Mike Charge (výcvik pro Dufka)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

vesmír,frachťák MC 18 "Loreta"

A já nemám rád Vongy - a chci jim nakopat zadek,upozornil tě B-11 na podstatný detail.
Když mě vypneš, tak je nenajdu, ani nebudu před nimi moci ochránit mistryni. Nejsem žádný zbabělec jako R2! Navíc se odvažuji nepředpokládat, že budu vcelku, pokud kolem bude brousit ta astromechská bestie! A navíc...
Co navíc jsi už nezjistil, protože jsi diskutujícího droida nekompromisně vypnul. Bylo sice pravděpodobné, že po opětovné aktivaci bude v rozladěné náladě, ale po dobu vaší mise na Nar Shaddaa se od něj vskutku nedala čekat žádná nečekaná překvapení - o detailu, že by se mu ani nemělo nic stát, nemluvě.
Zpoza rohu vyplul R2 a vítězně zatrylkoval.

Dufek56

Příspěvek od Dufek56 »

vesmír,frachťák MC 18 "Loreta"

Tak a toho hloupýho droida mám zkrku.Usmál jsem se na R2 a pohladil ho.Tak R2 a teď zpátky k mistrini.Otočil jsem se a ještě jednou koukl na vypnutého B-11.No asi byl naprogramovanej,aby kecal a kecal.Vydal jsem do pilotní kabiny a cestou si házel jílej meče z jedné ruky do druhé.Radši ho zastrčim,aby si mistrině nemysle,že jsem ho přeříz vejpůl.Dveře do kabiny se otevřel a dovnitř se obrovskou rychlostí vřítil astromech.Mistrině,práce hotova.Za jak dlouho budme na Nar Shaade,Nar Shud,prostě na té planetě?

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

vesmír,frachťák MC 18 "Loreta"

Nar Shaddaa, opravila tě automaticky. A není to planeta, ale měsíc obíhající kolem Nal Hutta. Oblíbená destinace pašeráků, lovců lidí a dalších podobných živlů. Dosti to tam připomíná spodní patra Coruscantu - a to mluvím o těch lepších adresách, co tam jsou.
Nechala ti chvilku času tyhle informace pořádně vstřebat.
Jinak jestli se nestane nic nečekaného, budeme tam zhruba za hodinu. Takže nejvyšší čas si probrat plány.
S naším kontaktem se máme setkat v kantýně U Vlkovyjce. Jmenuje se Reien Akel a - ano, známe se z dřívějška. Což je jeden z hlavních důvodů, proč nás tam mistr Skywalker posílá, ví, že pro mě má Reien tak trochu slabost a navíc mi něco dluží.
Než ses k tomu stačil vyjádřit, dodala: A abych nezapomněla, je to Caamasi. Aby tě to nepřekvapilo.
Nicméně tahle informace tě musela překvapit stejně. Většina caamasijské populace nepřežila genocidu, za kterou stál Palpatine - a ta menšina se držela pověsti své rasy, totiž byli to mírumilovní, velmi obratní diplomaté, rozhodně ne ten typ osobností, co se zabydluje na Nar Shaddaa a ve spolupráci s Hutty.
Nějaké dotazy? obrátila se na tebe Arita.

Dufek56

Příspěvek od Dufek56 »

vesmír,frachťák MC 18 "Loreta"

Zůstal jsem stát s otevřenými ústy.Ta poslední zpráva mě zarazila.
Caamasi?Já mysle,že už neexsistují.Uf,čekal jsem nějakýho špinavýho hutta.Je to tady ten typ akce,kdy nesmíme dát najevo,že jsme jediové a potom po nás půjde půlky kantýny,ne-li toho měsíce?Caamasi, A v takovémto prostředí?Po**r hutta!

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

vesmír,frachťák MC 18 "Loreta"

Ne, je to ten typ akce, kdy nesmíme dát najevo, že jsme Jediové, nedáme to najevo, a na konci po nás nepůjde nikdo, usmála se mistryně téměř roztomilým způsobem.
Vyjadřovat se o vyhynutosti Caamasiů ji patrně přišlo zcela zbytečné.
Přistaneme na kospomortu, z nějž to je k Vlkovyjci asi pět bloků. A budeme se opravdu snažit chovat nenápadně, což nemusí být až takový problém, pokud na někoho nevystartujeme se světelňákem a převlečeme se do civilního oblečení.
Vzhledem k tomu, že Arita to, co označovala jako "jedijskou uniformu", prakticky nenosila ani na Yavinu, se tento pokyn vztahoval výhradně k tobě.
MCčka jsou klasické pašerácké lodě, takže s Loretou nejsou problémy. Přistávací formality vyřídím já.
Poslední větu bylo zbytečné říkat, protože finance na náklady spojené s touto misí dostala do péče Arita.
Pak máme ten sraz s Akelem a pak se víceméně uvidí, co dál; ideální variantu jsem už zmínila.
Nějaké dotazy?
Zapomněla jsem na něco?

Dufek56

Příspěvek od Dufek56 »

vesmír,frachťák MC 18 "Loreta"

Celkem klasická mise.Prostě najdem nějakýho týpka,ten nám podá informace a my nepoznáni vypadneme z celej soustavy.Jasný jak facka a navíc si užiju z pohledu první osoby.Ne,teď už to chápu.Připravoval jsem k odchodu,když vtom mě něco napdlo.Akorát,půjdeme beze zbraní nebo nám mistr Skywalker zapůjčil blastery?No,mám ještě jeden od Jacena,kdyby se na mě nedostalo.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

vesmír,frachťák MC 18 "Loreta"

Arita přimhouřila oči.
Jdi do mého pokoje. Tam najdeš kovovou skříň. Tu otevřeš. Půlka té skříně jsou zásuvky. Napočítáš čtvrtou zespoda a podíváš se do ní. Tam najdeš jeden Renegade, dva bryary, KYD-21, DC-17 a dvě DL-21. Nijak to nebudeš komentovat, to první mi doneseš a ze zbytku si můžeš něco půjčit.
Už jsi byl na odchodu, když se ti dostalo poznámky: a než položíš tu otázku, mistr Skywalker nám půjčil pouze ty DL-21čky.
Zatímco loď vyskočila z hyperprostoru na orbitě Nar Shaddaa a zahájila přistávací manévry (i s patřičnými dohodami týkajícími se poplatků), měl jsi jedinečnou možnost se přezbrojit.
Když ses vrátil ke křeslu ko-pilota, tvá mistryně se zrovna pouštěla do zahájení přistávacích manévrů.
Mám pro tebe špatnou zprávu, Miku - musíme přistát jinde. Naštěstí v tom stejném sektoru... ale než dorazíme do kantýny, odhaduju to na takovou desetikilometrovou procházku čerstvým smogem. Takže předpokládám, že mi neseš ten renegade...?

Dufek56

Příspěvek od Dufek56 »

Nad Nar Shaddaa

10 kilometrů!Nemáme speedrmotorku,ani speedr.Procházka po tomhle mírumilovným měsíci neni až tak špatnej nápad,snad.
Podal jsem mistrini zbraň.Tady je.Sám jsem si vzal obě DL-21 od mistra Skywalkera.Neni to nejhorší zbraň,ale znám lepší.Zkontroloval jsem blastery zavěšená na opasku.Držely dobře.Snad to neni jejich jediná kladná vlastnost.Do místnosti se vjel R2.Vtom mi vyvstanula myšlenka.Co bude s tim droidem?Připadalo mi celkem důležité a tak jsem mitrině zeptal.Co s tím astromechem.Neznám moc pašeráků co s sebou tahají astromechy.Zvlášť pak astromechy jako je tenhle.Podíval jsem se na astromecha.Ten vydal směsici hvízdání a pípání.Podle mě bude nejlepší,když tu zůstaneš.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Nar Shaddaa

Doufám, že ho nechceš táhnout sebou. Zůstane na lodi a ohlídá ji. Narozdíl od B-11 nehrozí, že by dělal nějaké hlouposti... s touto odpovědí si převzala svoji zbraň. Pohled jí na chvíli sklouzl na tvoje DL-21čky.
Wurth by řekl, že si nechávám přerůst padawana přes hlavu, zasmála se. Takhle vypadáš celkem nebezpečně, skoro bych si tě spletla s nějakým starousedlíkem.
Loď zatím měkce dosedla do doku a mistryně se zvedla z pilotního křesla.
Tak jdeme... a plechovka zůstane.
Droid cosi zahvízdal, a znělo to vcelku spokojeně.
Alespoň něco.

Ulice před kosmoportem na vás dýchly nevlídnou, téměř podzimní atmosférou - jak Arita konstatovala, ...není nad ranní doušek čerstvého smogu.
A stejně zasmogované bylo i vnímání v Síle; tu zde znečišťovala směs nejrůznějších emocí, zklamání a deziluzí. Samá přetvářka a zrada.
K dovršení všeho začalo mírně krápat. Naštěstí jste rychle zašli do zastřešené části ulice. Mistryně nasadila vcelku rychlé tempo chůze, nazlobená za nečekané zdržení. Snažila se být v pohodě, ale rozhodně ji to stále vyvádělo z míry. Možná proto nedávala na okolí jiný pozor než způsobem "jít tudy a hlídat si pocit bezprostředního ohrožení". Narozdíl od tebe díky tomu přehlédla menší díru v Síle. Jako by v davu na druhé straně ulice byla mezera uprostřed lidského a jinodruhového proudu... pomlka, kterou někdo vypálil autogenem do organické hmoty.

Dufek56

Příspěvek od Dufek56 »

Nar Shaddaa

Sotva jsem to zaregistroval,pravá ruka mi pohotově sjela k blasteru.Co to znamená?Jak je možný ěkoho necítit?.Marně jsem se snažil zjistit,odkud přesně ta díra vychází.Nevěděl jsem,jestli to vydává jeden člověk nebo skupina lidí.Odkud to jde?Musel jsem dávat veliký pozor,abych blaster nevytáhl.Něco mi říkalo,že tu díru vytváří temná strana.Kde by su vzal sith?Ti už dávnou minulostí.Dívaljsem se po všech kolem.Kdo nebo co dělá?Pořád jsem neznal odpověď.Dostal jsem další nápad.Vong?Kde by su tu nějakej vzal?Něco mě stále nutilo zjistit,kdo nebo co to vydává.Mistrině,cítíte to?Něco ničí pole Síly.Jakoby byl někdo vůči Síle imuní a na Jediho to nevypadá.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Nar Shaddaa

Aritin výraz strnul.
<Jediové proti Síle imunní nejsou. Sithové taky ne. Vlastně NIC Z TÉHLE GALAXIE není proti Síle... imunní,> sykl její hlas v tvojí hlavě.
Poprvé za dobu, co jsi ji znal, jsi zavnímal něco velmi podobného strachu.
<Mohl bys to zkusit nějak lokalizovat?>
Přišlo jí to jako hloupá otázka; snažit se lokalizovat prázdnotu.
Ale když ses na to soustředil, přišlo ti to jako mezera tak o velikostijednoho člověka; byla v davu a stále se vzdalovala opačným směrem, než kterým jste šli vy, a pak zabočila za roh někam doleva.

Dufek56

Příspěvek od Dufek56 »

Nar Shaddaa

Jak může být člověk vůči Síle imuní? Pořád jsem nechápal,jak jde někoho necítit.Jde opačným směrem.Řekl jsem dostatečně potichu.Co to znamená.Tohle není možné,mistr Skywalker říkal,že všachny živé organismy jsou spjaté se Sílou.Podíval jsem se směrem,odkud ta prázdnota vycházela.Zahnul.Vytáhl jsem blaster.Co to je?Opět se mi vrátila myšlenka na Yuzhan vongy,o kterých mi říkali Anakin a mistr Durron.Co by dělal vongský válečník na tomhle měsíci?Tak daleko od ostatních?

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Nar Shaddaa

To mě těší, poznamenala mistryně.
Fakt poslední, co mi ještě na téhle planetě chybělo ke štěstí.
Znovu jste pokračovali v cestě, stávajícím rychlým tempem, protože jste měli k jisté kantýně s jistým Caamasim ještě dost daleko.
O nějakých deset, patnáct metrů později se na tebe Arita znova obrátila.
Miku, ty jsi v poslední době docela konverzoval s Anakinem a dalšími... co bys tedy vydedukoval z přítomnosti Vonga na takhle technikou zamořeném světě?
Měl jsi pocit, jako by o tom měla pochopitelně své teorie, nicméně tvůj názor ji skutečně zajímal - a také tě trochu zkoušela, co z tebe vypadne.

Dufek56

Příspěvek od Dufek56 »

Nar Shaddaa

Chvíli jsem nad otázkou přemýšlel.Když mě nějaká odpověď na ní napadla,ihned jsem jí uznal za dosti nelogickou a nepravděpodobnou.Léčí se z nenávisti na mechanických přístrojích a tohle je součást terapie?To byla nejlepší teorie výskytu vonga na Nar Shadda.Jdu po něm.A s těmito slovy jsem se dal do stíhání vonga.Honička v ulicích Nar Shaddaa mi zněla dobře akorát jako námět na rodiánský akční film.Možná bude dobré zjistit co je tu dělá.A nejsem jediný,koho to zajímá.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Nar Shaddaa

Mistryně se krátce zasmála tvé poznámce, ale úsměv jí doslova zmrzl na tváři, když jsi oznámil nečekanou změnu plánu - kterou jsi i bleskově zrealizoval, než stačila cokoli udělat.
Zcela suverénně ses rozběhl na opačnou stranu, než jste měli namířeno, totiž k odbočce, kde se ti Vong (či co to způsobilo tu díru v Síle) ztratilo. Byl jsi tak unešen svým plánem, že jsi ani nepostřehl Aritin velmi výrazný myšlenkový nesouhlas, a rozhodnutí, nechat tě jít za svým, protože vaše poslání přece nemůže čekat - už teď máte nečekané zpoždění.
Tohle všechno sis uvědomil až o dobrých patnáct minut později, spolu s dvěmi dalšími skutečnostmiskutečnostmi.
Zaprvé - podařilo se ti dokonale se ztratit.
Za druhé - znovu jsi zavnímal narušení plynulého toku Síly, a to dokonce ve své blízkosti. Všiml sis vysokého, světlovlasého muže v dlouhém kabátu, na opačném konci ulice, který zrovna zabočoval z hlavní třídy někam do labyrintu přilehlých uliček. Podle toho, co jsi vnímal, rozhodně to byl objekt tvého sledovacího zájmu.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“