Výcvik pro hráče snapi (Voza Dash)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
snapi
Učedník
Učedník
Příspěvky: 94
Registrován: 02.6.2009 21:35:00

Příspěvek od snapi »

Korriban - jeskyně

Pohlédl jsme na Vishu. Stačil jeden pohled a bylo mi jasné, že má strach. Cítil jsem to v jejich očích, vždycky byly plné jistoty, ale teď ne. Bla se něčeho.
No na můj meč ani nepohlédla, což znamená, že ode mne nečeká útok. Z čehoš se dá vyvodit, že mě se nebojí. Pohlédl jsem na jejího Mistra. Možná se bojí jeho.
Pozoroval jsem ho, jak stojí a hraje si s mečem. Pak promluvil.

Takže on říká, že není Jedi ani Sith. Když jsem byl v sithských archívech, dočetl jsme se že jsou jedinci, kteří dokážou ovládat Sílu aniž by něco o ni studovali. Někde jsem i narazil na Dathomirské čarodějky. Ale on je muž což k tomu nesedí. A mluvili o nějaké radě což nasvědčuje na nějakyý spolek, kult.
Stál jsem zamyšleně, Mistr čekal na mojí reakci na poslední otázku. Stále jsme váhal.
A proč se zajímal o Lorda Revana? Musí vědět, že jsem nemohl mít možnost se s ním setkat.
Pokud si pamatuju, tak než mě objevil řekl Vishe o nějakém plánu, který zahrnoval využití cizí osoby. Mluvil o mě? Určitě už o mě věděl, věděl o mě už když vkročil do místnosti. Chtějí mě zmanipulovat proti Sithům.
Pak mě něco napadlo.
Mohl bych předstírat, že mám zájem o to co mi řekne. Možná i o nějaký úkol. Pokud mi začne důvěřovat, tak ho předám Mistrům na Akademii. Pokud se to podaří dokonale, mohl bych získat respekt Mistrů a zároveň dokázat před nima toto místo zatajit.
Nenápadně jsem přejel po regálech s holokrony a alšími artefakty. Naplnila mě touha.
Usmál jsem se. Myslím, že už se konečně ztotožňuji z temnou stranou. Možná není mým prostředkem hněv, ale touha po moci. Touha!

Pohlédl jsem Mistrovi do očí. Kdo teda jste?
Potom jsem sklonil meč a vypl jsem ho.
"Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Korriban - jeskyně

Moudré rozhodnutí. Řekl Vishin mistr, jakmile jsi vypnul meč.
Ale nyní k tvé otázce - nemáme žádný oficiální název, protože oficiálně neexistujeme a sami se nijak nenazýváme. Můj předchůdce nás nazýval Vykonavatelé vůle Síly, ačkoliv já bych to spíš nazval Otroci falešné vůle Síly, ale to už je věc názoru.
V jeho hlase jsi rozeznal nepatrné známky pohrdání.
Co se tyče našeho vyčlenění v Síle, tak věž že v podstatě žádné není. Teoreticky máme být ,,neutrální" ale díky Radě jsme vše, jen ne to. Rada samotná je kapitolou sama pro sebe, neboť - Ah, promiň, naše vnitřní záležitosti tě určitě nezajímají. Přerušil náhle výklad.
Bohužel mě už pomalu začíná tlačit čas, takže se tě zeptám rovnou - Uděláš co budeme chtít? Věz ale, že pokud odmítneš, nezabiji tě - nezabíjím lidi s potenciálem - pouze ti vymažu paměť na naše setkání a toto místo. Problém je v tom, že manipulace s něčími vzpomínkami může mít fatální následky a to i když to provádí zkušená osoba. Rozhodnutí nechám na tobě.
V jeho hlase jsi postřehl větší přívětivost, než předtím, vlastně už postrádal jakoukoliv hrozbu. Hleděl na tebe a pozoroval tvou reakci.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
snapi
Učedník
Učedník
Příspěvky: 94
Registrován: 02.6.2009 21:35:00

Příspěvek od snapi »

Korriban - jeskyně

Vykonavatelé vůle Síly? Zopakoval jsem po něm.
Stupidní název. Usmál jsme se pro sebe.
Pokračoval jsme v naslouchání a nepřerušoval ho už. Rozmluvil se asi až moc o jejich řádu. Začlo mě to zajímat.
Jak mohla taková velká skupina, jako popisuje uniknout pozornosti Jedium i Sithům? Co vlastně chtějí?
Najednou se mistr zastavil a změnil téma rozhovoru.

Moje paměť zůstane tak jak je!
Ale zpátky k nabídce. Co by to mělo být?
Sjel sem pohledem na Vishu, jen tam tak stála a pozorovala nás. Uvědomil jsme si že od doby co jsme byl prozrazen téměř nepromluvila.
To má z něj takový strach? Zajímalo by mě, jestli si se mnou taky jen hrála nebo začala podléhat Sitskému učení.
Pohlédl jsme zpět na Mistra a čekal na odpověď. V hlavě mi ale vířily myšlenky na Vishu.
Co si to namlouváš? Prostě tě využila! Byla na akademii pár dnů a ty si myslíš že se vzdá svého života? Ale ona se ho akorát bojí, není to nehynoucí respect a uznání. Třeba by se proti němu postavila, kdyby věřila v šanci na přežití!
Pevně jsem svíral meč. Přichystaný při náznaku zrady. Navíc jsem pomocí něj filtroval svůj vztek na sebe a na Vishu.
Takže co bude teď ? Mistře? Nebo jak vás mám oslovovat?
"Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Korriban - jeskyně:

Můžeš mi říkat Arlen - Darth Arlen, abych byl konkrétnější, ale bohatě postačí pouze Arlen. Já osobně nechápu, proč používáme titul Darth, když nejsme Sithové, ale na tom teď nezáleží. Odpověděl. Krátce se bezcílně rozhlédl po místnosti.
Co se týče tvého úkolu: Řekl tónem, kterým dával najevo fakt, že tvé odmítnutí vymazání paměti považuje za souhlas. Jde o Krenase, konkrétněji o jeho smrt.
Odmlčel se.
Visha ti dá víc informací, mě už bohužel totiž začíná tlačit čas, takže pokud mě omluvíš, budu muset už letět, ostatně tady jsem byl jen skok.
Otočil se na Vishu. Jediné co mě zajímá je konečný výsledek, jakými prostředky to provedete je jen na vás. Pouze si dej pozor, aby tě Rada nepodezřívala.
Ano mistře. Odpověděla Visha. Co mám ale udělat až-
Její mistr jí rukou naznačil, aby mlčela. O tom si promluvíme později, stejně jako o tvých citech k němu.
Vishinu tvář v tu ránu polil ruměnec. Její mistr se poté otočil a klidným krokem odešel pryč. Nemohl jsi vidět úsměv, který se mu pak objevil na tváři.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
snapi
Učedník
Učedník
Příspěvky: 94
Registrován: 02.6.2009 21:35:00

Příspěvek od snapi »

Korriban - jeskyně

Darth Arlen! Darth? Není Sith, proč si tak říká? Je to celé nějaké podezřelé. Tajný nový kult. Jeho otázky na Revana. Znalosti mé minulosti.
Z myšlení mě vyruší až znění úkolu.
Krenase?
Nestihnu se ale už na víc zeptat. Arlen se otočí na Vishu něco ji řekne. Neslyšel jsem ale nakonci rozhovoru Visha nepatrně pohlédla mým směrem a začervenala se.
Co to?
Pak Arlen odešel.
Přistoupil jsem k Vishe. Pohlédl jsem ji do očí a ona pohled opětovala.
Můžeš mi konečně říct co se stalo? Proč si to všechno udělala? Jsi na akademii sithů protože ti to "Darth" Arlen nařídil. Kdo vůbec jste? Ta vaše Rada.Začal jsem chodit po místnosti. Otázky se ze mě ale dál chrlily.
Byl jsem jen figurka ve vaši hře? No tak Visho! Odpověz!
Co se tu děje?
"Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Korriban - jeskyně:

Otočila se.
Já... já nevím. Odpověděla s povzdechem. Tohle to místo nutí dělat lidi věci, které nechápou. Téměř jako by bylo zvrácené... Můj mistr byl dlouho jediný na koho to nepůsobilo.
Otočila se zpátky k tobě a pohlédla ti do očí. V postřehl jsi v nich smutek a pak ještě něco, ale nepodařilo se ti to někam zařadit. Jenže pak jsem potkala tebe. Uvědomila jsem si, že jsi jiný než ostatní a zavedla tě k vůli tomu sem. A tys předčil všechna moje očekávání.
Odvrátila pohled. Jenže pak přišel mistr a všechno se pokazilo. Povzdechla. Kalle, já... Omlouvám se, že jsem tě do toho zatáhla. Neměla jsem to v plánu.
Pohlédla ti zblízka do očí. Vše nasvědčovalo tomu že tu omluvu myslí opravdu upřímně. Mohl bys mi prosím odpustit?
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
snapi
Učedník
Učedník
Příspěvky: 94
Registrován: 02.6.2009 21:35:00

Příspěvek od snapi »

Korriban - jeskyně:

Očividně už na něj působí, protože ten úkol je šílený! Zabít Krenase.
Zasmál jsem se.
Visho to nemůže myslet vážně. Přece neočekává že dva studenti dokážou zabít Mistra.
Přišel jsem k ní. Pohlédl ji do očí. Opětovala mi pohled.
Ale "úkol teď neřešme.

Nevyčítám ti že si mě podvedla. Naopak mě to potěšilo, zachovala ses jako pravý Sith. Ale teď musíš být upřímná! Chceš zůstat na akademii a stát se Sithem nebo chceš dál plnit rozkazy nějaké tajemé rady?
Chytil jsem ji za ruku.
Je z tebe cítit Temná strana. Vím že máš ve svém nitru boj. Taky jsem ho měl! Ale díky tobě a tomuto místu jsme našel moji budoucnost. A ta náleží temné straně!
Konečně jsem pochopil co se se mnou dělo! Byl jsem vychován pro cestu Jediho. Ale pak byla m cesta přetržena zabitím mistryně. Po té události jsem tápal. Už jsem nenáležel Světlé straně Síly. Když mě našli Sithové myslel jsme že jsem přijal Temnou stranu, ale byla to jen moje doměnka, lež!
Až teď jsem pochopil kodex Sithů. Chápu proč je třeba hněvu, chtíče, úzkoků a vášně.
Ale ty Visho ty tápeš někde mezi. Svádíš vnitřní boj. Nejsi ani na Světlé straně ani na Temné.
Budeš se muset rozhodnout ke které se přidáš. Ale s tvým dočasným Mistrem nedosáhneš na vrchol svých možností.
Musíš se přiklonit k jedné, nemůžeš být mezi.
Cítím z tebe tvé emoce, ony ví kterou stranu si vybrat!
Visho chápeš to?
"Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Korriban - jeskyně:

Visha nic neříkala, mlčky poslouchala co jsi říkal. Tvůj stisk její ruky ti ale neopětovala. Teprve až jsi skončil, promluvila.
Opravdu? A co cítíš ve mě za emoce? Vyprostila svou ruku z tvého sevření. Její výraz byl nečitelný. Pak její pohled ztvrdl.
Mýlíš se, jestli si myslíš, že poslouchám Radu. poslouchám jen svého Mistra a toho nezradím.
A to s tím vrcholem možností - vzpomeň si na základní poučku o možnostech Síly a zjistíš, že nemáš pravdu.
Řekla snad až posměšným tónem. Síla nemá žádný vrchol - jen svah, po kterém můžeš šplhat nahoru.
Odvrátila pohled. Ale už toho nechme, tohle nikam nevede.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
snapi
Učedník
Učedník
Příspěvky: 94
Registrován: 02.6.2009 21:35:00

Příspěvek od snapi »

Korriban - jeskyně

Odstoupil jsem od Vishy, rozhodil rucema a vykřikl.
Zůstaň si se svým Mistrem. Mě nemá co nabídnout. Leda smrt při tom jeho úkolu. Nepůjdu zabít Sithského lorda doprostřed Akademie! Nemám potřebu ho chránit, ale nemínim se nechat zabít.
Pohlédl jsem na ni. Pro jistotu jsem se připravil na jakýkoliv útok.

Pokud tu chceš zůstat, zůstaň.
Vracím se zpět!
Nesnaž se mě zastavit. Nechci ti ublížit.
Otočil jsem se k východu. Smysly připrvené na nečekané komplikace.
Nejdřív se dostat ven. Pak vzít swoop. Dostat se na Akademii. Ale co tam? Mám někomu říct o Vishe a jejím Mistrovi. A co tohle místo? Mohlo by být důležité. Je zde spousty artefaktů a informací. Ale stále je tu ten Mistr. Nedostanu se tu. Možná bych o jeskyni měl říct mistrům. Získal bych si uznání a lepší postavení v hirearchii akademie.
"Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Korriban - jeskyně:

Běž si tedy, uteč, stejně tě nepotřebuji! Zařvala a zmizela hlubinách jeskyně.
Zůstal jsi sám. Bez problému jsi vyšel ven. Ucítil jsi náhlou změnu v Síle a když jsi se otočil, byl už vstup dovnitř zase jen obyčejnou stěnou jeskyně.
Okolo to vypadalo úplně stejně jako předtím, pouze byl z části odfouknutý prach s prostředku síně, což byla s největší pravděpodobností památka na loď Vishina mistra.
Swoop byl stále zaparkovaný na místě, kde ho Visha nechala.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
snapi
Učedník
Učedník
Příspěvky: 94
Registrován: 02.6.2009 21:35:00

Příspěvek od snapi »

Korriban

Kde je ten vchod? Sakra! Snažím se ho najít pomocí Síly! Nic!
Visho! procedim mezi zubama.
Co mám dělat teď? Mám něco říct mistrovi? Určitě se dozví že jsem byl s Vishou venku a taky že se nevratila. Mám mu říct o tom co jsem zde viděl?
Hledím směrem k Akademii a snažím se najít východisko. Ruka mi sjede k meči.
Meč! Ten budu muset schovat. Krenas by si všiml že mám najednou meč a začal by se vyptávat.
Schovám ho v pokoji.

Pokusím se proniknout stěnami a vyšlu svou prosbu po Síle.
Visho! Pokud vše zvážíš a rozhodneš se pro akademii přijď za mnou. Pokud do zítřejšího večera nepříjdeš budu to považovat za nepříjmutí nabídky a řeknu vše Krenasovi.
Přijdu ke swoopu, nasednu a zamířím k Akademii.
Jak se zachováš? Splníš svou nabídku a zachováš se čestně? Nebo konečne příjmeš roli sitha? Cestou k Akademii vedu svůj morální dialog.
Konečně jsem dojel. Došel jsem ke vchodu a zatlačil na bránu. POmalu se otvírala.
Sitha! Volím cestu Sitha!
Běžím najít Krenase!
"Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Korriban - Akademie Sithů:

Cesta zpátky uběhla celkem rychle, obzvlášť díky tomu, že jsi kupodivu nebloudil. Dojel jsi až k bráně, seskočil ze swoopu, otevřel a vešel dovnitř.
Okamžitě jsi ucítil něčí přítomnost - a zanedlouho ti zastoupil cestu Lucien se dvěma kumpány - tobě již známého Rolfa a člověku blízkého hubeňoura.
No ne, to je ale náhoda, že se zase potkáváme. Usmál slizce Lucien, dle jehož tónu bylo jasné, že to rozhodně žádná náhoda nebyla. Jeho kumpáni se pochechtávali. Kdepak jsi byl, hmm... a kde jsi nechal tu svou děvku? No tak pochlub se, bylo něco?!
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
snapi
Učedník
Učedník
Příspěvky: 94
Registrován: 02.6.2009 21:35:00

Příspěvek od snapi »

Korriban - Akademie Sithů

Ucítil jsem nečí přítomnost. Mám se schovat? Nemá to smysl, tak mě musel vycítit.
Za chvíli se mi postavil do cesty Lucien a jeho noschledi.
Ty! Vykřikl jsem. Ještě ten mi tady chyběl.
Co chceš?

Lucien domluvil. Ti další idioti se jen pochechtávali.
Bylo mi jasné, že to náhoda nebyla, museli nás vidět a počkali si na mě.
Co mám říct? Musím jim zalhat, takovou důležitou informaci jim nedám.
Nahodil jsem úšklebek a pohlédl mu do očí.
Co bylo tě nemusí zajímat. Pokud máš na o ni zájem, je tvoje. Co jsem chtěl mi dala. A nahodil jsem ještě větší úsměv.
A teď uhni! Nespal jsem a chci se přiravit na ranní výcvik.
Vykročím a rázně si to zamířím přímo mezi ně a dál do Akademie.
Snad jim to bude stačit. Teď do pokoje schovat meč a pak za Krenasem. Musím mu to nějak oznámit, ale zárověň z toho vytřískat co nejvíc pro sebe.
Pro jistotu sleduji jestli mě nebudou následovat. Ale neohlížím se.
"Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

Korriban - Akademie Sithů, Tvůj pokoj:

Lucien i jeho partička na tebe zůstali jen zírat s ústy dokořán, bylo jasné že podobnou reakci příliš nečekali, proto tě také nechali v klidu odejít. Na cestě do pokoje jsi míjel poměrně dost lidí, ale nikdo o tebe nejevil žádný zájem, takže jsi v klidu dorazil a trochu si oddechl, když za tebou zaklaply pokojové dveře. Teď tě ale čekal velmi důležitý úkol, musel jsi najít dobrou, ne-li skvělou skrýš pro svůj nový meč.

----------------
Zdravím, jak jsi už asi pochopil, převzal jsem tvůj výcvik po R.O.F.L.-ovi. Naladit se na strunu takhle rozsáhlého a skvěle rozjetého výcviku je složité, proto se možná tvůj výcvik teď dost změní. Pokud bys měl nějaké připomínky, náměty, žádosti, tak se mi ozvi. Jinak doufám, že si výcvik se mnou užiješ stejně jako předtím.

Uživatelský avatar
snapi
Učedník
Učedník
Příspěvky: 94
Registrován: 02.6.2009 21:35:00

Příspěvek od snapi »

Korriban - Akademie Sithů, chodba

Jdu dál, neotáčím se. Mohli by pochopit moji nejistotu. V Síle ale cítím že mě nenásledují.
Ruka mi sjede na meč.
Sakra. Zapomínám že nesmí být viděn. Přitáhnu si proto plášť a stáhnu víc kápi.
Mířím ke svému pokoji, občas na někoho narazím, ale nevěnují mi pozornost.
Konečně! Zastavím se a otevřu dveře pokoje.

Korriban - Akademie Sithů, pokoj

Rychle zavřu dveře a shodím plášť.
Kam s mečem? Musím ho schovat. Ale stačí jen aby nebyl na očích, nikdo nebude očekávat že něco skrývám. Navíc nikdo se tu nedostane, když nemá heslo na vstup.
Přejdu k posteli a schovám meč pod matraci. Potom si sednu na postel.
Chvíli budu meditovat a potom za Krenasem!
"Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“