Trénink pro uživatele Jeromy

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Kapitan.Solo

Trénink pro uživatele Jeromy

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Yavin IV.
Jeromy se procházel po Akademii Lukeho Skywalkera. Na druhý den jej čekal zápas, který měl ukázat, kdo je připravený. Z jeho myšlenek ho vytrhl hlas mistra Durrona.
Kypp: Připravuješ se na zítřek, Jeromy?

Kurt

ano

Příspěvek od Kurt »

Yavin IV.
Ano. Schromazduju silu na souboj ale jsem nervozni.
to jo urcite vyhraju

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Yavin IV.
Kypp se usmál.
Kypp: No výborně, doufám, že se ti bude dařit a že při tobě bude stát Síla!
Opět se energicky pousmál a dal se opět do chůze, při níž mu vlál jeho plášť.
Padawan byl rád, že na něj mistr takto promluvil. Byl jeho tajným vzorem.

Kurt

jo

Příspěvek od Kurt »

Yavin IV.
Vážně to řekl nebo se mi to zdálo .
Na druhý den rano se Jeromy probudil svěží.
Tak dnes se uvidí .

Potan

Příspěvek od Potan »

Yavin IV-Akedimi jedi
Mistr Durron svolával všechny padawany k sobě
Dnes je váš velký den. Bohužel polovina zvás dnes akademii opustí. Ted budu číst vaše jména a přidělovat vám soupeře s kterýmy se utkáte
Mistr vytáhl datapad a začal čístněkolik jmen až se dostal k padawan Jeromy a padawan Ancal poté přečetl ještě několik jmen až se dostal na konec seznamu Tak to jsou všichni. Souboje se odehrají přesně za dvě hodiny v aréně. Tak se na to připrave a bud te tam
Jeremy se snažil vzpomenout kdo byl padawan Ancal Ancal, Ancal. Už vím to co si padawan vzpoměl ho ale moc nepotěšilo. Ancal byl jeden s nejnadanějších padawanů za poslední roky a Jeremy si uvědomoval že to bude velmy těžký souboj.
-------------------
Jsem tvůj nový cvičitel místo Sola. :wink:
Snad tě bude síla provázet i semnou

Kurt

hmm

Příspěvek od Kurt »

Yavin IV-Akedimi jedi
Hmm , nejnadanější padavan posledních , to zvládnu .
Převlékl jsem se do svýho nejpohodlnějšího obleku a připravil svůj dvojtý meč . Když jsem přišel v zapasovou místnost tak tam už Ancal byl .
Ahoj už se těšíš na souboj. Neodpověděl jenom se na mě koukl a zase obratil svůj pohlet na svuj meč .

Potan

Příspěvek od Potan »

Yavin IV-před zápasovou místností
Jeromy stál před soubojou místností jako jeden s prvních, po nějakém času se postupně dostavyly zbívajíci padawani.
Mistr Durron spustil Za chvíly vaše souboje začnou. Mám pro váz dobrou zprávu, dnešní zápsa přijel pozorovat sám mistr Luke Skywalker. Ty nejlepší má v plánu si za nedlouho vzít na jednu misi. O důvod víc abyste ze sebe vydali všechno. Počkáme než se mistr Skywalker dostaví a pak souboje začnou.
Jerymy si uvědomil že pokud bude dneska bojovat nadmíru dobře, čeká ho zářná jedijská budoucnost po boku samotného Luka Skywalkera.
Po pár minutách se Luke dostavil Prominte my to spoždění ale letěl sem z velké dálky a něco na cestě mně zdrželo.VAše souboje můžou začít. Necht vás provází síla
Padawani po dvojcích začli chodit do akademi až se dostal čas i na Jeremyho s Ancalem. Vešli do arény a byl jim dán pokyn aby zapli meče.
---------------------------
Jinak se si všiml že ve svých příspěvcích hraješ i za jiné postavy :wink: to nedělej :Emperor: za jiné hraji já ! ty hraj jen sám za sebe :wink:

Kurt

ju

Příspěvek od Kurt »

Yavin IV-zápasová místnost
Vešel jsem do místnosti a zapnul svůj dvojtej meč.
Bude to vyrovnaný souboj necht vyhraje nejlepší.
Vyskočil jsem nad Ancala , dopadl jsem za něj a sekl jsem ho do zad.

Potan

Příspěvek od Potan »

Yavin IV-zápasová místnost
Jeremymu jeho utok skoro vyšel ale Ancal ho tak tak vykryl.
Ovšem při vykrívaní padl na kolena což mu velice snížilo manévrovatelnost.

Kurt

Příspěvek od Kurt »

Yavin IV-zápasová místnost
Ted ho dostanu.
Utočím na ruku s mečem a v zápětí na hlavu .

Potan

Příspěvek od Potan »

Yavin IV-zápasová místnost
Jacen Acalovy usekne ruku s mečem ale když se rozpřahuje k utoku na hlavu Mistr Sykawalker vykřikne
Co to děláš? Utočit při výcviku na hlavu a to ještě poté cos mu usekl ruku? Chceš ho snad zabít ? Myslím že se tě zmocnil hněv a temná strana síly. Můžeš své chování nějak odůvodnit?

Kurt

ups

Příspěvek od Kurt »

Čekal jsem že můj útok dokáže odrazit , ale mýlil jsem se .
Co jsem to chtěl udělat teprve ted si uvědomuji že jsem ho málem zabil.

Vypnu meč a pustim meč , pak spadnu na kolena , potom zi zakryju obličej dlaněma . Odpustě mistře nechtěl jsem vžil jsem se do boje .

Potan

Příspěvek od Potan »

Yavin IV-zápasová místnost
Luke začne mluvit
Myslet si že vykryje utok na hlavu když nemá meč ani ruku? Dost naivní padawane. Pro dnešek tvůj výcvik skončil. Souboj by jsi vyhrál ale ovládla tě temná strana. Já spolus ostatnímy mistry zvážím jestli bude tvůj výcvik pokračovat nebo jestli tě vyhodíme s akademie.Jdi spát a zítra ráno se dozvíš svůj osud Luke domluvil a gestem ruky ti naznačil že máš odejít do pokoje .
Cestou do pokoje si na tebe všichni ukazovaly a někteří i plivaly ze slovy pryč ze sithy.[/b]

Kurt

sakra

Příspěvek od Kurt »

Yavin IV- pokoj
Co jsem to udělal to není možné .
Kouknu se na svuj meč , a pak ho položim na stůl .
Ne kvuli meči to není , to........ja.....ne.....sith.........NE.
Napiju se uklidnim sve smysly a du si lehnout .

Potan

Příspěvek od Potan »

Yavin IV- pokoj
Jeremy nemohl celou noc usnout. Přemýšlelel nad tým co s ním bude.
Ráno za ním přišel jeden padawan
Mistři na tebe čekají v jídelně
a odešel.
Yavin IV-Jídelna
V jídelně čekali mistři na Jeremyho. Byl mezi nim i Ancal. Mistr Skywalker začal mluvit Dáme ti šanci přesvědčit nás jestli si na světlé straně. Mistře Durone a pokývl na Kypa.
Ten vzal blaster přiložil ho Ancalovy k hlavě. A řekl Jeremymu
Pojd si ten blaster vzít. A ukaž co v tobě je chlapče

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“