Výcvik pro Freedom Nadd

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Výcvik pro Freedom Nadd

Příspěvek od Xavier »

Coruscant, chrám jedi

Šel jsi prosluněnou chodbou k zasedací místnosti rady. Po tvé pravé straně kráčel tvůj mistr a tvářil se velmi vážně.
Nebyli jste si jisti jestli vás rada chce poslat na misi či pokárat za poněkud ostřejší výměnu názorů dnes ráno v kantýně. Možná obojí.
Jak jsi procházel mlčky dlouhou chodbou zalétla ti mysl, při pohledu na nazlátlé paprsky světla, do minulosti. Vzpomínal jsi na příchod k řádu, na ztracenou rodinu, na svůj výcvik.

________
Teď se neboj rozepsat o pocitech, co se ti honilo hlavou apod.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Freedon Nadd
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 333
Registrován: 25.2.2009 16:23:29
Bydliště: Tatooine

Příspěvek od Freedon Nadd »

Coruscan, chrám jedi

Pokračovali jsme dál, směr rada.Hlavou se my honily myšlenky: Nemám zdrhnout nebo něco takového? Ne to by určitě nebylo rozumné, mistr by se určitě zlobil a to nemám rád, sem rád když je můj mistr štastný. Cestou sme potkaly par malích padawanů kteří šly zajisté cvičit. A vtom sem si vzpomenul na to jak sem na tyhle výcviky taky chodil a jak sem je nemněl rád, ale v tuhle chvíli bych raději šel na vícvik pokud ovšem mě nechce rada povýšit nebo poslat na významnou misi za kterou bych dostal povýšení a přemýšlel sem o tom celou cestu co sme šly.Po chvíli sem se zeptal mistra jestly neví proč nás rada předvolala. Zamyslel sem se ....Jestly ono to nebude kvůli té dnešní nepříjemnosti v kantýně co myslíte mistře?

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Coruscan, chrám jedi

Tvůj mistr jen pokrčil rameny.
Nevím. Je to možné.
Odpověděl.
stejně, kdybyste na sebe tolik nekřičeli nemuselo to tak skončit.
Vytkl ti mistr, už po několikáté. Mezitím jste došli k zasedací místnosti rady.
Hlavně, pokud sme tu opravdu kvůli tomu, musíš vzbudit dojem že toho lituješ a že se to už nestane. A nebuď příliš okatej.
Instruoval t ještě před vstupem. Když jste vešli seděli podél zdí místnosti mistři jedi a mlčky na vás hleděli.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Freedon Nadd
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 333
Registrován: 25.2.2009 16:23:29
Bydliště: Tatooine

Příspěvek od Freedon Nadd »

Coruscant, chrám jedi

Cestou jsem se připravil na rozhovor a uklidnil jsem se,utřel pot a posílil jsem si svědomí v domnění že mistr mi bude pomáhat při řeči s radou a bude za mi oporou, vykročil pravou nohou.Kéž by to byly dobré zprávy.Pomyslel jsem si.Za chvíli jsme došly před radu a všichni na nás divně koukali.Uklonily jsme se a já jsem začal nerozvážně mluvit o té ranní události v kantýně a samozřejmně jsem se začal obhajovat, že za nic
nemůžu.
Já za to nemůžu !!! zvíšil jsem hlas, aby mně dobře slyšely.
Podle mně mi to šlo vypadal sem přesvědčivě a rada mi to snad taky žrala.Ale než sem stačil dopovědět svoji verzi příběhu a obhájit se před radou, zarazil mně mistr.Snad mi to mistr nezkazí když už jsem se tak skvěle vymluvil a mněl tak skvělou řeč a dokonce i rada mně důvěryhodně poslouchala.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Coruscant, chrám jedi

To jak jsi vyhrkl že za nic nemůžeš mistry celkem překvapilo. Také jsi zahlédl že tvůj mistr si pleskl dlaň na tvář a s očima upřenýma ke stropu spouštěl po tváři dlaň a nevěřícně kroutil hlavou.
Sice jsme o tom incidentu mluvit nechtěli. Ale když se niní tak dušuješ že za to nemůžeš tak bys nám mohl vysvětlit jak k tomu tedy došlo. A tentokrát trochu srozumitelně prosím.
Promluvil jeden mistr a předklonil se aby tě lépe slyšel. Také mistr o krok ustoupil a otočil se na tebe. Bylo ti náhle jasné že okamžitě vykřiknout že za to nemůžeš nebyl zrovna nejlepší nápad, a že si v tom vysvětlování sám.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Freedon Nadd
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 333
Registrován: 25.2.2009 16:23:29
Bydliště: Tatooine

Příspěvek od Freedon Nadd »

Coruscant, Chrám jedi

Ach jo ten mistr je ale opora.Pomyslel sem si. Myslím že mu na obědě tajně vysypu do kávy sůl nebo pepř.No teď musím pořádně říct radě jak to bylo v té kantýně doopravdy.Takže, ten chlap si na mně začal dovolovat a ...... Začalo dlouhé vysvětlování nakonec sem to nějak překroutil, a zeptal sem se rady kvůli čemu si nás vlastně rada předvolala.A pomlčel jsem a popošel o pár kroků vzad a postavil sem se vedle mistra.Doufal sem že mně mistr nějak omluví.A nechal sem mu a radě slovo. A přitom sem si říkal:já jsem debil,to jsem opravdu totálně posr*l,ostatně jako vždycky !

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Coruscant, Chrám jedi

Dobrá. Tato záležitost byla již dávno uzavřena. Kdybys hned nezačal křičet že za to nemůžeš vůbec by jsme o ní nemluvili.
Vyjádřil se nakonec jeden z mistrů.
Ale proč jsme vás sem zavolali. Poletíte na Nar Shadaa. Začali se tam ztrácet lodě.
Začal jiný z mistrů vysvětlovat co po vás chtějí.
Až tam přiletíte, vyhledá te váš kontakt jménem Zayn Wythic. Ten vám řekne vše potřebné. Zjistěte kdo za tím stojí a přiveďte ho před spravedlnost. To je vše.
Tím jste byli propuštěni.
Proč jsi o tý kantýně proboha začal mluvit. Si ztratil rozum nebo co?
Vyčelt ti tvůj mistr jakmile jste vyšli ven.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Freedon Nadd
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 333
Registrován: 25.2.2009 16:23:29
Bydliště: Tatooine

Příspěvek od Freedon Nadd »

Coruscant, Chrám jedi

Omlouvám se mistře.Ale myslím že bycho se mněli místo vykládání připravit.A vyrazil jsem ke svému pokoji a sbalil sem si věci.
Šel jsem za mistrem, aby si pospíšil ale zastihl sem ho cestou a tak jsme šly společně do hangáru.
Takže mise,hmm to bude něco, konečně nějaká akce.

A nastoupil sem společně se svým mistrem do lodi co letěla na Nar Shadaa.
Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Coruscant, Chrám jedi

Ještě když jsi odcházel ke své ubikaci slyšel jsi mistrovo spílání.
No to je teda vrchol! Už mu nemůžu ani vynadat, von hned uteče!
Ale to už jsi radši přidal do kroku abys toho neslyšel ještě víc.

Dopravní loď

Loď kterou jste se dopravovali na Nar Shadaa nebyla z nejvýstavnějších. Ono nutno dodat ani vaše kajuta, měli jste společnou, nebyla zrovna první třída.
Když jste se nalodili, mistr se rozhlédl a pravil:
No, nějak to vydržíme. Ty budeš mezitím cvičit.
Z batohu vyndal několik barevných kamínků a začal ti vysvětlovat princip cvičení.
Základem je to že musíš ty kamínky správně přesouvat. Budeš je držet silou nad hranami stolu. Začneš se třemi a pokaždé když splníš tuto logickou hádanku jeden kamínek přibyde.
Poté ti vysvětlil pravidla jak je nůžeš nebo nemůžeš přesouvat( Na principu staré logické hádanky převážení zelí, kozy a vlka přes řeku).
Musíš držet ve vzduchu všechny kamínky. Dostaneš-li se do slepé uličky, nebi ti nějaký spadne, budeš muset cvičení znova opakovat. Neusmívej se, po pár hodinách budeš mít problémy udržet i jeden kamínek. A dobře si při tom procvičíš přemýšlení a tekinezi mnoha předmětů nezávislých na sobě.
Po těchto slovech došel k posteli a usnul nechaje tě tvému cvičení.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Freedon Nadd
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 333
Registrován: 25.2.2009 16:23:29
Bydliště: Tatooine

Příspěvek od Freedon Nadd »

Dopravní loď

Nalodily jsme se naloď.Viděl jsem horší.Vešly sme s mistrem do společného pokoje a mistr mi řekl že si budu cvičit sílu.

Vysvětlil mě nějakou přiblblou hru na kamínky a usnul.
Ten se má já musím jak debilek cvičit a on de chrápat, no nic jdu cvičit.
Ta hra je těžká jak prase už mě začíná štvát, když už sem získal 6 kamenů popadalimi na hlavu, protože mistr zrovna začal chrápat a já sem se lek. Já se na to v*seru.No myslím že bylo dost cvičení.Jdu vzbudit mistra. A šel jsem ho vzbudit. zatřásl jsem sním a řekl jsem stišeným hlasem:misře? vzbuďte se! Už jsem cvičl dost, aspoň 5 hodin a to beru s přiměřeným odhadem.
Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Dopravní loď

Přiměřeným odhadem?
Opakoval po tobě a podíval se na chronometr visící na zdi.
No tak sou to teprve čtyři a půl hodiny. Ale abys neřek tak se na to podíváme.
Odvětil a posadil se na postel.
Tak ke kolika ses dostal?
Zeptal se tě zatimco si mnul oko aby se rozkoukal.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Freedon Nadd
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 333
Registrován: 25.2.2009 16:23:29
Bydliště: Tatooine

Příspěvek od Freedon Nadd »

Dopravní loď

K šesti kamenům ale vy jste začal chrápat a to mě polekalo a všechny mě popadaly. Ale je to celkem sranda hrát takovou hru.
Usmál jsem se a podíval se na mistra.

Mistr byl velice rozespalý a pochmuřený.
Tak neměly by jsme raději jít splnit daný úkol?
Nebo mám raději cvičit dále sílu?

Síla se mi už cvičit moc nechce.
Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Dopravní loď

Na Nar Shadaa dorazíme až zanějkou dobu. Pokračuj ve cvičení. A neměl by ses nechat rozptylovat jen tak, v kritické situaci by to mohlo mít fataální následky.
Mistr vstal a protáhl se.
Zatim pokračuj, když tě to tak baví. Dojdu pro nějaké jídlo.
A vyšel ze dveří zanechávaje tě tvým cvičením.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Freedon Nadd
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 333
Registrován: 25.2.2009 16:23:29
Bydliště: Tatooine

Příspěvek od Freedon Nadd »

Dopravní loď

Sakra, řekl jsem to jen tak na oko a on mě vza doslovně.
No nic budu must jít hrát tu bezva hru.
(já debil)
Začal jsem cvičit a když uběhli tři hodiny nechl sem toho a čekal na mistra.
V duchu jsem si říkal: to je pokrok, tentokrát jsem dal osm.

Sedl jsem si a začal jsem meditovat a zároveň jsem čekal na mistra.

Tuhle hru už hrát nechci!!
Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Dopravní loď

To že mistr přišel jsi ani nezaregistroval a dál hrál svou hru. Mistr tě zatím pozoroval a jedl tvou porci.
Po chvíli meditace tě mistr vyrušil.
Za chvíli jsme na Nar Shadaa. Najez se ještě než přistanem.
A podal ti, již poněkud vychladlou, porci neidentifikovatelného jídla.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“