Výcvik pro hráče snapi (Voza Dash)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Výcvik pro hráče snapi (Voza Dash)

Příspěvek od R.O.F.L »

Korriban - Akademie Sithu:

Byl celkem krásný sluneční den, tedy alespoň tak krásný, jaký může na planetě jménem Korriban vůbec být. Počasí venku byla ale poslední věc, která tě teď zajímala, ostatně ve věčně zatuchlých kobkách Akademie nebyli skoro žádná okna, tedy jestli vůbec nějaká, kterými by jsi mohl zjistit aktuální stav počasí.
Stál jsi uprostřed jednoho ze soubojových kruhů ve výcvikové místnosti proti jedné ze zdejších vyučovacích pomůcek - drogami nadopovaného nešťastníka ozbrojeného obyčejným vibromečem, jež se skoro vůbec nelišil od toho, jež jsi třímal ve svých rukou ty.
Ostatní soubojové kruhy ale prázdné nebyly - bojovali v nich tví vrstevníci a potenciální rivalové s podobnými soupeři jako ty pod dohledem několika mistrů, jež si pak podle vašich schopností vyberou své žáky.
Tvůj soupeř soupeř se proti tobě poněkud váhavě ohnal svým mečem, ale jeho výpad skončil dřív než mohl pořádně začít, protože jsi ho hned zablokoval svým mečem. Oto víc tě ale překvapilo a - ano naštvalo, bylo že tě tvůj soupeř ve stejném okamžiku, co se vaše meče střetli, kopl silně do nohy, což tě pořádně zabolelo. Tvůj soupeř očividně byl dost při smyslech, aby mohl vymýšlet takovéto finty.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
snapi
Učedník
Učedník
Příspěvky: 94
Registrován: 02.6.2009 21:35:00

Příspěvek od snapi »

Korriban - Akademie Sithu:

Stojím v kruhu určeném pro souboje. Mám v ruce pouze vibromeč. Je to stará, odřená a dost nevyvážená zbraň, ale teď mi bude stačit. Tak to jsou ostatní učedníci? porozhlédnu se po místnosti. Nikdo zajímavý, proto se otočím zpět k mému "nepřiteli". Zaujmu obranný postoj a čekám. Soupeř se pohne. Sekne. Příliš snadné. Vykryji a ušklíbnu s na něj. Ale ten ubožák neskončil. Hned po útoku mečem, na mne zaútočil nohou. Tento nečekaný útok mě zarazil. Nějak moc vychytralý, když má být nadopovaný. Omyl? Zkouška? Pokus jineho žáka? Tím se budu zabývat po boji. Nu, co? Alespoň to nebude rutinní boj. Probleskolo mi hlavou. Otázky se ztratili a vystřídal je hněv. Ale nebránil jsem se mu, jako v Jedaiském chrámu. Né naopak jsem ho s radostí přijal a nabral z něj energii. Mír je klam. Je jen vášeň. vzpoměl jsem si na první část mého nového kodexu. Teď už neodmítám hněv, ale naopak ho používám proti nepříteli. Pohlédnu na soupeře a přeliji svůj hněv do své paže a povzbuzován Temnou stranou udělám výpad mířený na hruď. V polovině útoku, ale změním směr a zaútočím na levou ruku. Sice je nadopovaný a zranění ruky by neměl být problém co se bolesti týče. Ale se zraněnou rukou nebude moci bojovat oběma rukama a boj bude velmi rychlý. Jak snadné pomyslím si a usměji se znovu na soupeře.

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Korriban - Akademie Sithu:

Tvůj soupeř se nechal nachytat a pokusil se vykrýt tvůj naznačený útok vedený na hruď. Přesto byl ale dost rychlý, aby se stihl vyhnout tvému skutečnému útoku vedenému na jeho levou ruku. Ale ne dost rychlý, jak dokazoval stroužek krve vytékající z řezné rány na jeho levé ruce. Tvůj předpoklad, že nebude cítit cítit bolest se ale ukázal jak správný - nejevil žádné známky toho, že by si svého drobného zranění všiml.
Okamžitě přešel do protiútoku a začal tě zasypávat jednou ranou za druhou, které ti nedělalo větší problém vykrýt, ale zato ti zabránily v útoku mečem. Pomalu tě tlačil ke kraji kruhu. Pokud něco rychle neuděláš, vytlačí tě z kruhu.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
snapi
Učedník
Učedník
Příspěvky: 94
Registrován: 02.6.2009 21:35:00

Příspěvek od snapi »

Korriban - Akademie Sithu

Úspěšně využiju mého triku a zaútočím na levou ruku. Ale on ránu vykryje, sice ne rychle ale přeci jen malý škrábanec na ruce se nedá považovat za úspěch. Co to? Tenhle je jiný než co sem potkával za poslední dobu. pomyslím si. Před chvílí jsem myslel že boj je u konce, ale on naopak pokračuje. A dokonce v rychlejším tempu než předtím, ten "nadopovaný" protivník začal serii útoku. Žádné silné útoky, všechny šly předvídat, ale nedovolil mi zaútočit a navíc mě začal tlačit z kruhu. Co se to s tebou děje? Necháš se porazit slabým otrokem? začalo mi vířit hlavou. Ne!!!! Už nejsem slabý Jedi ani apatický horník. Teď jsem Sith!!!! a odevzdal jsem se temné straně. Bylo ve mně tolik hněvu, agrese a odporu, že moje splynutí bylo téměř dokonalé. Použil jsem sílu a zatlačil na protivníka. Ne silně, jen lehké potlačení abych získal prostor. Své svaly jsem posílil Silou a když se na mě nepřítel znovu vrhl vyskočil jsem, udělal salto a stanul uprostřed kruhu. Poté jsem začal serii útoku z formy Ataru. Používal jsem klamné útoky, které jsem posiloval vniknutím Silou do jeho mysli, na ty násladovaly údery mířeny na ruce. S tebou to nebude rychlé, ani milosrdné. Bude to dlouhé a bolestné. řval ve mně hlas povzbuzován temnou stranou, která mě obklopovala.
"Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Korriban - Akademie Sithů:

Jakmile jsi se vzpamatoval ze soupeřovy náhlé převahy, přešel jsi do tvrdého protiútoku. Postupně jsi zasypával svého soupeře jedním tvrdým úderem za druhým, přičemž každý následující mu dělal čím dál větší problém vykrýt. Tvoje tvrdá ofenzíva rychle začala nést ovoce. Jedna za druhou se na něm začaly objevovat sečné rány.
Najednou tvůj soupeř udělal fatální chybu, když se pokusil přejít do protiútoku a tobě se podařilo vyhnout jeho útoku, čímž ti nabídl nechráněnou ruku držící meč. Ani na vteřinu jsi nezaváhal a sekl jsi. Úspěšně jsi mu oddělil ruku od těla a zároveň ho odzbrojil, ale tvůj soupeř tě přesto překvapil.
Ačkoliv přišel o pravou ruku, s tou levou na nic nečel a pěstí tě tvrdě udeřil do břicha, až tě to dostalo na kolena. Pak se otočil, ignorujíc krev stříkající z pahýlu, jež mu zbyl z pravé ruky a sehnul se pro svůj meč. Pak se otočil zpátky k tobě a začal se napřahovat k úderu.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
snapi
Učedník
Učedník
Příspěvky: 94
Registrován: 02.6.2009 21:35:00

Příspěvek od snapi »

Korriban . Akademie Sithů

Konečně, blesklo mi myslí. Udělal chybu a hned na to následoval trest. Rychlým švihem mečem jsem mu oddělil ruku nad zápěstím. Ha! ruka spadla na zem a z jeho zápěstí začala téct krev. Ale ten otrok musel být velmi dobře zdrogovaný. Místo aby se svalil na zem v bolestech, tak mne udeřil do břicha silou jakou bych nečekal. Svezl jsem se na kolena a vydechl. Podival jsem se nahoru a viděl jsem jak se otrok sehl pro zbraň a napřáhl se k útoku. Čas se pro mne zastavil. Slyšel jsem jak kapky krve čvachtají o durabetonovou zem. Slyšel jsem svoje srdce jak bije ostošest. A slyšel jsem výkřik soupeře, kterým povzbuzoval útok. Co to s tebou je? Proč tě už tolikrát dostal na kolena? Co sis to namlouval? Ty nemůžeš být Sithem. Jsi slabý! Vířilo mi hlavou. Ne, ne!! už nejsem slabý Jedi. Jsem Sith. Sith!!! Pohlédl jsem soupeři do očí. Pustil jsem svůj meč a natáhl se po jeho ruce. Na to jsem se překulil dozadu a použil jeho hybnou sílu úderu. V tom kotoulu jsem mu sevřel ruku a povzbuzen temnou stranou jsem mu ji začal drtit až byl donucen pustit meč. Ten jsem hned chytl a přirazil mu jej ke krku.
"Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Korriban . Akademie Sithů

Byla to pro tebe zdánlivě bezvýchodná situace. Po krátkém duševním výprasku jsi se rychle vzpamatoval. Chytl jsi svého soupeře za ruku a překulil se dozadu, nebo spíše provedl salto dozadu, ale vzhledem k tomu, že tě jen pár vteřin dělilo od smrti, bylo to to poslední, co tě zajímalo. Díky tomu, že jsi ho držel za ruku, stáhl jsi ho při tom pohybu sebou, takže nakonec skončil pod tebou. Vyrvat mu pak jeho zbraň z rukou a přitisknout mu ji ke krku byla hračka. Nyní jsi klečel na svém soupeři, který byl naprosto bezbranný, a držel jsi mu u krku jeho meč.
Výborně hochu. Zabij ho.
Ozval se za tebou ledový hlas jednoho z Mistrů. Tvůj soupeř se mezitím začal snažit vyprostit z tvého držení. Jeho snaha mu ale byla k ničemu.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
snapi
Učedník
Učedník
Příspěvky: 94
Registrován: 02.6.2009 21:35:00

Příspěvek od snapi »

Korriban - Akademie Sithů

Ha!! A mám tě! klečel jsem nad ním vítězoslavně.
Výborně hochu. Zabij ho.
Ozval se za mnou hlas. Otočil jsem se a podíval se kdo to vyslovil. Byl to jeden z mistrů. Bohužel jsem si nepamatoval jeho jméno. Otrok se začal vzpírat, ale hned jak jsem mu zatlačil meč víc ke krku, přestal. Podíval jsem se po okolí, bylo zde menší napětí. Otroci se zde zabíjeli, ale jen v boji, ne když už byli poraženi a dali se použít pro jiné účely. Zkouší mně?? Určitě ví, že jsem byl Jedi! Myslí si že to nedokážu!!! Otočil jsem se na mistra.
S radostí!!
Sjel jsem pohledem na otroka, podíval se mu do očí a s tvrdým výrazem v obličeji mu podřízl hrdlo. Otrok se chvíli třepal, ale nakonec padl. Podíval jsem se do jeho očí, byly skelné, úplně bez života. Postavil jsem se a otočil k mistrovi. Bylo to nutné?? Možná ne. Co je mi potom?? Byl slabý a stál mi v cestě. Prostě musel zemřít!! prolítlo mi hlavou. Vzal jsem meč a postavil se před mistra.
Zajímavý otrok. Nová droga?? Nebo jen voják zkušný v boji?? prohodil jsem k němu.
Naposledy upravil(a) snapi dne 25.6.2009 21:28:02, celkem upraveno 1 x.
"Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Korriban - Akademie Sithů:

Uposlechl jsi příkaz a podřízl svému soupeři hrdlo. Přitom na tebe vystříkla krev. V ústech jsi ucítil její chuť, neboť ti potřísnila jak oděv, tak i obličej.
Mistr nadzvedne mírně obočí. Ano, máme novou drogu, ale i jeho zkušenosti hrály jistou roli.
Zatímco dva vojáci začali odtahovat mrtvolu pryč, porozhlédl jsi se po ostatních zápasnících. Byl jsi již třetí co už skončil, zbývajících šest ještě bojovalo. Tvoji pozornost upoutala jedna mladá žena asi tak stejně stará jako ty, jednak proto, že používala perfektně zvládnuté makashi a hlavně proto, že byla prostě překrásná.
Její protivník na ni zaútočil, ale ona se jeho útoku elegantně vyhnula tím, že ukročila mírně do strany. Pak se plynule otočila a udělala svému soupeři ránu na zádech, kterých tam měl už několik. Její protivník odpověděl dalším útokem, tentokrát pro změnu vedeným na její ruce, ale opět se mu vyhnula a udělala mu další ránu na zádech. Očividně si s ním hrála.
To stačí.
ozval se po chvilce mistr, který stál nejblíže tobě, tentýž mistr, který ti předtím rozkázal zabít tvého soupeře. Krátce k němu zajela pohledem a pak během chvilinky bez nějakých potíží zabodla svůj meč svému soupeři přímo do srdce.

______________
Malá rada: Zkus dělit přímou řeč od ostatního textu odstavcem, příspěvek pak vypadá lépe.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
snapi
Učedník
Učedník
Příspěvky: 94
Registrován: 02.6.2009 21:35:00

Příspěvek od snapi »

Korriban - Akademie Sithů

Hned přiběhli dva vojáci a odtáhli mého soupeře. Dobrý bojovník prolétlo mi hlavou, když jsem se díval na jeho bezvládné tělo, která zanechávalo za sebou rudý pruch krve. Odvrátil jsem zrak a otočil jsem se na zbylé adepty. Až teď jsem zjistil, že nás bylo devět. Třetí?? Dobré, ale ne dostačující!! Pak mě upoutala hned vedle bojující mladá žena. Dobrý styl!!! Makashi??? Ano.
Bojovala perfektně, jeden úder střídal druhý, hrála si s otrokem jako maalraas se svou kořistí. Poté udělala rychlý výpad, při kterém se otočila ke mně a já ji pohlédl do tváře. Pohled mi ztrdl. Byla velmi krásna. Objevil se ve mně chtíč. Emoce, kterou jsem nedávno uklidněval a které jsem se bránil, ale teď jsem se jí plně otevřel. Musel jsem ji stále pozorovat. Vlasy měla zrzavé a vlály ji kolem obličeje, jak útočila na otroka. Pěkný obličej a perfektní tělo. Pozoroval, jsem ji dokud mistr něco nevykřikl. Adeptka sjela pohledem na mistra a zabila soupeře, rychlým úderem.
Rychlé, elegantní, přesně jako ona!
Nechala tělo dopadnout na zem a zamířila k mistrovi. Uklidni se!!! Nesmí cítit tvoje emoce!!! pomocí síly jsem se uklidnil a čekal co mistr řekne. Pro jistotu jsem na ni nezaletěl ani pohledem.
"Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Korriban - Akademie Sithů:

Byl jsi jí naprosto uchvácen, ale rozhodl jsi se to skrýt. Adeptka ladným a elegantním krokem dorazila k mistrovi a pokorně se uklonila.
Jsi dobrá, velmi dobrá. Jak se jmenuješ, má nová učednice?
promluvil k ní mistr se zvláštním důrazem na poslední tři slova.
Visha Solar, můj mistře.
odpověděla mu s naprosto totožným důrazem na poslední dvě slova
Mistr mírně zvedl obočí. Pověz mi, proč jsi si s ním tak dlouho hrála?
Její pohled ztvrdl. Povězte mi, jsou všichni mistři na této akademii hlupáci, nebo jen někteří?
Čekal jsi, že se mistr v reakci na její kousavou odpověď naštve a nějak ji potrestá, nebo ji rovnou zabije, ale on se k tvému překvapení pousmál.
Jsi drzá a kousavá... líbíš se mi. Můžeš se jít ubytovat. Zítra v sedm ráno buď v této místnosti.
Jakmile se vydala k východu, otočil se k tobě.
Ta druhá část se týká také tebe. Zítra v sedm buď tady.
řekne přísně a dál už věnuje pozornost zbytku osazenstva místnosti.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
snapi
Učedník
Učedník
Příspěvky: 94
Registrován: 02.6.2009 21:35:00

Příspěvek od snapi »

Korriban - Akademie Sithů

Visha Solar. Zajímavé jméno. Dál mluvila s mistrem a já měl šanci ji pozorovat. Dokonalé držení těla. Z jejího postoje byla cítit drzost, která byla povzbuzována mluvou. Veřejně se vysmívat mistrům?? Zbláznila se?? ale mistr se jen zasmál. Očividně byl pobaven. Otočil se k ní a pronesl:
Jsi drzá a kousavá... líbíš se mi. Můžeš se jít ubytovat. Zítra v sedm ráno buď v této místnosti.
Odešla, díval jsem se za ní, dokud mne envyrušil mistr.
Ta druhá část se týká také tebe. Zítra v sedm buď tady.
Ano mistře.
Odpověděl jsem. Odnesl jsem meč na stojan zbraní a vydal se stejným směrem jako ona.
Odpočinek. Půjdu k sobě a budu meditovat. Ano to mi teď prospěje. Později se můžu podívat do knihovny. Už ani nepamatuju kdy jsem tam byl. prolétávalo mi hlavou a šel jsem k svému pokoji, ale stále jsem ji hledal pohledem.
"Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Korriban - Akademie Sithů:

Uposlechl jsi mistrův rozkaz a odešel z místnosti. Za sebou jsi ještě uslyšel něčí řev, nejspíše jednoho z otroků nebo adeptů, ale tomu jsi nevěnoval žádnou zvláštní pozornost, neboť tu jsi věnoval prozkoumávání tvého okolí pohledem, abys mohl tu ,,bohyni" ještě vidět.
Byl jsi zrovna ve dvou třetinách cesty ke tvému pokoji, který sis nedávno přivlastnil ke značné nelibosti jeho původního majitele, který měl ale dost rozumu a skončil ,,jen" s několika zlomenými žebry a pár monokly, když se na tebe usmálo štěstí a ty jsi dostal možnost znovu ji vidět... svým způsobem ale tak, jak jsi to zrovna neplánoval.
Hledáš někoho?
ozval se zas tebou její hlas. Hlas, který postrádal onu drzost, kterou sis pamatoval z jejího krátkého rozhovoru s vaším novým mistrem, ale tentokrát byl zase pro změnu ledový jako ocel, což v kombinaci s ponurým tichem kobek akademie tvořilo děsivou kombinaci.
Otočil jsi se za hlasem a málem jsi oněměl úžasem. Připadala ti ještě krásnější něž předtím. Se založenýma rukama se opírala o stěnu chytře schovaná za jedním ze sloupů lemujících chodbu, takže jsi ji nemohl vidět, když kolem ní procházel a pozorovala tě svýma nádhernýma hlubokýma zelenýma očima. Své krásné rty měla stažené do tenké rovná čáry.
Naposledy upravil(a) R.O.F.L dne 27.7.2009 18:00:55, celkem upraveno 1 x.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
snapi
Učedník
Učedník
Příspěvky: 94
Registrován: 02.6.2009 21:35:00

Příspěvek od snapi »

Korriban - Akademie Sithů

Hledáš někoho? ozval se za mnou ledový hlas a já poznal, že to je ona. Otočil jsem se uviděl ji za sloupem. Nemohl jsem ji zahlédnout.
Co tu dělá?? Čekala na někoho?? Všimla si jak jsem se po ní díval??
Přistoupila ke mně. Viděl jsem ji do zelených očí. Pozoroval jsem jeji dokonalou postavu, která šla zahlednout pod černým pláštěm. Dokonalé křivky. Cítil jsem z ní Temnou stranu. Byla s ní silná.
Teď jsem si uvědomil, že jsem ji tu nikdy nezahlédl. Je nová. Možná. Asi jsem strávil moc času dole v archívu. Musím si začít víc všímat dalších adeptů, mých soků!
Podíval jsem se ji do očí. Narovnal se a nasadil polohu těla, která značila nezájem.
To není tvoje věc!! odsekl jsem.
Pak jsem dodal mírnějším tónem: Jsem Kall! Jsi tu nová?? Nikdy jsem tě neviděl.
Musím říct, celkem solidní souboj. Ráda ovládáš slabé, že?? řekl, jsem a na obličeji se mi objevil úsměv.
"Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Akademie Sithů, chodba:

Ignorujíc tvoji reakci na její otázku odpověděla na tu tvoji. Jsem Visha, ale to už myslím víš a ano, jsem tu nová, přiletěla jsem zhruba před pěti hodinami.
Na chvíli se odmlčela a pak odpověděla na tvoji druhou otázku.
Vlastně ne, pouze jsem chtěla udělat dojem na Mistra Krenase. To stejné se týkalo i té drzosti. Mistr Krenas má v oblibě ty, kteří se nebojí autorit.
Očividně byla velice sdílná ohledně této věci. Krátce se ohlídla a pak se k tobě přiblížila. Její pohled ztvrdl.
Dávej si pozor kam hledíš, nebo dopadneš hodně špatně. Nejsem žádná výstavní plocha!
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“