Výcvik pro Thomase Enriquea Araya (Freedom Nadd)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Freedon Nadd
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 333
Registrován: 25.2.2009 16:23:29
Bydliště: Tatooine

Příspěvek od Freedon Nadd »

Manaan

Ano paní.Řekl jsem a šel jsem s Stazzem na konec uličky.
Ta je vostrá co?Zeptal jsem se při běhu Stazze.
Když jsme doběhli, šly jsme za správcem. Dobrý den pane. Vy budete asi správce že?
Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Manaan

Muž se na tebe divně podíval.
Ne, správce bude ten, před kterým je to napsaný. Já tady mám napsáno "Recepce Sithského Nákladního Bloku"!
Rukou ukáže na cedulku.
Takže, těďka mi řeknete jména, já vás zapíšu, a zajdete támhle ta tím člověkem, který má před sebou napsáno "Správce Sithského Nákladního Bloku"!
Ukáže rukou naopak na druhý konec místnosti, kde sedí za stolem muž, který právě něco psal. Poté vezme datapad, něco na něm najde.
Tak, jak že se jmenujete?
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Freedon Nadd
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 333
Registrován: 25.2.2009 16:23:29
Bydliště: Tatooine

Příspěvek od Freedon Nadd »

Manaan

Já se jmenuji Tomas Enrique Araya a tohle je Stazz.
Tamhle ta rytířka nás poslala pro výpis.
Řekl jsem mu a ukázal na temnou rytířku. Ta jak zpozorovala, že na ni ukazuji
zamračila se a zmáčkla mi pomocí síly slabiny. Měl jsem co dělat abych nevyjek bolestí.
Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Manaan

Tvůj dojem ze zmáčknutých slabin zapříčinily předsudky, ve skutečnosti si tě Rytířka sice všimla, ale zhola se o tebe nestarala.
Dobrá, jste zapsáni. Prosil bych o otisk prstu...sem...ano, nyní vy...hotovo, děkuji vám. Správce je támhle. Pro výpis si můžete dojít hned.
Odkáže vás na správce, sám se už o vás nezajímá. Nestačíte k němu ani dojít, v cestě vás zastaví Temná Rytýřka, což může znamenat jen jednu věc. Změnu plánu.
Hej, vy, výpis už nepotřebujem. Teď se podíváme víc do hloubky problému. Aby to vaše zaostalé mozky pobrali...v nejbližší hodině by se měla vynořit ponorka, kterou použijete, aby jste se dostali na základnu, k našemu čerpadlu. Tohle se jmenuje komlink, je trochu upravenej, aby měl vyšší dosah. Takže se mazejte připravit, a vzít všechno co potřebujete!
Odebere se Rytířka ke správcovy, a domlouvá tam něco, co vy ovšem neslyšíte.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Freedon Nadd
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 333
Registrován: 25.2.2009 16:23:29
Bydliště: Tatooine

Příspěvek od Freedon Nadd »

Manaan

Já a Stazz jsme se šli připravit. Vzal jsem si pár drobných a důležitých věcí.
Pak jsme vyrazili za rytířkou zeptat se jestli tu už je ta ponorka.
Paní, už je tu ta ponorka?
Zeptal jsem se a podíval jsem se na ni. Zamračila se a připravila se mi něco říci.
Doufám že ta ponorka bude rychle tady, nechtělo by se mi tu čekat hodinu.
Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Manaan

Neříkala jsem, že ponorka se vynoří za hodonu? Nebo neumíte hodiny, což bych se u vás ani nedivila.
Rytířka se ještě jednou nakloní ke správci, aby mu dořekla to, od čeho jste ji přerušily.
Zatím si můžete jít sednout do doků, a přemýšlet, jak mocubozí a nanicovatí opravdu jste.
...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Freedon Nadd
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 333
Registrován: 25.2.2009 16:23:29
Bydliště: Tatooine

Příspěvek od Freedon Nadd »

Manaan

Naštvaně jsme odešly. Když jsme došly do doků sedli jsme si a povídali.
Ta rytířka mě s*re! Já bych ji tak kopl do rozkroku a já do pr*ele.
Takhle sme si povídali. Když jsme dokecali tak jsme jenom mlčky seděli a čekali až uběhne hodina.
Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Manaan

Pro ty, kdo nyní dělali zajímavou práci by byla hodinka velmi krátký časový úsek, vy jste tam ale seděli, a čekali, až ta, pro vás neúprosně dlouhá hodina konečně skončí. Do jejího konce zbývalo ještě pár desítek minut, když se vynořilo něco, co by se s dobrou vůlí dalo nazávat ponorka. Otevřel se kokpit, a z něho vyskočil nejspíše pilot. Byl trochu promáčený.
Nasedněte do toho, a hned se vydejte k místu. Dostal jsme už o vás zprávu. Trochu do toho teče, tak se moc nezdržujte.
Vyskočí na tělo ponorky, z toho následně na samotný dok, aby kolem vás prošel, a ztratil se někde v zadních místnostech, kam jste neměli přístup.
...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Freedon Nadd
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 333
Registrován: 25.2.2009 16:23:29
Bydliště: Tatooine

Příspěvek od Freedon Nadd »

Manaan

Když říkal nezdržovat tak, nezdržovat.
Řekl jsem Stazzovi a skočil jsem do ponorky. Stazz ihned skočil za mnou chvíli jsem se rozhlížel. Viděl jsem jen staré vybavení, které bylo celé poškrábané a rezavé. Až jsem se divil že funguje.
Tak, měli by jsme to nahodit.Řekl jsem Stazzovi.
Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Manaan

Nahození mooru ponorky doprovázelo charakteristické zachrčení motoru a pomalé potopení, které bylo sice neplánované, ale hned jsi se chytil řídící páky, a úspěšně jsi si to mířil k sithskému vrtu, kam jste měli dojet.
Cestou jsi mohl obdivovat krásy Manaanské podvodní přírody, ryby proplouvající kolem tebe byly tvému oku exotické a voda byla neuvěřitelně čistá. To už se ale před tebou rýsovaly prvnotní rysy základny, posléze už i hangár, do kterého jsi to zaparkoval. Vyskočil jsi z toho, a rozhlížel jsi se kolem.
Měli by jsme zavolat rytířce
Poznamenal Stazz.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Freedon Nadd
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 333
Registrován: 25.2.2009 16:23:29
Bydliště: Tatooine

Příspěvek od Freedon Nadd »

Manaan

Jak jsme se Stazzem nastoupili do ponorky a klesali jsme viděl jsem jak kolem mě proplouvali hnusné a dotěrné ryby. A voda byla nějaká divně čistá.
Když jsme byli na konci cesty a před námi se tyčila základna a Stazz mě upozornil, že bych měl upozornit rytířku. Na to já jsem mu odpověděl: Jo to by jsme měli. Řekl jsem souhlasně Stazzovi a vzal jsem do ruky vysílačku a zavolal jsem rytířce. Když mně přijmula řekl jsem jí: Tak jsme skoro v základně jaké jsou rozkazy? Zeptal jsem se rytířky.
Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Manaan

Rozkazy jsou jednoduchý. Vydáte se k hlavnímu čerpadlu, které vypnete. Následně se kouknete na čerpadlo Republiky, a trochu si s ní pohrajete. I když bych o tom měla pochyby, měli by jste umět používat sílu, a navíc jste narozdíl od žoldáků zadarmo, takže bez otázek, a do práce. Když nebduete vědět kudy, tak zkuste improvizovat, to znamená koukněte do všech těch terminálů. Konec
Vypla rytířka komlink, a nechala vás jít vstříc vašemu úkolu. Za tebou se zavřeli dveře, nastala chvilka ticha, až na syčení přístroje, který tobě nebyl znám, ale jeho úloha byla jednoduchá. Vyrovnával tlak. Když všechny zvuky ustaly, a uslyšel jsi chrčení elektronických zámku, otevřeli se dveře do samotné základny, kdy čerpadlo bylo, podle mapky, která stála před tebou, asi půl kilometru od tohoto místa, a bohužel, navíc ještě vedla cesta přes rozbitou část, která byla nejenom zatopena, ale i ve varu, protože sithové, kteří vystavovali základnu nepředvídali horké prameny, které roztrhaly tak pevný kov.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Freedon Nadd
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 333
Registrován: 25.2.2009 16:23:29
Bydliště: Tatooine

Příspěvek od Freedon Nadd »

Manaan

Uposlechli jsem příkazu. Jak domluvila, zavřeli se za námi dveře. Kdesy syčel stroj a když přestal který vyrovnával tlak. Když to všechno ustalo otevřeli se dveře do základny. Čerpadlo bylo asi půl kilometru daleko odemne. Předemnou se rozléhala chodba která byla zatopena a ještě k tomu ve varu.
Podíval jsem se na Stazz a optom jsem si prohlédl místnost. V místnosti, na stěnách byli různé úchytky a také zbytky jakých si můstků a odpočívadel. Byli to pozůstatky po schodech. Stazzi, budeme šplhat po stěnách. Jo?
Řekl jsem Stazzovi a připravoval jsem si v hlavě plánek jak se dostanu bezpečně k prvnímu odpočívadlu.
Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Manaan

Stazz nečekal, až začneš, a vyhoupl se na první úchytek. Když se dostal do míst, kde byl pouze jeden, a to na velmi nevhodném místě, zkusil odvážný čin. Odrazil se nohama od stěny, a úchytek se s ním ulomil, a on se sesunul k tvým nohám. V místě, kde byl úchytek, nebylo nyní nic. Stazz se pomalu zvedl, a otřepal se. To prázdné místo udělalo tedy rozdíl mezi nejbližšímy úchytky nejméně dva metry.
A sakra. Nějak to nedrží. Budeš muset najít jiný způsob.
Poví Stazz, a urovná si svůj plášť.
V místnosti mimo oněch úchytek ještě spousta kabelů, které byly dvojího typu. Ty pod proudem, a ty, kteréma proud už neprobíhal. Uviděl jsi, že jeden dlouhý kabel spojuje místo kde jsi s místem, kam by jsi se chtěl dostat, ale lehké nahození jednoho předmětu Stazzem tě ujistilo, že tento kabel patřil do kategorie "pod proudem". Kabel byl dost silný, že kdyby jste se na něj pověsily, v pohodě by vás udržel, a mohli by jste přeručkovat až na vámi požadované místo. Vedle kabelu visel další, kratší, který ovšem pod proudem nebyl, ale byl tak krátký, že by dosáhl nanejvíše na kabel vedle sebe. Na Stazzovy jsi mohl vidět, že ho něco napadlo, ale čekal, s čím přijdeš ty.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Freedon Nadd
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 333
Registrován: 25.2.2009 16:23:29
Bydliště: Tatooine

Příspěvek od Freedon Nadd »

Manaan

Sakra!!Nečekal jsem, že by se to mohlo propadnout.Ale nedá se nic dělat budeme muset přeručkovat po těchto kabelech.
Řekl jsem Stazzovi. Stazz vypadal, že by my chtěl něco říct.
Tak jsem mu řekl. Jen mluv. Řekni co si myslíš.Řekl jsem Stazzovi. Který měl asi nějaký nápad. Ale čekal až co navrhnu já. Tak jsem neváhal a dodal jsem k mé minulé větě. Mě totiž nic nenapadá. Takže jestli máš nějaký nápad ven s nim.Nechal jsem Stazzovi slovo, protože mě opravdu už nic nenapadalo.
Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“