Výcvik pro Stass Khoon (kill-cesno)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
kill-cesno

Příspěvek od kill-cesno »

Tatooin



Tou otázkov ma zaskočil. Mohol som si myslieť, že to nebude zadarmo. Naklonil som sa cez pult a kľudným hlasom som povedal.
Čo takto 150 kreditov? Bereš?
Dúfajúc, že to bude stačiť som čakal na odpoveď.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Tatooin

Barman se na tebe pohrdavě podíval.
500 kreditů a službičku. Když hledáš toho chlápka, určitě budeš něco umět. A nebo budeš jenom zasranej dobrodruh, tudiž, když tě zabijou při té službě, tak u Poustevníka nebudeš mít šanci. Ber to jako zkoušku schopností.
Při začátku vyprávení o službičce se ztišil, a naklonil se k tobě blíž, tak choulostivá informace to asi byla. Uričtě by se mi nelíbilo, kdyby to slyšel i někdo jiný než dřív. Přihrál ti pivo, a na tácku bylo napsáno "Na účet podnoku, pokud přijmáš"...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

kill-cesno

Příspěvek od kill-cesno »

Tatooin, Kantýna


O akú službičku asi tak môže ísť? Chce preverovať moje schopnosti? No už jeden zapas som prehral tak toto je možnosť napraviť to. Chvíľku som si to zrovnával v hlave a potom som sa naklonil nad pult.
Prímam, tak čo to je za služba? Čo mám urobiť?

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Tatooin, Kantýna

Hodnej chlapec.
Poplácá tě svojí velkou, také ale špinavou rukou po hlavě.
Normálně bych ti nenabízel žádnou službičku. Ale doslechl jsem se, že v Kantýně, která je náhodou též moje, jsou jisté nepokoje. Nějákej borec tam machruje, a odhání zákazníky. Je asi tak starej jako ty, ovšem stihl už zpacifikovat dva chlapy. Vyřiď to, venku je to obklíčený, takže ven se nedostane, dovnitř k němu ovšem také ne. A je to asi Sith. Nebo Jedi, nevím, oboje je stejná pakáž.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

kill-cesno

Příspěvek od kill-cesno »

Tatooin, Kantýna


Sith? Jedi? To je veľmi zaujímavé! Ponaprával som si rozcuchané vlasy, dopil pivo a vybral som sa von s kantýny. Keď som vyšiel von, tak som si prehodil cez hlavu kapucňu a išiel som na druhú stranu mesta. Tú druhú kantýnu nebolo ťažké nájsť pretože pred jednou budovou stálo 8 rôznych humanoidov.
Posiela ma barman z vedľajšej kantýny aby som skontroloval čo sa tu deje!
Povedal som jednému z nich. A vstúpil som dnu. Miestnosti boli prázdne a vyzeralo to tam ako po záverečnej.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Tatooin, Kantýna

Konečně někdo rozumnej, kterým ty bezpochyby jsi.
Řekla osoba, který byla k tobě otočena zády, v ruce měla světelný meč.
Přeci jsme se opět setkali. Po krátké době, ale přeci...
Řekla tišejí.
Co myslíš, je opravdu omezená moc Jediů jejich silou? Nebo je v tom něco jiného?
Ani jednou, co s tebou tato osoba, tento muž, jak se zdá, mluví, se neotočí, je zahalen do pláště, který zakrývá celé jeho tělo, takže mu nevidíš do očí, a už vůbec ne do tváře...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

kill-cesno

Příspěvek od kill-cesno »

Tatooin, Kantýna



Keď na mňa zatajený muž prehovoril, tak mi hlavou preleteli myšlienky. Ako to že opäť? Veď ho ani nepoznám. Kto to môže byť?
Kto si? S kým mám tu česť?
Otoč sa! A ukáž sa mi!
Meč som mal stále pripnutý v páse ale bol som pripravený ho rýchlo tasiť, pretože som cítil veľké napätie v Sile. Do tohto okamžiku som tak silnú a pulzujúcu energiu necítil ako vyžaroval ten neznámy muž.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Tatooin, Kantýna

Je opravdu jedinec tak silný, nebo je síla až v davu?
Pověděl opět tahemně muž.
Co si myslíš? Dokáže jedinec ovládat davy stejně jako davy dokážou ovládanout jedince?
Jako socha stál muž, otočen k tobě zády. Nepohnul se, ani když se nadechl. Všechny své pocity nechal volně planout, ovšem číst se z nich nedalo, tak dobře je dokázal zašifrovat, změnit je na jiné, které nedávaly smysl...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

kill-cesno

Příspěvek od kill-cesno »

Tatooin, Kantýna



Sila je všade vo vesmíre.
Takto pochabo rozmýšľa len ten, kto sa odvráti na temnú stranu Sili. Je to Sith? Stál som tam len tak na druhej strane miestnosti ale nepociťoval som žiadny strach a ani nervozitu.
Bojíš sa mi predstaviť?
Bojíš sa toho ako vyzeráš? Preto sa nechceš otočiť?

Výsmešne som mu povedal, pretože som pochopil, že mu nesmiem ukázať svoje slabé stránky.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Tatooin, Kantýna

Bojím se pohledu tvých očí. Bojím se, protože se bojíš ty. Bojím se, protože jsi mně stvořil. Protože jsi mi ukázal cestu........
Poslední souhlásku protáhl. Stranou hlavy se k tobě otočil.
Strach je přítel. Není třeba se od ní odvracet, ale přijmout jí, jaká je, protože jen hlupáci se nebojí.
Otočí se na tebe celým tělem, a ty nespatříš nic jiného než samotného Michaela, tvého soka z chrámu. Zažehl svůj meč. Podíval se ti do očí.
Viděl sem ho Khoone, poslouchal jsem ho. Není to sith. Stejně jako já. Dokázal si vybrat třetí stezku, stezku, která je nejtěžší na zvládnutí, stezku neutrality. Zkus se do ní podívat i ty. Se mnou. A udělej z našeho cíle spojence...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

kill-cesno

Příspěvek od kill-cesno »

Tatooin, Kantýna


Michael?
Prekvapene som na neho civel ako keby som videl ducha, ale taktiež som siahol po svojom meči ale nezapol som ho.
Jedi nikdy nekoná z nenávisti, zlosti, strachu alebo agresie!
Zo svojim strachom treba bojovať! A nie sa mu poddať.

Neekzistuje žiadna neutrálna cesta.
Prvú vetu a hlavne slovo strachu som zvýraznil zmenou tónu hlasu. Podišiel som tri malé kroky do prava. Toto má isto nasvedomý ten temný muž. Nemal som ho nechať ísť samotného.
Michael ešte je stále čas na to aby si sa vrátil na stranu dobra.
Nenápadne som sa porozhliadol po miestnosti aby som sa uistil či ma niečo neprekvapí. A znova som sa presunúl o dva malé krôčky ale tentoraz bližšie k Michaelovi.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Tatooin, Kantýna

Ještě se toho máš hodně co učit. Nenávist...Zlost...Strach..Agrese. Toto jsou pouze zástěrky, kterými ze sebe činí jediové dokonalé bytosti. Na oko. Při první příležitosti zabijou nenavíděného bratra, ze zlosti ubijí ženu...já...se nemám k čemu vrátit. Neexistuje strana dobra. Je pouze síla, a záleží na člověku, jak jí využívá. A znamená snad, že pokud člověk odmítne učení jediu, pokud se snaží najít lepší cestu, znamená to snad, že je ihned Sith? Že propadl temné straně? Nebo jenom to, že má vlastní vůli, pokud i vlastní vůli považuješ za zločin, nejsou na stezce temné strany v tom případě i Jediové? Co myslíš, padawane?
Stále stál nehybně, a díval se ti do očí.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

kill-cesno

Příspěvek od kill-cesno »

Tatooin, Kantýna

Lepšiu cestu? Čo je podľa teba lepšia cesta? Nie Jediovia niesu na ceste temnej strany!!! Vlastná vôľa? O čom to preboha rozprávaš? Zločin nieje mať vlastnú vôľu ale zabíjať bezbranných len kôli vlastnému potešeniu tak to už zločin je.
Jeho pohľadom som sa vôbec nesnažil vyhýbať práveže naopak. On musel nájsť tú jaskyňu skorej a ten starouš mu pravdepodobne vymil hlavu...Čo sa to s ním porobilo..Tára samé nezmysli.
Po toľkých rokoch čo si strávil v akadémii ti to nič nedalo? Zmenil si názor len tak za jeden deň?

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Tatooin, Kantýna

A tady narážíme na náš střed zájmů. Nikdo nezabíjí nevinné, nebo se snad mýlím? Jak Poustevník, tak já, nikdo nestáhl ruku na nevinného člověka jen kvůli potěšení. Roky, dlouhé roky můžeš být na akademii, a poslouchat slova, která ti nic neříkají, ale on, on mluví jinak. On ví, jak se věci opravdu mají. V jeho slovech je oheň, když vypráví, o čem síla opravdu je. Dokáže říct za pár minut, to, co nám jediové říkali léta. A já tomu věřím.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

kill-cesno

Příspěvek od kill-cesno »

Tatooin, Kantýna

Ano mýliš sa!
Tak mi teda vysvetli? Prečo tu zastrašuješ zákazníkov?
A skús vysvetliť čo on káže take,keď to je úplne niečo iné?

Som veľmi zvedavý čo mi na to odpovie...pomyslel som si

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“