Výcvik pro checkmana (Rick Chakrin)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Baltimn - Škola Skryté Moudrosti
Proč chce řád jedi???Vždyť pod něj nespadáme...No vlastně ted už asi jo,protože vládne impérium...
Pomyslím si a odkašlu si...
Nejsou žádné emoce,je jen mír.
Není žádná nevědomost,je jen poznání.
Není žádná vášeň,je jen klid.
Není žádný chaos,je jen harmonie.
Není žádná smrt,je jen Síla.
Při užití Síly musí Jedi zůstat v souladu s ní.
Jakékoli jednání v nesouladu vyčerpává jeho moc.
Síla je vytvářena a podporována životem. Jedi chrání život.
Jedi nikdy nejedná z nenávisti, zlosti, strachu nebo agrese.
Jedi musí jednat, když je klidný, sebejistý a v souladu se Silou
Jednat ve vzteku znamená přivolávat temnou stranu a riskovat vše, pro co Jediové žijí.
Rytíř Jedi vždy jedná dle Kodexu
Zabíjení je špatné

A hned jak to dořeknu,oddychnu si...

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Baltimn - Škola Skryté Moudrosti

Mistr Kenzon si od tebe vyslechl celý kodex řádu Jedi, čím déle jsi mluvil, tím více se Mistr usmíval.
Správně Padawane, kdo si myslí , že nejsme součástí řádu Jedi, tak se mýlí. Musíme dodržovat kodex, pokuď se tak nestane, přivoláme k sobě Temnou Stranu Síly. Na první pohled může vypadat lehce, ale jeho dodržování je mnohem těžší, jak jistě poznáš sám.
Mistr Kenzon se na chvíli odmlčel, aby se nadechl a mohl pokračovat.
Všechny tři části testu jsi splnil, gratuluji ti. Nyní ti povím vše, co vím, o tvé misi. Hutti ze Saleucami údajně vězní nějakého Jediho a chtějí ho prodat Impériu, které by ho okamžitě zavraždilo. Během Klonových Válek byla do bitvy o Saleucami poslána Mistryně Jedi Stass Allie. Když byl vydán Rozkaz 66, tak jí zabili kloni, alespoň to tvrdili. Je možné, že lhali a Stass Allie se schovala někde na planetě a nyní jí objevili a zajmuli Hutti. Dozvěděl jsem se tuto informaci dnes ráno ve městě. Nemůžeme jí ignorovat, proto poletíš na Saleucami, pokusíš se zachránit Stass Allie a přivést jí sem. Kvůli svým povinostem na škole se na tuto misi bohužel nemůžu vypravit sám. Měl bys vyrazit, co nejdřív. Imperiálové mají zřejmě náskok, ale stále se můžeš na Saleucami dostat dříve. Vyraž co nejdříve.
Mistr Kenzon zakončil svůj dlouhý proslov, prohlédl si tě od hlavy až k patě, poté pokynul hlavou a uklonil se ti na pozdrav. Když už jsi se chystal odejít, tak na tebe naposledy promluvil tvůj Mistr.
Ať tě provází Síla Ricku.

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Baltimn - Škola Skryté Moudrosti
Vyslechnu si proslov a kývnu hlavou...
Nebojte se mistře...Pokud tam mistrině Allie je,přivedu ji sem...
Řeknu a vydám se směrem z místnosti...
Konečně první mise...Konečně...Konečně budu kosit stormáky a bojovat proti impériu...Stass Allie...Zajmuli ji huttové...Budu ji muset zachránit dříve,než ji dostanou imperialové nebo je po ní...Musím ji zachránit...Musím...
Pomyslím si a když dojdu do hangáru,usadím se do nejbližší lodě připravené na cestu na Saleucami a vydám se vstříc hvězdám...

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Orbit Baltimnu - HWK-290

Z výcvikové haly jsi zamířil přímo do hangáru, takže jsi si ani nešel sbalit věci, jenž by si možná na Saleucami mohl potřebovat. V hangáru jsi nasedl do první lodě, která byla připravená k odletu. Když jsi nastartoval a chystal se vzlétnout, tak jsi ještě uviděl, jak k tobě běží správce hangáru. Nejpravděpodobněji ti chtěl dát nějaké ze svých oblíbených proslovů o tom, aby jsi dával pozor na loď a nepoškodil ji. Přestože byla většina lodí v hangáru stará a zastaralá, správce je měl všechny rád, především lehké frachťáky. Jedním z nich - HWK-290 jsi se rozhodl letěl i ty. Po chvilce jsi se ocitl na orbitě Baltimnu a zadal jsi souřadnice pro let hyperprostorem na Saleucami. Let jsi se rozhodl zkrátit meditací, ze které tě vytrhl až palubní počítač, jenž ohlásil výstup z hyperprostoru.

Orbit Saleucami - HWK-290

Ten přišel vzápěti a pocítil jsi menší sevření žaludku. Začal jsi klesat dolů k planetě, když jsi z ničeho nic uslyšel hrubý hlas nějakého úředníka.
Pilotovi lehkého frachťáku HWK-290, ohlaste důvod a cíl vašeho příletu na Saleucami jinak budete zatčen.
Hned jak úředník domluvil, vedle tvé lodi se na obou stranách objevili dva stíhači Saleucanské bezpečnosti, které ti měli vymluvit jakékoliv hlouposti.

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Orbit Saleucami - HWK-290
Uchopím komlink a nadechnu se...
No...Já sem letím za dovolenou...Už dlouho si chci odpočinout a tahleta překrásná planeta se mi zdála jako nejvhodnější...Taky máte ten pocit že něco chybí...Tak proto sem letím...Abych doplnil to,co chybí...Chápete mne ne???
Řeknu sebevědomě a oddychnu si...
Snad na mě nepřijdou a nezatknou mě...To by byla dobrá první mise...Zatčen při akci...Vlastně bez akce...Předán imperialním šnekům a následně zastřelen stormákama...Jak ubohé...
Pomyslím si a pousměji se...

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Orbit Saleucami - HWK-290

Dlouhou dobu z reproduktorů nevycházel žádný zvuk, poté ti však úředník, který tě poprvé kontaktoval, odpověděl.

Ach ano… také si občas vezmu dovolenou a vyrazím do města za zábavou… promiňte, omlouvám se, přistaňtě prosím v doku číslo 29. A přeji příjemný pobyt na Saleucami.

O několik sekund později se oba dva stíhači Saluacamské bezpečnosti od tvé lodi odlepili a zamířili někam na povrch planety. Mohl jsi tedy přistát v doku 29, který se nacházel v menším městečku jménem Wartag. Začal jsi klesat blíže k povrchu planety, za chvilku jsi uviděl město a později, když už jsi zpomalil, aby jsi mohl přistát, také jednotlivé obyvatele, převážně Wrooniany, Grany, Twi’leky a Skakoany.

Saleucami - Wartag

V klidu jsi přistál v doku 29, vypnul všechny lodní systémy, bezpečně uzamkl loď a vyšel z lodi. Hned k tobě přispěchal nějaký ušpiněný chlapík, zřejmě mechanik. Moc jiných lodí v okolí jsi neviděl, takže bylo pochopitelné, aby se mechanik ze všech sil snažil získat další zakásku.

Zdravím, jsem nejlepší mechanik na Saleucami. Mohl bych se vám podívat na loď? Doplnit palivo, zásoby, provést opravi nebo nějaké vylepšení? Víte co, nic neříkejte, kouknu se na vaší loď a vy mi zaplatí až při vašem odletu.

Ani jsi nestihl nic namítnout a mechanik se již vrtal v tvé lodi. Alespoň jsi mohl začít své pátrání po Stassi Allie.

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Saleucami - Wartag
Dobře...Pracujte a vyrovnáme se později...
Řeknu a vyjdu do ulic...
Tak...Teď jen najít ty hutty a mistrini Stass Allie a můžem vypadnout...Síla mi radí,abych šel na sever a tam ti huttové budou...Snad jsem nepřilákal nějaký imperialní šneky...
Pomyslím si a vydám se na sever vstříc ulicím,kde je skoro všude bída a plno lidí i twileků tam žebrá...
Je zde bída...Velká bída...
Pomyslím si a vidím obchod nalevo od sebe,kde se asi prodávají součástky do lodí a kluzáků...
Jeden speeder by se mi hodil...U sebe jsem neměl nic ale byl sem mistr v oklamání mysli...To mi dávalo výhodu...
Přijdu do obchodu a podívám se na prodavače...Je to tlustý twilek modré pleti a pak se podívám na jeden speeder na kterém je cedulka: 2500 kreditů...
Přijdu k prodavači a řeknu:Vezmu si tamhleten kluzák...pakuj po mně...Tobě to nevadí...Máš jich ještě hodně...
Počkám až to zopakuje a nasednu na speeder...
Nastartuji ho a řeknu:Teď si půjdeš lehnout a přemýšlet o tom...
Zasměji se a vydám se k paláci nějakého hutta a už jsem cítil někoho v síle...

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Saleucami - Wartag

Mechanika jsi zanechal u své lodi, aby na ní provedl opravy a vylepšení. Ty sám jsi mohl zahájit pátrání po údajně uvězněné Mistryni Jedi Stass Allie. Rozhodl jsi se začít své pátrání na severu. Na ulicích bylo mnoho žebráků, převážně twíleků a lidí, ale protože jsi příliš spěchal a nevzal jsi si s sebou žádné věci ani kredity, tak jsi jim nemohl pomoci. Ač bez potřebných kreditů, tak jsi vstoupil do obchodů, kde se prodávaly kluzáky, speedery a různé součástky. V obchodě byl pouze prodavač, tlustý twílek s tradiční modrou pletí. Tvou pozornost upoutal speeder, jehož cena byla 2 500 kreditů. Protože jsi neměl kredity, kterými by jsi za speeder zaplatil, udělal jsi něco, co by Jedi neměl nikdy udělat - bezdůvodně jsi ovlivnil mysl někoho jiného za účelem krádeže. Twílecký prodavač po chvilce zopakoval to, co jsi mu řekl. Poté odešel do zadu, zřejmě si lehnout a přemýšlet, jak jsi mu řekl. Ty sám jsi na nastartovaném a ukradeném speederu odjel k blízkému paláci, jenž patřil zřejmě nějakému Huttovi. V paláci jsi cítil přítomnost někoho v Síle, bylo možné, že to byla Stass Allie. Po několika málo minutách cesty jsi se ocitl u vchodu do paláce, následně jsi sesedl ze speederu. Když jsi se chystal vstoupit do paláce, tak se ti za zády ozval přísný mužský hlas.
Pane Chakrine, otočte se a nepokoušejte se uniknout, jinak vám budeme nuceni ublížit! Zatýkám vás za krádež speederu!
Když muž domluvil, slyšel jsi za sebou jen kroky, které se k tobě pomalu, ale jistě přibližovaly.
-----------------------------------
Mám tři připomínky… 1) Neměl by jsi rozhodovat, jestli se ti povede trik (oklamání mysli), ale měl by to rozhodnout moder… 2) To, že uvidíš palác, který patří Huttovi a cítíš v něm někoho Sílou taky nepiš, pak by bylo hledání Stassi Allie příliš jednoduché… 3) Nepiš sílá, ale Síla! Nyní nebudu požadovat edit, ale pokuď se to bude opakovat, tak ano…

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Saleucami - Wartag
Dlouho po krádeži a v jízdě na speederu jsem dlouho přemýšlel nad mým činem...Už jen že jediové nekradou speedery za účelem krádeže,ale tohle mohlo zachranit mistrini Stass Allie život...
Když na mě promluvili otočil jsem se k nim čelem a prohlídnul jsem si je...
Já jsem ho neukradl...Jenom jsem si ho půjčil a chtěl jsem ho vrátit...Potřebuju ho na důležitější věci než je tohle pitomý zatýkání a vaše kecy...Tohle může zachránit životy na mnoho planetách...
Řeknu a prohlédnu si je ještě důkladněji než předtím...
Nechtěl jsem používat Sílu a lízt jim do hlavy jako předtím...

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Saleucami - Wartag

Když jsi se otočil, jak po tobě bylo požadováno, tak jsi spatřil celkem pět ozbrojených mužů. Všichni byli oblečeni ve světle zelených uniformách, které Impérium nikdy nepoužívalo, proto nic nenasvědčovalo tomu, že by k němu patřili. Bylo tedy oprávněné se domnívat, že patřili k Saleucamské bezpečnosti. Každý z mužů v ruce držel blasterovou pušku namířenou přímo na tebe. Dva z nich se k tobě přibližovali a nyní od tebe byli vzdálení pouze pět kroků. Když jsi vyřkl svou obhajobu, odpověděl ti jeden ze tří mužů, kteří zůstali stát asi osm metrů opodál. Narozdíl od ostatních měl na levém prsu jednu světle modrou čárku, takže se zřejmě jednalo o jejich velitele.
Jistě pane Chakrine, ale tyto řeči si nechte pro soud. Nyní pojďte s námi.
Ještě než voják Saleucamské bezpečnosti domluvil, tak druzí dva ti již nasadili pouta. Poté se oba dva postavili za tebe a gestem ti naznačili, aby jsi šel. Když jste došli ke zbylým třem členům bezpečnosti, tak kolem tebe všichni vojáci utvořili kruh v bezpečné vzdálenosti, aby jsi jim nemohl ublížit. Po několika desítkách metrů jste došli k landspeederu, který patřil Saleucamské bezpečnosti. Všichni jste do něj nastoupili, ty jsi seděl na zadní sedačce uprostřed, na obou stranách seděli vojáci. Další tři muži seděli na přední sedačce. landspeeder byl poměrně velky, takže jste se do něj všichni pohodlně vešli. Řidič po chvilce landspeeder nastartoval, vše bylo připraveno k odjezdu na policejní stanici, kde by se rozhodlo o tvém dalším osudu.

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Saleucami - Wartag
Věděl jsem,že odpor by k ničemu nevedl,ikdyž bych zapojil všechny své síly,tak by neměli šanci ale to sem udělat nechtěl...
Noo bezva...Jsem zde na záchrané misi a nechám se zatknout...Zatknout hned na své první misi....
Pomyslím si a prohlídnu si ty muže přede mnou a taky pilota...
Co myslíte???Kdybych patřil k rebelům,co byste udělali???A kdybych patřil k imperialům???Co byste dělali???Kdybych se spojil s imperátorem a řekl mu,že mě takhle vězníte,co byste dělali???
Zkusím štěstí ve slovních obratech a prohlídnu si je a jejich nechápavé výrazy...

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Saleucami - Wartag

Velitel týmu, Saleucamské bezpečnosti, který tě zatkl dlouho neodpovídal a bylo patrné, že přemýšlel o tom, co jsi mu řekl. Řidič landspeeder nastartoval a ten se dal náhle do pohybu. Velitel týmu, jenž jako jediný s tebou jednal, se nadechl, aby ti poskytl odpověď, na níž čekáš.
Pokud byste patřil k Impériu, tak bychom vás pustili, samozřejmě. Ale musel byste dokázat, že k němu skutečně patříte, protože ve vaší složce o tom nic není. A pokud byste patřil k rebelům, tak bychom vás předali Impériu. Řekněte mi však prosím, k jakým rebelům?
Odpověděl ti voják, kterému nemohlo být více než třicet let. Bylo vidět, že ho zmíňka o rebelech dost zaujala. Nebyl jsi však schopen určit, jestli proto, aby se k němu přidal, nebo proto, aby informaci předal Impériu a získal tak povýšení. Mezitím landspeeder urazil polovinu své cesty a policejní stanice již byla na dohled. Ostatní vojáci seděli, nemluvili , ale i tak tě pozorně sledovali, kdyby jsi se náhodou rozhodl utéct.

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Saleucami - Wartag
Všechny si je prohlídnu od hlavy k patě a usměju se...
No...Nepatřím k imperiu ani k takzvané rebelii čili odboji proti imperiu...Ale mám vzato,že znám pár poloh rebelských základen a opevněných pevností...Pokud byste mě pustili,rád vám je zdělím...
Řeknu a podívám se vojákovi do očí...
Řečeno jinak,jsem neutralní strana...
Tak...Tohle by snad mělo vyjít...Pokud ne,zkusím něco jinýho...Hrabat se mu v hlavě pomocí Síly se mi zrovna moc nechce ale...
Pomyslím si a prohlídnu si od hlavy k patě i zbytek jeho vojáků...

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Saleucami - Wartag

Velitel týmu si tě dlouze a pečlivě pozoroval, poté odpověděl.
No dobře, tak mi řekněte název odboje, planetu, na které se nacházejí a jména vrchních představitelů. Pak by se možná dalo uvažovat o vašem propuštění.
Velitel ti tak odtajnil cenu za tvé propuštění, i když bys to do něj na první pohled neřekl, chtěl získat lepší funkci za každou cenu. Před tebou však byla těžká situace. Buď jsi musel Impériu prásknout jejich nepřátele, nebo najít jinou cestu, jak uprchnout. Přesto by nebylo dobré, kdyby Jedi za svůj život vyměnil spoustu jiných. Landspeeder se přiblížil k policejní stanici a ty jsi také viděl celkem osm bílých teček, jak se k tobě pomalu přibližují. Ne že by šli tak rychle, spíše vás landspeeder se k nim přibližoval vysokou rychlostí. Když jste projeli k nim, všichni vojáci, jak z Impéria, tak ze Saleucamské bezpečnosti, si zasalutovali. Kdyby jsi dokázal velitele jednotky, jenž tě zadržela, přesvědčit, aby tě pustili, měl si dobré vodítko k hledání ztracené, údajně mrtvé mistryni Jedi Stass Allie.

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Saleucami - Wartag
Sakra...Stormáci mi tu jště chyběli...
Pomyslím si a prohlídnu si je...
No...Řekněme,že mě pustíte hned po tom,když vám dám tu informaci platí???
Řeknu a pousměji se...
Dobře...Vidím že chcete povýšení...Takže tento odboj je ve Vnějším okraji a je to základna na meteoritu kolem planety Inx v huttskm prostoru ovládaném jistým Ghe Gorika...
Řeknu sebejistě a usměji se...
Pravda,že jsem jim lhal byla skoro nesnesitelná,avšak tam snad bude nějaká červí díra nebo něco takovýcho...
Tak...Teď by ste mne mohli pustit...

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“