Ina (výcvik pro Jordiho)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

ISD Thor, Chodby lodi:
Bavícího se Arvise jsem nechala čekat na chodbě, zatímco na stráž nebyl jediný, ale hned čtyři stormtroopeři a očividně jim nevadilo se vyjadřovat nahlas a to ještě o svém nadřízeném.
Nj, na tupce se musí Vaderovsky ... už se nedivím, že ho má císař dost v oblibě.
pomyslím se, než se odhodlám k řeči a připravím si přísnou a nekompromisní grimasu, které byly součástí mého výcviku pod císařem.
Tomuhle říkáte hlídka ? Tohle je urážka imperiálních vojsk. Ani nejste schopni zasalutovat nadřízenému ?! Ale opravdu, co bych od této díry mohla očekávat, že ?! Buďte si jisti, že budete v hlášení a že budete rádi, když neskončíte u odpadkové služby ! Teď se mi všichni identifikujte a pak mě jeden z vás zavede k tomu zajatci, jenž byl před chvílí přiveden ! A doufám, že vám to nebude trvat do té doby, než se rozhodnu osobně informovat Lorda Vadera !
začnu se zvýšeným hlasem a pomalu přejdu v křikot, přičemž neváhám s výpomocí v podobě Síly, abych do nich ještě více zasela strach. Dám jim také najevo, že jsem moc dobře slyšela jejich komentáře.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

ISD Thor, Chodby lodi:

Zastrašovací taktika slavila úspěch, takový, že by byl na tebe císař vskutku hrdý... tedy, skoro, až na jeden nepatrný detail, který tě rozhodně nepotěšil.
Sotva jsi spustila, v očích hromy a blesky, stormtrooperská hlídka se změnila v cosi asiciující čtveřici vyoraných a poloutopených bílých myšek.
Až do této doby je nikdy nenapadlo, že by k nim mohla zavítat žena vyšší hodnosti než jsou oni, zvláště pak... tímto způsobem působivá.
...ne! ne! Ona snad spí s Vaderem a má ho ochočenýho!...
zachytila jsi jeden z nejvýraznějších myšlenkových a psychických projevů tvého výstupu, ke kterému nicméně došlo až když ses zmínila o obávaném imperiálním veliteli jako o někom, koho budeš osobně informovat - nezdálo se totiž, že bys měla z druhého muže Impéria zrovna respekt.

Čtvrtý člen hlídky, ten, který tě nijak nekomentoval, se zvedl a zpod balíčku karet vylovil přístupovou kartu s kódy od cel.
Rozkaz, madam! zasalutoval, byť značně roztřeseně, a zamířil ke dveřím vedoucím do uličky s celami. B-02, dodal ještě pro vysvětlenou, a jeho pohled překvapeně spočinul na lahvi alkoholu, které si všiml teprve teď. Zbytek hlídky ji v dokonalém šoku z toho, co se z tebe vyklubalo, přehlížel dosud.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

ISD Thor, Prostor cel:
Oné myšlenky na mou možnou spřízněnost s lordem Vaderem mě spíše pobaví a trochu se s tím úsměvem poperu, ale povede se mi udržet přísný výraz, dokud nejsem vedena směrem k cele.
Docela by mě zajímalo, jak se vlastně Vader pod tou svou maskou tváří ... nebo jestli třeba dělá xichtíky na císaře. On by vlastně na poradách mohl klidně spát, u toho jeho dýchání to snad ani nejde rozlišit ... ale mám dojjem, že pokud by chrápal, tak by s mohli někteří myslet, že mají TIE v místnosti ...
spustí se mi sled myšlenek, který ustane až před celou B-02. Shoda písmenka s příjmením poručíka může být vtípek kapitána, ale to už mi neujde pohled asi nejpřipravenějšího stormtroopera.
Vás nejspíš z hlášení vynechám, jediný jste byl trochu ... při smyslech. Co se obsahu lahve týká, tak se nenechte zmást, výslechové metody neobsahují pouze mučení. A sérum pravdy se dá přimíchat do všeho ... nebo snad chcete ochutnat a něco mi prozradit ?
pootočím se na něj a nasadím notně zlomyslný výraz za nějž by se nestyděl ani Vader bez masky. Předpokládám též, že stormtrooper pochopí, že chci být se zajatcem sama a jeho přítomnosti již není zapotřebí.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

ISD Thor, cely

Ačkoli voják nebyl slabá povaha, při tvém usminknutí a následném vysvětlení zbledl a dostal ze sebe jen stručné: Ne, madam!
Pobízet k tomu, aby zachoval diskrétní prostor, jsi ho rovněž zrovna dvakrát nemusela. Beze slova ti otevřel vstup do cely, svěřil kartu s kódem na opětovné uzamknutí, a stáhl se ke svým, na malinách mnohem víc překvapeným kolegům.

Dostalo se ti tedy možnosti zcela nerušeně vstoupit do cely B-02.
Byla to maličká místnost; prakticky půlku jí zabírala nízká, patrně nepříliš pohodlná pryčna, a zářivka na stropě by asi zasloužila vyměnit.
Nicméně nepohodlnost jediného kusu nábytku nemohla tvému starému známému zabránit, aby se nenatáhnul a nesnažil se koukáním do stropu si nějak zpříjemnit dlouhé čekání na nějakou návštěvu.
Dámskou - a hlavně tvoji - zjevně nečekal, protože okamžitě seskočil na podlahu.
INO?! Co tady děláš? A kde jsi sebrala ty... hadry?!
Nathan Baily působil v každém případě pořádně nazlobeně.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

ISD Thor, Prostor cel:
S trochou nátlaku a Vaderovských gest už nebyl výrazný problém se zbavit vedoucího stráže, abych se octla v cele, kde se doposud poflakoval Baily. Po jeho komentáři zakroutím zklamaně hlavou a nasadím stejně zklamaný výraz, jako bych právě přišla o tisíc kreditu při poslední partii Sabaccu a to o jediný bod.
Doslechla jsem se o tom, že nějaký idiot uplácel kapitána alkoholem a chtěla jsem se na něj osobně podívat. A koho tu nenajdu - samotného a brilantního poručíka Nathana Baillyho ! A co se mého oděvu týká ... v čem by podle tebe měl Imperiální důstojník asi tak chodit, hmm ? Kovové bikiny s řetězem na noze, jak by se líbilo huttům ?
odpovím značně ironickým tónem a potěžkávám si v ruce láhev s 'pravdou na dně'. Pohled na překvapeného a uvězněného Baillyho mi však přijde dost zábavný a i škodolibý.
No, každopádně tu mám ještě nějakou práci na zařízení. Strážný si myslí, že je v tomhle přimíchané sérum pravdy, to jen kdyby se tě na něco ptal. Jinak si tě vyzvednu, až budu odlétat, což si mimo jiné také zařídím ... sama. Takže ty tu hezky počkej a nezlob.
podotknu a zamávám Baillymu před nosem s flaškou z jeho baru, kterou při prvním vhodném momentu vrazím do ruky. Poté se pokusím odejít, ale ještě před dveřmi se zastavím a napůl otočím k Baillymu.
A pro příště, jsem kapitán Ida, poručíku ... nerespektování vyšších hodností se trestá.
dodám ještě ostře a dám Bailymu krátký prostor na odpověď, který pokud se rozhodne ho nevyužít vyústí v opuštění cely.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

ISD Thor, Prostor cel:

Minimálně by mohl dbát alespoň na uniformu své konfekční velikosti! sykl tvůj oblíbený špion, tohle musí přivádět každého normálního chlapa na nemravné myšlenky!
Zároveň - soudě podle jeho celkových pocitů, když jsi ho tak hezky zpucovávala - se domníval, že jsi mu narušila několik vpravdě geniálních plánů. O kterých by asi žádný soudný člověk radši nechtěl nic vědět, nicméně Bailly měl svou zkušenost, že zpravidla vycházely.
Až do doby, než se setkal s tebou.
Ale ženská... co se dá čekat od ženské! zavrčel, když jsi byla na odchodu a zjevně uvažoval, do jakých problémů by ses to mohla dostat, aby tě z nich mohl opět zachránit.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

ISD Thor, Prostor cel:
Na připomínku o uniformě jsem nehodlala nijak reagovat a ponechala jsem to plavat. Rozhodnu se víceméně ignorovat i jeho postěžování si na ženskou a odejdu z cely, protože o jeho rádoby poučování už dál nestojím. Odolám pokušení nabourat se na nejbližším terminálu do počítače, změnit Baillymu jméno a poslat ho na Kessel, nebo nějakou jinou díru, kde by si do konce života užil své.
I idioti mohou posloužit Impériu ...
vybaví se mi v hlavě myšlenka z císařova výcviku a rychle ji zapudím z hlavy, protože to je to poslední, na co bych teď měla náladu. Před odchodem se ještě zastavím u čtveřice strážných s tím, že mám něco na jazyku.
Vězeň z cely B-02 má až na nejvyšší důstojníky zakázány veškeré návštěvy a jiná možná privilegia. Rozumíte mi dobře ?
pronesu ostře ke čtveřici a utužuju tak jejich představu 'ženy, jež dostala Vadera pod pantofel', což mi v této situaci vyhovuje. Pokud nebude nějakých připomínek, tak se vrátím k poručíku Arvisovi.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

ISD Thor, chodby

Poručík Kay Arvis na tebe čekal hned vedle (zcela netknutého) prádelního koše a zdálo se, že by jej i dosti zajímalo, co se stalo za zavřenými dveřmi a v celách. Případně cože jsi to tam vlastně plnila za úkol, jak ses ocitla na lodi a kdo tě kam poslal.
Nicméně na jakoukoli z těch otázek, které sis mohla přímo přečíst v jeho mysli, se hlasitě pochopitelně nezeptal. Bránilo mu v tom dobré vychování.
Místo toho ti zasalutoval a znovu se ujal své úlohy nosiče.
Takže, kam to bude teď, madam? zeptal se, jako by tě měl někam odvést, případně ti poskytnout doprovod.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

ISD Thor, Chodby lodi:
Žádný ze stormtrooperů se mě nepokusil zastavit a tentokrát se to i obešlo bez dalších komentářů na můj účet. To mi jenom vyhovovalo a o několik vteřin později už stojím před poručíkem Arvisem, který mi dle předpisů zasalutuje a znova se 'dobrovolně' vžije do své úlohy nosiče. Vojenský pozdrav mu přesně dle příručkových měřítek oplatím a po krátkém zhodnocení lokace se vydám směrem k turbovýtahu, jenž nás nasměruje do patra s kajutou kapitána.
No, protože mé poslání garantované lordem Vaderem potřebuje poposunout dál, tak si musím promluvit s kapitánem. Jeho pracovna tedy bude dalším cílem, pokud mi neřeknete, že má právě nějaké cvičení nebo hodiny tance ?
odpovím bez většího váhání Arvisovi a vyrazíme kupředu, protože nerada otálím na jednom místě příliš dlouho. Zároveň začnu spřádat plán, který uplatním na kapitána.
Můžu mít dotaz na váš názor na kapitána ? Jak si jistě dobře pamatujete, tak jsem tu krátce a příliš toho o něm nevím a ani jsem nezjišťovala. Moje práce nevyžaduje tak častou interakci s okolím a tím jsem se doposud ani moc nezačleňovala do kolektivu.
doplním ještě s vhodnou otázkou, která mi má dopomoci k jednoduchému a hlavně rychlému řešení kapitána a pobytu na této lodi.
A když už jsem zmínila pobyt na této lodi, jak nahlížíte na svůj dosavadní a potom hlavně na vaši budoucnost tady ? A hlavně, co byste chtěl jako pilot dosáhnout ?
připojím ještě další otázku, která nepřímo, ale přesto, souvisí s plánem, který se mi začíná postupně formovat v hlavě.
Akorát budu muset držet Baillyho zkrátka, dokud nedorazíme na místo.
pomyslím si ještě, než si mou plnou pozornost vyslouží poručík Arvis kráčející vedle mě. Věnuji mu pro jistotu vřelý úsměv, abych jej povzbudila a celé to nevypadalo jako nějaký běžný výslech.
-----
Můj 2500 tisícátej příspěvek :D
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

ISD Thor, chodby

Cay Arvis se zatvářil nad tvými otázkami dosti zamyšleně. Bezpochyby dával dohromady co nejvhodnější a nejsprávnější odpověď, nebo snad takovou, jakou bys mohla chtít slyšet?
Spíš jsi z něj měla pocit, jako by se snažil být co nejobjektivnější a zároveň se mu do toho zcela nechtělo.
Pokud jde o kapitána Donnovana... je... velmi...spolehlivý a zásadový důstojník, plně loajální k Impériu. Svou pozici získal díky mimořádným výsledkům při zkouškách a při studiu. Dbá na disciplínu, pravidla a dodržování předpisů. Snaží se na své podřízené působit co nejvíce výchovně a vést je k naprosté oddanosti veškerým myšlenkám nového řádu, co jen se objeví v oběžnících. Jeho zásadní chybnou nicméně je naprostá neschopnost se vyznat v lidech. Kteří toho... s oblibou využívají. Dalo by se říci, že kapitán Donnovan a jeho vzdělávací snahy posádky jsou neutuchajícím zdrojem zábavy pro většinu mužstva. A morálka vypadá přesně podle toho.
Znělo to trochu vyhýbavě, ale pořád ti přišlo, že na tuhle otázku se Cayovi odpovídalo lépe.
Na svůj pobyt na této lodi nahlížím především jako na naprostou ztrátu času. Chápu, že... můj poslední velitel usoudil, že bude lépe mě převelet na klidnější působiště, jenže proč zrovna na takovou zašívárnu!
Na chvíli zaváhal a pak dodal:
Rád bych se dostal zas co nejblíž k první linii.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

ISD Thor, Chodby:
Pečlivě naslouchám Cayově odpovědi a zvažuju každé slovo, které řekne. Po jeho popisu mám celou situaci hned lépe vykreslenou a mohu si i začít promýšlet přístup ke kapitánovi a to skrze jeho loajalitu k Impériu. To dokázalo vždy hodně věcí ulehčit a rychle rozřešit, což byla situace, kterou bych nyní uvítala.
Vaše informace jsou cenné poručíku a jsem vám za ně vděčná. A kdo ví, co se vašeho zařazení týká, tak možná nebude taková potíž prohodit několik slov s nadřízenými a zajistit vám ... vhodnější pozici. Nějak si ani nejsem jistá, jak mohlo vašeho bývalého velitele poslat vás zrovna ... sem.
odpovím poručíkovi a úmyslně zpozorním a sleduju jeho reakci, zda-li se pokusil zatajit nějaké informace, jež mohly ovlivnit jeho převelení na tuhle loď.
S čím vším vůbec umíte lítat poručíku ? Nebo z vás ve výcviku udělali jenom dalšího tuctového pilota TIE ?
dodám poté ještě jednu otázku, která se vztahuje k rozsahu schopností poručíka Arvise. Ano, nemusel by být problém si to dohledat někde v záznamech, ale když už jsem mu přímo nabídla tu možnost převelení, proč ten dojem neposílit.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

ISD Thor, Chodby:

Poručíkovi Arvisovi ironicky cuklo v koutcích.
Patrně usoudil, že po bitvě o Nar Shaddaa mi nepatřičně ujely nervy.
Při té odpovědi se výrazně stáhl do sebe a měla jsi pocit, že detaily bys z něj musela páčit, a to vcelku silně. Spoustu konkrétních věcí týkajících se jeho převelení jako by považoval za velmi soukromou záležitost a nikoho do ní nehodlal zatahovat. Základy jsou v záznamech a co on má co vysvětlovat. Tak nějak to alespoň působilo.
S čím umím lítat? přesunul se k tématu, v němž se cítil pevnější v kramflecích. Tak pochopitelně na Tie Fighteru. To je úplný základ a rozhodně to není špatný stroj, ať si kdo chce co chce říká o létací rakvi pro sebevrahy. Většinu své kariéry jsem nicméně pilotoval věci jako v-wing, eta-2 actis a ARC-170. V současnosti tedy většinou Tie Fighter, nebo tie scout, záleží na konkrétním úkolu.
Jak jsi ho tak poslouchala, neměla jsi pocit, že by mu vyloženě vadil opětovný a patrně nepříliš dobrovolný návrat k tuctové stíhačce. Nicméně jsi mohla zavnímat dosti silnou averzi vůči své zdejší pozici, vlastně spíš značný despekt a znechucení k jeho současnému postavení, zvlášť ve zdejším kolektivu. Nic konkrétního to ale nebylo a navíc Cay Arvis tyto pocity prakticky okamžitě poslal do myšlenkového odpadkového koše, prakticky hned, co si je uvědomil.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

ISD Thor, Chodby:
Stručný komentář s ujetím nervů ve mě vzbudil velkou zvědavost a chvilku jsem se přemáhala, abych se na to hned nezeptala.
Nechce o tom mluvit a nutit by ho nevedlo k ničemu dobrému ... to nechci, navíc si to pak můžu pročíst v záznamech, nebo ... uvidím, jak se to vyvine s kapitánem.
zauvažuju rychle, abych opět věnovala pozornost Arvisovi a jeho komentáři o prostředcích schopných letu vesmírem. Sice mám k TIE Fighteru svůj vlastní názor, jenž je založený na teorii 'Redukce Imperiálních nadšenců na schopné piloty'. Její obsah spočívá v nastrkání všech rekrutů do TIE a sledovat, kdo přežije více jak dva roky služby, aby měl šanci být převelen do Bomberů nebo něčeho, co disponuje štítem. Nyní však nebyl čas na sdělení této téze Arvisovi, naopak přišel čas na další vřelý úsměv.
To už je pár strojů, ale některé mi přijdou jako dost starší typy ještě z dob brzkého Impéria, než došlo k nasazení řad TIE. Větší skořápky jako frachťáky a podobné tedy předpokládám zvládáš ?
zeptám se ho a podle typické konstrukce hvězdného destruktoru třídy Imperial začnu rozvažovat, kde přesně se nyní nacházím, konkrétně, jak daleko to ještě mám do kapitánovi kabiny.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

ISD Thor, chodby

Záleží, jak to má být velká skořápka, připustil Arvis poněkud neochotně. Třeba na pilotování celní fregaty nebo něčeho téhle velikosti bych si troufl - ale fakt nevím, jak bych zvládl nastartovat a přistát s něčím nad sto metrů. A i manévrování tak velké kraksny by bylo dost o ústa.
Nutno dodat, že "troufl" bylo slabé slovo. Poručík svým leteckým dovednostem skutečně věřil a zdálo se, že se nutí do jakési skromnosti; patrně se domníval, že kdyby na to přišlo, zvládl by manévrovat i s korvetou či křižníkem.
Podle poněkud ostražitějšího výrazu se ti zazdálo, že je z tvých otázek a vřelých úsměvů poněkud zmaten a lehce se začíná vracet ke své předchozí uzavřenosti.
Naštěstí - těžko říct, zda pro tebe či pro něj - jste zrovna dorazili k výtahu a poručík jej přivolal do vašeho patra.
Kapitánovu pracovnu najdete o čtyři patra výše. Asi sto padesát metrů vlevo, rovně, přišel ještě před doražením kabiny s doplňujícími informacemi a skoro se zdálo, že by uvítal, kdyby nemusel jít Donnovanovi na oči. Na druhou stranu, byl to gentleman a pomáhal ti nést ten koš s chlastem - a považoval by za nezdvořilé tě nechat se s tím vláčet samotnou.
Budete nadále potřebovat můj doprovod, madam? vyřešil to posléze šalomounsky po vojenském způsobu, zrovna když výtah cinkl a dveře kabiny se rozevřely.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

ISD Thor, Před výtahem:
Na otázku o nutnosti doprovodu se šalamounsky usměju a již před odpovědí mu tak jasně dám najevo, jaká ta odpověď bude.
Budu velice ráda, tedy pokud vás nehoní nějaké služební povinnosti. Pak by ode mne bylo nezdvořilé,kdybych vás takhle využívala na úkor vašich vlastních povinností. Jinak si cením, že jste mi řekl, kde je kapitánova kajuta, ale ujišťuji vás, že v chodbách destruktorů třídy Imperial se opravdu dobře vyznám, přecejenom všechny vypadají stejně. A nemusíte mít obavy z toho, že vás potáhnu před kapitána, cením si vašich schopností, ale nejsem si jistá stupněm prověření, který máte pro ... některé tajné záležitosti Impéria.
odpovím mu a zároveň mu osvětlím, co s ním plánuju pro nejbližších pár chvil. A taky naznačím, že jej před kapitána nepotáhnu a jenom ho nechám čekat venku, přecejenom jeho přítomnost by vevnitř byla spíše na obtíž.
Jak hodně se chceš vyhnout kapitánovi, Arvisi ?
pomyslím si a připojím k tomu trochu vyzývavý pohled směrem k poručíkovi, zatímco stojím na půl ve vchodě turbovýtahu, aby zatím neodjel.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“