Darin Noor (Výcvik pro Steva)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Stev

Příspěvek od Stev »

Neznámá loď, Neznámo kde

Když se probudím hlava mi jen třeští bolestí.Pomalu se posadím a opřu se o stěnu svého nového vězení.
To sem ale blbec.Řeknu si v duchu když si uvědomím co sem to udělal.
Mělo mi být okamžitě jasné že se mnou nebudou mluvit a že se mě pokusí zajmout kvůli odměně.Pronesu potichu a pak se zadívám na zraněného Wookie.
Jak vydím ty si se tak snadno jako já nevzdal.Řeknu směrem ke spícímu Wookiovi a poté začnu pomalu vstávat.Bolí mě sice celé tělo ale zatnu zuby a konečně se postvým.Jakmile udělám pár kroků směrem ke dveřím bolest ochabne a pomalu se rozhýbou i stuhlé končetiny.Když dojdu k ovládání dveří a zjistim že je zničené udeřím naštvaně pěstí do dveří.
Sotva udělám něc dobrého musim o to ihned přijít.Proletí mi hlavou a já se otočím směrem domístnosti a opřu se o dveře.
Musim najít nějakou ventylaci nebo tak něco.Zrodí se mi myšlenka v hlavě a ihned začnu prozkoumávat místnost.

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Neznámá loď, Neznámo kde:
Rozhlídneš se po místnosti, která má obdélníkový tvar a je přes dva a půl metru široká a asi tři a půl metru dlouhá. Co se týče ventilace, tak zde skutečně jedna je, ale takových rozměrů, že by ses do ní stejně nevešel, a navíc její mřížka je ke stěně přišroubovaná. Ani jiné další otvory, možnosti jak utéct tady nejsou. Také si můžeš všimnout, že všechen nábytek, i když ho nejspíš moc nebylo, byl odnesen pryč. Zřejmě tví věznitelé nechtějí ponechat nic náhodě. Jste tu jen ty a Wookiee, který bezvládně leží na podlaze.
Najednou se celá loď škubne, což je pro tebe neklamné znamení, že jste vystoupili z hyperprostoru.
Opět tvůj zrak spočine na dveřích, přesněji jejich ovládání a přijdeš blíž, aby jsi si ho prohlédl. Deska zakrývající kabely je na svém netradičním místě, povaluje se nedaleko dveří. Ovládání podrobíš nyní podrobnějšímu šetření. Podle toho jak se v tomto oboru vyznáš, tak v místech, kde je spínač, tak kabely k němu vedoucí jsou rozbité, buď spálené, nebo přestřihnuté. Zkusíš spínač zmáčknout, ale nic se nestane. Závěr, který z toho vyvodíš je takový, že ovládání chybí zdroj energie.
Proto to dál nezkoušíš a vrátíš se k Wookieemu, aby jsi si prohlédl jeho zranění. Jeho rána na rameni nevypadá pěkně, ale smrtelně vážná není. Co tě však zarazí je věc, že jeho druhá ruka je uměla. Tedy ne celá, jen od loktu dolů.
Obrázek

Stev

Příspěvek od Stev »

Neznámá loď, Neznámo kde:

Sakra sakra sakra kde tady asi seženu nějaký zdroj.Řeknu si v duchu a náhle mi spočine zran na umělé ruce mého spoluvězně.
Možná že by mohl nějak být v ní sice o nich moc nevim ale možná že se dávají i do umělých končetin.Pronesu nahlas a pomalu se přiblížím k tělu wookieho u kterého pokleknu a vezmu do rukou jeho umělou končetinu a začnu si jí zvědavě prohlížet.
Tak kdepak je nějaké ovládání nebo nějaký otvor kterým bych se mohl dostat do útrob té umělé končetiny.Řeknu si pro sebe a dál zkoumám umělou končetinu.
Hlavně to musim najít rychle jinak sem vtrhnou a já budu úplně bezbraný i když bych na ně možná mohl použít nějakou techniku síly.Zapřemýšlím ale ihned zase začnu prozkoumávat umělou končetinu.

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Neznámá loď, Neznámo kde:
Začneš prozkoumávat umělou ruku Wookiee a snažíš se najít nějaký otvor, kterým by jsi se dostal ke zdroji energie té ruky, a jenž by jsi mohl použít k otevření dveří. Ani si nestihneš prohlédnout celý povrch zlaté, místy odřenné, umělé ruky, když se Wookiee nejprve trochu neklidně převalí a poté tě od sebe odhodí.
Následně něco řekne, opět ve svém rodném jazyce, co však nevíš, protože mu nyní vůbec nerozumíš.
Podaří se ti ale vycítit nejdřív vztek k tvé osobě, následné uklidnění, alespoň částečné, a zájem, také související s tebou.
Obrázek

Stev

Příspěvek od Stev »

Neznámá loď, Neznámo kde:

Promiň Promiň já ti nechtěl ublížit.Začnu se omlouvat a přitom odjdu od něj ještě kousek dál.
Musím vymyslet jak mu říct že potřebuju otevřít ty dveře a bez zdroje se mi to nepovede.Přemýtám v duchu a při tom se stále dívám na Wookieho a dělám uklidnující gesta.Pomalu přecházím ke dveřím a když se u nich konečně ocitnu pomalu se otočím k panelu a ukážu do něj prstem.
Potřebujeme zdroj aby se ty dveře otevřeli.Říkám a při tom si najivně myslím že pochopí cose mu snažím říct.
Jestli rychle nepřijdu na to jak ty zpropadený dveře otevřít tak se stane něco moc moc ošklivého.Opakuju si neustále dokola a pak mě z čista jasna napadne jestli by ty dveře nešli otevřít za pomoci Síly a ihned se o to pokusím.

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Neznámá loď, Neznámo kde:

Wokie tě sledoval a možná tě i pochopil. Těžko říct, protože se tvářil pořád stejně. Jediná změna byla ta, že se postavil a se zájmem tě pozoroval.
To už jsi zkusil otevřít dveře pomocí Síly, ale ať ses snažil sebevíc, nepohnuly se ani o píď, jen trošku zavrzaly. Stál jsi tam s "máchal" jsi rukama jako divý, ale dveře ne a ne se pohnout a Wokie vydal zvuk jako, kdyby se zachechtal. Tvá snaha otevřít dveře, které dokázaly v případě nouze neprodyšně izolovat zbytek lodě od trhliny v trupu a zabránit tak dekompresi celé lodě se svými bytelnými zámky a značnou hmotností byly nad tvé síly a jedinné čeho ses dočkal byl vrzavý, skřípavý zvuk. Když zavrzaly někdo na ně z druhé strany zabouchal, asi něčím kovovým, a nevraživě zařval
Nech toho, nebo uvidíš
a ještě do dveří kopl. Dveře to byly silné, protože kopnuti znělo tiše a zpoza dveří teď byly slyšet nadávky a steny. Wokie vycenil tesáky a hlasitě zavrčel
Ty taky, ty jedna chlupatá bestie!
a dodal svým slovům větší váhy dalšími údery na dveře.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Stev

Neznámá loď, Neznámo kde:

Příspěvek od Stev »

Neznámá loď, Neznámo kde:

Co mám dělat co mám dělat.Kdyby tady byl tak můj mistr ten by určitě veděl co mám udělat , ale ten tu bohužel není a nemůžemi poradit.Řeknu si potichu a pomalu dojdu ke stěně opřu se zády o ní a sjedu pomalu na zem.
Jak by to asi mistr vyřešil kdyby byl na mém místě.Přemýšlím se zavřenýma očima.
No on by nejspíš dokázal pomocí síly ty dveře otevřít , ale to já bohužel ještě nedokážu takže musím vymyslet něco co můžeme poniknout spolu s Wokiem , aby jsme se dostali ven.Odpovím si v duchu sám sobě a poté začnu přemýšlet jak by jsme se mohli s Wokiem dostat ven.
Nejdříve si musim schrnout všechny informace , které jsem doposavad naschromáždil.První je ta že i když ovládám hodně cizích jazyků Shyriiwook jsem se ještě nenaučil celý a umím pouze pár slov.Další je ta že z předchozího rozhovoru s Wokiem jsem zjistil že ho asi chce zabít nějakj Hut a proto si myslím že nás vezou právě k tomu Hutovi , který rozhodne co s námi a k němu se já určitě nechci dostat.V pořadí třetí informace je ta že ty dveře jsou hodně těžké a silné takže je pomocí síly neotevřu a v ovladači jim chybí zdroj napájení , který je možná ukrytý ve Wokiho umělé ruce , ale ten mi ho bez pořádného vysvětlení asi nepůjčí.Čtvrtá informace je ta že když se dostanu za dveře tak tam stojí hlídka , která je určitě ozbrojená a jen tak lehce se nevzdá.Sečteno a podtrženu vyplývájí z toho dva výsledky a to budď počkáme než si pro nás přijdou a pokusíme se utéct při přesunu , ale to bude hodně těžké nebo se pokusíme zprovoznit vypínač u dveří a zneškodnit ztráž.Takže než tady nečině sedět pokusím se ještě jednou zprovoznit vypínač.Řeknu si v duchu a už s trochu lepší náladou se zvednu a zamíří k vypínači u dveří.Naosledy si ho prohlédnu a pak přejdu k Wokiovi a kousek od něj se zastavím a ukážu na vypínač ode dveří.
Neni energie.Řeknu ve Shyriiwooku poněvadž si vůbec nemůžu vzpomenout jak se řekne zdroj.
Vevnitř , ruka , energie , dát , dveře.Řeknu opět ve Shyriiwooku a při tom ukazuju na Wokiho umělou ruku a na vypínač u dveří.
Doufám že mě tentokrát pochopí.Proletí mi hlavou myšlenka a já jen v klidu čekám na Wokiho reakci.

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Neznámá loď, Neznámo kde:

Wookie se podíval na dveře, pak na svoji ruku, kterou sevřel v pěst a pak na tebe. Wookie se pak podíval jen ta dveře a ruku, lehce zavrčel a vstal. Z toho jak se tvářil se dalo usoudit, že pochopil. Přistoupil k tobě, ale asi nepochopil, protože místo toho aby ti dal svůj energetický zdroj, chytl tě za ramena a s ukrutánským řevem hodil ke dveřím. Wookie to byl velký a silný a ty jsi letěl dokud tě dveře nezastavili. Let byl celkem příjemný, ale přistání bylo pekelně tvrdé, bolestivé a hlučné. Naštěstí tě hodil tak, že jsi narazil do dveří nejdříve zády a ne hlavou. Každopádně, stejně ses po dopadu svezl až na podlahu.
Chvilku potom, co jsi přistál na dveřích se dveře otevřely, zevnitř a v nich někdo stál a jako první prohlásil
Neměli jsme jej nechávat u toho chlupáče
Viděl jsi, jak se Wookie vzdaluje od dveří z přímé palebné zóny toho neznámého. Neznámý tě překročil s vytaženým blasterem a když stanul v místnosti, vystřelil po Wookiovi omračující výboj. Bohužel pro neznámého měl jeho blaster příliš slabý omračující výkon a nic se nestalo, jen Wookie zařval a vystartoval po střelci, střelec vyjekl, zbledl a udělal krok zpět. To už měl střelec svůj krk ve svěráku umělé ruky toho Wookieho a střelec se zmohl jen na to, aby do umělé ruky mlátil pažbou svého blasteru. Pak už jen *křup* a střelec ve Wookie ruce zvláčněl a ten ho pak jemně položil na zem
Ku*va
za tebou se ozvaly přibližující kroky a pak jiný hlas, tedy z lodě
Ten blb je u něj!
rozezněla se siréna a někdo tě přeskočil a vstanul tváří v tvář Wookieovi s tyčí v ruce, ale jak bojovali jsi neviděl, protože o tebe někdo zakopl. Někdo, kdo se hnal na boj s Wookiem, ale tebe přes toho druhého neviděl a zatímco tebe druhý přeskočil, poslední se kvůli tobě natáhl na zem jak dlouhý, tak široký a nůž mu vypadl z rukou. Muž co dopadl byl Gran a snažil se postavit a z lodi se ozýval dusot několika běžícího nohou.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Stev

Příspěvek od Stev »

Neznámá loď, Neznámo kde:

Už Už jsem se chtěl začít radovat že mě konečně wookie pochopil , ale má radost jak se ukázalo byla předčasná.Ten Wookie mě totiž vůbec nepochopil on to pochopil tak že mě má mrsknout za ruku do dveří a to se mi vůbec nelíbilo.No ten let byl celkem příjemný jenom ten dopad už tak příjemný nebyl.
Já toho troubu snad přerazím.Řekl jsem nabručeně když jsem dopadl.Náhle se , ale za mnou otevřeli dveře a dovnitř vběhl někdo a pronesl něco ve smyslu že byla chyba mě nechávat u wookieho a vypálil po Wookiovi.Naštestí pochopil moc pozdě že omračující výboj je příliš slabý a to se mu stalo osudným protože ho wooki okamžitě chytil a zabil.
Nechtěl bych být na místě toho chlapíka.Řekl jsem potichu , ale to už byl v místnosti další a začal bojovat s Wookiem.Náhle o mě , ale někdo zakopl a natáhl se vedle mě a jeho nůž mu vypadl z rukou.A pak jsem také náhle zaslechl lodní alarm a další posily , které se sem hnali na pomoc.
Tak co mám dělat.Buď uteču anechám tady Wookiho a nebo se mu pokusím pomoct tak co mám kruci udělat.Přemítal jsem v duchu a díval se na toho co o mě zakopl a zjistil sem že je to Gran.
Když mu nepomůžu zachovám se dost zbaběle a nečestně , ale naopak když mu pomůžu může se stát že se odtud už nikdy nedostanu takže co si asi mám vybrat za volbu.Proletí mi hlavou , ale moc dlouho se nerozmíšlím a začnu jednat.Nejdříve se postavím a poté se zaměřím na muže se , kterým bojuje Wookie.
Doufám že to Wookiovi nic neudělá a tam toho to jen omráčí.Řeknu si v duchu a vyšlu na útočníka elektrický rozsudek.

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Neznámá loď, Neznámo kde:

Použil jsi na muže, který bojoval s Wookiem, tvým "spojencem" elektrický rozsudek. Ovšem použít jej bylo v boji o mnoho těžší než sis myslel. Nicméně se to podařilo i když použít ji na nepřítele v sevření "spojence" pomohlo spíše tvému spojenci a uškodilo "spojenci". On Wookie je mnohem větší než ten muž a v jeho tělě skončilo více elektrického proudu.
Wookie zařval, muž taky zařval, ale bojovali dále. Jen se ti zdálo, že Wookiemu nějak dochází dech. Víc jsi ale neviděl, protože se na tebe vrhl ten Gran a strhl tě ke stěně, kde tě začal zpracovávat ručně. Naštěstí pro tebe se nezmocnil nože, takže tě zprácovával jen pěstmi a naštěstí jen do trupu a jeho útoky byly spíše chaotické a Gran se spíše rozhodl nějak zaměstnat Jediho, kterého vyhodnotil jako největší hrozbu než příjdou ostatní.
Do místnosti nakoukl Rodian a nerozhodně zůstal stát ve dveřích, očividně řešil co má dělat. Jenže určitě nebyl jediný, kdo se sem chystal, blížili se další kroky. Jen byl první, co sem doběhl.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Stev

Příspěvek od Stev »

Neznámá loď, Neznámo kde:

A sakra měl jsem předvídat že by to tak nějak mohlo dopadnout.Řeknu si nabručeně , ale v tu ránu na mě někdo skočí a začne mě mlátit.
Já jsem , ale pitomec nejdříve jsem se měl zbavit nějak toho Grana.Proletí mi hlavou a hned se začnu krýt před jeho dotěrnými ranami.
Jak se z toho jenom dostanu.Říkám si v duchu a neustále se jenom bráním zatímco slyším stále se přibližující kroky.Náhle se na mém okraji zorného pole ukáže pohyb a já z hrůzou zjistím že sem dorazila první posila.
Musím rychle jednat.Proletí mi hlavou a hned se dám do toho.Zaprvé se pokusím Grana odhodit na zem a poté se pokusím skočit po noži a ten hodit na příchozího na , kterého pak okamžitě zaútočím.
Naposledy upravil(a) Stev dne 17.7.2010 13:23:47, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Neznámá loď, Neznámo kde:

Gran do tebe nepřestával bušit, ale ty jsi jej zkusil odhodit skrze Sílu. Povedlo se tak trochu, Sílou jsi do Gran štouchl tak, že přepadl na záda, tvářil se šokovaně a dost možna měl vyražený dech. To už ses vrhl po noži, ale Gran ti zabránil v jeho dosažení. Byl sice trošku mimo, ale stačilo mu jen máchnout rukou po noži a poslal ho do kouta místnosti. Sice se pořezal o ostří, ale ty jsi byl bez nože. Udělal jsi pár kroků k noži, jenže Gran tě chytl za nohu a skoro tě shodil na zem. Bohužel byl trošku mimo a tak se mu to nepovedlo. Stejně, tě ale slušně zdržel a když jsi konečně sebral nůž. Otočil ses na patě a hodil nůž po Rodianovi.
Hodil, ale nezaáhl. Sice jsi jej trefil, ale rukojetí do nosu. Rodian zaskučel, udělal krok zpět a zavřel dveře. Naštěstí pro vás se dveře nezavřely úplně, ale zůstaly "viset" na rukojeti noře, kterým jsi praštil rodiana do nosu. Hydraulický systém drtil rukojeť, ale čepel se tak lehko nevzdávala, až to nakonec vzdal hydraulický systém.
A sakra
ozval se z druhéstrany někdo, kdo měl před ústy ruku, když si někdo povšimnul nedovřených dveří.
Wookie zatím bojoval s mužem a očividně ztácel dech, tvůj útok zřejmě Wookie ovlivnil více, než se zdá a když si všiml zavřených dveří, vztekle zařval, až vám všem zalehlo v uších.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Stev

Příspěvek od Stev »

Neznámá loď, Neznámo kde:

Co mám dělat co mám kruci jenom dělat.Prolétlo mi hlavou.
Musim rychle něco vymyslet a to teda fofrem nebo se ven nedostaneme už asi nikdy.Řeknu si v duchu a prohlédnu místnost.Zjistím že wooki bojuje stále s tim chlapem a že ten Gran je na zemi a asi má vyražený dech.
Jak já to vidim musim uspat nejdříve toho grana a pak se vrhnu na pomoc tomu Wookiovi.Řeknu si v duchu.
Ale co bude s tima dveřma.Uvědomím si náhle a znovu se na ně podívám.
Pořád jsou otevřené , ale drží je tam jenom ten nůž a za chvilku tu budou další posily.Zeptám se sám sebe.
Proč jsem se jenom netrefil pořádně mohli jsme být už dávno venku.Řeknu naštvaně a znova se podívám do místnosti.
Takže musim si rozmyslet honem plán a dát se o zachraňování toho wookieho.Prolétne mi hlavou a zaměřím se okamžitě na Grana.
Promiň doufám že tě to moc nebude bolet , ale je to nezbytné opatření.Řeknu směrem k němu a pak na něj použiju elektrický rozsudek.
Tak a teť honem na toho druhého.Řeknu a ještě jednou se podívám na Grana a poté se rozeběhnu na pomoc Wookiovi.
Nejspíš to provedu tak že se ho asi pokusím odstrčit.Sesumíruju si v hlavě plán a pak na Wookie zakřičím.
Uskoč.A poté se pokusím útočníka odhodit.

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Neznámá loď, Neznámo kde:

Gran se zazmítal, když jsi to do něj našil "elektrickým rozsudkem" a zaječel. Ale když jsi s ním skončil, vypadal totálně mimo. A ty si tak mohl škrtnout první položku na svém seznamu, vyřazení Grana. Nyní ti zbyla jediná věc, pomoci Wookiemu. Zažval jsi na něj
Uskoč
a Wookie se na tebe podíval a dost možná se zmateným výrazem. Obličejová mimika a dlouhé chlupy v obličeji nejdou moc dobře dohromady. A krom toho ti ten Wookie nemusel rozumět. A podíval se na tebe i ten muž, který ti pro změnu rozuměl, ale nějak nerozuměl tomu, proč na něj řveš uskoč, zvláště z takové dálky.
To je v poho, já ho zvládnu.
zařval na tebe a Wookie na tebe zavrčel, když uslyšel jak na tebe jeho protivník mluví. Zavrčel a chystal se ho sevřít do kravaty. Jenže tys na něj zrovna zkusil s "odstrčením".
Povedlo se a muž spadl na Wookieho a tyčí, kterou měl v ruce mu při pádu pěkně úřejel po žebrech. Wookie chtěl zařvat, ale jak mu ten chlap spadl na hruník, tak mu asi vyrazil dech a tak ani nesípal. Zato ten muž zařval na tebe
Tak já se ti snažím pomoct a ty takhle? Šak já ti zmaluju ten tvůj ciferník...
a už se škrábal na nohy, že si to s tebou vyřídí. Tyč položil na zem a ty sis všiml, že to není tyč, ale tonfa a k tomu ocelová. Ale to už byl muž na nohách, sebral tonfu a mácháje s ní před sebou si to kráčel přímo k tobě.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Stev

Příspěvek od Stev »

Neznámá loď, Neznámo kde:

Když jsem provedl svůj plán a podle mě vyšel stalo se něco co jsem vůbec nepředpokládal.Ten chlapík sezvedl a rozeběhl na mě což , ale nebylo to co mě vyvedlo z míri , ale bylo to to co na mě zařval.On na mě totiž zařval Tak já se ti snažím pomoct a ty takhle? Šak já ti zmaluju ten tvůj ciferník...
No tohle vždyť je to přece nepřítel tak co tu na mě řve že mi chce pomoc.Prolétlo mi hlavou a já byl totálně zmatenej.
Ale vždyť ty si mě sem zavřel tak proč by si mi chtěl pomáhat.Řeknu směrem k němu a uskočím trochu dál.
Takže musím si hlavně dávat pozor , aby mě nechtěl nějak ovlivnit a poté mě znova nezamkl.Říkám si v duchu a postavím se do bojového postoje.
No myslim si že holíma rukama proti té tyči nemám šanci a nůž je podedveřma takže muje jediná možnost je dostat ho silou kdyby chtěl něco zkusit.Přemýšlím v duchu a neustále pozoruju protivníka co udělá.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“