Výcvik pro Nithilius (Darth Revan)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Totální trosky chrámu Jedi, Coruscant.

Mož.. Možná máš pravdu, ale nejsem si jist. Co když to volal ten Jedi? Je přeci jenom mistr, dokáže nemožné? I ovládnou hlas lorda. A zacouvám od dveří. Tak tedy zkusme meditovat, nebo posbírat mrtvé sithy a poté je zapálit. A počkáme co se vyklube, dobře?

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Totální trosky chrámu Jedi, Coruscant.

Ten Jedi to nebyl, byl to jistě Lord Khaemnis, i když se dá síla oklamat, tohle to bylo jasné. Zatím můžeš meditovat, já půjdu sbírat těla. Až budu unavený, tka mně půjdeš vystřídat, souhlasíš?
Poví, a odebere se ktělům, a začne je postupně tahat na jedno místo, kde je rovná k sobě.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Totální trosky chrámu Jedi, Coruscant.

Dobře, tak tedy budu meditovat, poté přijď až budeš chtít vystřídat.Najednou jsem uslyšel volání o pomoc neznámého původ. Ihned jsem to řekl Narathovi. Slyšíš to taky? Ty hlasy, volání o pomoc?? Jde to z těch dveří, kdo to může být??

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Totální trosky chrámu Jedi, Coruscant.

Je to Lord. Copak nepoznáš jeho tok síly. Vždycky byl jedinečný. Jiný. Nikdo ho nedokázal napodobit. Chce abychom přišli, ale opravdu můžem přijmout takovou oběť, a obětovat se pro mistra?
Nahodí další tělo na hromadu. Už vypadá unavený, ale přesto těžce pracuje.
Tady máš můj meč, bude se ti hodit. Pokud seš teda takový hlupák, a vydáš se tam.
Pošle ti jeho meč, jehož čepel je bohatě zdobena.
Doufám že ho v bitvě zničíš.
Prohlásí, a ujme se opět práce sbírání těl.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Totální trosky chrámu Jedi, Coruscant.

Už to cítím, je opravdu silný a mocný. Půjdu tam, jestli zhynu, uteč. Počkej tu, snad se vrátím. Síla s tebou můj přítely. Tak jdu ke dveřím a bodnu tam oba meče.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Totální trosky chrámu Jedi, Coruscant.

Jakmile bodneš meče do dveři, začnou se hned tavit, čímž vzniká typický zvuk, a přinutí sitha když už nic, tak se minimálhně ohlédnout.
Sakra, máš pravdu, nevím na co sem myslel. Jdu s tebou, budu ti hlídat záda!
Poví, a pomocí Síly si přitáhne jeden z mečů.
Někdy si hold nemůžem vybírat, potom by byl život moc lehký.
Dveře se ale taví velice pomalu, nejspíše jsou speciálně proti tomuto způsobu vniknutí udělány.
To by jsme tady byly do nekonečna. Musíme nějak vymyslet způsob jak se sem dostat. Nebo zvětšit naší tavící sílu, vidíš ty světelňáky okolo?
Poví ti, a mrkne na tebe okem, protože jak sis mohl všimnout, nebo nevšimnout, masku odhodil už ze začátku práce s mrtvolami, a jeho tvář měla sice normální "lidskou" barvu, nicméně byla plná jizev, a dokonce mu chybělo jedno oko, přes které byla masivní jizva.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Totální trosky chrámu Jedi, Coruscant

Jsem rád že jdeš se mnou. Hmm, ty meče, strčíme tam co nejvíce jich půjde. Tak tam zastrkáme co nejvíce mečů. Taví se rychleji. Dáme jich tam ještě víc. Co máš s obličejem? Samé jizvy, nemáš jedno oko? Nechceš se svěřit?

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Totální trosky chrámu Jedi, Coruscant

Jo, ale furt moc pomalu. Myslím že jak sou ty dveře rozhžavený, tak moc nevydrží. Vytahni svoje meče.
Jak řekne, tak taky vytáhne svůj meč. Ostatní tam nechá zapíchnuté.
Opravdu se nechci svěřit. Je to jenom část mé minulosti. Pozor!

Zakřičí, a ty uskočíš, kdy přesně na velké dvěře vletí hromada těl a sutin, které dveře přímo vyrazí.
Uff, teďka mi pomůžeš ty těla a ten bordel hodit zpátky, to je těžší než je prostě hodit.
Poví ti a začne se soustředit.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Totální trosky chrámu Jedi, Coruscant.

Sakra, nějak se nepovedlo, ale účel jsme splnily, musíme to odházet. Tak začneme s těmi největšími kusy, na to půjdem oba, ty malé dáme zvlášť, platí? Tak začneme silou odhazovat kusy dveří a těla.. Sakra, zpomaluje nás to, chce to něco vymyslet, ale co.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Totální trosky chrámu Jedi, Coruscant.

Prostě. Nedělejme to po takových kouskách. Zkusíme oba sebrat a navršit na sebe co nejvíce toho bordelu a pak to odhodit. Nebo...nebo bych mohl trochu nadzvednout ty sutiny, ty tam podlézt, a potom to odhodít pomocí jedné vlny přímo ven.
Poví ti sith svoje nápady.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Totální trosky chrámu Jedi, Coruscant

Hm, ten druhej nápad se mi líbí, ale je to riskantnější.. Tak tedy ty to nadzvedneš já prolezu a poté to odhodim, hlavně musíš jít nastranu. Jdem na věc. Prolezu a silou to odhodím asi 20 metrů od nás. Tak pojď, jdeme najít lorda.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Totální trosky chrámu Jedi, Coruscant

Super! Rychle jdeme! Ať přijdem včas!
Rozběhnete se po chodbách, řídíte se vlastním instinktem, který vás vede různýma kličkama, až nakonec přijdete do místnosti, kde by normálně zasedala Rada Jedi. Nyní tady jsou pouze dva vyšší uživatelé síly, a to Temný Jedi, s kterým jste přiletěli, a Mistr, který se udržel až do konce. I přes tu dobu, co jste všichni bojovali, oni byly v sobě tále agresivně, a nedokázali jeden nad druhým získat převahu.
Tak, to jsou oni! Co budem dělat?
Temný Jedi si vás všiml. Ale jenom letmo na vás pohlédl, a poté se ihned dal zaobírat mistrem.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Totální trosky chrámu Jedi, Coruscant

Konečně jsme je našli. Ale co teď, musíme mu nějak pomoci. Zkusíme to takhle, jdi na Jediho zboku, a já zezadu. Zkoušej na něj vše co umíš, doufejme že ho dostanem, nechť tě provází temná sílá přítely. A rozeběhli jsem se přím na něj.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Místnost Rady Jedi, Coruscant

Sith se rozběhne naproti mistrovy, a i když do něj sekáte všichni tři, nedokážete nad ním získat výhodu. Když provede Mistr piruetku, všichni tři se jí vyhnou, ale když zastaví u sitha, udělá nečekaný výpad, a vyřadí prvního z vás z boje. Sith se sesune k zemi, a Mistr má nyní pouze dva oponenty. Je jasné, že Temný jedi má lepší techniku než ty, ty se ale taky snažíš jak můžeš.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Totální trosky chrámu Jedi, Coruscant


Sakra, můj přítel padnul, ale hrdinsky. Zařvu na lorda. Pane, jak ho dostanem, zvládná nás všechny tři, teda už vlastně dva. A pokouším se o různé manévry a výpady. Zkusím ho nečekaně přeskočit nebo objít, musí se mi něco povést.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“