještě předtím jsi patnácti výstřely pokropil nejbližšího droida, který se rozpadl, jenomže ve dveřích se objevila dvojice nových. Vykouknul jsi pro krycí palbu Dykovi, což se povedlo, protože pozornost droidů se přesunula k tobě, když Dyke odrazem o stěnu hodil granát k droidům. Ti tak neměli šanci nijak reagovat a granát tak dopadl blízko k prostoru dveří, to už jsi byl ale pokrčený za bednou a došlo k explozi. Tlaková vlna roztříštila tvůj kryt a na zem se před tebe rozvalilo množství součástek. Stejně dopadl i kryt tvého parťáka, ale dle všeho byli všichni droidi v místnosti na cucky. Jeden se tedy pokusil pohnout, ale Dyke ho pokropil zbývajícíma nábojema ze zásobníku blasteru a poté se zmoženě opřel o stěnu. Přesto nepolevoval v pozornosti směrem ke dveřím, jakoby čekal na další droidy, i když bylo jasné, že moc dalšího náporu bez krytu nevydržíte. Zahlédl jsi pohyb stínu v prostoru směrem ke dveřím, ale neslyšel jsi typické mechanické klapání, jež droidům příslušelo.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Ki
Učedník
Učedník
Příspěvky: 136
Registrován: 27.8.2009 15:23:21
Bydliště: Malachor V,Trayus academy

Příspěvek od Ki »

Fregata Fedrace,spodní patro

Můj plán s granátem se vydařil a překonal tak má očekávání.
Mám takovej blbej pocit,jakobychom zas o něco přišli.
Řeknu poté,co tlaková vlna po výbuchu granátu nám zlikviduje bedny,které nám sloužili jako úkryt.Naštěstí už nebyl v okolí žádný další droid, takže ztráta beden nás nijak nenaštvala.Položil jsem pušku na zem a šel blíže k Dykovi.
Jak je na tom rameno?
Podíval jsem se mu na zranění.
Nevypadá to zle.Jestli budeš chtít....
Nestihnul jsem doříct větu.V chodbě jsem zahlédl stín.Nedoprovázel ho však žádný zvuk.
Kdo je zas do smrdutej banthy tohle?
Doběhnul jsem ke stěně naproti a přitisknul se ke stěně.Vytáhnu blaster a zkusím si namířit k otvoru ve dveřích.
Dávej bacha.
Okřiknu Dyka a znovu vrátím svou pozornost k otvoru.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“