Výcvik pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hyperprostor, Dark Soul:
Zahaan se zamyslí nad druhým jménem ženy, která mu byla po nějaký čas milenkou. Ale nezdá se, že by na nic přišel.
Abych řekl pravdu tak ne, důležité je si zapamatovat jméno, abys věděl jak ji oslovovat a více jen rádoby poslouchat. Vlastně si ani nejsem jistej, jestli mi ho říkala.
odpoví ti na první otázku, jejíž odpověď jsi z jeho pocitů a výrazu tváře mohl vyčíst dlouhou dobu před tím. Ostrým pohledem v očích nedopřeješ Zahaanovi ani chvilku oddechu a vynutíš si hned i tu druhou odpověď.
To si naštěstí pamatuju, protože mi o tom mluvila dlouhou dobu, nejprve jako o skvěllém místě na dovolenou, kde by jsme mohli být jenom my dva společně a sami. Říkala, že je to nádherné místo pro kulturní vzdělávání se ... bylo to nějak Ruizan ? Ne, ne ... Razaan ? Ruksan ? Runzan ? Nějak tak to bylo ...
dodá spěšně Zahaan, ale jakmile má vyslovit jméno, tak si ho nemůže přesně vybavit a začne tipovat možný název planety, kam měla jeho milenka namířeno.
----------------
A příště bych rád viděl i trochu rozvitější věty a komentář, když už jsi moderátor, tak by jsi měl udržovat nějaký standart :P
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Hyperprostor, Dark Soul

Chvíli poslouchám jeho typy planety a snažím se vzpomenout na nějakou planetu co by se nějak podobně jmenovala.
Ruusan?
Nadhodím planetu na kterou jsem si vzpoměl, ani nevím kde jsem o ní vlastně slyšel, a zněla podobně.
Poté co jsem se dozvěděl odpověď jsem přešel zpět k její rase.
A k tý rase. Mohla to bejt Nagai, Shi'ido, Unbaran?
Snažil jsem se vzpomenout na nějaké rasy kde by se dalo mluvit o namodralé kůži.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hyperprostor, Dark Soul:
I ty se rozhodneš přemýšlet o jakou planetu by se mohlo jednat a nakonec mu předhodíš vlastní návrh. Zahaanovi se doslova rozjasní, když to řekneš a je ti jasné, že jsi udeřil hřebík na hlavičku.
Jo, to je ono. Jmenovalo se to Ruusan, v životě jsem o ní neslyšel a musela to být nějaká přestupní, ale určitě chtěla letenku tam. No, páč jsem se jí stejnak chtěl zbavit, tak jsem jí ten lístek koupil a měl jsem klid.
odpvoěděl, ale když jsi se znova ptal na rasu, tak jsi z jeho hlavy necítil nic, de facto jsi necítil nic, co by směřovalo ke zdárné odpovědi. Tvé tušení brzo potvrdil i ústně.
Eeh, co to je za rasy ? V životě jsem o žádné z nich neslyšel, vím jen, že vypadala jako člověk, jenom měla trochu neobvyklý odstín kůže, což bylo na ní asi to nejzajímavější.
pokrčí rameny Zahaan a tobě je jasné, že druh z něho opravdu nedostaneš, ať se budeš snažit sebevíc.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Hyperprostor, Dark Soul

Zjištění planety, kam měla namířeno, mi udělalo radost. To že nevěděl jaké byla rasy mi ji poněkud zkazilo. Nad tím že neznal rasy co jsem vyjmenoval, ač nepříliš známé, jsem se raději nepozastavoval.
Barva vlasů, výška, něco zajímavýho na ní, jako přízvuk, jizva nebo podobně?
Položil jsem mu několik dalších otázek ve snaze specifikovat co nejlépe onu ženštinu.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hyperprostor, Dark Soul:
Zahaan se po tvé další otázce trochu více rozvzpomíná na různými detaily, takže v místnosti opět na chvilku zavládne ticho a tvoje smysly si poprvé trochu více všimnou pachů, které v této místnosti i přes filtraci lodě převládají. Kromě pachu potu a spálených ran, zaznamenáš i pachuť hnisu z některé Zahaanovi rány, to vše smícháno dohromady nevonělo příliš příjemně.
Hmm, vlasy měla hodně tmavé - nejspíš černé nebo tmavě modré, přízvuk běžný, patřící někomu mluvícímu basicem. Nejspíše trochu coruscantské nářečí, ale bylo jenom jemně patrné, nikdo mim obchodníky by si toho patrně nevšiml. A ještě na něco jsem si vzpomněl ... měla takovou roztomilou pihu na levém prsu.
odpoví ti Zahaan a na konci své řeči u něho opět zaregistruješ jeho zvrhlé eroticky laděné pocity, které ti nejsou příliš příjemné, ale nelze se jim vyhnout, pokud jeho pocity chceš sledovat i nadále.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Hyperprostor, Dark Soul

Podrobnosti byly sice užitečné, i když poslední asi příliš moc ne, přesto žádná nebyla přímo usvědující, ale vytetovaný znak řádu Jedi na zadku jsem asi opravdu nemohl čekat.
Pak mě však konečně udeřil do nosu jeho pach.
Takhle to dál nejde.
Odvázel jsem ho z židle a odtáhl ho do sprchy co zde byla přítomna pro dlouhé lety.
Smrdíš. Hlavně se neutop.
Pustím na něj vodu, aby z něj to nejhorší spláchla. Ještě zkontroluji že funguje i odtok a nechal ho tam zavřeného a svázaného.
Přešel jsem na můstek a začal prohledávat databázi. Po možných shodách a rovnou se podíval i na Ruusan, zda tam něco je.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hyperprostor, Dark Soul:
Rozhodneš se ulevit svému čichu a odtáhneš svého vězně, který ustrne v děsu, do sprchy. Z počátku nasadí nechápavý výraz, ale po tvých dvou krátkých větách z něj většina hrůzy opadne a v tomto stavu jej svázáného zanecháš a odejdeš do pilotní kabiny. Volytara najdeš přesně ve stejné pozici, jako byl předtím, jenom se zdá, že je již po jídle a něco studuje v datapadu. Ignoruješ ho a zasedneš rovnou k počítači, kde se připojíš do jeho databáze, která je však běžná pro každou imperiální loď a protože jste zrovna v hyperprostoru, tak se nemůžeš připojit do imperiálních databází. Povede se ti tedy pouze získat nějaké informace o planetě, kterou jsi ze svého cíle zjistil.

Kód: Vybrat vše

Ruusan - planeta s minimálním osídlením spíše skalnatého typu s minimálními zárodky zeleně. Objevena v roce 11 BBY neznámým pašerákem a od té doby slouží převážně jako neutrální přístav na jejich cestách. Pro Impérium má planeta pouze minimální význam.
Objeví se ti na obrazovce směs informací z palubního počítače a ani si nevšimneš, že ti Volytar nahlíží přes rameno.
Neříkej, že ses někam pohnul ?
pronese s náznakem minimálního zájmu, když zaregistruje, že si prohlížíš konkrétní planetu.
Naposledy upravil(a) Jordi Linx dne 07.10.2009 21:07:49, celkem upraveno 1 x.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Hyperprostor, Dark Soul

Možná. Podezřelá je jistá Luminara. Rasy podobné člověku, pouze s lehce namodralou pletí, slabším coruscantským přízvukem a pihou na levém prsu. Podržela mu a vydyndala z něj letenku na Ruusan.
Seznámil jsem ho se svými výsledky.
Asi tě nikdo, kdo by tomu odpovídal, nenapadá co?
Zeptám se ho a začnu se rovnou zvedat, abych pokračoval v ,snad již méně voňavém, rozhovoru.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hyperprostor, Dark Soul:
Vorytar pozvedne obočí a nevěřícně zakroutí hlavou, když vidí, že se chceš vrátit za vězněm.
Co z něho chceš ještě dostat ? Víš kam letěla, nebo alespoň kudy směřovala. To je pro nás dostačující, navíc to bylo tvým úkolem. Jestli se nepletu, tak popis, nebo kolikrát to s ním musela dělat, než ho přesvědčila už nebylo v zadání. A tím jménem bych si nebyl tak jistej, určitě používala falešné a mám dojem, že nějaká Luminara by už měla být dávno mrtvá. Každopádně, že má coruscantský přízvuk a že si na ní moc nevzpomíná potvrzuje, že to byla ono, technicky se nedá moc věřit ani jeho popisu, protože to mu mohla jednoduše ovlivnit pomocí Síly nebo mohla použít nějaké speciální přípravky, které dovedou zbarvit kůži, už jsem se s tím setkal. Takže stačí sepsat hlášení a klidně si můžeš dáchnout, ale to už je na tobě.
podotkne Volytar a připomene, že tvým úkolem bylo pouze zjistit lokaci, kde by se ona Jedi mohla vyskytovat, nebo kam mířila. Svým proslovem tě Vorytar přinutí se na chvilku zastavit a zvážit případné přehodnocení plánů.
Naposledy upravil(a) Jordi Linx dne 07.10.2009 21:08:10, celkem upraveno 1 x.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Hyperprostor, Dark Soul

Zamyslel jsem se nad tím a opět se na Volytara otočil.
Sem se ho ještě chtěl zeptat, kdy letěla, aby se vědělo jakej má náskok a snáž se našla její rezervace a případná letenka dál.
Upřesnil jsem.
Ale jinak máš recht. Už jen napsat hlášení. Ale nejdřív mu zavřu vodu, aby se neutopil.
Rozhodnu se a vydám se tak učinit.
Naposledy upravil(a) Xavier dne 22.9.2009 20:27:47, celkem upraveno 1 x.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hyperprostor, Dark Soul:
Volytar nadzdvihne obočí, když zmíníš uzavření vody, ale radši se rozhodne neptat a nic dalšího už neřekne. Klidným krokem dorazíš až k ke sprše, kde tvůj zajatec Zahaan celý mokrý stojí opřený o stěnu a podívá se na tebe s nelibým výrazem, že jsi ho tu nechal docela notnou chvíli. Zavřeš vodu, povolíš mu pouta tak, aby měl svázané jenom ruce a hodíš mu ručník k otření. Zahaan s otíráním nijak výrazně nespěchá a v klidu oddechuje po nepříliš teplé sprše a nejspíš ti to také má za zlé. Ostatně asi jako všechno, co se mu v posledních hodinách díky tobě odehrálo.
Je pravda, že jsem trochu zapáchal, ale ta voda mohla být alespoň trochu teplá. I když co jsem od vás taky mohl čekat, že ? Aneb Impérium vás ochrání před nebezpečnými rebely.
postěžuje si Zahaan a pokračuje rychle v utírání, protože opět tuší něco nekalého z tvé strany a byl by rád při tom alespoň trochu suchý.
Naposledy upravil(a) Jordi Linx dne 07.10.2009 21:09:20, celkem upraveno 1 x.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Hyperprostor, Dark Soul

V klidu si vyslechnu všechna jeho obvynění, ale rozhodnu se ohradit.
Ty sis začal. Tvoje ochranka napadla imperiálního činitele. Tak drž pysk.
Teda vlastně opačně. Kdy si ta tvoje Luminara udělala výlet na Ruusan?

Začnu se s ním dohadovat a poté co se osuší ho vrátím do svázané podoby a odvedu zpět do "výslechové" místnosti.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hyperprostor, Dark Soul:
Rychle spíchneš nějakou nepřesvědčivou odpověď a začneš odvádět svého zajatce zpět do cely. Předtím mu ještě položíš otázku a necháš mu celou cestu do cely na to, aby si mohl plně vzpomenout na co nejsprávnější odpověď. Během té doby nemůžeš pořádně vnímat jeho pocity, ale moc nepředpokládáš, že by se ti pokusil lhát. Ke slovu jej pustíš až potom, co jej znova pevně přivážeš na židli a to tak pevně, že při dotažení posledního uzlu zahlédneš známky bolesti.
Odjela ode mě asi před třemi týdny ... eh, nemohl bys to trochu povolit ? ... spolupráce znamená ... polehčující okolnosti, ne ?
sykne Zahaan a ohraní se proti tvým metodám a pokusí se zdůraznit, že s tebou chce spolupracovat dobrovolně a bez tvoření nějakých dalších výrazných problémů. Pocítíš v něm emoce vzteku a křivdy někoho, komu je neoprávněně ubližováno, alespoň co se týká případu, který ve skutečnosti vyšetřuješ. A Zahaanovi dle všeho došlo, že ti jde pouze o onu Jedi a ne jeho další aktivity.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Hyperprostor, Dark Soul

Fajn. To mi zatím bude stačit. Když budeš mít štěstí tak už se o tomhle moc bavit nebudeš muset. O tvých daňových únicích, nebo co přesně jsi to dělal si s tebou promluví někdo jinej. Jinak samozřejmě že o celém vyšetřování a hlavně o tom cos mi tu říkal nebudeš mluvit s nikým jiným než s lidma od IIA.
Otočil jsem se že ho tu opět nechám, ale pak se mi ho Síla ví proč zželelo a lehce jsem mu povolil pouta, ne natolik aby se jich dokázal zbavit, ale tak aby nezešílel bolestí.
Tak se podívam jak dlouho to bude na Imperiální centrum trvat a rovnou se vrhnu na zprávu.
Rozhodnu se a vydám se do kokpitu.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hyperprostor, Dark Soul:
Tvůj vězeň si trochu oddechne,když mu povolíš pouta, ale nadšený z toho, že jsi mu připomněl to, že víš o jeho daňových únicích a nejspíše to předáš dál, rozhodně nebyl. Ale o to jsi se už nestaral a dorazil jsi do kokpitu, kde se Vorytar dle všeho nudil a rýpal nožem do panelu palubní desky hned vedle některých tlačítek. Očividně mu příliš nezáleželo na dlouhodobé funkčnosti této lodi.
Ah, už jsi skončil ? Fajn, tak to tady můžeš pohlídat, já si jdu zchrupnout do své kajuty, kdyby se něco dělo, tak to nějak vyřeš a nebuď mě. Nemám rád, když mě někdo budí.
sykne ještě směrem k tobě, než opustí kajutu a zanechá tě tu tak samotného. Zároveň jasně zdůrazní, co od tebe neočekává a hlavně, že tě v případě porušení nebude už vůbec rád. Pohledem zkontroluješ přístroje a zjistíš, že než dorazíte do Imperiálního Centra, konkrétně na Coruscant, tak ti zbývá ještě dost času na to, aby jsi sepsal nějakou úchvatnou zprávu pro své nadřízené.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“