Darin Noor (Výcvik pro Steva)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Darin Noor (Výcvik pro Steva)

Příspěvek od Funny »

Ilum, Chrám:

Hned poté, co jsi se dozvěděl o Rozkazu 66, který označoval všechny Jedi za zrádce Republiky a nařizoval jejich okamžitou eliminaci, jsi se vydal na planetu jménem Ilum, o níž ti kdysi říkal tvůj mistr, že právě tam se nacházejí krystaly potřebné pro konstrukci světelného meče, přesto jsi měl prvořadý cíl jiný, najít přeživší Jedi. Možná i to byl důvod, proč jsi sem odletěl. Sice ti mistr prozradil jméno ještě jedné planety, kde se nachází Tréninkové Centrum Jedi, ale protože toužíš po světelném meči, jenž se ti bude hodit jako nikdy před tím, a ten se svými znalosti můžeš zkonstruovat jen na Ilumu, nýbrž o jiném místě, kde jsou krystaly nevíš, odletěl jsi právě tam.

Jednou z mnoha úzkých a nízkých chodeb, kterými je chrám protkán, se vracíš zpět do svého pokoje. Ne všechny jsou však přístupné, některé jsou totiž zavaleny jako následek bombardování během Klonových Válek a před chvílí jsi zjistil, že jen dvacet metrů dál od tvého pokoje je chodba zavalena. Je jen na tobě, co budeš dnes dělat. Včera, kdy jsi sem přiletěl, se ti podařilo nalézt pár zapomenutých spisů týkajících se především konstrukce světelného meče, a tak jako doposud největší nalezený poklad jsi je proto přenesl do pokoje, v němž jsi se také ubytoval.

Stev

Příspěvek od Stev »

Ilum, Chrám

Pomalým krokem vejdu opět do pokoje a sednu si na postel.Nikoho jsem zatim neviděl takže se dám asi do konstrukce světelného meče.říkám si v duchu a natáhnu se pro spisy které jsem si sem donesl.Nějakou dobu je prohlížim a pak je položím vedle sebe na postel.Nejdříve budu muset najít krystal takže asi pudu do tý jeskyně jeden si vybrat.Řeknu potichu a pomalu se zvednu z postele a vydám se ke dveřím.Na prahu se zastavím a chvíli přemýšlím jestli mám zavřít nebo ne ale nakonec se rozhodnu že když tu jsem sám proč bych zamikal a vyjdu na chodbu.Jestli si to dobře pamatuju tak krystalová jeskyně je tímhle směrem.A vydám se chodbou do leva.
Naposledy upravil(a) Stev dne 11.6.2009 17:23:22, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Napsal jsi něco, co odporuje tomu, co jsem napsal já! Pokud se chceš pokusit o flashback, tak nesmíš narušit nic, co napíši já. Tedy já napsal, že se vracíš od závalu do svého pokoje, ty jsi napsal flashback a pak jsi napsal, že jsi u závalu zůstal a pokusil se ho odstranit, což odporuje tomu, co jsem napsal já. Navíc jsi zapomněl na lokaci! Upravit!
----------
Teď jsi napsal spíš povídku, než příspěvek. Co nechápu je, proč chvíli píšeš z pohledu první osoby a poté třetí. Snad rekordně jsi předběhl děj a opět jsi svým flashbackem narušil to, co jsem napsal já. Dále si neurčuj, co v které místnosti je a nech to na moderovi, může to být velice důležitý a narušit mu to připravený příběh. Navíc vybavení samotného pokoje a komentář k němu je naprosto špatný. A nakonec i nyní (po upozornění) chybí lokace! Upravit!
----------

Ilum, Krystalová jeskyně:

Cestou do Krystalové jeskyně se zastavíš a vstoupíš ještě do jedné místnosti, ve které jsi včera po svém příletu objevil pracovní stůl a několik nástrojů. Právě jeden takový, o němž ti kdysi vyprávěl tvůj mistr, hledáš. Netrvá dlouho a nástroj na odřezávání krystalů nalezneš, takže už se můžeš vydat do Krystálové jeskyně pro svůj krystal. Do jeskyně o chvilku později skutečně dorazíš a naskytne se ti impozantní pohled, který musel být před tím, než rytíři Jedi během Klonových Válek téměř všechny krystaly odvezli, ještě impozantnější a hezčí. Cítíš chlad, když však popojdeš do středu jeskyně, odkud stoupá točivé schodiště, tak pocítíš hřejivý pocit Síly. Pomalu začneš stoupat po schodišti, které vede po obvodu jeskyně, a tak i kolem krystalových útvarů převážně zelených a modrých, jen občas jiné barvy. Přestože se jich stihlo obnovit jen málo, jsi si jistý, jako by jsi to cítil, že právě tady a teď najdeš svůj krystal, a tak zavřeš oči a necháš se vést Sílou.
----------
Popiš své pocity, dojmy z Krystalové jeskyně a posuň děj (najdi si krystal a pokus se ho odříznout).

Stev

Příspěvek od Stev »

Ilum, Krystalová jeskyně:

Jak stoupám po schodišti se zavřenýma očima síla mě čím dál víc prostupuje.
Jaký asi bude můj krystal.Zelený,modrý jako má většina rytířů jedi nebo snad bude fialoví či oranžový o kterých mi říkal mistr že je mělo jen několik jedi.Taky mi říkal o stříbrném který prý viděl jen u jednoho rytíře.Možná bude mít úplně jinou barvu o které mi mistr nestačil říct.
Honily se mi myšlenky hlavou a já pomalu postupoval.Celí jsem se třásl netrpělivostí.
Jak dlouho mi bude trvat než najdu svůj krystal přece jen je ta jeskyně tak obrovská.Ptal jsem se sám sebe a při tom mi ani nedošlo jak jsem mohl být snadným cílem.Jak lehko by mě kdokoliv mohl zabít.Vždyť jsem šel se zavřenýma očima a vnímal jsem jenom cestu kterou mi ukazovala Síla.Stoupal jsem stále dál až jsem pocítil něco na co sem čekal celou dobu.Pomalu jsem otevřel oči a uviděl ho.Byl to zlatý krystal.Nemohl jsem z něj spustit oči byl překrásný.Pomalu jsem se k němu přibližoval a při tom jsem vytáhl z brašny řezací nástroj.Když jsem se k němu dostal tak blízko jak to jen šlo ještě jsem se na něj chvíli díval a pak jsem teprve nástroj zapnul.Ozvalo se hučení jak se řezací nástroj rozeběhl a já ho pomalu začal přikládat ke krystalu.Na to abych na něj došáhl jsem se ale musel natáhnout přes zábradlí a i když jsem byl vysoký a měl celkem dlouhé ruce došáhl jsem na ně jen tak tak.Jak se řezací nástroj blížil ke krystalu zbýval už jen malinký kousek aby se do něj zařízl ale já ho rychle stáhl k sobě.
Co když ho uříznu špatně co když zničím takovou krásu a ještě k tomu co když už nepude použí.S těmito myšlenkami jsem se díval na krystal a nevěděl co mám dělat.Po několika minutách kreré mi ale připadali jako dlouhé hodiny jsem si vzpoměl co mi říka můj mistr.
Když si nevíš s něčim radi pokus se použít Sílu třeba ti pomůže.Tyto jeho slova jsem si stále přehrával v mysli a po chvilce jsem se natáhl za krystalem.Zapnul jsem nástroj a přiblížil ho ke krystalu.Zavřel jsem oči a nechal jsem se prostoupit Sílou.Pak jsem uviděl to co jsem hledal cestu řezu krystalem.Nejdříve jsem jí viděl jakoby z dálky ale čím víc mnou proudila Síla se cesta zviditelňovala až jsem jí viděl úplně jasně.Teť už bez obav jsem pomalu přibližoval nástroj ke krystalu až se do něj lehce zakousl.Uřezával jsem ho kousek po kousku přesně jak mi napovídala Síla až jsem ho konečne uřízl.Vypnul jsem nástroj a zandal ho do brašny.Natáhl jsem se pro krystal a vzal ho poprvé do ruky.
Je překrásný.Říkal jsem si pro sebe a vůbec mě nezajímalo co bude dál.
Naposledy upravil(a) Stev dne 16.6.2009 14:18:02, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Ilum, Krystalová jeskyně:

Poprvé, kdy do rukou uchopíš krystal do svého světelného meče, přestaneš vnímat okolí a projede tebou pocit uspokojení, že jsi opět o krok blíž k sestavení si svého vlastního světelného meče, a tak i blíž k tomu, abys ses jednou stal rytířem Jedi. Po několika minutách prohlížení krystalu začneš scházet dolů ze schodů, abys splnil další část v sestavování světelného meč, obrousit krystal do požadovaného tvaru. Rozhodneš se tuto činnost provést v místnosti, v níž jsi jako jediné objevil nástroje, jež na to potřebuješ. Sice je možná další podobná místnost někde dál v chodbě, ale ta je zavalená, a tudíž se rozhodneš zbytečně si nekomplikovat cestu. Když se vrátíš do pracovní místnosti, začneš hledat nástroj na broušení krystalů. Na povrchu velkého pracovního stolu není, může se však ještě skrývat v některé ze dvou poliček. Zkusíš otevřít první, ale bohužel je zaseklá, takže nejde otevřít. Naopak druhá polička ano, avšak ani v ní potřebný nástroj nenajdeš.
----------
Zkus odřádkovat různě psaný text, takhle to vypadá jako nějaká patlanice. Taky by nevadilo si to po sobě aspoň jednou přečíst a zkontrolovat si pravopis. Mohl by jsi i dělat po tečkách mezery a začít psát čárky.

Stev

Příspěvek od Stev »

Ilum dílna

Bezradně se koukám po mísnosti jestli jsem ho přece jenom nepřhlíd ale i když tentokrát ho nenajdu zadívám se na zaseklý šuplík.
Určitě bude v něm.Řeknu si pro sebe a odložím krystal na pracovní stůl.Poté přejdu k šuplíku a vší silou za něj začnu tahat.Ale nehnul se ani o píď.
To snad neni možný když už najdu krystal tak se nemůžu dostat k nástroji kterým bych ho mohl opracovat.Rozčiluju se a koukám po místnoti jestli neuvidím nějaký předmět kterým bych mohl skříňku vypáčit.
Diť na to můžu použít vybromeč.Vzpomenu si náhle a hned ho vyndám z pochvy na zádech a dám se do páčení.
Naposledy upravil(a) Stev dne 16.6.2009 18:03:56, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Opět (už po třetí) jsi zapomněl na lokaci! Dále, asi jsem to špatně napsal, spletl jsem se, nejni to polička, ale šuplík (ale i tak víš, co myslím) a je to součást stolu. Udělal jsi ještě jednu chybu, rozhoduješ o výsledku svého snažení (páčení šuplíku/poličky), to nech na moderovi. Takže to uprav, pokud potřebuješ s něčím pomoct, obrať se na mě (kontakt máš).
----------

Ilum, Chrám:
Použití vibromeče jako páčidla se ukáže jako dobrý nápad, protože po pár vteřinách se šuplík začne otevírat, až se nakonec otevře do takové míry, že můžeš začít s prohlížením uložených nástrojů. V šuplíku je hodně nástrojů potřebných pro sestavení světelného meče, i ten na broušení krystalů. Tvé snažení tedy nebylo zbytečné a můžeš si oddychnout, neboť kdyby nebyl nástroj tady, tak by jsi musel překonat zával na chodbě. Poté nástroj uchopíš do pravé ruky a krystal do levé, zavřeš oči, necháš se prostoupit Sílou a začneš s broušením krystalu. Všechny tvé pohyby vede Síla, která ti ukazuje linky, kde je potřeba ještě krystal obrousit. Nějakému klenotníkovi by mohli tvé pohyby připadat jako náhodné, ale těm lepším jako perfektní a promyšlené, stejně jako jiným rytířům Jedi. Když skončíš s broušením, které ti trvalo asi půl hodiny, odložíš nástroj na povrch pracovního stolu a svůj zlatý krystal si pečlivě začneš prohlížet, aby jsi se pořádně připravil a odpočinul si na nejobtížnější část sestavování svého světelného meče.

Stev

Příspěvek od Stev »

Ilum, Chrám:

Je překrásný nic hezčího jsem zatím neviděl.Řeknu si pro sebe po chvilce prohlížení.Po další chvilce prohlížení ho položím na pracovní stůl vedle nástroje.
Tak co teť.Proletí mi myšlenka myslí.
Teť si budu muset dojít pro rukojeť a osadit do ní krystal.Řeknu si v duchu a zvednu se od stolu a zamířím do svého pokoje kde jí mám uloženou v šuplíku.Když tam dojdu vezmují a náhle si vzpomenu na spisi.Rychle je vyhrabám a pročtu jestli jsem něco neudělal špatně.
Ježiši já jsem ale trouba málem jsem zapoměl na meditaci.Řeknu si potichu a hned spěchám svojí chybu napravit.Když doběhnu do pracovny položím rukojeť na stůl a pak vezmu krystal a přemýstím se do kouta na meditování.
Chce to klid tohle už přece jenom umím.Proletí mi hlavou a já zavřu oči a začnu se soustředit.
Jak to psali v knize uchopit sílu a soustředit jí do středu krystalu.A jak si v duchu vzpoměl tak i udělal a začal soustředit sílu do středu krystalu.

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Ilum, Chrám:
Necháš se prostoupit Sílou a její tok kolem sebe začneš usměrňovat do středu krystalu. Pociťuješ, jak se krystal s tebou provazuje a naopak. Když pocítíš, že je dostatečně provázaný, tak s meditací přestaneš.
Poté krystal necháš meditovat před sebou a do ruky si Sílou přivoláš rukojeť, kterou uchopíš do obou rukou a rozpojíš ji. Krystal vmanévruješ dovnitř a rukojeť jedním plynulým pohybem opět spojíš.
Nyní vstaneš, uchopíš rukojeť svého světelného meče do pravé ruky a aktivuješ ho. S klasickým zvukem, který světelný meč vždy vydává při aktivaci, se objeví nádherná a vzácná zlatá čepel.
Tvůj světelný meč je hotový a plně funkční, konečně. Další krok k tomu, aby jsi se jednoho dne stal rytířem Jedi, jsi splnil.
Z ničeho nic uslyšíš, jak se otevírají velká vrata do krystalové jeskyně a to je podnětem, abys deaktivoval světelný meč a šel prozkoumat, co to způsobilo.
Opatrně nakoukneš do jeskyně a spatříš přes dva metry vysokého tvora s hnědými chlupy - Wookiee - s jeho kuší.

Stev

Příspěvek od Stev »

Ilum, Chrám:

Co tady na ledový a zapadlý planětě sakra dělá Wookiee.Honí se mi hlavou a stále ho pozoruji.
Nejspíš se ho na to asi dojdu zeptat sám.Proletí mi hlavou myšlenka a taky to tak udělám.Pomalu vystoupím ze stínu na světlo před Wookiee a hlasitě sho pozdravím a zeptám se ho.
Vítám tě copak tu pohledáváš.
Naposledy upravil(a) Stev dne 12.7.2009 18:15:31, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Ilum, Chrám:
Wookiee se na tebe rychle otočí a namíří na tebe svou kuši, když však podle tvého oděvu pozná, že jsi Jedi, tak ji skloní a přijde k tobě blíž.
Schucsc cwo rcrooaacanwo whorwawo coaacoohoraao ra aoraacanwo akanrawhwoaora rhroanra whwoshrhan. Acoowh sc achuaoao cwo choscra anahwascra, oraoworc sc oaacaosh ufrarhao.
zahučí velký Wookie a pocítíš u něj nutnost spěchu, a pak trochu i strach, což je u jeho rasy velice neobvyklé.
Přestože jsi se s Wookieei se svým mistrem párkrát setkal, tak jsi se nenaučil celý jejich jazyk - Shyriiwook -, ale když tento Wookiee mluvil, rozpoznal jsi několik slov. A to tyto: rychle, Hutt, zabít.
Nic víc jsi nerozpoznal, jen tyto základní slova, ale díky Síle a čtení řeči pomocí pocitů si můžeš domyslet zbytek, co říkal.
Sám Wookie, jehož nepoznáváš, protože nebyl mezi těmi, s nimiž jsi se potkal, zůstává stát asi deset metrů od tebe a čeká na tvou reakci.
--------------------
Lokace je podtržená - opravit!
A zkus se trochu víc rozepsat.

Stev

Příspěvek od Stev »

Ilum, Chrám:

Z toho co jsem zatim pochopil se ho asi snaží zabít nějaký Hut a že potřebuje pomoc.
Přemítám v duchu a usilovně přemějšlim jak bych mu mohl pomoct a pak náhle dostanu nápad.Ukážu na sebe a Shyriiwookem řeknu.
Přítel.A ukážu na sebe a pak řeknu.
Pomoct.A znovu ukážu na sebe a pootom na něho.
Doufám že to pochopí.Řeknu si v duchu a pak ukážu za Wookie směrem na přistávací plošinu na které je má loď a řeku.
Hut.
Doufám že to pochopí a že si nebude mislet že ho chci za Hutem zavést.Proletí mi potom myslí a já nedočkavě přešlapuju na místě a čekám jak to všechno dopadne.
Naposledy upravil(a) Stev dne 29.7.2009 00:03:15, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Nejprve píšeš z pohledu 1. osoby, teď zase z 3., tak se rozhodni pro jednu variantu.
Na Ilumu hangár nebyl (už jsem ti to říkal, myslím), jen přistávací plocha.
Shyriiwookem neumíš (jak jsem psal), jen znáš několik základních slov, tak to uprav.
--------------------

Ilum, Chrám:
Wookiee, když si všimne, že téměř vůbec neovládáš Shyriiwook, přikývne a poté kývne ještě směrem k chodbě, ze které jsi do krystalové jeskyně před chvílí přišel. Dá ti pár vteřin, abys to pochopil, a pak vběhne do chodby.
Jen o chvilku později se obří vrata opět otevřou a dovnitř vniknou tři lidé, dva twi’leci, jeden rodian, durosan a gandan. Všech osm bytostí je ozbrojeno blastery, což poznáš ještě před tím, než na tebe začnou střílet.
Okamžitě sáhneš po svém světelném meči a aktivuješ ho, aby jsi jím čelil útočníkům. Začneš blasterové střely odrážet, ale víš, že to nemůžeš dělat dlouho. Všichni pálí jen po tobě a máš štěstí, že nejsou příliš sehraní a nejsou lépe rozestavění. A až se rozestaví a přejdou do křížové palby, tak nebudeš mít naprosto žádnou šanci.
Co se týče Wookiee, tak po něm není ani stopy a Sílu k zjištění jeho polohy teď není nejlepší nápad použít.

Stev

Příspěvek od Stev »

Ilum, Chrám:

Sakra musim něco rachle vymyslet nebo je po mě.Řeknu si v duchu.Ještě chvíli odrážim střeli ale pak se pomalu začnu stahovat do chodby ve které je můj pokoj a místnost ve které jsem si vyrobyl svůj světelný meč a ve které před chvilkou zmizel Wookii.
A sakra na konci chodby je přece ten zával.Proletí mi v mžiku myslí.
Jestli rychle něco nevymyslim tak nás dostanou do pasti.Řeknu si potichu a vypnu světelný meč.Poté se zhluboka nadechnu a pak zakřičím do krystalové jeskyně.
Nestřílejte chci si s váma promluvit.Poté vyjduz chdoby s rukama nad hlavou.

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Ilum, Chrám:
Poté, co se rozhodneš stáhnout do chodby, tě všech osm útočníků následuje, a tak jsi nucen udělat několik kroků stranou, aby jsi se dostal do jednoho pokoje a také na chvíli mimo palbu.
Tam promyslíš svůj další postup a nakonec se rozhodneš deaktivovat světelný meč, připnout si ho k opasku a vyjít zpět na chodbu s rukama nad hlavou.
Když se ocitneš na chodbě, míří na tebe osm hlavní blasterových pušek.
Ale my si s tebou nechceme promluvit, Jedi!
sykne na tebe jeden člověk a už si stihneš všimnout jen, jak něco upravuje na své blasterové pušce a vystřelí po tobě a ty se v bezvědomí svalíš na zem.

Když se probudíš, máš trochu ztuhlé svaly, ale jinak ti nic není. O svůj světelný meč, který jsi tak rychle získal, jsi i stejně rychle přišel.
Rozhlédneš se okolo a hned poznáš, že jsi v nějaké místnosti na nějaké lodi, ať už podle vzhledu nebo hukotu motorů. Ovládání dveří je zevnitř zničené, minimálně do něj tví věznitelé vypálili několik blasterových střel.
Vedle tebe leží Wookiee a když si ho prohlédneš pečlivěji, uvidíš na jeho rameni spáleninu od zásahu blasterem. Zřejmě se jim nevzdal bez boje jako ty, i když jsi to nečekal, měl jsi. Co jiného čekat od někoho, kdo po tobě začne střílet? A navíc, když Císař, dříve známý jako nejvyšší kancléř Palpatine vypsal na všechny Jedie odměnu.
Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“