Výcvik pro Melron Antran(Lord Helma)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Výcvik pro Melron Antran(Lord Helma)

Příspěvekod Jordi Linx » 01.11.2009 21:05:11

Carida, Imperiální Akademie:
Probíhal již tvůj čtvrtý rok na Imperiální Akademii na Caridě a ty jsi moc dobře věděl, že to je i tvůj poslední rok. Byl jsi součástí teprve druhého ročníku, který zde měl absolvovat. Tvá fakulta - Škola Důstojníků Námořního Letectva během tvého studia pošla značnou rekonstrukcí a ty jsi nyní stál před ní a prohlížel si její majestátní budovu. Do začátku instruktážní hodiny k leteckému testu ti zbývala necelá čtvrthodina, když k tobě zezadu dorazil jeden z tvých spolužáků - Kern Siller, který byl ve tvé skupině i při základní části výcviků, jež jste měli společnou i s ostatními fakultami.
Jo, dneska to bude ostrý ... konečně nás rozlosují na závěrečnou polní zkoušku. Nemůžu se dočkat, až budu velet vlastní lodi, ta teorie mi už pomalu leze krokem a hlavně ten pocit být všem nadřízený ... to bude paráda.
začne bez vyzvání nadšeně hovořit a nesnaží se nějak skrýt svůj povýšený názor nad běžnou osádkou imperiálního námořnictva. Podobný názor zachovával i k pěchotě, včetně speciálních divizí.
Ale ty vypadáš nějak zaraženě ? Neříkej mi, že jsi dostal strach ?
všimne si Siller tvého výrazu, který neříkal nic určitého a Sillera to mátlo.
-----
Takže, zajímaly by mě pocity tvé postavy, interakce se Sillerem, kterého znáš skoro čtyři roky a plán pro nejbližší kroky ...
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 6611
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos

Zpět na Dokončené výcviky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron