Ina (výcvik pro Jordiho)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

ISD Thor, Jídelna:
Složka opět prokázala to, co většina spisů v imperiálních archívech, databázích a dalších záznamových zařízeních. Neobsahovala většinu detailů, nebo alespoň ne přímo a spoustu věcí zkreslovala. Samotná bitva o Nar Shaddaa byla vykreslená tak, že porážka připadla na hlavu neschopnosti členů Impéria, než prostě na to, aby se přiznala porážka. To by ale samozřejmě ohrozilo onu suverenitu Impéria, jíž tak úspěšně využívá k zastrašování ostatních.
Sláva Impériu, které zabíjí schopné lidi a produkuje milióny poslušných otroků.
pomyslím si a zauvažuju, jestli je vlastně lepší tvrdý režim, nebo ona demokracie, z jejíhož popela Impérium povstalo. Tedy, Republiku jsem moc nezažila, ale slýchávala jsem o velké korupci senátu, jenže při pohledu do Imperiálních řad tady zlepšení určitě není. Je pravda, že tady zase Císař dělá ráznější zásahy, i když ... ta spolupráce s huttem.
Zabořena v těchto myšlenkách opustím jídelnu s cílem vydat se k nějaké vyhlídkové palubě, kde bych mohla chvíli přemýšlet o pro a proti Imperiálnímu režimu, otázce nad níž hloubám tak často, jako na Coruscantu vychází slunce, tedy alespoň v jeho vyšších vrstvách.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

ISD Thor

Přesně o dvě hodiny a dvacet sedm minut (kterýžto čas jsi strávila jídlem, meditací a prostudováváním kádrových materiálů jistého galantního imperiála, který se nemohl koukat na to, jak holka nosí po destruktoru těžký koš s prádlem) později jsi znovu seděla v pracovně kapitána Donovana.
Zdálo se, že se nachází v dosti dobrém rozpoložení.
Tákže... stačí jen podepsat protokol o převzetí lodi a toho... toho... té osoby.
Sladce se na tebe usmál, až to vypadalo, že snad s Baillym mezi tím mluvil a usoudil, že čím dřív skončí ve spárech IIA, tím lépe bude pro všechny zúčastněné.
Pokud jde o poručíka Arvise - mohla jste se seznámit s jeho složkou. Opravdu jej chcete převelet pod své velení?
Napjatě očekával ortel a zjevně se snažil nebýt z té představy příliš nadšený.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

ISD Thor, Kapitánova pracovna:
I když mi Císař mezi některé vlastnosti vštěpoval trpělivost, tak čekání jsem nikdy neměla v oblibě a tak když jsem opět seděla v křesle kanceláře kapitána Donovana, tak jsem pociťovala jistou úlevu. Jeho snaha o zamaskování vlastní radosti byla ... znatelná, ale pro někoho s mým výcvikem spíše chabá. Převzala jsem dokument o převzetí lodi a onoho 'Baillyho', samozřejmě po zběžném kontrolování dokumentu. Už jednou se mi takhle povedlo prodat loď, když jsem ji chtěla jenom opravit kvůli tomu, že jsem spěchala. Opravář to sice potom schytal jako urážku Impéria, ale rozhodně to byla moje vlastní chyba.
Ano kapitáne, poručík Arvis nalezne uplatnění ve službě jiných složek Impéria. Chápu, že to pro vás bude oslabení posádky, ale mohu zařídit, po svém návratu do Imperiálního Centra, aby byla zaslána kvalitní náhrada v podobě nějakého zkušeného pilota, tedy pokud s uvolněním poručíka souhlasíte.
odpovím mu klidným a vyrovnaným tónem, který náležitě přibarvuju sebevědomím a jednoznačností.
Umění mluvit - další z mnoha lekcí, které jsem tak hodně neměla ráda. Alespoň že je až tak užitečná.
pomyslím si, když se mi jedna z myšlenek opět zatoulala do dob mého výcviku, který jsem absolvovala pod mistrem intrik, jak Císaře nazýval Vader, tedy vedle přízviska 'starý nevděčný páprda' - ale o tom, že jsem tohle zaslechla naštěstí nikdo neví.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

ISD Thor, kapitánova pracovna

Nemám žádných námitek, je váš, odpověděl ti Donovan a nemohl uvěřit nenadálému štěstí, díky němuž se zbavil své (ne)oblíbené černé ovce v posádce.

A tak se pod tvou přímou odpovědností ocitl jeden již známý frachťák, do jehož nákladového prostoru byl přemístěn tvůj starý dobrý známý z IIA (toho času opravdu dobře spoutaný, s roubíkem a pro jistotu po celé délce omotaný izolovaným drátem, což ti bylo okomentováno prostým - pokusil se o útěk a lovili jsme ho po půlce ISD, nakonec byl zahnán do drtiče odpadků - a kdybyste ho nechtěla, nechali bychom ho tam. Bailly tento pocit nicméně zjevně nesdílel, ačkoli se ho ani nepokusil nijak okomentovat) a o chvíli později ti byl oficiálně převelen Cay Arvis.
Na to, že patrně zažil jedno z nejrychlejších převelení v dějinách Impéria, ne-li i Galaktické republiky, působil až překvapivě nenervozně.
V uniformě letectva, s vojenským batohem přes rameno, svou roli omezil jen na zasalutování Donovanovi a spol.
Bylo zřejmé, že se oběma stranám více než ulevilo.
A také ti bylo jasné, že se Cayovy informace o celém vašem podniku rovnají absolutní nule.

frachťák, čas odletu
Tvůj nový podřízený si odložil věci někam, kde nemohly překážet, a zcela suverénně si zabral pilotní křeslo.
Vyčkal signálů na komunikačním kanále, a pak mistrovsky vyvedl frachťák do vesmíru.
Takže, madam - kam letíme?
Nějaké informace proč a s kým by sice také přišly vhod, ale piloti jsou cvičení, aby se bez toho dokázali případně i obejít...

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Adventurer, Pilotní kabina:
Po hladkém předání lodi, zajatce Baillyho a nového pilota, který nás snad zdárně dopraví až na Nar Kreetu. Postavím se za pilotovo křeslo a naposledy si prohlédnu hangár před námi.
Pryč z téhle lodi, nadšeného Imperiálního kapitána a tohohle sektoru. Jakmile budeš moct, tak zadej souřadnice na Nar Kreetu. Více ti řeknu až rozvážu zajatce, který je ve skutečnosti ne tak schopný agent, který mě na Thora vlastně dostal. Jsem přesvědčená, že ty jsi v tomhle mnohem profesionálnější.
závěr svého proslovu doplním vlídným úsměvem a vyrazím za Baillym, který je na svém místě svázaný a neodpustím si zákeřný úšklebek.
Posledně, když jsem se zlila jako prase, tak jsem dopadla podobně, ale byla jsem schopna se zachránit sama.
rýpnu si a do rozpoutávání se nijak nehrnu.
Když ti sundám roubík, nebudeš křičet ?
nechám opět popustit uzdu své škodolibosti, zatímco sundavám roubík, jenom roubík.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Adventurer

Zatímco ses vyškeřovala svému imperiálnímu kolegovi, ten se jen nakrčil a po sérii podivných póz, které působily lehce komicky a v každém případě solidním dojmem hadího muže, stál náhle před tebou, všech pout prostý. A změřil si tě opovržlivým pohledem, jako někoho, kdo mu výrazně narušil většinu jeho plánů.
Kdo mi to pilotuje loď? obrátil se na tebe vzápětí zvýšeným hlasem. A co s ním hodláš dělat, až dorazíme k cíli?

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Adventurer:
Při zjištění, že je Bailly prostý pout nedám najevo žádné výrazné překvapení, což však už neplatí o jho zvýšeném tónu. Provedu mně tak vlastní a nacvičený pohyb - nechám vklouznout můj světelný meč do ruky a zastavím jej až těsně před krkem Baillyho, kterému věnuju jednoznačný pohled - pohled, který značí, že pokud si bude vyskakovat, tak mi nečiní problém jej zabít.
Můj člověk a ty se koukej zklidnit - kdyby jsi to nepodělal, tak jsme už dávno u cíle, který máme chránit. Tímhle prodloužením jsi notně zvýšil šanci, že náš ... subjekt .. už nemusí být naživu vlivem dalšího pokusu. Zbytečně jsi vše komplikoval idiotským postupem, takže teď přestaneš dělat kraviny a začneš se chovat jako zodpovědný Imperiální důstojník, nebo se osobně postarám o to, aby Imperiální síly měly o jednoho nafoukaného a přiblblého důstojníka míň, což by jim i prospělo. Co se mého pilota týká, tak ví jenom základní detaily a je pod mou osobní ochranou - je ti vše jasné ?!
promluvím k němu přímo a rázně. Nezvyšuju však svůj tón, naopak přibarvuju svůj hlas, aby působil rázně, přesto vražedně klidně. Druhou ruku si úmyslně nechávám volnou u těla, připravenou reagovat na pokus o nějaký obranný chmat.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Adventurer

Na Baillyho tvůj světelný meč neudělal žádný zvláštní dojem, dokonce se zdálo, jako by představa člověka, který mu mává laserovou čepelí příliš blízko krční tepny, byla něco, s čím se už dávno smířil.
Měl jsem to pod kontrolou, dokud nezačal ten kapitán blbnout s abstinencí. A poradil bych si sám víc než dobře, kdybys to nezkomplikovala! procedil mezi zuby a pak změnil tón na věcný - ani ne tak proto, že by se obával tebe, ale proto, že mu to přišlo, jako by se dvě děti hádaly na pískovišti o tom, kdo rozšlapal bábovičky.
Co je vůbec ten tvůj člověk zač?
Mimochodem, někdo jde této misi po krku a ten někdo je dost vysoce postavený. Nemohl ti ho náhodou podstrčit do cesty?

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Adventurer:
Světelný meč stále zůstává na svém místě a výraz se nemění, protože slova Baillyho mě nijak neuspokojila a byla to hloupá výmluva.
To že se to podělalo je tvoje chyba, měl jsi se líp připravit a jestli sis nevšiml, tak jsme z té lodi pryč a kupodivu jsi i zdravý ... zatím.
odpovím rázně na jeho první komentář a předhodím mu pravdu a nijak mě nezajímá dětinskost situace. Kdybych takovouhle botu udělala já, tak mě císař nechá okamžitě potrestat ...
A momentálně mu věřím víc než tobě ... obzvlášť, když jsi mi zatajil, že po téhle misi někdo jde, což je zatraceně podstatná informace a já bych o ní měla vědět už dost dlouho, což se nestalo ... takže co ještě mi náš soběstačný 'všechno mám v malíku' zapomněl sdělit ? A jestli mi ho někdo podstrčil do cesty, tak jedině Císař a to je potom to dobré znamení.
pronesu ostře a meč stále pevně držím tam, kde byl doposud a hledám známky toho, že by se Bailly začal potit. Mít těsně u tepny čepel světelného meče se rozhodně podepíše na fyzických procesech těla, ať už jenom vlivem teploty čepele.
Zabít ho a mám klid ... jeho míra spolupráce je zatím na úrovni podplaceného senátora.
probleskne mi hlavou, ale mečem nikam nehnu, prozatím.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Adventurer

Ten hutt je matka, dodal poručík Bailly, aniž by hnul brvou. Nicméně své mateřství maskuje z obavy o bezpečnost potomka. Takže nikdo krom několika málo prověřených lidí nic netuší. A... krom jednoho Dookova člověka, který tak trochu pomáhal jeho konkurentovi. Jeden z jeho temných jediů. Což bych ti řekl, kdyby nedošlo na konfrontaci s Thorem.
Opravdu se nezdálo, že ho tvůj světelný meč sebeméně znepokojuje.
Popravdě vzato, jdou po MNĚ, protože netuší, že by se do celé akce mohl zamotat někdo... ze speciálních jednotek. Postup a načasování informací byl probrán s mými nadřízenými. S kterými jsem se chtěl spojit a kteří by měli vědět, jak dobré kontakty má ten, co po téhle misi jde, v archivech.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Adventurer:
Počkám až mi Baily doplní další informace a pak konečně skloním světelný meč a vrátím ho zpět na místo, přísný výraz však z tváře nezmizí.
Co se pilota týká, takje tu jenom jako pilot, řekneme mu kam poletíme a on nás tam dopraví, nic více není zapotřebí, aby věděl. Takže si hlídej jazyk. A příště si uvědom, že důležité informace je potřeba sdělit jako první a to, že by po nás mohl jít někdo zevnitř JE důležitá informace.
odpovím k prvnímu komentáři, když přijde ten další. Musím se hodně přemáhat, aby mi světelný meč znovu nevyskočil do ruky a tentokrát onen švih nedokončil.
Načasování informací ? Kterej idiot s tímhle přišel ! co to má u Císaře za smysl ? Očekávám, že zbývající informace, které jsou k dispozici doplníš co nejdříve, všechny ... pokud zjistím, že jsi mi něco zatajil, tak tě vysadím na nejbližší pouštní planetě a letím tam sama ! A teď mi koukej říct, co víš o tom Dookuově člověku ...
neudržím se a první věta ze mě vyletí rychleji, než jawa rabující krámek s jídlem, když je přistižen. Nebylo pochyb, že to Arvis zaslechnul.
Jak s těmihle idioty může Palpatine řídit Impérium ?
zamyslím se a začnu si v hlavě procházet mučící techniky, které mě Císař naučil a ... některé mě i nechal zažít.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Adventurer

Major Adrian Wyde, podal ti Bailly lakonicky informaci, kterou bys radši ani nevěděla, a zdálo se, jako by u toho spolkl několik poznámek o svém šéfovi, které by působily ještě víc neprofesionálnějším dojmem, než který v tobě zatím stačil vzbudit. Nicméně se zdálo, že na celou situaci nahlíží s jistým škodolibým pobavením.
Ten Dookův člověk... co o něm víme my a co o něm věděla svého času republiková rozvědka. Vystupoval pod alias Cedrik Daenwar, Aldar Caidril, Darren Cail. Odhadovaný věk - v současnosti by mu mělo být něco kolem padesáti. Patrně předtím prošel jedijským výcvikem, ale vzhledem k tomu, že by měl umět velmi slušně zacházet s blasterem a jinými konvenčními zbraněmi není pravděpodobné, že by se dostal ve svém výcviku na nějakou vyšší úroveň. Nedá se říct, že by mezi temnými akolyty patřil k elitě, takže se na něj rozvědka až tak příliš nezaměřovala. Schopný ale bude, vzhledem k tomu, jak dlouho zůstal naživu a jak se dokázal zapojit do povstaleckých činností. Patrně má dobré znalosti fungování rozvědky, protože si už od začátku hlídal vodítka, která k němu mohla vést - takže i ten jeho popis, co máme, je banální a zběžný. Spíš vyšší postavy, kolem sto osmdesáti centimetrů, kombinace tmavých vlasů a světlých očí, žádná zvláštní znamení - snad jen, že dle všeho trpí nějakou poruchou zraku - ačkoli se nezdá, že by mu nějak podstatněji vadila, působí spíše vojenským dojmem - nebo dojmem člověka, co působil v ozbrojených složkách. Z konfederačních časů si odnesl hodně dobré kontakty, a během let je dost využíval a rozvíjel. Ta alias, co jsem zmínil - čas od času se o nějakém dozvíme, že dělá potíže. Slyšel jsem, že na Cedrika Daenwara vedlo speciální oddělení IIA zajímající se o uživatele Síly složku, ale to je tak všechno, co o tomhle konkrétně vím.
Vlastně díky zájmu našich speciálů bylo na spoustu spisů republikové rozvědky uvaleno hodně vysoké oprávnění, které normální sekce nesplňují - takže víme jen drobky.

Znělo to věcně a zdálo se, že se Bailly opravdu snaží být nápomocný a shrnuje vše, co o této problematice ví.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Adventurer:
Nemohlo mi neujít jistě potěšení, že bych se rozhodla si něco vyřídit s tím, kdo celé tohle rozdělování informací vymyslel, Adrianem Wydem. Rozhodla jsem se na to možná později podívat, v souvislosti s tím, co dalšího si pro mě chystá Císař.
Dobře a jaký je TVŮJ úkol na téhle misi, protože tím si taky nejsem jistá a mám o tom své pochybnosti. Pokud s tebou totiž mám v nějakém smyslu počítat, tak to potřebuju vědět ...
dodáme ještě a trochu decentně zalžu, protože bych jinak musel jít proti tomu, co mě učil Císař. Lekce o tom, abych nikomu nevěřila, pouze sama sobě, byla krutá a bolestivá, stejně jako mnoho dalších. Nyní jsem to však zaplašila do pozadí a věnovala se současné situaci.
A co se pilota týká, tak ocením, když přijdeš s nějakou verzí, co mu chceš říct. Chci mu nějaké informace sdělit, ale pouze to, co by potřeboval k případné pilotáži.
doplním ještě a rozhodnu se tak přimět Bailyho, aby Arvise akceptoval především jako pilota, kterého jsem si z mých soukromých důvodů rozhodla pořídit.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Adventurer:

A co ví ZATÍM? zeptal se tě Nathan. Já bych mu řekl, že je to tajná akce IIA a jediné, co potřebuje vědět, je, kam nás odvést.
Pokud jde o to, co udělat s ním - Adventurer je přičleněný na tuhle misi a ještě bude potřeba, ale na Nal Kreetě je imperiální vyslanectví. Takže odvoz zpátky na Thora by mu šlo zařídit u tamního... eh... zástupce Impéria. Ačkoli na Thora bych ho nevracel.

Podrbal se na kořeni nosu a pak se vrátil k tvé předchozí otázce:
Moje část úkolu? Jdu po skupince mezi Nagovými pašeráky, kteří spolupracují s rebely. Vzhledem k tomu, že nejbližší rebelské skupiny mají výhodná strategická napojení na konkurenty našeho hutta, tak odtud plyne riziko jak pro nás, tak pro Nagu. Vpodstatě mám na starosti projít bezpečnost mezi širším kruhem zaměstnanců, zatímco na vás připadla bezpečnost vnitřní uprostřed huttí domácnosti. Vzhledem k striktnímu oddělení vnějšího a vnitřního kruhu to bylo třeba takhle rozdělit, alespoň podle našich nadřízených.
Pokud šlo o emoce, zdálo se,že to zprvu považoval za dobrý nápad - nicméně při tvých dalších a dalších zásazích si tím není ani zdaleka tak jistý.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Adventurer:
Na přílišné zdůraznění slova zatím vrhnu jenom opovržlivý pohled, aneb co si sakra myslí, že jsem zač ?
Ví kam letíme a že nejsi zajatec, ale agent. To je vše, co jsem mu řekla a co potřebuje vědět. Nemám v plánu ho zatahovat do něčeho většího, je tu prostě jako MŮJ pilot, takže já se postarám o to, kam poletí nebo nepoletí a určitě to nebude zpátky na Thora.
odpovím Baillymu a přidám pevný arogantní tón, abych mu jasně dala najevo, co si myslím o jeho pochybám k mé osobě v tomto směru. Poté si v hlavě projdu, co mi řekl o svém úkolu ...
Je tu v tom celém zainteresováno příliš mnoho věcí, příliš mnoho proměnných ... to není dobré.
pomyslím si, než vzhlédnu znovu k Baillymu a neupustím od svého arogantního až povýšeného tónu.
A já mám jediného nadřízeného, jehož rozkazy jsou pro mě nezpochybnitelné a to je Císař osobně. Takže, jak si vaši nadřízení představují, že budeme během této mise kooperovat, protože předpokládám, že vytvořili nějaké schéma přesně podle vševědoucích Imperiálních příruček.
pronesu a neskrývám své opovržení k nadřízeným Baillyho.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“