Výcvik pro uživatele Petros

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Petros

Příspěvek od Petros »

Aargonar

Zatím jsme v bezpečí křižníku a hlavou my bleskla myšlenka na jak dlouho, co teď se bude dít pokusíme se na loď nalodit, nebo ji zničíme to vědělo jen pár mistrů .Musel jsem se před další bitvou uklidnit, i když nevím co nás čeká. Šel jsem na chvíli do ústraní od toho rozruchu. Posadil jsem se na zem a začal meditovat. Meditaci jsem ukončil až když jsem cítil ,že jsem klidný. Nejhorší na tom všem byla smrt Bhaty Jula, doufám že dnes uctíme jeho památku vyhranou bitvou.

Darth_Coconut

Příspěvek od Darth_Coconut »

Aargonar
Všichni jediové jste nyní na mustku acclamátoru nazvaném Estabilisher. Míříte za Dookuem. Vaše lovecká výprava za sithem začíná být úspěšná. Před vámi se objevuje jádrová loď obchodní federace. Ze zdola na vás však pálí menší lodě technounie. Estabilisher začíná nabírat poškození. Veškerou palbu soustřeďujete na mateřskou loď a nehledíte techno unie, když v tom z malé odpadní šachty vyletí asi tři lodě. Mohl by tam být Dooku? Nejspíše ano.

Petros

Příspěvek od Petros »

Aargonar

Koukal jsem průzorem ven jak náš křižník ničí loď obchodní federace. Ale najednou mě zamrazilo, když jsem uviděl vylétat ty lodě. Hned jsem si pomyslel Dooku myslím že jsem nebyl jediný.
Ale co teď ?. Otočil jsem se k mistrům a zeptal jsem se jich Budeme je pronásledovat?.

Darth_Coconut

Příspěvek od Darth_Coconut »

Aargonar
Ki-Adi-Mundi se na tebe otočil a řekl: Nemůžu nic než souhlasit. Komandére připravte nám dělový člun v hangáru.
Źbylí jediové utíkají do doků.

Petros

Příspěvek od Petros »

Aargonar

Co nejrychleji jsem mířil k hangáru naplněn pln očekávání. Během cesty mi proběhlo hodně myšlenek v hlavě, ale jedna se mi pořád vracela co má zas Dooku v plánu?. To jsem netušil. Mezi prvními jsem dorazil do hangáru. Nastoupili jsme do člunu a vyrazili jsme za třemi loděmi. Vzhůru za Dookem.

Darth_Coconut

Příspěvek od Darth_Coconut »

Aargonar
Všichni jediové včetně tebe a Obi-wan Kenobi vyletí z hangáru v jednom dělovém člunu, následují vás další čtyři dělové čluny. Chvilku po té co doletíte vidíte padat Estabilisher zničený k zemi. Naštěstí sebou stačil vzít ještě mateřskou loď obchodní federace a přilehlé okolí.

Petros

Příspěvek od Petros »

Aargonar

Když jsem uslyšel, že dostali náš křižník, tak jsem si pomyslel jsme bez podpory. A pak jsem se zmátořil ba ne je s námi síla. Ale v tu chvíli to bylo jedno pronásledovali jsme Dooka a to byla priorita číslo jedna. Na to že se kolem nás dělo hodně věcí tak jsem byl klidný.
Doháněli jsme jejich lodě. Dooku už je na dosah.

Darth_Coconut

Příspěvek od Darth_Coconut »

Aargonar
Rovnoběžně s trasou Dookuova letu se náhle vynořily stíhačky federace. Bylo jich několik stovek, naštěstí byly dost vzdáleny. Dost času na ústup. Tři republikové dělové čluny přece nemohou přemoct celou letku federace. Dooku zase unikl.

Petros

Příspěvek od Petros »

Aargonar

Sakra zase unikl to není už možné.Musíme se vrátit zpátky na planetu to je naše jediná záchrana, protže už nemáme křižník.
Hrdlo se mi svíralo když jsem zahlédl co jse knám blíží. Vraceli jsme se zpět na planetu. Najít vhodné místo k přistání a úkrytu než dorazí posily.

Darth_Coconut

Příspěvek od Darth_Coconut »

Aargonar
Vaše loď se obrátí a Dookuova loď se ztratí v prašné bouři. Naopak stíhačky letí k vám. Vaše loď přistane na zemi a všichni jediové vystoupí. Vběhnete se schovat do jedné z mnoha jeskyní. Z jeskyně vydíte jsk dělový člun shoří v obrovském návalu laserových paprsků. Zvuk prolétávajících droidů vás oněmní.

Petros

Příspěvek od Petros »

Aargonar

Koukal jsem jak se zvedá z dělového člunu kouř. To není možné vždyť jsme tu bitvu měli vyhrát. Musel jsem tyto myšlenky rychle vytěsnit z hlavy. Párkrát jsem se zhluboka nadechl a uklidnil. Otočil jsem se na mistra Ki-Adi-Mundina. Mistře co budeme teď dělat?

Darth_Coconut

Příspěvek od Darth_Coconut »

Dosáhl jsi moderátorství a úrovně mistr jedi. Navrhuji tvůj výcvik ukončit a uvolnit místo.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“