Ina (výcvik pro Jordiho)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Elinor Yall

Ina (výcvik pro Jordiho)

Příspěvek od Elinor Yall »

hyperprostor, na palubě lodi Adventurer

Ina, Císařova ruka, byla - v doprovodu poručíka Nathana Bailyho z IIA - již několik hodin na cestě hyperprostorem na Nar Kreetu. Jejím úkolem bylo ochránit jednoho ze zdejších... s Impériem spíše spřáteleného... vládců podsvětí, Nagu. Tedy, to byla první rovina úkolu. Druhou, mnohem důležitější, bylo zjistit víc o možném propojení zdejších kruhů na některou z teroristických organizací - což umožňovala právě infiltrace do Nagovy domácnosti. A nakonec jsi měla zjistit co nejvíc o osudu inkvizitora Barky, který zmizel cestou z Nar Kreety a nikdo netušil, co se s ním stalo.

Seděla jsi právě ve "své" kajutě (respektive Nathanově; Adventurer byl relativně malá loď a návštěvy se na něm příliš často nevyskytovaly - alespoň ne ty vítané, které potřebovaly slušné ubytování), když se ozvalo krátké zaklepání na dveře.
Ino, můžu dál? Rád bych využil těch pár hodin cesty a probral s tebou všechny základní věci.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hyperprostor, na palubě lodi Adventurer:
Seděla jsem na hraně postele a rozmýšlelao posledním výcviku, který proběhnul, než mě císař vyslal na tuto misi. Nechal mě prakticky bez jakýchkoliv pomůcek vylézt strmou stěnu budovy, zničit cvičného droida na vrcholu a stejnou cestou zase slézt zpátky.
Nenávidím škrábání se po stěnách.
pomyslím si pro sebe rozčileně a rukou si lehce promnu levé rameno, které mě ještě bolelo od toho, jak jsem si ho právě během tohoto výcviku narazila. Mé myšlenky rozptýlí klepot na dveře a já si uvědomím, že je čas myslet na tuhletu misi a ne se zabývat dokončenými tréninkovými úkony.
Jistě vstupte, zrovna jsem si říkala, že bych se na tu misi měla začít připravovat a každá informace se hodí.
odpovím stroze a protáhnu si bolavou ruku, tak abych ji trochu uvolnila a nemusela na tu bolest myslet během této taktické porady, anebo tak něčeho.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Hyperprostor, na palubě lodi Adventurer:

Nathan tedy vešel a přisedl si na opačný konec kavalce ve snaze zkombinovat pohodlné usazení a zachování jakés-takés distanční vzdálenosti.

Takže přeskočím, jak moc je pro nás Naga důležitý. V sektorech se svými zájmy udržuje na minumu komerční i ideologické pirátství a zastává filozofii, že je mnohem lepší jistý menší zisk spojený s monopolním postavením než ničím neomezené hazardní podniky sabotované Impériem i konkurencí. S touhle koncepcí ale souvisí i to, že jej další tři velké skupiny na Nar Kreeta nemají vůbec rády, a podobné pocity k němu chová i část jeho podřízených.
Během posledních tří měsíců na něj bylo spácháno devět atentátů. Naším úkolem je zjistit, kdo za nimi stojí v pozadí, a zabránit mu v těchto aktivitách pokračovat. A pochopitelně se postarat, aby nám šneka nezlikvidoval dříve, než zjistíme, oč jde.

V praxi to znamená, že bychom měli Nagu hlídat ve dne, v noci, a tak, aby to nikdo nevěděl. Třeba vykonavatelem posledního pokusu byla jeho do té doby oblíbená konkubína.
Baily se nepatrně ušklíbl.
Myslím, že právě to jej na tom všem nejvíc žere. Nepřítel se může dostat k němu do vpravdě velké blízkosti. Občas mi připadá, že to všechno vpodstatě není myšlené vážně - jako by jen předváděl své možnosti a pokud by při tom Nagu zabil, dobře, pokud ne, stačí, když z něj udělá neurotického paranoika.
Trochu zamyšleně se na tebe zadíval, jako by rozvažoval, že ještě něco dodá... ale pak se rozhodl, že menší chvíle ticha z jeho strany neuškodí.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hyperprostor, Paluba loďi Adventurer:
Pečlivě jsem poslouchala vše, co poručík Baily říkal a rozhodně se nejednalo o žádné povzbudivé informace. Náš 'hutt' by totiž mohl být klidně mrtvý, ještě než tam dorazíme. Další skvělá práce, navíc nechápu co imperátor vidí na vydržování takové havěti, kdyby celou planetu obsadil imperiálním vojskem, tak by to bylo mnohem účelnější.
Jenom doufám, že není v plánu mě prezentovat jako konkubínu. Absolvovala jsem sice společenský výcvik, ale nemusím se tak prezentovat a už vůbec ne před nějakým slizounem. Ale k věci, co všechno se ví o dosavadních útocích, detaily, spojitosti, prostě všechno. A taky jaká je naše situace s oním huttem ? Ví, že přijedeme, má v plánu nás nějak krýt, nebo mě nebo to budeme dělat tiše bez jeho vědomí ? Taky chci znát rozsah možných posil a jejich dostupnost. A nějaké detaily o možných podezřelých bych taky ráda uvítala. Samozřejmostí jsou i příbuzní, mezi hutty je vražda v rodině běžnější, jak krádež na Coruscantu.
odpovím nakonec a zachovám si ostrý výraz, čímž chci podpořit své přesvědčení, že vše myslím naprosto vážně.
A proč mě vlastně tentokrát nekontaktoval císař jako obvykle ? Sice nemusím, když mi pořád leze do hlavy a říká, co je potřeba, ale pak se nedá o jeho rozkazech pochybovat.
pomyslela jsem si ještě, než začal poručík Baily odpovídat.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Hyperprostor, Paluba loďi Adventurer

Ehm... obávám se, že je. Pro jistotu se vyhnul tvému pohledu a trochu alibisticky dodal: Naše krytí vymýšleli major Rhodin společně s Nagou, takže by mělo být co nejúčelnější.

Na chvíli se zamyslel, jak naservírovat další data, a pokračoval:
Vraždy v rodině můžeme prakticky vyloučit. Naga totiž už před časem uzavřel koalici se svým strýcem Sehelem a eliminovali zbytek rodiny. Jejich vzájemné vztahy jsou stabilně dobré, protože jejich organizace existují v prapodivné symbióze vedle sebe - na čemž stojí zase moje krytí.
Znechuceně se ušklíbl, zřejmě měl k úkolu také určitou nechuť, byť ze zcela jiných příčin než hrozily u tebe.
Takže stopy vedou především ke konkurenčním organizacím Raky, Tora a Lura, přičemž oba jsou dle našich záznamů inteligence vpravdě mdlé - a pokud by měli stát za vším oni, musel jim někdo vymyslet plány a dohodit lidi. Zatím nejpravděpodobnější je přítomnost nějakého neznámého nepřítele. Alespoň tedy podle IIA.
Atentáty samotné...
první, čtvrtý a sedmý byly taková ta klasika, kdy ti někam napochoduje parta nabušených maníků vyzbrojená více či méně moderním vybavením, a začne to tam krosit. Nebo se o to pokusí, vesměs jim totiž chybělo nějaké schopnější velení. Jeden by řekl, že není problém najít v galaxii alespoň trochu schopné nájemné zabijáky, ale tyhle skupinky se podle současného velitele ochranky Grayna daly zvládnout levou zadní. A to i přes to, že čtvrtá se vynořila ze zahradního jezírka a nikdo netuší, jak se tam předtím dostala.
Atentáty dva a pět páchali profesionální zabijáci, velmi drazí profíci; podle mého názoru je musel poslat někdo jiný než ten, kdo stojí za těmi předchozími.
Třetí atentát pak byl jed vpašovaný do žrádla pro "krmné rybky" či co to slimáci tak rádi přikusují.
Šestý zase "nešťastná náhoda" týkající se útěku části Nagova zvěřince; některé exempláře se proti vší logice pak nacházely po obytném komplexu.
Osmý - ten se dost dobře ani nedá počítat, protože předchozí velitel ochranky odchytil atentátníka dříve, než se vůbec dostal do šnekovy blízkosti. Podle všeho měl v plánu předstoupit před Hutta jako Sehelem vyslaný pašerák, a v jeho přítomnosti aktivovat výbušniny dovedně pašované na vlastním těle. Takhle to nakonec uskutečnil dřív, než potkal Nagu - to jen, kdyby vás zajímalo, proč je z části jednoho soukromého lodního hangáru menší kráter a staveniště.
Devátý - konkubína s otrávenou voňavkou, již přimíchala do huttovy koupele. Nějak se jí ale nepodařilo odhadnout koncentraci; navíc Naga má tuhý kořínek a dobré doktory.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hyperprostor, Paluba loďi Adventurer:
Trpělivě poslouchám líčení všech devíti vražedných pokusů a lituju toho, že ani jeden z nich nevyšel, jinak bych teď nemusela toho slizouna chránit a mohla se věnovat třeba nějakému tréninku na Coruscantu.
Je jasný, že ten někdo, kdo se pokouší Nagu zabít, má přístup do jeho bezprostřední blízkosti, ať už je to někdo z Nagovo lidí nebo ne. Dále bych ráda věděla o bezpečnosti Nagova sídla, jeho ochrance, důležitých osobách okolo něj a samozřejmě i o Rakovo, Torovo a Lurovo organizaci, tj. konkrétnější vazby na Nagu a podobně, hlavně ty nevydařené pro ně, například, že to měl být společný obchod a Naga z toho měl jaksi víc, nebo je nějak podfoukl. Informace o jejich nejvýznamnějších nohsledech bych taky přivítala. Jinak by mě zajímalo, co se stalo s tou konkubínou, jestli je pořád naživu nebo se jí Naga uráčil chytře zbavit. A ještě jsem neslyšela o mém krytí, přecejenom bych ráda věděla, jakou roli mám hrát, ještě před samotným vystoupením.
vyžádám si další únavnou várku informací a snažím si vše v hlavě třídit, přičemž mě nejvíc překvapí právě ono jezírko, na které se po svém příletu asi půjdu podívat.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Hyperprostor, Paluba loďi Adventurer:

Což o to, času máme dost, pousmál se Baily. Začnu naším krytím a podobnými věcmi, a pak přejdu k sídlu, personálu a nepřátelům.
Mezi Sehelovou a Nagovou organizací funguje čilá spolupráce a ti dva se všemožně podporují. Dokonce si mezi sebou půjčují i jednotlivé piloty a lodě, pokud ten druhý potřebuje vykonat nějakou... speciální prácičku, a ten první na to patřičně vyškolené lidi má. Jejich vztahy jsou rozhodně lepší než to, co je mezi IIA a ISB.
Takže krycí historka je založená na Sehelově rozhodnutí po posledním nemilém atentátu poslat synovci novou konkubínu. V průběhu posledních deseti let se tak stalo třikrát, takže nic, nad čím by se měl kdokoli pozastavovat. Takže na základě Nagovy iniciativy jsme skutečnou konkubínu odlovili ještě dříve, než mohla dorazit na Nal Kreetu, a nahradili ji vámi. Momentálně je v péči IIA a nic jí nechybí. Víte, s předchozími konkubínami od Sehala totiž byly vždycky problémy, minimálně v tom, že tvořily kanál, jimiž proudily citlivé informace o Nagově domácnosti na Nar Shaddaa... od vás se očekává, že v tom budete pokračovat, pouze informace nahradíte dezinformacemi.
Zároveň budete mít úplnou volnost pohybu v Nagově sídle a přiléhajících pozemcích. Naga totiž zpravidla nechává své konkubíny - pochopitelně v určitých mezích - dělat si, co chtějí, pokud se mu nepletou do práce a nijak ho neomezují a zbytečně neobtěžují. Při oficiálních jednáních a akcích sice trvá na zachovávání dekora. Ale víc pochopíte, až se seznámíte se zbytkem jeho harému. O tom toho bohužel moc nevím, protože se Naga snaží držet si jakoukoli potenciální konkurenci stranou od svých soukromých prostor. To těch totiž mohou vstoupit jen ženy, droidi a sem tam nějaký eunuch.
Mimochodem, co se osudu poslední konkubíny týká, když zjistila, že Naga vražedný pokus přežil, polkla předem připravenou kapsli s jedem.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hyperprostor, Paluba loďi Adventurer:
Zjištění, že nakonec budu opravdu dělat konkubínu mi na náladě vůbec nepřidalo.
Ze všech možných prací mám tuhle nejmíň ráda, chodit s dvěma malými kousky hadrů na sobě a hlavně se natřásat a co hůř dělat konkubínu huttovi ..
pomyslím a při té myšlence mi přeběhne mráz po zádech, jak se mi protiví a nelíbí.
No to je skvělé, budu se tam muset natřásat jak husa a všichni na mě budou tupě čumět. Ale to nechci teď rozebírat, pokračujte dál poručíku Baily, ještě bych ráda slyšel zbytek informací o které jsem vás požádala. To jest nejbližší Nagovo spolupracovníci, jejich postavení, možné vazby nebo příčiny sporu Nagy s onou trojicí podezřelých - Rakem, Torem a Lurem a taky něco o významných osobách těhle tří, především bych uvítali ty, kteří jsou schopni vymyslet a realizovat podobné útoky.
pronesu a na začátku nešetřím sarkastickým tónem, abych jej poté změnila v plně vážný. Podívám se na poručíka Bailyho a při čekání na jeho odpověď začnu prozkoumávat jeho reakce na dosavadní vývoj našeho rozhovoru.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Hyperprostor, Paluba loďi Adventurer:

Nathanovi rozhovor o tvém krytí nebyl právě nejpříjemnější a když se hovor stočil na otázky bezpečnosti, cítil se mnohem pevnější v kramflecích. Do značné míry si není jistý tvými reakcemi a jako by se byl obával, že na některé věci zareaguješ mnohem bezprostředněji a... velice rázně.

Takže začnu našimi podezřelými. Raka, Lura a Tor jsou huttové.
Raka je víceméně malá ryba sotva čtvrtplanetárního významu; zdědila zbytky jedné z polozkrachovalých mafiánských poboček Nagova strýce Bana a od té doby se snaží nějak úspěšně fungovat. Je hodně jednoduchého, skoro prostoduchého plánování a občas si myslím, že jej Naga nezlikviduje prostě proto, že se jeho prostoduchými snahami o konkurenci baví.
Lura sám sídlí v centrálně na Nar Hekka - na téhle planetě také ovládá nejmocnější organizaci. S Nagou se nemají rádi, protože měl správně být součástí triumvirátu Sehel-Naga-Lura, ale Naga ho z toho vykousal a přisvojil si vliv ve "odhuttovaných" sektorech, které mu měly správně připadnout. Nevím, jak se jim to konkrétně podařilo, ale Lura prostě vynaložil obrovskou investici a neměl z ní žádný zisk. Nicméně většinu svých akcí zatím směřoval proti Sehelovi jako vůdčí osobnosti celého toho podrazu. Podle našich informací se patrně spojil s Rakou.
Tor... vede druhou největší organizaci na Nar Kreetě. Tak trochu paranoik, tak trochu psychopat. Poslední dva roky nevystrčil nos ze soukromých částí své centrály a dokonce ani nepřijímá ty nejdůležitější návštěvy. Vše za něj vyřizuje a organizuje jeho twi´lecký zástupce Ami´than Dauren. Ten má patrně na svého šéfa dost velký vliv, protože asi před šesti měsíci začali vyvíjet činorodější aktivity a tak proti nim Naga podnikl pár akcí toho druhu, jako se provádí, když vám konkurent připadá jako osina v zadku. Dočasně je to oslabilo, zejména to, že Dauren byl při pokusu o atentát zraněn, ale velmi rychle se zase postavili na nohy.


Po této větě se odmlčel, dal si pauzu na nadechnutí a tobě na vytříbení a utvoření si názoru na podané informace.
Rozhodně nemínil s odpovídáním končit a spíš očekával signál, kterým bys ho povzbudila k pokračování ve výčtu osob a detailů.
Nebyla sis tím úplně jistá, ale jako bys za tím mlčením zavnímala pocit, že by na tebe neměl chrlit páté přes deváté, aby tě tím nepřetížil - a zároveň určitý náznak pobavení nad tím přístupem, protože přetížit něčím takovým Císařovu ruku je snad nemožné.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hyperprostor, Paluba loďi Adventurer:
Postupně si v hlavě probírám nové informace a zamyslím se především u dvou zmíněných osob. Je totiž jasné, že v čele těchto operací musí být jediná bytost, zvlášť pokud se jedná o hutty, kteří se spolu neshodnou většinou i ve svých vlastních klanech.
Z huttů mi přijde jako nejvíc podezřelý Lura, má ostatně taky největší motivaci a bylo jen otázkou času, kdy si uvědomí, že když nemůže zasáhnout Sehela, tak jej může nejdřív oslabit a až pokusit ... dodělat. Ale ještě mě zajímá ten twi'lek - Dauren. O tom bych chtěla víc informací, stejně jako o prostředcích, které má tato trojice k dispozici. A to jak materiálních, tak co se jednotek týká. Nějaké známější zabijáky a podobně. Popřípadě cokoliv, co jste ještě nezmínil.
vyslovila jsem nahlas a na seznam podezřelých jsem si definitivně umístila dvě vyjmenované osoby. Kdybych se nemohla rozhodnout, tak je vždky může nějak zlikvidovat oba. Byly to krysy a čím míň krys, tím líp. Navíc ostatní by to určitě odstrašilo, alespoň na nějakou dobu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Hyperprostor, Paluba loďi Adventurer:

Nathan přikývl, jako že to zaznamenal, a pokračoval:
Nagovo hlavní sídlo je složeno ze tří soustředných kruhových pásem.
Do prvního vnějšího mohou všichni, kdo mají něco společného s jeho organizací, hosté a podobně; právě zde se nachází dvě přistávací plochy s hangáry. Je to jakási část určená pro "veřejnost".
Druhý je potom určen centrále organizace. Vstup sem je zablokovaný na asi deset hesel a speciální čipovou kartu; v tomto prostoru jsou rovněž kasárna Nagových lepších zabijáků a tvrdých hochů.
A ten nejvnitřnější je určený výhradně pro Nagovy soukromé potřeby a nikdo bez jeho přímého svolení se tam nemá šanci dostat - právě to je důvodem, proč...


V tu chvíli se rozeřvala siréna lodního poplachu a přerušila Nathanovu přednášku, Adventurer se otřásl a světla zhasla.
Baily neslušně zaklel, prohodil cosi o "nejidiotštějším frachtáku v celé galaxii" a vyrazil směrem k pilotní kabině.
Nejspíš nepůjde o nic vážného, zkusil se na tebe povzbudivě usmát, ale tobě bylo jasné, že se snaží jen o psychologický trik - abys náhodou nepropadla panice.
Navíc se můžete spolehnout, že udělám cokoli, abych vás ochránil.
Jeho poslední věta zněla vzhledem k tvému výcviku vyloženě směšně. I když Nathan věděl, co jsi zač, nechal se velmi snadno ošálit tvým vzhledem nevinné dívky potřebující ochranu před všemožnými nebezpečími.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hyperprostor, Paluba loďi Adventurer:
Směle jsem čelila dalšímu přívalu informací, který měl postupně vyplňovat tuhle složitou skládačku, když sebou loď otřásla a na chvilku jsme se octli po tmě, než naskočilo nouzové osvětlení. Poručík Baily tím byl evidentně znepokojen, i když se snažil vypadat klidně, tak jsem to z něho bez potíží vycítila. A jeho slova o mojí ochraně mi přišla prakticky k smíchu, který by byl očividně na místě.
Jak rychle by asi zareagoval, kdybych mu přiložila světelný meč ke krku ? Možná by si rozmyslel fráze typu - cokoliv, abych vás ochránil. Takovýhle typy, který se snaží chovat ochraňovačně, jen aby se mi dostali pod sukni ...
poymslela jsem si opovržlivě, když jsem si uvědomila, že momentálně sukni na sobě nemám a ani je často nenosím. Usmála jsem této ironii, než jsem se rozhodla ho následovat do pilotní kabiny. Přecejenom opatrnosti není nikdy nazbyt a pro další diskuzi bude pilotní kabina vhodnější místo, než pokoj s postelí, což přivádí většinu může na jiné myšlenky.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

již-ne-hyperprostor, leč stále (ještě) paluba loďi Adventurer:

Nathan už zatím v pilotní kabině pročesával stohy dat shromážděné na obrazovce a nadával tak, že by to připadalo neslušné i velké části drsných chlapců z Nar Shaddaa. Když zaregistroval tvůj vstup do místnosti, trochu zrudl rozpaky.
Tak nám právě odešel hyperpohon, pokusil se nahodit konverzační tón. A taky hlavní zdroj energie, jedeme zcela na záložní.
Ve skutečnosti ale pořádně zuřil a jeho myšlenky bys dokázala vnímat asi tímto způsobem - Jo, klika, že mě tohle vylepšení pro krizové situace napadlo... ************************************ (ve významu "do psí díry"), co ta loď blbne? Frachťáky nikdy nebyly příliš kvalitní, ale aby odešel HYPERPOHON a HLAVNÍ ZDROJ ENERGIE zároveň? Na vteřinu přesně?
No nic, jdu opravovat, ušklíbl se a vykuchal z jedné "vylepšené prostory" vak s nářadím.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Neznámo kde, Paluba loďi Adventurer:
Musím přiznat, že mě trochu pobavilo, jak se poručík Baily snažil zachovat dekórum, no spíše jak se mu to příliš nedařilo a radši se rozhodl přemístit někam, kde jeho nadávky nebudou vadit světu.
Hmm, obojí odešlo na vteřinu přesně ?
zarazím se nad faktem, který byl před chvilkou tak očividný z výrazu Bailyho a rozhodla se tímto směrem upřít svou pozornost trochu více. Dalším rozumným krokem tedy bylo zasednout k počítači a projet si osobně hlášení o škodách, zároveň mě napadlo, že by nebylo na škodu si projet palubní deník se záznamy přístupů před startem téhle skořápky, která se nám tu rozpadá.
Tohle na své práci nemám ráda.
uklouzne mi nahlas, zatímco zadávám do počítače první příkazy, jež, jak pevně doufám, mi přinesou nějaké řádné odpovědi.
A je to vůbec práce ? Nebo poslání, jak zmiňuje císař ? Brr, měla bych víc používat svoji hlavu, než jeho poznámky ...
probleskne mi samovlně hlavou, než se začnu plně soustředit na počítač před sebou.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

již-ne-hyperprostor, leč stále (ještě) paluba loďi Adventurer:

Palubní deník nenasvědčoval ničemu neobvyklému; loď prošla na Imperiálním centru rutinními technickými kontrolami - přesně podle všech řádů a pravidel. Všechno se zdálo být v nejlepším pořádku, alespoň do doby, než ses dostala hlouběji do minulosti. Předposlední zápis vztahující se ke kontrole v Imperiálním centru, se podobal čemukoli jinému než vzorným protokolům minulé návštěvy - a když jsi postupovala dál, zjistila jsi, že tento způsob záznamu je zcela normální. Nathan si totiž v průběhu svého působení na Adventureru osvojil poněkud... zmutovaný... způsob vedení záznamů.
Ani ses tomu nestačila pořádně podivit, když si vzápětí obrazovku zabrala další hlášení o poruchách. Tentokrát oznámila sesypání obranného systému lodi a hrozila, že pokud stoupne energie v hlavním energetickém okruhu, bude vyřazen komunikační systém.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“